ARENA Pavly Kladivové  Aktuální soutěže

Právě probíhající soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25.1
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.1
2020
25. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15.2
2020
1. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15.2
2020
1. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
29.2
2020
28. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Ostrava ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14.3
2020
16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15.3
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.12
2019
11. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 83
30.11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu mužů a žen CZE Jindřichův Hradec ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
16.11
2019
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: Fit Gym Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 8
16.11
2019
3. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 118
9.11
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 78
2.11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 36
26.10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 77
12.10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 94
21.9
2019
6. Mistrovství Jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Vranovice ČSST
pořadatel: TJ Sokol Vranovice | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 38
21.9
2019
6. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 35
21.9
2019
6. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Višňová - Víska ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 65
7.9
2019
3. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Staňkov ČSST
pořadatel: Fitness Staňkov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 59
28.6
2019
Czech Weightlifting Open 2019 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF | soutěžících: 70
23.6
2019
23. ročník O siláka Sedlčan v benčpresu CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR / PeVan Gym Team | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 55
22.6
2019
Deadlift Challenge vol. 3 CZE Praha - Vysočany *
pořadatel: Doplnejch powerlifting / Doplnejch z.s., David Lupač | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 123
4.6
2019
7. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů, žen a masters SWE Helsingborg IPF
pořadatel: SS | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 923
1.6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 64
18.5
2019
41. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 81
19.4
2019
19. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 56
30.3
2019
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 4. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
9.3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 66
5.3
2019
2. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters HUN Györ EPF
pořadatel: HUN | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 265
2.3
2019
15. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Ostrava - Hrabůvka ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 74
15.12
2018
Vision Nutrition RAW 2018 - soutěž v silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Frýdlant ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67

Nepřihlášený uživatel