Aktuální soutěže  Otevřené  Vermehrungen

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4.4
2020
4. ročník Domo Cup CZE Domoradovice *
pořadatel: Kamil Záveský | pravidla: vlastní | RAW
18.4
2020
19. ročník Bohumínského benchpressu CZE Bohumín - Starý Bohumín *
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: vlastní | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
1.5
2020
Benchpress Challenge vol. 1 CZE Praha - Vysočany *
pořadatel: Doplnejch powerlifting / Doplnejch z.s., David Lupač | pravidla: vlastní | RAW
2.5
2020
Deadlift Challenge vol. 4 CZE Praha - Vysočany *
pořadatel: Doplnejch powerlifting / Doplnejch z.s., David Lupač | pravidla: vlastní | RAW
8.8
2020
4. ročník 4 your PR - trh a dřep CZE Náměšť na Hané *
pořadatel: Vzpírání Haná | pravidla: vlastní
27.12
2020
Vánoční trhy a Boží hod CZE Náměšť na Hané *
pořadatel: Vzpírání Haná | pravidla: vlastní

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25.1
2020
1. ročník Benchpress Rotava CZE Rotava *
pořadatel: Michal Červenka | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 20
28.12
2019
TITAN MAN vol. 4 CZE Holešov *
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: vlastní | RAW
27.12
2019
Vánoční trhy a Boží hod CZE Náměšť na Hané *
pořadatel: Vzpírání Haná | pravidla: vlastní
15.12
2019
Vánoční dvojboj CZE Sokolov *
pořadatel: Fitness Ural | pravidla: vlastní | RAW
28.11
2019
14. ročník Podolského benchpressu CZE Praha 4 *
pořadatel: Pod O Gym | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 36
10.8
2019
3. ročník 4 your PR - trh a dřep CZE Náměšť na Hané *
pořadatel: Vzpírání Haná | pravidla: vlastní
22.6
2019
Deadlift Challenge vol. 3 CZE Praha - Vysočany *
pořadatel: Doplnejch powerlifting / Doplnejch z.s., David Lupač | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 123
6.4
2019
3. ročník Domo Cup CZE Domoradovice *
pořadatel: Kamil Záveský | pravidla: vlastní | RAW
30.3
2019
18. ročník Bohumínského benchpressu CZE Starý Bohumín *
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 57
28.12
2018
TITAN MAN vol. 3 CZE Holešov *
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: vlastní | RAW
27.12
2018
Vánoční trhy a Boží hod CZE Náměšť na Hané *
pořadatel: Vzpírání Haná | pravidla: vlastní | soutěžících: 17
15.12
2018
Vánoční pohár Be Strong v silovém trojboji CZE Brno - Medlánky *
pořadatel: Posilovna Be Strong | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 27
15.12
2018
Uspěj Tour 2018 - Kolik jich dáš? CZE Sokolov *
pořadatel: Fitness Ural | pravidla: vlastní | RAW
1.12
2018
Uspěj Tour 2018 - 5. kolo CZE Chodov *
pořadatel: Elite Gym and Fitness | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 21
27.11
2018
13. ročník Podolského benchpressu CZE Praha 4 *
pořadatel: Pod O Gym | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 21
3.11
2018
Uspěj Tour 2018 - 4. kolo CZE Mariánské Lázně *
pořadatel: Sport Studio Sandow | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 24
8.9
2018
Uspěj Tour 2018 - 3. kolo CZE Cheb *
pořadatel: Fitness Club Jařest | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 17
11.8
2018
2. ročník 4 your PR - trh a dřep CZE Náměšť na Hané *
pořadatel: Vzpírání Haná | pravidla: vlastní
16.6
2018
Uspěj Tour 2018 - 2. kolo CZE Karlovy Vary - Rybáře *
pořadatel: Sport Studio Prima | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 32
28.4
2018
Deadlift Challenge vol. 2 CZE Praha - Černý Most *
pořadatel: Doplnejch z.s., David Lupač | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 123
14.4
2018
Uspěj Tour 2018 - 1. kolo CZE Sokolov *
pořadatel: Fitness Ural | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 41
14.4
2018
17. ročník Bohumínského benchpressu CZE Starý Bohumín *
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 78
26.8
2017
Deadlift Challenge vol. 1 CZE Praha - Černý Most *
pořadatel: Doplnejch z.s., David Lupač | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 48
8.4
2017
1. ročník Dreez Cup CZE Domoradovice *
pořadatel: Kamil Záveský, firma Dreez | pravidla: vlastní | RAW

Nepřihlášený uživatel