DRU  Výsledky soutěží v roce 2019

Pokalkämpfen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.3
2019
XXXVII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 55
8.6
2019
9. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 83
6.7
2019
3. ročník Mezinárodní VC Havířova ve vzpírání CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 44
13.7
2019
2. Dolnokubínsky vzpieračský OPEN AIR mládeže SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 25
30.11
2019
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK / SRB | pravidla: SZV | soutěžících: 58
21.12
2019
12. Memoriál Martina Hábera SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 24

Nationalle Meisterschaften

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
11.5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Družstevná pri Hornáde SZV
pořadatel: DRU | pravidla: SZV | soutěžících: 44
18.5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní juniorov, juniorek, dorastencov a dorastenek SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 58
25.5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní starších žiakov a žiačok SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 42

Landesliga

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16.2
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Likavka SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV | soutěžících: 23
23.2
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 31
23.3
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 20
6.4
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 26
13.4
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 28
27.4
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 15
28.9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 23
9.11
2019
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 21
16.11
2019
Finále Dorasteneckej ligy vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 26
23.11
2019
Finále Ligy starších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 23

Nepřihlášený uživatel