Nabídka spolupráce

Externí redaktor

Hledám spolupracovníky na pořizování fotografií a videí ze soutěží v silovém trojboji ideálně v rozsahu již existujících zdokumentovaných soutěží. V případě zájmu zašlete prosím e-mail s kontaktními údaji na adresu spoluprace@powerlifter.cz a do předmětu zprávy uveďte "Redaktor".


Překladatel do anglického jazyka

Hledám překladatele do anglické jazyka, který se orientuje v tématu, za účelem překladu především reportáží ze soutěží a průběžně také dalšího obsahu na Powerlifter.cz. V případě zájmu zašlete prosím e-mail s kontaktními údaji na adresu spoluprace@powerlifter.cz a do předmětu zprávy uveďte "Překladatel".


Další spolupracovníci

Spolupracovníkem může být každý z Vás, stačí zaslat jakoukoliv informaci (odkaz, fotografii, video, pozvánku, trénink apod.) na e-mailovou adresu spoluprace@powerlifter.cz. Vámi zaslaný obsah bude poté uveřejněn na webu Powerlifter.cz za předpokladu, že je možné jej zařadit k danému tématu a již zde neexistuje. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci nebo výměnu více informací uveďte prosím i kontaktní údaje.


Nabídka pro partnery

  • Reklamní prostor v podobě banneru na stránkách Powerlifter.cz na libovolné stránce v téměř libovolném umístění (nesmí být na úkor obsahu).
  • Partnerská podstránka na Powerlifter.cz, kde je možné využít loga, stručného a detailního popisu (možnost dalších fotografií apod.), kontaktní adresy včetně e-mailu a www. Logo se následně rotuje spolu s dalšími partnery téměř na všech stránkách v levém boxu „Partneři“. Logo je rovněž zobrazeno na stánce "O Powerlifter.cz" v sekci partneři a spolu se stručným popisem v samostatné stránce všech partnerů.
  • Prolinkování Vašeho obsahu s obsahem na Powerlifter.cz. Je možné např. do článků zařadit odkaz na další zdroje ze soutěží, vložit video provozované na Vašem serveru s odkazem na Vás a samozřejmě i zařazení odkazů do dalších stránek, vše však záleží na tématickém zaměření Vašeho webu.
  • Vzájemná podpora v oblasti silových sportů a především v silovém trojboji.

Nepřihlášený uživatel