1. MS v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters

Základní údaje:
Datum zahájení: Sunday, May 15, 2016 9:00 AM
Datum ukončení: Saturday, May 21, 2016 1:00 PM
Federace, svaz: IPF
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: World championship
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 256
Místo konání:
Adresa:Elgro Hotel Conference Centre
Potchefstroom
RSA South Africa

Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí

Sub-Juniors Women

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. TORRONEN Susanna / 1998 / 71.2 / 5 FIN
WR110
108.17  SJ
2. HENNESSEY Katarina / 1999 / 49.6 / 1 USA 47.5 61.39  SJ
3. ROUX Rouxchelle / 1998 / 56.4 / 3 RSA 47.5 55.58  SJ
4. MARSHALL Bronwyn / 1998 / 69.6 / 4 RSA 52.5 52.44  SJ
5. BALL Kaylie / 2001 / 54.1 / 2 USA 42.5 51.37  SJ

Juniors Women

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. SROCZYK Marta / 1995 / 51.2 / 1 POL 87.5 110.39  J
2. LOWE Jessika / 1996 / 71.1 / 4 SWE 92.5 91.05  J
3. HALGREEN Kim / 1993 / 71.5 / 5 RSA 87.5 85.80  J
4. LECHOWICZ Paulina / 1996 / 80.2 / 7 POL 90 82.23  J
5. LEIGHTON Megan / 1996 / 58.7 / 3 RSA 67.5 76.54  J
6. BUCK Caitlyn / 1994 / 56.7 / 2 USA 65 75.74  J
7. HOBBS Kashka / 1993 / 72.1 / 6 RSA 70 68.26  J

Women

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. ZAROVIENE Daiva / 1965 / 55.7 / 7 LTU 102.5 121.11  M2
2. RANTALA Hanna / 1982 / 51.4 / 3 FIN 95 119.49  O
3. HIND Allison / 1981 / 70.0 / 5 USA 117.5 116.89  O
4. SROCZYK Monika / 1992 / 56.6 / 8 POL 100 116.68  O
5. HAUKSDOTTIR Fanney / 1992 / 61.6 / 10 ISL 105 114.71  O
6. KADATSKA Ganna / 1977 / 51.4 / 5 UKR 90 113.20  O
7. SZABO Agnes / 1988 / 115.3 / 13 HUN 140 112.77  O
8. KRIEL Antoinette / 1971 / 51.4 / 4 RSA 87.5 110.06  M1
9. MELNYK Tetyana / 1985 / 66.1 / 3 UKR 100 103.62  O
10. KANKUS Johanna / 1984 / 71.4 / 4 FIN 105 103.06  O
11. ERIKSSON Nina / 1989 / 56.2 / 9 SWE 87.5 102.66  O
12. SZARVAS Silvia / 1984 / 80.9 / 9 GER 110 100.03  O
13. BILOUSOVA Tetiana / 1975 / 101.4 / 14 UKR 115 95.37  M1
14. MALCOLM Danielle / 1991 / 51.4 / 2 GBR 75 94.34  O
15. PLAAITJIES Serita / 1982 / 57.0 / 6 RSA 80 92.83  O
16. BERRY Laura / 1982 / 101.8 / 12 GBR 105 86.98  O
17. HOLLAND Camille / 1988 / 117.0 / 11 GBR 107.5 86.35  O
18. ARVIDSON Karolina / 1985 / 63.0 / 14 SWE 80 85.92  O
19. LENDRAITIENE Ruta / 1979 / 69.3 / 6 GBR 85 85.15  O
20. MARITZ Ilze-Mari / 1988 / 67.0 / 2 RSA 82.5 84.65  O
21. JOHNSON Hollie / 1991 / 61.7 / 12 GBR 72.5 79.10  O
22. BOWKER Amanda / 1991 / 61.3 / 13 USA 70 76.76  O
23. KENNETT Anna / 1983 / 62.1 / 11 GBR 70 76.01  O
24. CASEY Mariska / 1978 / 46.9 / 1 RSA 55 74.08  O
25. DE JAGER Christi / 1986 / 104.9 / 10 RSA 90 73.97  O
26. SANDLER Dana / 1979 / 83.9 / 8 CAN 82.5 73.61  O
27. ZINCHENKO Anastasia / 1985 / 68.7 / 1 GBR 72.5 73.07  O
28. VAN STADEN Sandri / 1988 / 81.1 / 7 RSA 80 72.66  O

Women M1

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. KOBAYASHI Naoko / 1970 / 45.4 / 1 JPN
WR92.5
127.49  M1
2. MOMBERG Sanet / 1972 / 77.0 / 6 RSA 130 121.60  M1
3. LUOTO Satu / 1969 / 67.3 / 5 FIN 90 92.05  M1
4. COOKE Katie / 1968 / 50.9 / 2 GBR 67.5 85.54  M1
5. RUMMEL Martina / 1976 / 54.1 / 5 GER 67.5 81.59  M1
6. POTGIETER Corien / 1970 / 72.4 / 5 RSA 82.5 80.23  M1
7. KOBZA Kristine / 1967 / 69.9 / 9 USA 77.5 77.17  M1
8. SAKURAI Miyuki / 1969 / 70.7 / 10 JPN 75 74.11  M1
9. DE WET Laura / 1974 / 71.0 / 4 RSA 75 73.89  M1
10. KIRKLAND Wendie / 1972 / 69.8 / 6 GBR 72.5 72.27  M1
11. REYNEKE Ronel / 1969 / 61.8 / 9 RSA 62.5 68.11  M1
12. BALL Theresa / 1973 / 55.9 / 6 USA 57.5 67.75  M1
13. INGEL Carmit / 1975 / 61.2 / 10 RSA 55 60.39  M1
14. WILLIS Theresa / 1970 / 67.3 / 7 USA 55 56.25  M1

Women M2

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. HAAS Regina / 1962 / 70.3 / 3 GER
WR105
104.15  M2
2. FABRIZI Julia / 1964 / 79.6 / 2 GBR 82.5 75.70  M2
3. MACDONALD Laurie / 1962 / 78.7 / 3 USA 77.5 71.57  M2
4. WUNDERLICH Sylvia / 1965 / 85.8 / 8 GER 80 70.61  M2
5. EVANS Delwyn / 1964 / 70.0 / 2 NZL 70 69.64  M2
6. HENDERSON Julie / 1966 / 80.3 / 4 AUS 75 68.48  M2
7. OXFORD Holly / 1958 / 94.1 / 7 USA 80 67.94  M2
8. LAUER Tammy / 1964 / 60.3 / 8 USA 60 66.64  M2
9. FRANKLIN Michelle / 1966 / 61.0 / 7 GBR 60 66.04  M2
10. ANTHONY Carol / 1966 / 56.1 / 4 RSA 45 52.88  M2

Women M3

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. SPETH Eva / 1954 / 82.9 / 1 GER
WR92.5
83.04  M3
2. WILSON Cherry / 1950 / 56.7 / 3 NZL 40 46.61  M3

Women M4

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. HERNSTADT Sharon / 1939 / 68.8 / 1 USA 40 40.28  M4

Sub-Juniors Men

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. GRZEGORCZUK Dawid / 1998 / 101.6 / 7 POL
WR217.5
131.54  SJ
2. NANDOSHVILI Jemali / 1998 / 77.6 / 1 GEO
WR172
119.76  SJ
3. FUJIMOTO Ryuki / 2000 / 127.7 / 10 JPN
WR210
119.18  SJ
4. MBEMBE Yonela / 1998 / 71.8 / 8 RSA
WR160
117.63  SJ
5. KURMANOV Aibol / 1998 / 64.8 / 4 KAZ 127.5 101.66  SJ
6. SHAUKATOV Zhavlan / 1998 / 73.7 / 11 KAZ 140 101.00  SJ
7. SAGHAEI Mahdi / 1998 / 147.3 / 9 IRI 152.5 84.59  SJ
8. DONNINGER Elan / 1999 / 74.4 / 2 RSA 117.5 84.20  SJ
9. VICTOR Johnde / 1998 / 138.0 / 11 RSA 150 84.00  SJ
10. BOOYSEN Orbert / 1998 / 71.7 / 9 RSA 112.5 82.80  SJ
11. ABDURAKHMANOV Takhirzhan / 1998 / 100.2 / 5 KAZ 130 79.05  SJ
12. LANGEVELDT Damon / 1998 / 51.9 / 2 RSA 80 78.66  SJ
13. NGAKI Bulelani / 2000 / 86.5 / 3 RSA 120 78.23  SJ
14. KARABAYEV Islam / 1998 / 110.7 / 8 KAZ 132.5 77.83  SJ
15. VOIGT Alexander / 1999 / 91.2 / 4 GER 122.5 77.69  SJ
16. HLANYANE Mpho / 2000 / 62.7 / 5 RSA 90 73.80  SJ
17. VAN DER LINDE Ruben / 1998 / 62.7 / 7 RSA 90 73.80  SJ
18. SAGHAEI Hossein / 1999 / 71.9 / 10 IRI 97.5 71.61  SJ
19. ALMAHRI Aaref / 2000 / 99.6 / 6 UAE 70 42.67  SJ

Juniors Men

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. HONDO Masatatsu / 1995 / 66.4 / 11 JPN 167.5 130.87  J
2. VOVK Dmytro / 1996 / 118.2 / 7 UKR 222.5 128.38  J
3. KULMALA Matias / 1994 / 82.6 / 15 FIN 185 123.84  J
4. VASYLIEV Yevhen / 1993 / 116.7 / 8 UKR 210 121.55  J
5. KLAK Hubert / 1996 / 72.4 / 10 POL 165 120.57  J
6. MAKHMUDOV Alisher / 1995 / 58.2 / 2 KAZ 132.5 116.24  J
7. KISHIMOTO Masashi / 1993 / 57.9 / 3 JPN 130 114.61  J
8. PASZKO Andrzej / 1994 / 64.6 / 6 POL 142.5 113.90  J
9. HOLDER Elfranco / 1993 / 87.0 / 3 RSA 172.5 112.11  J
10. HARTUNG Patrick / 1994 / 73.1 / 13 GER 152.5 110.65  J
11. HINKS Sam / 1994 / 92.5 / 1 GBR 172.5 108.64  J
12. DAIDO Yuki / 1994 / 81.6 / 18 JPN 160 107.90  J
13. FUKUDA Tadahiro / 1996 / 71.8 / 7 JPN 145 106.60  J
14. ŠEDIVÝ Dušan / 1995 / 72.6 / 14 CZE 145 105.75MVT J
15. MARITZ Francois / 1993 / 102.2 / 6 RSA 172.5 104.10  J
16. VINCIGUERRA Nicholas / 1996 / 64.6 / 5 USA 130 103.91  J
17. SMITH Adrian / 1995 / 91.5 / 2 RSA 155 98.13  J
18. MIAH Dullah / 1994 / 68.4 / 12 GBR 125 95.38  J
19. RAPOO Tshepo / 1993 / 80.3 / 19 RSA 140 95.35  J
20. MACINTOSH James / 1993 / 73.0 / 9 RSA 130 94.43  J
21. MELLOR Graham / 1994 / 156.9 / 9 GBR 170 93.47  J
22. PIETERSEN Sindwillis / 1995 / 72.8 / 8 RSA 127.5 92.79  J
23. KATUSHABE Edgar / 1993 / 129.7 / 10 RSA 160 90.53  J
24. IRISTAYEV Eldar / 1995 / 52.2 / 1 KAZ 87.5 85.51  J
25. AHMED Balal / 1993 / 101.5 / 4 GBR 140 84.70  J
-. HINTZKE Mariusz / 1994 / 98.5 / 5 POL 0 0.00  J

Men

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. KODAMA Daiki / 1979 / 72.0 / 1 JPN 207.5 152.24  O
DOP DAVIS Thomas / 1992 / 196.1 / 13 USA 282.5 150.35  O
2. CHUPRINKO Ivan / 1986 / 65.8 / 11 UKR
WR188
147.99  O
DOP BEZHASHVILI Tsotne / 1985 / 65.6 / 6 GEO 187.5 147.96  O
3. HOKKANEN Timo / 1979 / 117.55 / 4 FIN
CR245
141.56  O
4. CIERI Dennis / 1968 / 92.4 / 5 USA 222.5 140.20  M1
5. MCCLAIN Ls / 1978 / 92.6 / 6 USA 222.5 140.06  O
6. SUZUKI Yusuke / 1984 / 71.9 / 3 JPN 190 139.56  O
7. HIGASHISAKA Koji / 1979 / 58.8 / 1 JPN 160 139.02  O
8. MOHAMMAD Reza Jahangir / 1989 / 161.15 / 12 IRI 252.5 138.27  O
9. III Zajicek Robert / 1990 / 116.55 / 5 USA 237.5 137.51  O
10. GABELAIA Davit / 1989 / 92.5 / 7 GEO 217.5 136.98  O
11. VOICE Caleb / 1989 / 82.0 / 9 AUS 200 134.48  O
12. GILIGASHVILI Levani / 1982 / 82.5 / 6 GEO 200 133.98  O
13. BUCARIZZA Benedict / 1991 / 116.75 / 3 RSA 230 133.12  O
14. SAITO Keita / 1982 / 65.4 / 12 JPN 167.5 132.51  O
15. PULLINEN Sami / 1983 / 104.7 / 14 FIN 220 131.60  O
16. PARENTEAU Kohlton / 1990 / 103.2 / 17 CAN 217.5 130.78  O
17. ROSWELL Alvin / 1990 / 145.05 / 16 USA 235 130.64  O
18. JANUSZ Tommy / 1986 / 95.5 / 11 USA 210 130.33  O
19. KARNER Markus / 1970 / 118.7 / 9 AUT
CR225
129.69  M1
20. DEMČÁK Pavol / 1977 / 119.05 / 6 CZE 225 129.60EVT O
21. WSZOLA Dariusz / 1978 / 58.6 / 2 POL 147.5 128.58  O
22. FUKUDA Masashi / 1984 / 65.6 / 4 JPN 162.5 128.23  O
23. RYBKA Denis / 1985 / 103.5 / 8 KAZ 212.5 127.63  O
24. BALAWEJDER Adam / 1981 / 66.0 / 5 POL 162.5 127.60  O
25. SHIDA Yasuhiro / 1988 / 82.3 / 7 JPN 190 127.47  O
26. KULJU Pekka / 1984 / 92.3 / 2 FIN 200 126.10  O
27. LEPPAMAKI Jarno / 1985 / 103.9 / 12 FIN 210 125.96  O
28. CSULLOG Bela / 1988 / 127.5 / 14 HUN 220 124.87  O
29. ŠOUKAL Jaroslav / 1972 / 170.85 / 10 CZE
NR230
124.82EVT M1
30. KARIM Edward / 1990 / 81.4 / 5 GBR 182.5 123.26  O
31. GARCIA Trelles Niel Moises / 1973 / 58.2 / 3 PER 140 122.82  M1
32. KINOSHITA Shinto / 1985 / 118.45 / 2 JPN 212.5 122.55  O
33. CORREIA Gerard / 1978 / 115.85 / 7 RSA 210 121.78  O
34. GRAHN Marcus / 1990 / 92.2 / 4 SWE 190 119.85  O
35. HEIMEN Edvard / 1988 / 92.7 / 1 NOR 190 119.55  O
36. MELNYK Valerii / 1987 / 115.8 / 8 UKR 200 116.00  O
37. SUCCAROTTE Anthony / 1965 / 103.0 / 16 USA 192.5 115.83  M2
38. DEETLEFS Nicholas / 1984 / 104.2 / 9 RSA 190 113.85  O
39. BOTHA Michael / 1989 / 64.2 / 7 RSA 137.5 110.48  O
40. MOHAMMAD Ali Jahangir / 1981 / 166.3 / 11 IRI 202.5 110.36  O
41. ZIEMER Phillipp / 1990 / 64.9 / 9 GER 137.5 109.48  O
42. CAMPBELL Paul / 1983 / 73.2 / 4 GBR 145 105.11  O
43. VERS Ivan / 1991 / 64.8 / 10 RSA 130 103.65  O
44. KARIV Jonathan / 1983 / 73.7 / 2 RSA 137.5 99.19  O
-. HASEGAWA Naoki / 1992 / 92.1 / 3 JPN 0 0.00  O
-. OBCOWSKI Tomasz / 1979 / 103.6 / 15 POL 0 0.00  O
-. SHAHNAVAZ Majid / 1981 / 104.8 / 13 IRI 0 0.00  O
-. HENNING Andreas / 1982 / 105.0 / 10 SWE 0 0.00  O

Men M1

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. YOSHIZAWA Eitaro / 1974 / 58.5 / 5 JPN 142.5 124.42  M1
2. KAMETANI Mitsuo / 1971 / 65.0 / 13 JPN
WR155
123.26  M1
3. SCHICK Markus / 1976 / 81.8 / 9 GER
CR182.5
122.90  M1
4. HORN Malone / 1970 / 116.5 / 1 RSA 210 121.61  M1
5. ISHII Takatoshi / 1973 / 172.8 / 8 JPN 222.5 120.53  M1
6. HENRIKSSON Anders / 1975 / 103.7 / 10 SWE 200 120.04  M1
7. DIBERT Joe / 1969 / 140.5 / 5 USA 212.5 118.68  M1
8. REIMLING Ronny / 1976 / 118.7 / 2 GER 202.5 116.72  M1
9. MORIYAMA Tetsuo / 1971 / 72.8 / 10 JPN 160 116.45  M1
10. PLOTNYTSKIY Leonid / 1973 / 80.1 / 7 UKR 170 115.97  M1
11. MAKELA Sami / 1973 / 104.3 / 13 FIN 192.5 115.31  M1
12. MOUTON Ian / 1974 / 140.2 / 3 RSA 205 114.53  M1
13. POORE Clint / 1973 / 103.8 / 9 USA 190 114.00  M1
14. ALDHAHERI Omar / 1971 / 185.3 / 6 UAE 212.5 113.86  M1
15. WRAY Sheridan / 1974 / 92.1 / 9 GBR 180 113.60  M1
16. HALMESMAKI Tomi / 1976 / 65.2 / 15 FIN 140 111.05  M1
17. PETRENCAK Steve / 1968 / 69.5 / 8 USA 145 109.26  M1
18. DANIELS Marlon / 1975 / 72.8 / 7 RSA 145 105.53  M1
19. KOGUCHI Horitaka / 1974 / 81.3 / 10 JPN 150 101.38  M1
20. NAKAMURA Toshio / 1970 / 103.3 / 12 JPN 167.5 100.68  M1
21. TWYCROSS-LEWIS Richard / 1976 / 103.3 / 11 GBR 165 99.18  M1
22. CARROLL Michael / 1970 / 90.4 / 6 AUS 150 95.55  M1
23. DOIRON Ron / 1967 / 101.0 / 8 USA 155 93.96  M1
24. CLARK Christian / 1972 / 80.4 / 11 USA 130 88.48  M1
25. SAIEPOUR Farhad / 1974 / 71.8 / 9 GBR 120 88.22  M1
26. DU Preez Fanie / 1973 / 132.5 / 7 RSA 150 84.56  M1
27. MAZZOTTA Thomas / 1967 / 86.3 / 8 USA 100 65.28  M1
-. WATANABE Masaya / 1973 / 91.6 / 7 JPN 0 0.00  M1

Men M2

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. RIGBY Andrew / 1962 / 104.3 / 4 GBR
CR217.5
130.28  M2
2. TAKADA Yuji / 1965 / 58.1 / 4 JPN
WR148
130.05  M2
3. SAGHAEI Reza / 1966 / 96.0 / 6 IRI 200 123.82  M2
4. OOSTHUIZEN Gerhardus / 1964 / 117.7 / 5 RSA 205 118.41  M2
5. VAISANEN Markku / 1965 / 81.8 / 6 FIN
WR170.5
114.81  M2
6. PATTY Vincent / 1964 / 71.4 / 4 AUS 152.5 112.59  M2
7. CHERNYSHOV Oleksandr / 1966 / 65.2 / 12 UKR
WR141
111.84  M2
8. BURNS Mike / 1966 / 90.1 / 4 USA 175 111.65  M2
9. TITUS Greg / 1966 / 99.7 / 3 USA 182.5 111.20  M2
10. NAKAZAWA Tadafumi / 1966 / 92.2 / 1 JPN 175 110.39  M2
11. HAUG Georg / 1965 / 146.9 / 9 GER
CR195
108.21  M2
12. STURMAN Howard / 1958 / 90.5 / 3 USA 167.5 106.63  M2
13. VOGEL Andree / 1966 / 116.1 / 1 GER
CR182.5
105.78  M2
14. KARLSSON Lars / 1966 / 72.7 / 6 SWE
CR145
105.63  M2
15. WHITE Ennis / 1964 / 104.6 / 1 USA 175 104.72  M2
16. GILES Marc / 1964 / 110.9 / 3 GBR 177.5 104.19  M2
17. KOJIMA Katsunobu / 1966 / 82.1 / 4 JPN 155 104.14  M2
18. BAJAJ Prem / 1966 / 89.6 / 5 AUS 162.5 103.97  M2
19. ONO Kazuhisa / 1962 / 98.9 / 2 JPN 170 103.92  M2
DOP HAMILTON Stuart / 1964 / 90.3 / 2 GBR 162.5 103.56  M2
20. IKEGAMI Norio / 1963 / 65.26 / 11 JPN 130 103.04  M2
21. OTANI Juji / 1957 / 72.2 / 1 JPN 140 102.51  M2
22. OKSANEN Ari / 1964 / 72.2 / 5 FIN 137.5 100.68  M2
23. ONO Takashi / 1964 / 58.4 / 3 JPN 115 100.57  M2
24. RUBIO Jack / 1964 / 78.5 / 3 USA 145 100.20  M2
25. HIRNER Arthur / 1957 / 81.7 / 1 GER 142.5 96.03  M2
26. YAMANE Jun / 1965 / 75.9 / 5 JPN 135 95.40  M2
27. WERDA Carl / 1966 / 141.6 / 8 USA 170 94.84  M2
28. GRIZIBEK Mike / 1966 / 72.3 / 2 GER 125 91.44  M2
29. YOUNG Colin / 1957 / 102.1 / 5 RSA 147.5 89.05  M2
30. JAUHOJARVI Tahvo / 1961 / 64.7 / 9 FIN 110 87.81  M2
31. AZIZIBANEH Mohammad Bahaeddin / 1959 / 81.7 / 2 IRI 130 87.61  M2
32. DE NYSSCHEN Tommie / 1963 / 73.1 / 3 RSA 117.5 85.26  M2
33. WUNDERLICH Frank / 1964 / 63.9 / 10 GER 102.5 82.69  M2
34. SCHOONRAAD Christo / 1963 / 100.8 / 7 RSA 130 78.87  M2
35. LUDIK Andrew / 1957 / 113.1 / 6 RSA 135 78.80  M2
36. ROBBINS Lance / 1963 / 108.6 / 7 USA 120 70.91  M2
37. ROBBINS Brett / 1963 / 109.9 / 4 USA 120 70.64  M2
38. BRUCE JC / 1963 / 64.4 / 8 RSA 82.5 66.12  M2

Men M3

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. HUTCHINSON Kevin / 1954 / 110.8 / 6 USA 157.5 92.48  M3
2. FELTS Sam / 1952 / 58.1 / 2 USA
WR105
92.26  M3
3. BAUMEISTER Gerhard / 1952 / 81.6 / 10 GER
CR135
91.04  M3
4. WELCOME Claude / 1951 / 88.7 / 4 USA 140 90.05  M3
5. KAURANEN Antero / 1948 / 72.0 / 4 FIN
CR122.5
89.88  M3
6. SCHURICHT Lutz / 1951 / 90.6 / 5 GER
CR140
89.08  M3
7. SHIMOYAMA Youji / 1951 / 71.5 / 3 JPN 120 88.50  M3
8. FUGLSANG Allan / 1950 / 110.7 / 5 DEN 142.5 83.70  M3
9. GIVENS Floyd / 1951 / 97.0 / 3 USA 132.5 81.66  M3
10. FUJIMOTO Akio / 1949 / 78.6 / 8 JPN 115 79.41  M3
11. AHOPELTO Voitto / 1956 / 82.4 / 9 FIN 117.5 78.77  M3
12. WOLF David / 1954 / 123.3 / 8 USA 127.5 72.87  M3
13. FLINK Seppo / 1953 / 65.0 / 7 FIN 85 67.59  M3
14. TATSUMI Mel / 1948 / 53.4 / 1 USA 67.5 64.44  M3

Men M4

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation BP Wilks PC D
1. COLLINS Tom / 1946 / 103.7 / 2 GBR
WR155
93.03  M4
2. SETTLES Mike / 1944 / 81.1 / 7 USA 130 88.00  M4
3. IIDA Yasushi / 1943 / 81.7 / 6 JPN 130 87.61  M4
4. AKAGI Hideharu / 1944 / 65.2 / 6 JPN 110 87.25  M4
5. LEE Alexander / 1944 / 78.9 / 5 GBR
CR125
86.10  M4
6. FORYS Kazimierz / 1945 / 90.6 / 3 GER
WR135
85.90  M4
7. BJAALAND Peer / 1942 / 87.8 / 1 NOR
CR127.5
82.45  M4
8. DELLOW John / 1941 / 91.5 / 2 AUS 127.5 80.72  M4
9. EL ALAMI Mujir / 1946 / 108.2 / 4 SWE
CR130
76.91  M4
10. PLAGOV Iosif / 1935 / 67.4 / 2 USA 97.5 75.26  M4
11. DONNELLY Brian / 1942 / 134.6 / 7 USA 127.5 71.68  M4
12. MOORE John / 1937 / 98.1 / 1 USA 115 70.54  M4
13. OPPENHEIM Dan / 1945 / 72.3 / 1 RSA 95 69.49  M4


Nepřihlášený uživatel