KOP  Výsledky soutěží

Oktober 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3.10
2020
6. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 38

September 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.9
2020
7. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava - Hrabůvka ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 42

August 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28.8
2020
Czech Weightlifting Open 2020 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF | soutěžících: 83
28.8
2020
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: IWF | soutěžících: 48
8.8
2020
4. ročník 4 your PR - trh a dřep CZE Náměšť na Hané *
pořadatel: Vzpírání Haná | pravidla: vlastní | soutěžících: 19

Dezember 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.12
2019
43. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 42

November 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2.11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 36

Oktober 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.10
2019
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV | soutěžících: 33
19.10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 69

September 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
21.9
2019
6. Mistrovství Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava - Vítkovice ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 22

Juli 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6.7
2019
4. ročník Summer Weightlifting Games a Středomoravská liga žen a juniorek - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 26

Juni 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30.6
2019
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Bobrov SZV
pořadatel: ŠK Olympia Bobrov | pravidla: SZV | soutěžících: 30
28.6
2019
Czech Weightlifting Open 2019 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF | soutěžících: 70
1.6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 70

März 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30.3
2019
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV | soutěžících: 42
9.3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 70

Dezember 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15.12
2018
25. Velká cena Kopřivnice ve vzpírání CZE Kopřivnice ČSV
pořadatel: ASK Tatra Kopřivnice | pravidla: ČSV | soutěžících: 17
2.12
2018
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: Fit Gym Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 11

November 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10.11
2018
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Bratislava SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 32

Oktober 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.10
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
20.10
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 59

September 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.9
2018
5. ročník Považského poháru a 2. Majstrovstvá Mesta Trenčín v trhu jednou rukou SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 23

Juni 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30.6
2018
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 43

Mai 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.5
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
12.5
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 65

März 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
17.3
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
10.3
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 67

Februar 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10.2
2018
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 3. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
10.2
2018
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 23

Dezember 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16.12
2017
41. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
16.12
2017
24. Velká cena Kopřivnice ve vzpírání CZE Kopřivnice ČSV
pořadatel: ASK Tatra Kopřivnice | pravidla: ČSV | soutěžících: 13

November 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
11.11
2017
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů, žen a juniorek do 23 let CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 71

Nepřihlášený uživatel