EAGLES CUP - Benchpress RAW

Základní údaje:
Datum zahájení: 15. srpna 2015 11:00
Datum ukončení: 15. srpna 2015 18:00
Federace, svaz: Otevřená soutěž
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Propagační soutěž
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 36
Živé vysílání:
Sledovanost: 118 diváků (204 celkem)
Místo konání:
Adresa:Eagle fitness
Nademlejnská 600
198 00 Praha 9
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
  • Eagle fitness

Další informace

Soutěž je schválena ČSST.
Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team BP Wilks D
1. SEMKINA Ekaterina / 1995 / 51,4 / 19 60 75,47 J
2. PILÁTOVÁ Blanka / 1996 / 50,6 / 46 50 63,65 J
3. BUBENÍČKOVÁ Zlata / 1993 / 74,0 / 23Powerlifting TJJM Chodov 65 62,32 J
4. KORECKÁ Tereza / 1992 / 63,3 / 37 57,5 61,53 J
5. YEFIMCHYK Julia / 1992 / 61,1 / 2 50 54,97 J
6. GRAFOVÁ Lucie / 1992 / 61,1 / 41 45 49,47 J

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team BP Wilks D
1. KOSTUROVÁ Júlia / 1989 / 72,3 / 22 110 107,07 O
2. LEIBLOVÁ Libuše / 1960 / 87,7 / 39Powerlifting Kamenický Šenov 120 104,84 M2
3. BOBÁLOVÁ Barbora / 1982 / 59,4 / 40Powerlifting TJJM Chodov 70 78,65 O
4. BALI Šoltézová Lucie / 1988 / 56,1 / 29Powerlifting Kamenický Šenov 60 70,50 O

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team BP Wilks D
1. KRUŽÍK František / 1992 / 73,9 / 25Powerlifting Jihlava 150 108,00 J
2. MAHOVSKÝ David / 1994 / 73,6 / 48Bomba Gym Powerlifting 145 104,70 J
3. FOREJTEK Lukáš / 1993 / 94,0 / 49Bomba Gym Powerlifting 150 93,75 J
4. KUNA Michal / 1994 / 99,0 / 5Powerlifting TJJM Chodov 145 88,61 J
5. KLICH Petr / 1995 / 109,8 / 14TJ Kralupy 150 88,32 J
6. KOŠŤÁL Pavel / 1994 / 102,9 / 10TJ Kralupy 130 78,25 J
7. KUNC Tomáš / 1995 / 99,2 / 38 120 73,27 J
8. ANTOŠ Josef / 1995 / 93,9 / 45 110 68,79 J
9. HANSÍK Jiří / 1994 / 78,5 / 3 92,5 63,92 J
10. KOPŘIVA Filip / 1998 / 84,9 / 12 95 62,59 D
11. ODSTRČILÍK Tomáš / 1994 / 77,7 / 9TJ Kralupy 85 59,13 J
-. MYSLÍK Štěpán / 1992 / 94,0 / 44 0 0,00 J

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team BP Wilks D
1. SEDLÁČEK Jakub / 1988 / 91,6 / 6TJ Autobrzdy Jablonec n.N 217,5 137,63 O
2. KOPŘIVA Daniel / 1981 / 109,8 / 4 210 123,65 O
3. HOFMAN Martin / 1978 / 115,6 / 36 210 121,86 O
4. VEDRA Zdeněk / 1986 / 123,6 / 1 210 119,95 O
5. PŘIBYL Marián / 1972 / 149,5 / 43TJ TZ Prosport Rakovník 215 119,02 M1
6. JELÍNEK Marek / 1990 / 70,3 / 18The Legend's of the North 150 112,04 O
7. KOZÁK Michal / 1987 / 79,1 / 17Bomba Gym Powerlifting 155 106,58 O
8. TUHÁČEK Zdeněk, Ing. / 1986 / 95,4 / 34TJ Kralupy 170 105,55 O
9. NAVARA Patrik / 1991 / 104,9 / 35SK GIGANT'S Bořislav 170 101,63 O
10. BALOG Pavel / 1989 / 91,8 / 27Powerlifting TJJM Chodov 147,5 93,23 O
11. REIF Petr / 1978 / 94,0 / 31 145 90,62 O
12. HRUBÝ Martin / 1979 / 75,8 / 33 120 84,89 O
13. ROSENKRANZ Lukáš / 1989 / 85,7 / 30 122,5 80,27 O
14. KOPŘIVA Tomáš / 1991 / 106,3 / 28 125 74,38 O


Nepřihlášený uživatel