DRU  Výsledky soutěží

September 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28.9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 23

Juli 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
13.7
2019
2. Dolnokubínsky vzpieračský OPEN AIR mládeže SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 25
6.7
2019
3. ročník Mezinárodní VC Havířova ve vzpírání CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 44

Juni 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8.6
2019
9. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 83

Mai 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25.5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní starších žiakov a žiačok SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 42
18.5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní juniorov, juniorek, dorastencov a dorastenek SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 58
11.5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Družstevná pri Hornáde SZV
pořadatel: DRU | pravidla: SZV | soutěžících: 44

April 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.4
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 15
13.4
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 28
6.4
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 26

März 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23.3
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 20
1.3
2019
XXXVII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 55

Februar 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23.2
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 31
16.2
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Likavka SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV | soutěžících: 23

Dezember 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15.12
2018
11. Memoriál Martina Hábera SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 22
1.12
2018
Finále žiackej ligy vo vzpieraní družstiev SVK Družstevná pri Hornáde SZV
pořadatel: DRU | pravidla: SZV | soutěžících: 25

November 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24.11
2018
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 22

Oktober 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6.10
2018
Finále Dorasteneckej ligy vo vzpieraní družstiev SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK | pravidla: SZV | soutěžících: 24

September 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22.9
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV | soutěžících: 22

Juli 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7.7
2018
2. ročník Mezinárodní VC Havířova ve vzpírání CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38

Juni 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2.6
2018
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní starších žiakov a žiačok SVK Družstevná pri Hornáde SZV
pořadatel: DRU | pravidla: SZV | soutěžících: 47

Mai 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.5
2018
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 46

April 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
21.4
2018
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Likavka SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV | soutěžících: 21
14.4
2018
Žiacka liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 30
7.4
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 26

März 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24.3
2018
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 20
10.3
2018
Žiacka liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 36
2.3
2018
XXXVI. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 33

Februar 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10.2
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 20

Dezember 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16.12
2017
10. Memoriál Martina Hábera SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 28

November 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4.11
2017
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 25

Oktober 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7.10
2017
Finále žiackej ligy vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 26

Nepřihlášený uživatel