Benchpress & Deadlift Cup 2015

Základní údaje:
Datum zahájení: Saturday, August 29, 2015 8:00 AM
Datum ukončení: Saturday, August 29, 2015 6:00 PM
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: GPC
Úroveň soutěže: Cup
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Soutěžících: 101
Živé vysílání:
Sledovanost: 459 diváků (872 celkem)
Místo konání:
Adresa:Kulturní dům Střelnice
Vančurova 378
543 01 Vrchlabí
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Results by categories in total

Mrtvý tah Ženy

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Team BPDL TotalR+F/MC
1. DRTINOVÁ Alexandra / 1981 / 55.9 / 40 TJ Powerlifting Trutnov 0110 110209.5500
2. NOVOTNÁ Dominika / 1988 / 61.0 / 25 0110 110193.2700
3. MIKLOSYOVÁ Petra / 2002 / 76.9 / 6 Powerlifting Vrchlabí 0110 110167.6400

Benchpress RAW Ženy

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Team BPDL TotalR+F/MC
1. DVORSKÁ Irena / 1974 / 79.5 / 13 Berserk Security Power Team 1000 100150.1000
2. DRTINOVÁ Alexandra / 1981 / 55.9 / 26 TJ Powerlifting Trutnov 600 60114.3000
3. NOVOTNÁ Dominika / 1988 / 61.0 / 48 62.50 62.5109.8125
4. MIKLOSYOVÁ Petra / 2002 / 76.9 / 35 Powerlifting Vrchlabí 47.50 47.572.3900
-. HRONOVÁ Lucie / 1997 / 49.3 / 33 Power Bull Náchod 00 00.0000

Benchpress RAW Junioři

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Team BPDL TotalR+F/MC
1. OVEČKA Tomáš / 1992 / 73.5 / 43 The Legend´s of the North 147.50 147.5168.0025
2. GRMOLEC Josef / 1994 / 116.0 / 40 Powerlifting Vyškov 1800 180161.4834
3. KAŠPAR Ladislav / 1994 / 136.8 / 51 Powerlifting Vyškov 1850 185160.8242
4. VAŠÍČEK Lukáš / 1995 / 72.8 / 11 Sokol Podivín 1300 130153.5833
5. FOREJTEK Lukáš / 1993 / 94.4 / 4 Bomba Gym Powerlifting 1600 160153.2448
6. ADÁMEK Václav / 1992 / 85.4 / 31 1500 150150.3000
7. BRABLC Tomáš / 1993 / 99.6 / 61 Powerlifting Vyškov 1600 160149.4912
8. ČÁNI Luděk / 1991 / 85.4 / 30 1400 140140.2800
9. KUNC Tomáš / 1995 / 98.4 / 20 Powerlifting Takis Příbram 132.50 132.5125.6935
10. KUČERA Daniel / 1994 / 111.5 / 41 Berserk Security Power Team 132.50 132.5119.0672

Mrtvý tah Dorostenci

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Team BPDL TotalR+F/MC
1. ŠOS Richard / 1996 / 83.0 / 9 OST Varnsdorf 0
PR252.5
252.5268.9024
2. MYKYSKA Jan / 1997 / 73.0 / 38 TJ Powerlifting Trutnov 0190 190231.0058
3. KUBÍK Roman / 1996 / 95.7 / 18 Powerlifting Vyškov 0235 235228.0252
4. PUŠ Patrik / 1998 / 91.7 / 7 TJ Tatran Hostinné 0220 220227.1456
5. JIROUŠEK Filip / 1998 / 105.6 / 34 TJ Tatran Hostinné 0232.5 232.5224.9856
6. PONOCNÝ Dominik / 1999 / 73.6 / 37 TJ Powerlifting Trutnov 0160 160214.4768
7. TREFNÝ Jan / 1997 / 95.7 / 16 SK Ironbulls Domažlice 0202.5 202.5204.0471
8. FIŠER Dominik / 1998 / 84.3 / 19 TJ Tatran Hostinné - Oddíl kulturistiky 0
PR170
170194.2131
9. VOBR Filip / 1997 / 90.4 / 10 Bubák Gym 0185 185192.8070
10. ŘÍČAŘ Jaroslav / 1998 / 122.5 / 5 Powerlifting Animals Semily 0200 200185.9760
11. PÁNEK Michal / 1998 / 101.8 / 4 TJ Powerlifting Trutnov 0180 180176.5152

Mrtvý tah Junioři

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Team BPDL TotalR+F/MC
1. CHUŤKA Roman / 1993 / 94.0 / 35 TJ Tatran Hostinné 0315 315299.6973
2. GRMOLEC Josef / 1994 / 116.0 / 13 Powerlifting Vyškov 0330 330296.0529
3. BRABLC Tomáš / 1993 / 99.6 / 23 Powerlifting Vyškov 0300 300280.2960
4. KUNC Tomáš / 1995 / 98.4 / 30 Powerlifting Takis Příbram 0275 275260.8732
5. KAŠPAR Ladislav / 1994 / 136.8 / 22 Powerlifting Vyškov 0300 300260.7960
6. MIKLOSY František / 1993 / 93.9 / 27 Powerlifting Vrchlabí 0270 270256.8834
7. UHER Martin / 1993 / 66.4 / 20 Powerlifting Vrchlabí 0200 200253.9140
8. ČÁNI Luděk / 1991 / 85.4 / 8 0240 240240.4800
9. URBÁŠEK Aleš / 1992 / 91.7 / 21 0240 240229.4400
10. ADÁMEK Václav / 1992 / 85.4 / 28 0220 220220.4400

Benchpress RAW Dorostenci

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Team BPDL TotalR+F/MC
1. TOMÁŠ Patrik / 1996 / 75.2 / 17 Powerlifting Animals Semily 137.50 137.5159.3020
2. NOSEK Pavel / 1997 / 90.3 / 7 Powerlifting Vrchlabí
PR135
0 135140.6970
3. KUBÍK Roman / 1996 / 95.7 / 21 Powerlifting Vyškov 1450 145140.6964
4. KOVALČÍK David / 1996 / 85.0 / 63 OST Varnsdorf 1300 130138.6268
5. SKLENÁŘ Josef / 1997 / 105.5 / 12 TJ Powerlifting Trutnov 137.50 137.5130.7378
6. VOBR Filip / 1997 / 90.4 / 28 Bubák Gym 1200 120125.0640
7. KOHOUT Ondřej / 2000 / 69.8 / 65 Powerlifting Animals Semily 850 85119.7582
8. ŘÍČAŘ Jaroslav / 1998 / 122.5 / 5 Powerlifting Animals Semily 1250 125116.2350
9. KOPŘIVA Filip / 1998 / 86.6 / 46 102.50 102.5114.8984
10. PONOCNÝ Dominik / 1999 / 73.6 / 25 TJ Powerlifting Trutnov 72.50 72.597.1848

Benchpress RAW Masters

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Team BPDL TotalR+F/MC
1. ESSER František / 1946 / 89.1 / 3 TJ Powerlifting Trutnov 1300 130210.6957
2. GRIM Kamil / 1969 / 110.7 / 34 Powerlifting Thór Broumov 2000 200190.3748
3. VÁŽNÝ Josef / 1952 / 114.0 / 101 1450 145186.5062
4. PAPÍRNÍK Václav / 1949 / 108.3 / 100 Never Give Up! 1200 120166.9542
5. KOHOUT Milan / 1972 / 109.6 / 29 Powerlifting Animals Semily 1800 180161.5302
6. BERÁNEK Martin / 1968 / 86.0 / 55 147.50 147.5158.6870
7. PEŠKA Josef / 1965 / 72.4 / 8 SK Gigants Bořislav 1150 115150.3579
8. TOMÁŠ Robert / 1972 / 86.1 / 6 Powerlifting Animals Semily 1450 145148.4638
9. HLAVATÝ Robert / 1968 / 114.1 / 52 Powerlifting Animals Semily 1500 150143.6856

Mrtvý tah Masters

Pl. Lifter / BY / BW / Lot Team BPDL TotalR+F/MC
1. ESSER František / 1946 / 89.1 / 36 TJ Powerlifting Trutnov 0190 190307.9398
2. TOMANEC Jaroslav / 1943 / 81.7 / 2 TJ Powerlifting Trutnov 0165 165304.2732
3. SEDLÁČEK Tomáš / 1965 / 97.7 / 15 0272.5 272.5285.0263
4. HLAVATÝ Robert / 1968 / 114.1 / 29 Powerlifting Animals Semily 0245 245234.6865

New achieved records

NOSEK Pavel / 1997, Personal record 135kg in benchpress (3. attempt) in category Teens T2 -100kg
ŘÍČAŘ Jaroslav / 1998, Personal record 130kg in benchpress (4. attempt) in category Teens T2 -125kg
NOSEK Pavel / 1997, Personal record 137.5kg in benchpress (4. attempt) in category Teens T2 -100kg
FIŠER Dominik / 1998, Personal record 170kg in deadlift (3. attempt) in category Teens T2 -90kg
FIŠER Dominik / 1998, Personal record 170kg in deadlift (3. attempt) in category Teens T2 -90kg
ŠOS Richard / 1996, Personal record 252.5kg in deadlift (3. attempt) in category Teens T3 -90kg
PÁNEK Michal / 1998, Personal record 185kg in deadlift (4. attempt) in category Teens T2 -110kg
VOBR Filip / 1997, Personal record 195kg in deadlift (4. attempt) in category Teens T2 -100kg
MYKYSKA Jan / 1997, Personal record 200kg in deadlift (4. attempt) in category Teens T3 -75kg
TREFNÝ Jan / 1997, Personal record 210kg in deadlift (4. attempt) in category Teens T2 -100kg
KUNC Tomáš / 1995, Personal record 280kg in deadlift (4. attempt) in category Juniors Men -100kg
GRMOLEC Josef / 1994, Personal record 335kg in deadlift (4. attempt) in category Juniors Men -125kg
HORÁK Martin / 1977, Personal record 235kg in deadlift (3. attempt) in category Men -100kg

Invalid record attempts

MRÁZEK Milan / 1979, Personal record 185kg in benchpress (4. attempt) in category Men -125kg
FOREJTEK Lukáš / 1993, Personal record 167.5kg in benchpress (4. attempt) in category Juniors Men -100kg
KRÁL Petr / 1987, Personal record 205kg in deadlift (4. attempt) in category Men -100kg


Nepřihlášený uživatel