Soutěže v roce 2019  ČSV  Pokalkämpfen

Pokalkämpfen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.4
2019
19. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 56
4.5
2019
2. ročník Cross Games pro děti CZE Bohumín - Nový Bohumín ČSV
pořadatel: SK CWG Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 18
28.6
2019
Czech Weightlifting Open 2019 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF | soutěžících: 70
6.7
2019
4. ročník Summer Weightlifting Games a Středomoravská liga žen a juniorek - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
6.7
2019
3. ročník Mezinárodní VC Havířova ve vzpírání CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 44
17.8
2019
25. ročník vzpěračského Hexagonalu CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
24.8
2019
O pohár Milana Luttera CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
7.9
2019
54. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 53
14.9
2019
3. ročník Memoriálu Karla Hofmana CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV
28.9
2019
25. ročník VC Holešova ve vzpírání a 23. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
12.10
2019
7. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
12.10
2019
29. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
2.11
2019
XIII. Mezinárodní pohár města Zlína a ČOS mládeže do 15 let CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
16.11
2019
67. Velká cena Plzně ve vzpírání a 16. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 59
30.11
2019
TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
1.12
2019
28. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 16
7.12
2019
4. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
13.12
2019
13. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: IWF | soutěžících: 68
14.12
2019
43. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 42
21.12
2019
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 36

Nepřihlášený uživatel