Soutěže v roce 2019  Pokalkämpfen  Zweikampf

März

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.3
2019
XXXVII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 55
7.3
2019
16th International Women Weightlifting Grand Prix 2019 SLO Ljubljana ZODUS
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF | soutěžících: 62
30.3
2019
XXII. Soroksár Cup in weightlifting HUN Budapest MSSZ
pořadatel: Soroksári Súlyemelés Budapest | pravidla: IWF | soutěžících: 95

April

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.4
2019
19. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 56

Mai

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4.5
2019
2. ročník Cross Games pro děti CZE Bohumín - Nový Bohumín ČSV
pořadatel: SK CWG Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 18

Juni

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8.6
2019
9. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 83
28.6
2019
Czech Weightlifting Open 2019 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF | soutěžících: 70
29.6
2019
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2019 SVK Bobrov EWF
pořadatel: SZV | pravidla: IWF | soutěžících: 52

Juli

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6.7
2019
4. ročník Summer Weightlifting Games a Středomoravská liga žen a juniorek - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
6.7
2019
3. ročník Mezinárodní VC Havířova ve vzpírání CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 44
13.7
2019
2. Dolnokubínsky vzpieračský OPEN AIR mládeže SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 25

August

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
17.8
2019
25. ročník vzpěračského Hexagonalu CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
17.8
2019
Prvý letný turnaj vo vzpieraní pre všetkých SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 26
17.8
2019
7. Medzinárodný pohár veteránskych družstiev vo vzpieraní SVK Veľký Meder SZV
pořadatel: VME | pravidla: SZV | soutěžících: 16
24.8
2019
O pohár Milana Luttera CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
30.8
2019
26. Int. Günther Stapfer Memorial 2019 AUT Ranshofen ÖGV
pořadatel: WSV/ATSV Ranshofen | pravidla: IWF | soutěžících: 85
31.8
2019
3. ročník súťaže o Pohár primátora mesta Krásno nad Kysucou SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV

September

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7.9
2019
54. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 53
14.9
2019
3. ročník Memoriálu Karla Hofmana CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
21.9
2019
18. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: IWF | soutěžících: 63

Oktober

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.10
2019
2. Międzynarodowy turniej młodych talentów w podnoszeniu ciężarów POL Świdnica PZPC
pořadatel: UKS Talent Wroclaw | pravidla: IWF | soutěžících: 43
11.10
2019
XI. Międzynarodowy Turniej GRAND PRIX o Puchar Burmistrza Nidzicy POL Nidzica PZPC
pořadatel: TS Nida Nidzica | pravidla: IWF | soutěžících: 79
12.10
2019
29. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
12.10
2019
7. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
25.10
2019
49e Challenge '210' SUI Tramelan SAGV
pořadatel: Haltero-Club Tramelan | pravidla: IWF

November

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15.11
2019
INTERNATIONAL NAiM SULEYMANOĞLU TOURNAMENT TUR Gaziantep
pořadatel: Turkey Weightlifting Federation | pravidla: IWF
16.11
2019
67. Velká cena Plzně ve vzpírání a 16. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 59
16.11
2019
VISEGRAD 4 CUP in Weightlifting for Men and Women 2019 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF | soutěžících: 24
30.11
2019
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK / SRB | pravidla: SZV | soutěžících: 58

Dezember

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.12
2019
28. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 16
7.12
2019
4. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
7.12
2019
3. Puchar Burmistrza Bialogardu 2019 POL Bialogard PZPC
pořadatel: AKS Białogard | pravidla: IWF

Nepřihlášený uživatel