16. a 34. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů

Základní údaje:
Datum zahájení: Monday, August 29, 2016 8:00 AM
Datum ukončení: Saturday, September 3, 2016 5:00 PM
Federace, svaz: IPF
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: World championship
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 222
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí in total

Sub-Juniors Women

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation SQBPDL Total Wilks PC D
1. KOLESNIK Daniela / 1999 / 56.51 / 9 RUS 175127.5
CR170
CR472.5
552.02  SJ
2. KRUEGER Sonja-Stefanie / 1999 / 62.2 / 9 GER
WR215
WR128
160
WR503
545.45  SJ
3. LACHAPELLE Taylor / 1999 / 51.5 / 5 USA 177.592.5147.5 417.5 524.38  SJ
4. PANTON Jordanne / 1999 / 61.3 / 17 USA 182.592.5
WR193.5
468.5 513.76  SJ
5. LAZEBNA Daria / 1998 / 56.0 / 12 UKR 167.5110150 427.5 503.00  SJ
6. HARHUNOVSKA Nataliia / 1998 / 60.4 / 16 UKR 190102.5155 447.5 496.37  SJ
7. KARIMOVA Dilyra / 1998 / 51.8 / 9 KAZ 15095150 395 493.91  SJ
8. ATAMANOVA Irina / 1998 / 65.2 / 11 RUS 185112.5162.5 460 481.48  SJ
9. VAKHRAMEEVA Daria / 2000 / 59.8 / 10 RUS 167.5
WR115.5
145 428 478.42  SJ
10. SAWAYAMA Aoi / 1998 / 50.7 / 6 JPN 152.585135 372.5 473.48  SJ
11. BECERRIL Janet / 1999 / 41.8 / 4 USA 132.565127.5 325 472.94  SJ
12. CHERVIAKOVA Anastasiia / 1999 / 46.7 / 12 RUS
CR155
72.5122.5 350 472.88  SJ
13. HEWITT LeeAnn / 1999 / 150.1 / 16 USA
WR248.5
125
WR230
WR603.5
464.33  SJ
14. KRASNOVA Ruslana / 2000 / 65.7 / 9 UKR 175107.5160 442.5 460.55  SJ
15. MONTES Alana / 1998 / 56.2 / 14 USA 14585160 390 457.59  SJ
16. KIKUCHI Miyabi / 1998 / 46.5 / 16 JPN 132.580125 337.5 457.41  SJ
17. LAVOY Stephanie / 1999 / 46.6 / 14 USA 132.565137.5 335 453.32  SJ
18. RUSANENKO Daria / 2001 / 58.9 / 15 UKR 18082.5132.5 395 446.74  SJ
19. KIERSTYN Amber / 1998 / 70.9 / 10 USA 17592.5177.5 445 438.86  SJ
20. REICH Dakota / 1998 / 59.7 / 13 AUT 14077.5170 387.5 433.69  SJ
21. MINAEVA Anastasiia / 1998 / 83.0 / 7 RUS 202.5117.5160 480 430.66  SJ
22. MALCHEREK Magdalena / 1998 / 62.5 / 11 POL 16092.5145 397.5 429.50  SJ
23. EFIMTSEVA Daria / 2000 / 108.9 / 14 RUS 210
WR142.5
165 517.5 421.66  SJ
24. DEREVIANKO Anastasiia / 1998 / 62.2 / 12 RUS 14590147.5 382.5 414.78  SJ
25. MASANGKAY Joan / 1998 / 41.5 / 5 PHI 11555112.5 282.5 412.93  SJ
26. ABREA Andrea Rowella / 1999 / 46.6 / 15 PHI 11067.5127.5 305 412.73  SJ
27. POISSO Lilliana / 1998 / 129.7 / 15 USA 195122.5202.5 520 410.12  SJ
28. NESTERENKO Olesia / 2001 / 72.1 / 10 RUS 170105145 420 409.54  SJ
29. OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998 / 61.5 / 14 CZE
NR152.5
NR85
135 372.5 407.48MVT SJ
30. KURUSU Aya / 1998 / 54.9 / 11 JPN 13070130 330 394.35  SJ
31. BUTAUTAITE Gabriele / 1998 / 73.5 / 8 LTU 15585162.5 402.5 387.57  SJ
32. SHLYKOVICH Krystsina / 1998 / 51.5 / 8 BLR 12062.5125 307.5 386.22  SJ
33. HAMADA Kasumi / 2000 / 38.9 / 3 JPN 9552.595 242.5 367.78  SJ
34. LIS Ida / 2000 / 56.7 / 10 POL 11557.5135 307.5 358.30  SJ
35. RUMANOVÁ Deborah / 1999 / 75.2 / 9 CZE 15575125 355 336.93VT2 SJ
36. REICH Cheyenne / 1998 / 55.4 / 13 AUT 10062.5110 272.5 323.35  SJ
37. KYIAKH Anhelina / 2002 / 46.3 / 13 UKR 107.552.575 235 319.46  SJ
38. SOLTYSZEWSKA Sandra / 1999 / 64.2 / 8 POL 117.555127.5 300 317.64  SJ
-. PINIONZH Kateryna / 1998 / 74.6 / 6 UKR 152.50125 0 0.00  SJ

Juniors Women

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation SQBPDL Total Wilks PC D
1. JOHNSON Kimberly / 1994 / 55.8 / 3 USA 185120177.5 482.5 569.30  J
2. HESTHAMMER Karen / 1994 / 51.7 / 2 NOR 177.5105167.5 450 563.49  J
3. ENGMARK Erle / 1993 / 62.9 / 6 NOR 187.5130200 517.5 556.47  J
4. LENT Lauren / 1997 / 55.9 / 7 USA 192.597.5180 470 553.80  J
5. BORISOVA Elena / 1994 / 56.5 / 4 RUS 185102.5172.5 460 537.46  J
6. GONCHAR Ganna / 1993 / 56.9 / 2 UKR 180
WR132.5
150 462.5 537.42  J
7. KAPSTAD Silvia / 1996 / 71.9 / 2 NOR 222.5125202.5 550 537.30  J
8. KIELSEN Birgitte / 1996 / 82.0 / 1 NOR 240
CR160
192.5 592.5 534.91  J
9. GREBENKOVA Daria / 1994 / 62.5 / 1 RUS 192.5120182.5 495 534.85  J
10. HUDSON Allegra / 1994 / 46.6 / 10 USA 152.580160 392.5 531.13  J
11. ELOVIKOVA Angelina / 1993 / 74.4 / 3 RUS 225132.5195 552.5 527.91  J
12. SJOEL Lena / 1997 / 56.7 / 6 NOR 175102.5170 447.5 521.43  J
13. HUANG Hui-Chuan / 1996 / 46.2 / 6 TPE 14085155 380 517.37  J
14. ISKIBAEVA Galina / 1993 / 55.9 / 8 RUS 167.5102.5165 435 512.56  J
15. VILMAR Matilda / 1996 / 62.2 / 4 SWE 190117.5165 472.5 512.38  J
16. SHLOPKO Tetyana / 1996 / 46.9 / 11 UKR 147.585140 372.5 501.76  J
17. LOWE Jessika / 1996 / 71.2 / 7 SWE 190122.5197.5 510 501.53  J
18. YOUNG Dakota / 1996 / 71.7 / 1 USA 207.5107.5195 510 499.19  J
19. TERAHARA Maruru / 1993 / 62.2 / 8 JPN 192.5110155 457.5 496.11  J
20. DAVIS Sarah / 1995 / 82.5 / 5 USA 202.5142.5202.5 547.5 492.75  J
21. EROKHINA Mariia / 1995 / 70.8 / 3 RUS 195115187.5 497.5 491.08  J
22. PAVLOVA Anna / 1996 / 88.7 / 12 RUS 217.5145200 562.5 489.04  J
23. MILLER Carley / 1996 / 70.4 / 4 USA 195105190 490 485.59  J
24. MCKENZIE Claire / 1994 / 81.3 / 4 USA 217.5120192.5 530 480.71  J
25. BRUVERE Milda / 1994 / 56.0 / 1 LTU 167.582.5152.5 402.5 473.58  J
26. MADOBA Kazusa / 1996 / 64.8 / 5 JPN 185105160 450 473.18  J
27. MARTIN Jasmine / 1993 / 46.2 / 7 PHI 14060145 345 469.72  J
28. OKATENKO Xeniya / 1994 / 103.0 / 13 KAZ 227.5155180 562.5 464.51  J
29. RATTUNDE Stephanie / 1997 / 42.8 / 2 USA 122.570130 322.5 462.40  J
30. HANSEN Majken / 1996 / 71.0 / 6 DEN 197.595170 462.5 455.66  J
31. GERBER Aleksandra / 1995 / 46.9 / 9 RUS 13580120 335 451.24  J
32. MINAMI Ayasa / 1993 / 50.7 / 4 JPN 14095117.5 352.5 448.06  J
33. SHASHKOVA Darya / 1997 / 78.4 / 2 UKR 192.5127.5160 480 444.29  J
34. TSUTSUMI Ayaka / 1995 / 60.2 / 2 JPN 17570147.5 392.5 436.46  J
35. KOBAYASHI Nobuyo / 1997 / 56.4 / 5 JPN 15587.5130 372.5 435.86  J
36. LOVAS Monika / 1994 / 112.5 / 11 HUN 207.5150170 527.5 426.91  J
37. KIRILLOVA Polina / 1997 / 42.3 / 1 RUS 10560120 285 411.68  J
38. ITO Sakiko / 1996 / 51.2 / 3 JPN 11562.5127.5 305 384.79  J
39. UEMURA Mayu / 1997 / 46.8 / 8 JPN 9550100 245 330.50  J
-. ENGRENIUS Mia / 1997 / 51.0 / 1 SWE 1400140 0 0.00  J
-. RADOVÁ Michaela / 1994 / 60.2 / 3 CZE 095140 0 0.00  J
-. HANSEN Ingvild / 1994 / 62.5 / 5 NOR 1750160 0 0.00  J

Sub-Juniors Men

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation SQBPDL Total Wilks PC D
1. TAMURA Yo / 1999 / 52.8 / 6 JPN 190
WR160.5
175 525.5 507.53  SJ
2. RUZIMURADOV Ruslan / 1998 / 65.7 / 10 UKR 240
WR185
217.5 642.5 506.35  SJ
3. GARCIA Marc / 2000 / 57.4 / 6 USA 230127.5210 567.5 504.45  SJ
4. CHATMAN Trai / 1998 / 52.6 / 3 USA 185
WR157.5
172.5 515 499.34  SJ
5. PEARDOT Joshua / 1998 / 103.4 / 19 USA
WR335.5
200295 830.5 499.05  SJ
6. COOK Dylon / 1998 / 118.4 / 6 USA
WR365.5
210285 860.5 496.34  SJ
7. JOHNSON Jack / 1998 / 118.1 / 1 GBR 300245300 845 487.65  SJ
8. BILYK Andriy / 1998 / 81.9 / 1 UKR 285190245 720 484.49  SJ
9. KOTENYOV Ilya / 1998 / 82.5 / 9 KAZ 267.5175280 722.5 484.00  SJ
10. NIZAMADINOV Zhandarbek / 1998 / 58.6 / 11 KAZ 222.5127.5195 545 475.08  SJ
11. DILLEY Declan / 1998 / 121.2 / 8 USA 315235275 825 473.22  SJ
12. HLADKYI Viktor / 1998 / 82.1 / 2 UKR 255182.5262.5 700 470.33  SJ
13. KOSTOV Bohdan / 1998 / 90.2 / 18 UKR 270177.5290 737.5 470.30  SJ
14. HAASE Hannes / 1998 / 81.5 / 8 GER 285175235 695 469.06  SJ
15. SHERMAN Daniel / 1998 / 72.9 / 13 GBR 252.5142.5245 640 465.34  SJ
16. AWLAD Thani Al Khattab / 1998 / 72.2 / 18 OMN 237.5145247.5 630 461.29  SJ
17. GIBBS Jakob / 1999 / 65.6 / 13 USA 200147.5235 582.5 459.65  SJ
18. SANCHEZ Carlos / 1998 / 130.7 / 7 USA 315202.5295 812.5 459.14  SJ
19. AKIMOTO Ryo / 1998 / 81.9 / 10 JPN 245190245 680 457.57  SJ
20. ROGERS Logan / 1998 / 91.8 / 19 USA 265177.5280 722.5 456.69  SJ
21. RUSHING Jonathan / 1998 / 101.4 / 15 USA 315162.5275 752.5 455.49  SJ
22. MANASTYRSKYI Andrii / 1998 / 73.3 / 17 UKR 232.5170225 627.5 454.44  SJ
23. NĚMEC Jaroslav / 1998 / 91.1 / 22 CZE 260180260 700 444.15MVT SJ
24. SUTKUS Tautvydas / 1998 / 82.6 / 7 LTU 252.5170240 662.5 443.48  SJ
25. GRUPINSKI Wojciech / 1999 / 92.8 / 15 POL 265172.5265 702.5 441.73  SJ
26. GOLINEY Viktor / 2000 / 119.2 / 4 UKR 300205255 760 437.61  SJ
27. MURAKAMI Shota / 1998 / 73.2 / 15 JPN 210167.5225 602.5 436.75  SJ
28. AWLAD Thani Nabras / 1998 / 89.2 / 21 OMN 245155265 665 426.46  SJ
29. EL MOURAD Rakan / 1998 / 72.3 / 20 LIB 202.5155220 577.5 422.44  SJ
30. PRZYBOJEWSKI Pawel / 1999 / 86.8 / 20 POL 240160240 640 416.45  SJ
31. SAITO Ryu / 1998 / 82.2 / 6 JPN 240155225 620 416.27  SJ
32. PACZUK Adam / 1998 / 71.9 / 19 HUN 210150205 565 414.99  SJ
33. KONCZAK Hubert / 1998 / 72.8 / 21 POL 227.5132.5210 570 414.85  SJ
34. BINDER Markus / 1998 / 65.0 / 11 AUT 200127.5192.5 520 413.50  SJ
35. PARN Kermo / 1998 / 65.6 / 14 EST 182.5117.5215 515 406.39  SJ
36. TWORKOWSKI Mariusz / 1998 / 98.1 / 14 POL 280162.5215 657.5 403.31  SJ
37. DA SILVA Hideki / 1999 / 84.9 / 17 JPN 225140245 610 401.87  SJ
38. COLLINS Farris / 1998 / 95.2 / 16 GBR 265170210 645 400.80  SJ
39. LANG Marco / 1998 / 103.5 / 12 AUT 255157.5247.5 660 396.40  SJ
40. ZAREBA Jakub / 1998 / 81.5 / 5 GBR 240140205 585 394.82  SJ
41. KACINSKAS Lukas / 2000 / 65.0 / 8 LTU 18097.5212.5 490 389.65  SJ
42. KIHU Mark / 2000 / 82.0 / 3 EST 215120235 570 383.27  SJ
43. MITSUHASHI Gai / 2000 / 70.8 / 16 JPN 180125210 515 382.64  SJ
44. CYPAS Nojus / 2000 / 58.6 / 9 LTU 14587.5205 437.5 381.37  SJ
45. KARALIUNAS Ignas / 1999 / 73.3 / 14 LTU 205130190 525 380.20  SJ
46. JANKŮ Patrik / 1998 / 82.2 / 4 CZE 222.5145190 557.5 374.31VT1 SJ
47. CLEJA Andreas / 1998 / 102.7 / 17 ROM 242.5182.5195 620 373.49  SJ
48. URAKAWA Kazuma / 1998 / 64.8 / 12 JPN 185110172.5 467.5 372.74  SJ
49. WOZNIAK Andrzej / 1998 / 121.0 / 9 POL 252.5142.5245 640 367.23  SJ
50. SIPOS Erik / 1998 / 145.6 / 10 SVK 255
NR172.5
232.5 660 366.70VT1 SJ
51. RUUT Mihkel / 1999 / 106.9 / 2 EST 245145220 610 362.28  SJ
52. KAVALIAUSKAS Faustas / 1998 / 58.7 / 8 LTU 150110155 415 361.17  SJ
53. LULINSKI Tomasz / 1998 / 116.2 / 5 POL 212.5160250 622.5 360.74  SJ
54. SAKAKIBARA Ren / 1998 / 90.0 / 16 JPN 212.5125222.5 560 357.50  SJ
55. SHERWOOD Joe / 1998 / 64.4 / 9 GBR 16587.5185 437.5 350.61  SJ
56. NOVÁK Tomáš / 1999 / 99.7 / 13 CZE 250135180 565 344.25VT2 SJ
57. PORTEŠ Filip / 2000 / 101.0 / 18 CZE 232.5120215 567.5 344.02VT2 SJ
58. STANKEVICH Albert / 2002 / 52.5 / 4 BLR 14070125 335 325.45  SJ
59. ŠTĚPÁNEK Roman / 1998 / 106.6 / 3 CZE 205117.5215 537.5 319.54VT3 SJ
60. OROBETS Ihor / 2000 / 120.4 / 11 UKR 190150185 525 301.61  SJ
-. VALCIUKAS Egidijus / 1998 / 52.9 / 5 LTU 0152.5140 0 0.00  SJ
-. FAROOQI Aziz / 1998 / 57.9 / 10 JPN 2001150 0 0.00  SJ

Juniors Men

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Nation SQBPDL Total Wilks PC D
1. RUBETS Oleksandr / 1996 / 98.3 / 4 UKR
WR416
257.5317.5 991 607.38  J
2. LEBEDIEV Oleksandr / 1994 / 82.4 / 2 UKR 340250297.5
CR887.5
594.98  J
3. J.K. Johannsson Julian / 1993 / 160.6 / 16 ISL 400310370 1,080 591.73  J
4. JAEGER Kevin / 1995 / 120.0 / 1 GER 377.5
WR356
292.5 1,026 589.85  J
5. LEHEW Stephen / 1995 / 73.4 / 11 USA 295225295 815 589.65  J
6. OKPOKO Charles / 1995 / 65.3 / 4 USA 292.5190252.5 735 582.27  J
7. LIN Yi-Chun / 1994 / 58.2 / 2 TPE 252.5155250 657.5 576.82  J
8. YANG Sen / 1994 / 103.7 / 3 TPE 395260297.5 952.5 571.69  J
9. KOVALOV Danylo / 1996 / 103.8 / 9 UKR 370260317.5 947.5 568.50  J
10. BURTTSCHELL Jesse / 1993 / 119.3 / 8 USA 367.5292.5327.5 987.5 568.50  J
11. SAMUELSSON Viktor / 1993 / 119.7 / 9 ISL 360302.5317.5 980 563.79  J
12. FOUNTAIN Mitchell / 1996 / 100.7 / 7 USA 350235337.5 922.5 559.87  J
13. KIUCHI Yosuke / 1996 / 65.7 / 3 JPN 270167.5265 702.5 553.64  J
14. MUSIIENKO Kostiantyn / 1997 / 82.5 / 11 UKR 302.5250262.5 815 545.97  J
15. ARSENIUK Mykola / 1993 / 115.2 / 5 UKR 372.5260305 937.5 544.50  J
16. MAHER Alexis / 1995 / 73.2 / 6 USA 282.5165302.5 750 543.68  J
17. RIEKSTINS Marks / 1993 / 102.8 / 5 LAT 337.5280285 902.5 543.40  J
18. SATAKE Yusuke / 1996 / 58.5 / 1 JPN 242.5155222.5 620 541.32  J
19. MILLA Marius / 1993 / 73.3 / 4 GER 272.5172.5295 740 535.91  J
20. SUKHORUTCHENKO Mykyta / 1995 / 73.5 / 2 UKR 300190250 740 534.87  J
21. RAMIREZ Regie / 1993 / 57.4 / 5 PHI 220140240 600 533.34  J
22. SHEVCHENKO Andrii / 1995 / 126.1 / 12 UKR 382.5262.5290 935 531.83  J
23. LEITOW Tim / 1994 / 99.7 / 1 GER 327.5230315 872.5 531.61  J
24. TAYLOR Raynard / 1997 / 81.0 / 7 USA 305185292.5 782.5 530.07  J
25. HORIGUCHI Yosuke / 1993 / 92.5 / 13 JPN 305
WR280.5
255 840.5 529.35  J
26. SUZUKI Yoshiki / 1993 / 82.8 / 9 JPN 295205282.5 782.5 523.10  J
27. POWELL Tery / 1993 / 102.9 / 2 USA 332.5220315 867.5 522.15  J
28. LEON Josue / 1993 / 58.5 / 4 USA 217.5130250 597.5 521.68  J
29. KAIRZHAN Ispandiyar / 1997 / 63.3 / 1 KAZ 240165235 640 520.51  J
30. SLETTNES Nikolai / 1994 / 86.1 / 3 NOR 310217.5265 792.5 517.98  J
31. DURANI Abdul Tawab / 1993 / 103.8 / 10 GER 325242.5292.5 860 516.00  J
32. GRIMM Logan / 1997 / 58.4 / 3 USA 242.5127.5220 590 515.96  J
33. PEETERS Alan / 1994 / 103.4 / 6 BEL 345217.5295 857.5 515.27  J
34. SCHNURR Julian / 1994 / 82.9 / 5 GER 290190287.5 767.5 512.69  J
35. AFZAL Benjamin / 1994 / 87.5 / 4 NOR 312.5215260 787.5 510.22  J
36. DAHLKVIST Oliver / 1995 / 91.4 / 8 SWE 307.5212.5275 795 503.63  J
37. BEILMANN Viktor / 1997 / 82.3 / 6 GER 300185260 745 499.82  J
38. PUPINIS Paulius / 1994 / 78.7 / 1 LTU 270192.5260 722.5 498.45  J
39. CHORNYI Vladyslav / 1997 / 72.8 / 10 UKR 280157.5245 682.5 496.72  J
40. GUDMUNDSSON Thorbergur / 1993 / 148.4 / 11 ISL 325262.5300 887.5 491.76  J
41. PERHÁČ Adrián / 1993 / 65.3 / 7 SVK
NR242.5
140237.5
NR620
491.16MVT J
42. ARAI Kazuma / 1995 / 52.6 / 2 JPN 185125195 505 489.65  J
43. MALEVSKIS Klaudijus / 1996 / 84.8 / 11 LTU 272.5217.5250 740 487.81  J
44. CINGI Eray / 1993 / 73.5 / 12 NED 255155255 665 480.66  J
45. DE LACEY Harry / 1993 / 72.8 / 3 NZL 245140275 660 480.35  J
46. MORIWAKI Hiroto / 1995 / 52.1 / 1 JPN 185125180 490 479.86  J
47. GRAAF Franz / 1996 / 92.7 / 1 GER 297.5215250 762.5 479.76  J
48. PŘIBILÍK Ladislav / 1993 / 74.0 / 8 CZE 255
NR172.5
235 662.5 476.54MVT J
49. SCHUTAN Maxim / 1994 / 92.8 / 10 GER 290217.5237.5 745 468.46  J
50. STRANG Ryan / 1994 / 82.4 / 10 GBR 260192.5242.5 695 465.93  J
51. MORE Jan / 1993 / 64.3 / 6 CZE 205145225 575 461.44MVT J
52. SANO Seiken / 1995 / 111.4 / 6 JPN 295210275 780 457.31  J
53. MAEGAWA Tomoki / 1994 / 73.1 / 9 JPN 237.5182.5210 630 457.13  J
54. OLSEN Nickolaj / 1994 / 80.5 / 3 DEN 267.5140262.5 670 455.60  J
55. SCHNEGG Martin / 1994 / 125.5 / 14 AUT 312.5215265 792.5 451.25  J
56. ORDEAN Daniel / 1995 / 127.8 / 17 ROM 325210257.5 792.5 449.66  J
57. DÚCKY Markus / 1997 / 86.5 / 2 SVK 285172.5230 687.5 448.18VT1 J
58. DAHL Mickel / 1996 / 82.9 / 4 DEN 257.5150262.5 670 447.56  J
59. SOMODI Vince / 1995 / 63.8 / 5 HUN 222.5105225 552.5 446.31  J
60. MOISE Gheorghe / 1995 / 63.9 / 2 ROM 227.5132.5190 550 443.68  J
61. SWIERCZYNSKI Adrian / 1996 / 91.8 / 12 POL 235170277.5 682.5 431.41  J
62. HINTEREGGER Martin / 1996 / 92.7 / 6 AUT 267.5170245 682.5 429.43  J
63. LIEBERKNECHT Nick / 1994 / 120.1 / 13 GER 302.5200240 742.5 426.79  J
64. BARBER Steven / 1993 / 102.0 / 8 GBR 267.5152.5275 695 419.71  J
65. HARVEY Sam / 1993 / 118.8 / 10 GBR 265195260 720 414.94  J
66. BHOGAL Mehar / 1996 / 82.0 / 12 CAN 225160227.5 612.5 411.84  J
67. CAZACU Alexandru / 1997 / 91.9 / 5 ROM 240172.5220 632.5 399.61  J
68. CAMPBELL Travis / 1993 / 90.3 / 7 CAN 225145245 615 391.94  J
69. KARNER Margus / 1993 / 81.3 / 8 EST 215147.5207.5 570 385.26  J
70. KULIK Damian / 1995 / 124.0 / 15 POL 260175230 665 379.58  J
71. TURUS Dan / 1996 / 116.3 / 2 ROM 267.5185200 652.5 377.99  J
72. ROLLER Matěj / 1995 / 107.9 / 4 CZE 250145230 625 370.06VT2 J
-. GLIEBE Nikolas / 1997 / 73.1 / 5 AUT 0162.5232.5 0 0.00  J
-. AVRAM Laurentiu / 1995 / 73.2 / 7 ROM 0172.5210 0 0.00  J
-. ERIKSSON Alexander / 1994 / 73.3 / 1 SWE 307.50275 0 0.00  J
-. ITO Soshi / 1995 / 92.7 / 9 JPN 2600230 0 0.00  J
-. SYPKA Kamil / 1994 / 104.1 / 11 POL 30500 0 0.00  J
-. TYTARENKO Oleksandr / 1995 / 115.8 / 3 UKR 0240285 0 0.00  J
-. WHITE Sebastian / 1993 / 118.5 / 7 NOR 3400290 0 0.00  J


Nepřihlášený uživatel