1. MS v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters

Základní údaje:
Datum zahájení: Sunday, May 15, 2016 9:00 AM
Datum ukončení: Saturday, May 21, 2016 1:00 PM
Federace, svaz: IPF
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: World championship
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 256
Místo konání:
Adresa:Elgro Hotel Conference Centre
Potchefstroom
RSA South Africa

Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí

Sub-Juniors Women

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. TORRONEN Susanna / 1998 / 71.2 / 5  FIN
WR110
108.17  SJ
2. HENNESSEY Katarina / 1999 / 49.6 / 1  USA 47.561.39  SJ
3. ROUX Rouxchelle / 1998 / 56.4 / 3  RSA 47.555.58  SJ
4. MARSHALL Bronwyn / 1998 / 69.6 / 4  RSA 52.552.44  SJ
5. BALL Kaylie / 2001 / 54.1 / 2  USA 42.551.37  SJ

Juniors Women

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. SROCZYK Marta / 1995 / 51.2 / 1  POL 87.5110.39  J
2. LOWE Jessika / 1996 / 71.1 / 4  SWE 92.591.05  J
3. HALGREEN Kim / 1993 / 71.5 / 5  RSA 87.585.80  J
4. LECHOWICZ Paulina / 1996 / 80.2 / 7  POL 9082.23  J
5. LEIGHTON Megan / 1996 / 58.7 / 3  RSA 67.576.54  J
6. BUCK Caitlyn / 1994 / 56.7 / 2  USA 6575.74  J
7. HOBBS Kashka / 1993 / 72.1 / 6  RSA 7068.26  J

Women

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. ZAROVIENE Daiva / 1965 / 55.7 / 7  LTU 102.5121.11  M2
2. RANTALA Hanna / 1982 / 51.4 / 3  FIN 95119.49  O
3. HIND Allison / 1981 / 70.0 / 5  USA 117.5116.89  O
4. SROCZYK Monika / 1992 / 56.6 / 8  POL 100116.68  O
5. HAUKSDOTTIR Fanney / 1992 / 61.6 / 10  ISL 105114.71  O
6. KADATSKA Ganna / 1977 / 51.4 / 5  UKR 90113.20  O
7. SZABO Agnes / 1988 / 115.3 / 13  HUN 140112.77  O
8. KRIEL Antoinette / 1971 / 51.4 / 4  RSA 87.5110.06  M1
9. MELNYK Tetyana / 1985 / 66.1 / 3  UKR 100103.62  O
10. KANKUS Johanna / 1984 / 71.4 / 4  FIN 105103.06  O
11. ERIKSSON Nina / 1989 / 56.2 / 9  SWE 87.5102.66  O
12. SZARVAS Silvia / 1984 / 80.9 / 9  GER 110100.03  O
13. BILOUSOVA Tetiana / 1975 / 101.4 / 14  UKR 11595.37  M1
14. MALCOLM Danielle / 1991 / 51.4 / 2  GBR 7594.34  O
15. PLAAITJIES Serita / 1982 / 57.0 / 6  RSA 8092.83  O
16. BERRY-WEBB Laura / 1982 / 101.8 / 12  GBR 10586.98  O
17. HOLLAND Camille / 1988 / 117.0 / 11  GBR 107.586.35  O
18. ARVIDSON Karolina / 1985 / 63.0 / 14  SWE 8085.92  O
19. LENDRAITIENE Ruta / 1979 / 69.3 / 6  GBR 8585.15  O
20. MARITZ Ilze-Mari / 1988 / 67.0 / 2  RSA 82.584.65  O
21. JOHNSON Hollie / 1991 / 61.7 / 12  GBR 72.579.10  O
22. BOWKER Amanda / 1991 / 61.3 / 13  USA 7076.76  O
23. KENNETT Anna / 1983 / 62.1 / 11  GBR 7076.01  O
24. CASEY Mariska / 1978 / 46.9 / 1  RSA 5574.08  O
25. DE JAGER Christi / 1986 / 104.9 / 10  RSA 9073.97  O
26. SANDLER Dana / 1979 / 83.9 / 8  CAN 82.573.61  O
27. ZINCHENKO Anastasia / 1985 / 68.7 / 1  GBR 72.573.07  O
28. VAN STADEN Sandri / 1988 / 81.1 / 7  RSA 8072.66  O

Women M1

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. KOBAYASHI Naoko / 1970 / 45.4 / 1  JPN
WR92.5
127.49  M1
2. MOMBERG Sanet / 1972 / 77.0 / 6  RSA 130121.60  M1
3. LUOTO Satu / 1969 / 67.3 / 5  FIN 9092.05  M1
4. COOKE Katie / 1968 / 50.9 / 2  GBR 67.585.54  M1
5. RUMMEL Martina / 1976 / 54.1 / 5  GER 67.581.59  M1
6. POTGIETER Corien / 1970 / 72.4 / 5  RSA 82.580.23  M1
7. KOBZA Kristine / 1967 / 69.9 / 9  USA 77.577.17  M1
8. SAKURAI Miyuki / 1969 / 70.7 / 10  JPN 7574.11  M1
9. DE WET Laura / 1974 / 71.0 / 4  RSA 7573.89  M1
10. KIRKLAND Wendie / 1972 / 69.8 / 6  GBR 72.572.27  M1
11. REYNEKE Ronel / 1969 / 61.8 / 9  RSA 62.568.11  M1
12. BALL Theresa / 1973 / 55.9 / 6  USA 57.567.75  M1
13. INGEL Carmit / 1975 / 61.2 / 10  RSA 5560.39  M1
14. WILLIS Theresa / 1970 / 67.3 / 7  USA 5556.25  M1

Women M2

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. HAAS Regina / 1962 / 70.3 / 3  GER
WR105
104.15  M2
2. FABRIZI Julia / 1964 / 79.6 / 2  GBR 82.575.70  M2
3. MACDONALD Laurie / 1962 / 78.7 / 3  USA 77.571.57  M2
4. WUNDERLICH Sylvia / 1965 / 85.8 / 8  GER 8070.61  M2
5. EVANS Delwyn / 1964 / 70.0 / 2  NZL 7069.64  M2
6. HENDERSON Julie / 1966 / 80.3 / 4  AUS 7568.48  M2
7. OXFORD Holly / 1958 / 94.1 / 7  USA 8067.94  M2
8. LAUER Tammy / 1964 / 60.3 / 8  USA 6066.64  M2
9. FRANKLIN Michelle / 1966 / 61.0 / 7  GBR 6066.04  M2
10. ANTHONY Carol / 1966 / 56.1 / 4  RSA 4552.88  M2

Women M3

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. SPETH Eva / 1954 / 82.9 / 1  GER
WR92.5
83.04  M3
2. WILSON Cherry / 1950 / 56.7 / 3  NZL 4046.61  M3

Women M4

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. HERNSTADT Sharon / 1939 / 68.8 / 1  USA 4040.28  M4

Sub-Juniors Men

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. GRZEGORCZUK Dawid / 1998 / 101.6 / 7  POL
WR217.5
131.54  SJ
2. NANDOSHVILI Jemali / 1998 / 77.6 / 1  GEO
WR172
119.76  SJ
3. FUJIMOTO Ryuki / 2000 / 127.7 / 10  JPN
WR210
119.18  SJ
4. MBEMBE Yonela / 1998 / 71.8 / 8  RSA
WR160
117.63  SJ
5. KURMANOV Aibol / 1998 / 64.8 / 4  KAZ 127.5101.66  SJ
6. SHAUKATOV Zhavlan / 1998 / 73.7 / 11  KAZ 140101.00  SJ
7. SAGHAEI Mahdi / 1998 / 147.3 / 9  IRI 152.584.59  SJ
8. DONNINGER Elan / 1999 / 74.4 / 2  RSA 117.584.20  SJ
9. VICTOR Johnde / 1998 / 138.0 / 11  RSA 15084.00  SJ
10. BOOYSEN Orbert / 1998 / 71.7 / 9  RSA 112.582.80  SJ
11. ABDURAKHMANOV Takhirzhan / 1998 / 100.2 / 5  KAZ 13079.05  SJ
12. LANGEVELDT Damon / 1998 / 51.9 / 2  RSA 8078.66  SJ
13. NGAKI Bulelani / 2000 / 86.5 / 3  RSA 12078.23  SJ
14. KARABAYEV Islam / 1998 / 110.7 / 8  KAZ 132.577.83  SJ
15. VOIGT Alexander / 1999 / 91.2 / 4  GER 122.577.69  SJ
16. HLANYANE Mpho / 2000 / 62.7 / 5  RSA 9073.80  SJ
17. VAN DER LINDE Ruben / 1998 / 62.7 / 7  RSA 9073.80  SJ
18. SAGHAEI Hossein / 1999 / 71.9 / 10  IRI 97.571.61  SJ
19. ALMAHRI Aaref / 2000 / 99.6 / 6  UAE 7042.67  SJ

Juniors Men

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. HONDO Masatatsu / 1995 / 66.4 / 11  JPN 167.5130.87  J
2. VOVK Dmytro / 1996 / 118.2 / 7  UKR 222.5128.38  J
3. KULMALA Matias / 1994 / 82.6 / 15  FIN 185123.84  J
4. VASYLIEV Yevhen / 1993 / 116.7 / 8  UKR 210121.55  J
5. KLAK Hubert / 1996 / 72.4 / 10  POL 165120.57  J
6. MAKHMUDOV Alisher / 1995 / 58.2 / 2  KAZ 132.5116.24  J
7. KISHIMOTO Masashi / 1993 / 57.9 / 3  JPN 130114.61  J
8. PASZKO Andrzej / 1994 / 64.6 / 6  POL 142.5113.90  J
9. HOLDER Elfranco / 1993 / 87.0 / 3  RSA 172.5112.11  J
10. HARTUNG Patrick / 1994 / 73.1 / 13  GER 152.5110.65  J
11. HINKS Sam / 1994 / 92.5 / 1  GBR 172.5108.64  J
12. DAIDO Yuki / 1994 / 81.6 / 18  JPN 160107.90  J
13. FUKUDA Tadahiro / 1996 / 71.8 / 7  JPN 145106.60  J
14. ŠEDIVÝ Dušan / 1995 / 72.6 / 14  CZE 145105.75MVT J
15. MARITZ Francois / 1993 / 102.2 / 6  RSA 172.5104.10  J
16. VINCIGUERRA Nicholas / 1996 / 64.6 / 5  USA 130103.91  J
17. SMITH Adrian / 1995 / 91.5 / 2  RSA 15598.13  J
18. MIAH Dullah / 1994 / 68.4 / 12  GBR 12595.38  J
19. RAPOO Tshepo / 1993 / 80.3 / 19  RSA 14095.35  J
20. MACINTOSH James / 1993 / 73.0 / 9  RSA 13094.43  J
21. MELLOR Graham / 1994 / 156.9 / 9  GBR 17093.47  J
22. PIETERSEN Sindwillis / 1995 / 72.8 / 8  RSA 127.592.79  J
23. KATUSHABE Edgar / 1993 / 129.7 / 10  RSA 16090.53  J
24. IRISTAYEV Eldar / 1995 / 52.2 / 1  KAZ 87.585.51  J
25. AHMED Balal / 1993 / 101.5 / 4  GBR 14084.70  J
-. HINTZKE Mariusz / 1994 / 98.5 / 5  POL 00.00  J

Men

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. KODAMA Daiki / 1979 / 72.0 / 1  JPN 207.5152.24  O
DOP DAVIS Thomas / 1992 / 196.1 / 13  USA 282.5150.35  O
2. CHUPRINKO Ivan / 1986 / 65.8 / 11  UKR
WR188
147.99  O
DOP BEZHASHVILI Tsotne / 1985 / 65.6 / 6  GEO 187.5147.96  O
3. HOKKANEN Timo / 1979 / 117.55 / 4  FIN
CR245
141.56  O
4. CIERI Dennis / 1968 / 92.4 / 5  USA 222.5140.20  M1
5. MCCLAIN Ls / 1978 / 92.6 / 6  USA 222.5140.06  O
6. SUZUKI Yusuke / 1984 / 71.9 / 3  JPN 190139.56  O
7. HIGASHISAKA Koji / 1979 / 58.8 / 1  JPN 160139.02  O
8. MOHAMMAD Reza Jahangir / 1989 / 161.15 / 12  IRI 252.5138.27  O
9. III Zajicek Robert / 1990 / 116.55 / 5  USA 237.5137.51  O
10. GABELAIA Davit / 1989 / 92.5 / 7  GEO 217.5136.98  O
11. VOICE Caleb / 1989 / 82.0 / 9  AUS 200134.48  O
12. GILIGASHVILI Levani / 1982 / 82.5 / 6  GEO 200133.98  O
13. BUCARIZZA Benedict / 1991 / 116.75 / 3  RSA 230133.12  O
14. SAITO Keita / 1982 / 65.4 / 12  JPN 167.5132.51  O
15. PULLINEN Sami / 1983 / 104.7 / 14  FIN 220131.60  O
16. PARENTEAU Kohlton / 1990 / 103.2 / 17  CAN 217.5130.78  O
17. ROSWELL Alvin / 1990 / 145.05 / 16  USA 235130.64  O
18. JANUSZ Tommy / 1986 / 95.5 / 11  USA 210130.33  O
19. KARNER Markus / 1970 / 118.7 / 9  AUT
CR225
129.69  M1
20. DEMČÁK Pavol / 1977 / 119.05 / 6  CZE 225129.60EVT O
21. WSZOLA Dariusz / 1978 / 58.6 / 2  POL 147.5128.58  O
22. FUKUDA Masashi / 1984 / 65.6 / 4  JPN 162.5128.23  O
23. RYBKA Denis / 1985 / 103.5 / 8  KAZ 212.5127.63  O
24. BALAWEJDER Adam / 1981 / 66.0 / 5  POL 162.5127.60  O
25. SHIDA Yasuhiro / 1988 / 82.3 / 7  JPN 190127.47  O
26. KULJU Pekka / 1984 / 92.3 / 2  FIN 200126.10  O
27. LEPPAMAKI Jarno / 1985 / 103.9 / 12  FIN 210125.96  O
28. CSULLOG Bela / 1988 / 127.5 / 14  HUN 220124.87  O
29. ŠOUKAL Jaroslav / 1972 / 170.85 / 10  CZE
NR230
124.82EVT M1
30. KARIM Edward / 1990 / 81.4 / 5  GBR 182.5123.26  O
31. GARCIA Trelles Niel Moises / 1973 / 58.2 / 3  PER 140122.82  M1
32. KINOSHITA Shinto / 1985 / 118.45 / 2  JPN 212.5122.55  O
33. CORREIA Gerard / 1978 / 115.85 / 7  RSA 210121.78  O
34. GRAHN Marcus / 1990 / 92.2 / 4  SWE 190119.85  O
35. HEIMEN Edvard / 1988 / 92.7 / 1  NOR 190119.55  O
36. MELNYK Valerii / 1987 / 115.8 / 8  UKR 200116.00  O
37. SUCCAROTTE Anthony / 1965 / 103.0 / 16  USA 192.5115.83  M2
38. DEETLEFS Nicholas / 1984 / 104.2 / 9  RSA 190113.85  O
39. BOTHA Michael / 1989 / 64.2 / 7  RSA 137.5110.48  O
40. MOHAMMAD Ali Jahangir / 1981 / 166.3 / 11  IRI 202.5110.36  O
41. ZIEMER Phillipp / 1990 / 64.9 / 9  GER 137.5109.48  O
42. CAMPBELL Paul / 1983 / 73.2 / 4  GBR 145105.11  O
43. VERS Ivan / 1991 / 64.8 / 10  RSA 130103.65  O
44. KARIV Jonathan / 1983 / 73.7 / 2  RSA 137.599.19  O
-. HASEGAWA Naoki / 1992 / 92.1 / 3  JPN 00.00  O
-. OBCOWSKI Tomasz / 1979 / 103.6 / 15  POL 00.00  O
-. SHAHNAVAZ Majid / 1981 / 104.8 / 13  IRI 00.00  O
-. HENNING Andreas / 1982 / 105.0 / 10  SWE 00.00  O

Men M1

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. YOSHIZAWA Eitaro / 1974 / 58.5 / 5  JPN 142.5124.42  M1
2. KAMETANI Mitsuo / 1971 / 65.0 / 13  JPN
WR155
123.26  M1
3. SCHICK Markus / 1976 / 81.8 / 9  GER
CR182.5
122.90  M1
4. HORN Malone / 1970 / 116.5 / 1  RSA 210121.61  M1
5. ISHII Takatoshi / 1973 / 172.8 / 8  JPN 222.5120.53  M1
6. HENRIKSSON Anders / 1975 / 103.7 / 10  SWE 200120.04  M1
7. DIBERT Joe / 1969 / 140.5 / 5  USA 212.5118.68  M1
8. REIMLING Ronny / 1976 / 118.7 / 2  GER 202.5116.72  M1
9. MORIYAMA Tetsuo / 1971 / 72.8 / 10  JPN 160116.45  M1
10. PLOTNYTSKIY Leonid / 1973 / 80.1 / 7  UKR 170115.97  M1
11. MAKELA Sami / 1973 / 104.3 / 13  FIN 192.5115.31  M1
12. MOUTON Ian / 1974 / 140.2 / 3  RSA 205114.53  M1
13. POORE Clint / 1973 / 103.8 / 9  USA 190114.00  M1
14. ALDHAHERI Omar / 1971 / 185.3 / 6  UAE 212.5113.86  M1
15. WRAY Sheridan / 1974 / 92.1 / 9  GBR 180113.60  M1
16. HALMESMAKI Tomi / 1976 / 65.2 / 15  FIN 140111.05  M1
17. PETRENCAK Steve / 1968 / 69.5 / 8  USA 145109.26  M1
18. DANIELS Marlon / 1975 / 72.8 / 7  RSA 145105.53  M1
19. KOGUCHI Horitaka / 1974 / 81.3 / 10  JPN 150101.38  M1
20. NAKAMURA Toshio / 1970 / 103.3 / 12  JPN 167.5100.68  M1
21. TWYCROSS-LEWIS Richard / 1976 / 103.3 / 11  GBR 16599.18  M1
22. CARROLL Michael / 1970 / 90.4 / 6  AUS 15095.55  M1
23. DOIRON Ron / 1967 / 101.0 / 8  USA 15593.96  M1
24. CLARK Christian / 1972 / 80.4 / 11  USA 13088.48  M1
25. SAIEPOUR Farhad / 1974 / 71.8 / 9  GBR 12088.22  M1
26. DU Preez Fanie / 1973 / 132.5 / 7  RSA 15084.56  M1
27. MAZZOTTA Thomas / 1967 / 86.3 / 8  USA 10065.28  M1
-. WATANABE Masaya / 1973 / 91.6 / 7  JPN 00.00  M1

Men M2

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. RIGBY Andrew / 1962 / 104.3 / 4  GBR
CR217.5
130.28  M2
2. TAKADA Yuji / 1965 / 58.1 / 4  JPN
WR148
130.05  M2
3. SAGHAEI Reza / 1966 / 96.0 / 6  IRI 200123.82  M2
4. OOSTHUIZEN Gerhardus / 1964 / 117.7 / 5  RSA 205118.41  M2
5. VAISANEN Markku / 1965 / 81.8 / 6  FIN
WR170.5
114.81  M2
6. PATTY Vincent / 1964 / 71.4 / 4  AUS 152.5112.59  M2
7. CHERNYSHOV Oleksandr / 1966 / 65.2 / 12  UKR
WR141
111.84  M2
8. BURNS Mike / 1966 / 90.1 / 4  USA 175111.65  M2
9. TITUS Greg / 1966 / 99.7 / 3  USA 182.5111.20  M2
10. NAKAZAWA Tadafumi / 1966 / 92.2 / 1  JPN 175110.39  M2
11. HAUG Georg / 1965 / 146.9 / 9  GER
CR195
108.21  M2
12. STURMAN Howard / 1958 / 90.5 / 3  USA 167.5106.63  M2
13. VOGEL Andree / 1966 / 116.1 / 1  GER
CR182.5
105.78  M2
14. KARLSSON Lars / 1966 / 72.7 / 6  SWE
CR145
105.63  M2
15. WHITE Ennis / 1964 / 104.6 / 1  USA 175104.72  M2
16. GILES Marc / 1964 / 110.9 / 3  GBR 177.5104.19  M2
17. KOJIMA Katsunobu / 1966 / 82.1 / 4  JPN 155104.14  M2
18. BAJAJ Prem / 1966 / 89.6 / 5  AUS 162.5103.97  M2
19. ONO Kazuhisa / 1962 / 98.9 / 2  JPN 170103.92  M2
DOP HAMILTON Stuart / 1964 / 90.3 / 2  GBR 162.5103.56  M2
20. IKEGAMI Norio / 1963 / 65.26 / 11  JPN 130103.04  M2
21. OTANI Juji / 1957 / 72.2 / 1  JPN 140102.51  M2
22. OKSANEN Ari / 1964 / 72.2 / 5  FIN 137.5100.68  M2
23. ONO Takashi / 1964 / 58.4 / 3  JPN 115100.57  M2
24. RUBIO Jack / 1964 / 78.5 / 3  USA 145100.20  M2
25. HIRNER Arthur / 1957 / 81.7 / 1  GER 142.596.03  M2
26. YAMANE Jun / 1965 / 75.9 / 5  JPN 13595.40  M2
27. WERDA Carl / 1966 / 141.6 / 8  USA 17094.84  M2
28. GRIZIBEK Mike / 1966 / 72.3 / 2  GER 12591.44  M2
29. YOUNG Colin / 1957 / 102.1 / 5  RSA 147.589.05  M2
30. JAUHOJARVI Tahvo / 1961 / 64.7 / 9  FIN 11087.81  M2
31. AZIZIBANEH Mohammad Bahaeddin / 1959 / 81.7 / 2  IRI 13087.61  M2
32. DE NYSSCHEN Tommie / 1963 / 73.1 / 3  RSA 117.585.26  M2
33. WUNDERLICH Frank / 1964 / 63.9 / 10  GER 102.582.69  M2
34. SCHOONRAAD Christo / 1963 / 100.8 / 7  RSA 13078.87  M2
35. LUDIK Andrew / 1957 / 113.1 / 6  RSA 13578.80  M2
36. ROBBINS Lance / 1963 / 108.6 / 7  USA 12070.91  M2
37. ROBBINS Brett / 1963 / 109.9 / 4  USA 12070.64  M2
38. BRUCE JC / 1963 / 64.4 / 8  RSA 82.566.12  M2

Men M3

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. HUTCHINSON Kevin / 1954 / 110.8 / 6  USA 157.592.48  M3
2. FELTS Sam / 1952 / 58.1 / 2  USA
WR105
92.26  M3
3. BAUMEISTER Gerhard / 1952 / 81.6 / 10  GER
CR135
91.04  M3
4. WELCOME Claude / 1951 / 88.7 / 4  USA 14090.05  M3
5. KAURANEN Antero / 1948 / 72.0 / 4  FIN
CR122.5
89.88  M3
6. SCHURICHT Lutz / 1951 / 90.6 / 5  GER
CR140
89.08  M3
7. SHIMOYAMA Youji / 1951 / 71.5 / 3  JPN 12088.50  M3
8. FUGLSANG Allan / 1950 / 110.7 / 5  DEN 142.583.70  M3
9. GIVENS Floyd / 1951 / 97.0 / 3  USA 132.581.66  M3
10. FUJIMOTO Akio / 1949 / 78.6 / 8  JPN 11579.41  M3
11. AHOPELTO Voitto / 1956 / 82.4 / 9  FIN 117.578.77  M3
12. WOLF David / 1954 / 123.3 / 8  USA 127.572.87  M3
13. FLINK Seppo / 1953 / 65.0 / 7  FIN 8567.59  M3
14. TATSUMI Mel / 1948 / 53.4 / 1  USA 67.564.44  M3

Men M4

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. COLLINS Tom / 1946 / 103.7 / 2  GBR
WR155
93.03  M4
2. SETTLES Mike / 1944 / 81.1 / 7  USA 13088.00  M4
3. IIDA Yasushi / 1943 / 81.7 / 6  JPN 13087.61  M4
4. AKAGI Hideharu / 1944 / 65.2 / 6  JPN 11087.25  M4
5. LEE Alexander / 1944 / 78.9 / 5  GBR
CR125
86.10  M4
6. FORYS Kazimierz / 1945 / 90.6 / 3  GER
WR135
85.90  M4
7. BJAALAND Peer / 1942 / 87.8 / 1  NOR
CR127.5
82.45  M4
8. DELLOW John / 1941 / 91.5 / 2  AUS 127.580.72  M4
9. EL ALAMI Mujir / 1946 / 108.2 / 4  SWE
CR130
76.91  M4
10. PLAGOV Iosif / 1935 / 67.4 / 2  USA 97.575.26  M4
11. DONNELLY Brian / 1942 / 134.6 / 7  USA 127.571.68  M4
12. MOORE John / 1937 / 98.1 / 1  USA 11570.54  M4
13. OPPENHEIM Dan / 1945 / 72.3 / 1  RSA 9569.49  M4


Nepřihlášený uživatel