Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let

Základní údaje:
Datum zahájení: Saturday, August 1, 2020 8:00 AM
Datum ukončení: Saturday, August 1, 2020 7:00 PM
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: National championship
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 43
Místo konání:
Adresa:8. ZŠ
Křižíkova 1916
356 01 Sokolov
CZE Czech Republic

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí in total

Juniors Women

Pl. Lifter / BY / BW Club name SNCJ Total Sinclair D
1. ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004 / 56.3 SKVOZ Horní Suchá 6575140197.2740 J17
2. KUBÍKOVÁ Marie / 2003 / 64.1 TJ Sokol Moravská Ostrava
NR67
NR83
NR150
194.5500 J17
3. ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003 / 53.9 TJ TŽ Třinec 5675131190.2906 J17
4. KLABALOVÁ Klára / 2003 / 61.1 TJ TŽ Třinec 6575140186.9840 J17
5. KOZLOVÁ Karolína / 2005 / 53.7 TJ Sokol Moravská Ostrava 5363116168.9540 OS
6. MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004 / 69.7 TAK Hellas Brno 6074134165.7446 J17
7. VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006 / 57.0 SKVOZ Horní Suchá 5068118164.8932 OS
8. SZEBESTOVÁ Valerie / 2006 / 53.9 SKVOZ Horní Suchá 4462106153.9756 OS
9. MELICHOVÁ Natalie / 2004 / 52.3 Vzpírání Haná 4657103152.9138 J17
10. KŘÍSTKOVÁ Eliška / 2007 / 42.3 SK CWG Bohumín 34
NR42
NR76
133.8740 YS
11. KLABALOVÁ Radka / 2006 / 48.0 TJ TŽ Třinec 364783131.5550 OS
12. SKULINOVÁ Sára / 2004 / 62.6 SKV BONATRANS Bohumín 425294123.6664 J17
13. SKLÁRČÍKOVÁ Tereza / 2005 / 62.9 SK CWG Bohumín 415394123.3092 OS
14. THÉROVÁ Sabina / 2007 / 45.8 SK CWG Bohumín 344074121.8262 YS
15. GROSSOVÁ Johana / 2004 / 58.4 TAK Hellas Brno 404585116.8665 J17
16. PIETRASZ Natálie / 2007 / 55.0 SK CWG Bohumín 31386998.8149 YS

Juniors Men

Pl. Lifter / BY / BW Club name SNCJ Total Sinclair D
1. ORAČKO Dominik / 2003 / 146.5 SK vzpírání Sokolov
NR161
183344347.6808 J17
2. KREJČÍK Vojtěch / 2004 / 72.5 SK vzpírání Sokolov
NR110
NR130
NR240
309.7680 J17
3. POLHOŠ Marek / 2003 / 64.0 SK vzpírání Sokolov 95120215299.7530 J17
4. DŽOBÁK Alexandr / 2004 / 49.5 SKVOZ Horní Suchá 7398171288.5283 J17
5. FRIEDRICH Adam / 2005 / 94.5 TJ Start Plzeň
NR113
NR132
NR245
277.6585 OS
6. PECKA Adam / 2003 / 113.6 SKV Teplice 120140260276.5620 J17
7. ŠIMEK Martin / 2006 / 52.8 SKV BONATRANS Bohumín 7192163261.0934 OS
8. BOŽEJOVSKÝ David / 2003 / 83.2 SK vzpírání Sokolov 95120215257.8925 J17
9. ČMIEL Matyáš / 2004 / 74.7 TJ TŽ Třinec 89109198251.2620 J17
10. DROBEK Samuel / 2004 / 73.4 TJ Sokol Moravská Ostrava 84112196251.1936 J17
11. KLEMPÁR Boris / 2004 / 57.4 SKVOZ Horní Suchá 7685161242.0796 J17
12. ŠIMČÍK Vojtěch / 2004 / 66.0 TJ Holešov 75102177241.8882 J17
13. VRBKA Zdeněk / 2003 / 68.4 TJ Lokomotiva Cheb 8595180240.5340 J17
14. KOLÁŘ David / 2005 / 71.8 TJ Holešov 81100181234.9380 OS
15. JANKOVIC Denis / 2004 / 78.4 TJ Rotas Rotava 83105188232.4056 J17
16. KOČÍ Robin / 2006 / 54.5 TJ VTŽ Chomutov 6581146228.1980 OS
17. KMEŤO Jan / 2007 / 48.2 SKVOZ Horní Suchá 5870128220.8256 YS
18. PODŠKUBKA Tomáš / 2003 / 100.6 TJ Sokol JS Zlín 90105195215.7480 J17
19. KANTOR Martin / 2005 / 79.2 SKV BONATRANS Bohumín 7598173212.7208 OS
20. ŠUKAĽ Pavel / 2006 / 46.2 SKVOZ Horní Suchá 5365118211.1138 OS
21. HORVÁTH Miroslav / 2005 / 56.1 TJ Rotas Rotava 5677133203.3969 OS
22. HODAŇ Patrik / 2003 / 87.9 TJ VTŽ Chomutov 73101174203.3886 J17
23. NAVRÁTIL Vojtěch / 2006 / 86.1 TJ Sokol JS Zlín 7495169199.4369 OS
24. FROHLICH Tomáš / 2005 / 72.1 TJ Sokol JS Zlín 6585150194.2350 OS
25. SUCHÝ Daniel / 2005 / 48.4 TJ Sokol Moravská Ostrava 4758105180.5160 OS
26. KOLÁR Tomáš / 2007 / 47.8 SKVOZ Horní Suchá 4657103178.9625 YS
-. BUBLA Jan / 2004 / 75.9 TJ Rotas Rotava 85000.0000 J17


Nepřihlášený uživatel