6. Mistrovství Jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji

Základní údaje:
Datum zahájení: Saturday, September 21, 2019 8:00 AM
Datum ukončení: Saturday, September 21, 2019 5:00 PM
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Regional championship
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 38
Živé vysílání:
Sledovanost: 274 diváků (319 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sokolovna
Lipová 572
691 25 Vranovice
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí in total

Women

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Club name SQBPDL Total Wilks PC D
1. MACÍKOVÁ Eva / 1994 / 66.3 / 27Powerlifting Brno 12055132.5307.5317.92VT1 O
2. SMIEŠNA Martina / 1989 / 54.8 / 31Powerlifting Brno 82.555122.5260311.14VT1 O
3. BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997 / 55.3 / 19TJ Sokol Lanžhot 87.557.5115260308.96VT1 J
4. MAŠKOVÁ Jitka / 1968 / 59.5 / 41TJ Sokol Lanžhot 67.542.5100210235.64VT3 M2
5. JAŠÍČKOVÁ Karolína / 1992 / 76.8 / 28Powerlifting Brno 87.55592.5235220.17VT3 O

Men

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Club name SQBPDL Total Wilks PC D
1. ŠTĚPÁNIK Milan / 1993 / 82.3 / 30KST Sporting APIS 250157.5300
NR707.5
474.66MVT O
2. MIKEŠ Josef / 1977 / 118.0 / 20KST Kuřim 270180270720415.58VT1 M1
3. HLADÍK Martin / 1994 / 73.9 / 29KST Sporting APIS 207.5122.5242.5572.5412.20VT1 O
4. URBAN Martin / 1995 / 92.5 / 7Powerlifting Jihlava 240150260650409.37VT1 O
5. ROMÁNEK Vlastimil / 1994 / 81.1 / 3TJ Olympia Zlín 225127.5247.5600406.14VT1 O
6. KRUŽÍK František / 1992 / 82.7 / 33Powerlifting Jihlava 205165230600401.34VT1 O
7. MACÁK Stanislav / 1977 / 114.9 / 39SK Fitness Gym Olomouc 250180260690401.03VT1 M1
8. LIPKA Josef / 1976 / 92.4 / 4SK Fitness Gym Olomouc 205150275630396.96VT1 M1
9. KLÍMA Josef / 1999 / 73.3 / 16Sportovní klub ZLOBR 205115227.5547.5396.50VT1 J
10. KŘENEK Pavel / 1988 / 103.6 / 2Powerlifting Brno 230145285660396.26VT1 O
11. PÁLKA Michal / 1995 / 83.0 / 15Iron Warriors 220152.5220592.5395.49VT1 O
12. FUČÍK Pavel / 1978 / 129.2 / 21TJ Sokol Pohořelice 250170260680385.02VT1 M1
13. STROUHAL Jan / 1989 / 90.8 / 35TJ Sokol Pohořelice 220125255600381.36VT1 O
14. RYCHLÝ Aleš / 1988 / 125.8 / 24Powerlifting Brno 240157.5270667.5379.87VT2 O
15. ŠTOPPL Martin / 1991 / 88.8 / 38SK Fitness Gym Olomouc 215130240585376.04VT2 O
16. PAVKA Martin / 1978 / 116.2 / 34KST Kuřim 235150250635367.98VT2 M1
17. ROTREKL Erik / 1986 / 104.9 / 6Powerlifting Brno 235140240615367.65VT2 O
18. VODIČKA Lukáš / 1993 / 102.4 / 25Sportovní klub ZLOBR 200150252.5602.5363.31VT2 O
19. KONEWKA Simon / 1995 / 73.8 / 5Powerlifting Brno 177.5117.5202.5497.5358.55VT2 O
20. VÁCHA Jan / 1992 / 102.3 / 1Powerlifting Jihlava 205147.5240592.5357.40VT2 O
21. KRUPIČKA Lukáš / 1982 / 81.0 / 37KST Sporting APIS 185110227.5522.5353.94VT2 O
22. FOJTÍK Ivo / 1985 / 111.0 / 40TJ Sokol Lanžhot 200135260595349.21VT2 O
23. POKORNÝ Ondřej / 1991 / 71.3 / 32SK Zbýšov 160110200470347.33VT2 O
24. STUCHLÍK Jakub / 1992 / 91.6 / 23TJ Sokol Rosice 205127.5212.5545344.88VT2 O
25. BATKHUYAG Batnyam / 1994 / 70.9 / 14TJ Sokol Rosice 177.5110175462.5343.27VT2 O
26. BOLECH Jan / 1996 / 80.0 / 11Powerlifting Brno 190120190500341.35VT2 J
27. KŘÍŽ Radek / 1989 / 72.2 / 18Powerlifting Brno 137.5105215457.5334.98VT2 O
28. HANIČINEC Petr / 1990 / 92.8 / 9Powerlifting Brno 170137.5225532.5334.84VT2 O
29. MUNKHTSETSEG Mukhdavaa / 1999 / 71.9 / 17TJ Sokol Rosice 150100190440323.18VT3 J
30. ONDRÁČEK Milan / 1993 / 92.6 / 12TJ Sokol Rosice 170110200480302.16VT3 O
31. VYBÍRALÍK Tomáš / 1996 / 82.2 / 8TJ Olympia Zlín 157.590182.5430288.70VT3 J
32. SOUKUP Lukáš / 1980 / 71.9 / 10TJ Sokol Vranovice 11087.5140337.5247.89  O
-. HOZÁK Jiří / 1973 / 90.2 / 36Powerlifting Hodonín 013523500.00  M1


Nepřihlášený uživatel