ČSST  Dosažené výkonnostní třídy v roce 2019

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSST, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | SJ | J | O | M1 | M2 | M3 | M4

Sub-Juniors Women -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 297.5  MVT 4/28/2019 CZEPlzeň
Benchpress
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 65.0  MVT 10/16/2019 FINTampere

Sub-Juniors Women -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  FIBINGROVÁ Šárka / 2001  Iron Warriors 282.5  MVT 12/14/2019 CZEZastávka
2.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 222.5  VT1 10/26/2019 CZERakovník
Benchpress
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 40.0  VT2 10/26/2019 CZERakovník

Sub-Juniors Women -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 67.5  VT1 3/16/2019 CZEJihlava

Sub-Juniors Women -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 267.5  MVT 6/29/2019 CZEFrýdlant
2.  KOLOMAZNÍČKOVÁ Sára / 2002  PWL Vision Nutrition 212.5  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant

Sub-Juniors Women -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 420.0  MVT 8/26/2019 CANRegina

Sub-Juniors Women -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 382.5  MVT 11/29/2019 LTUKaunas
2.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 267.5  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
3.  PIPKOVÁ Kristýna / 2002  TJ Lanškroun 262.5  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
Benchpress
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 75.0  MVT 6/4/2019 SWEHelsingborg
2.  SMEJKALOVÁ Martina / 2002  Spal Strength Gym 42.5  VT3 11/16/2019 CZELukov

Sub-Juniors Women -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  KŘIVÁNKOVÁ Karolína / 2001  TJ Svitavy 317.5  MVT 12/14/2019 CZEZastávka
2.  CHARVÁTOVÁ Lucie / 2001  TJ Spartak Pelhřimov 315.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
3.  ŠIMÁNKOVÁ Veronika / 2003  Powerlifting School 252.5  VT2 9/7/2019 CZEStaňkov
4.  MARHOUNOVÁ Eliška / 2002  Powerlifting School 217.5  VT3 6/29/2019 CZEFrýdlant
Benchpress
1.  CURZYDLO Natalia / 2001  TJ Viktorie Bohumín 62.5  VT1 11/16/2019 CZELukov
2.  MARHOUNOVÁ Eliška / 2002  Powerlifting School 40.0  VT3 11/16/2019 CZELukov

Sub-Juniors Women -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 400.0  MVT 10/12/2019 CZESedlčany
2.  ŠKÁCHOVÁ Simona / 2002  Fitness Staňkov 275.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
Benchpress
1.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 75.5  MVT 11/16/2019 CZELukov

Sub-Juniors Women +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  VÍZNEROVÁ Andrea / 2001  PWL Vision Nutrition 342.5  VT1 10/12/2019 CZESedlčany

Juniors Women -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 297.5  VT1 4/28/2019 CZEPlzeň
Benchpress
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 65.0  VT1 10/16/2019 FINTampere

Juniors Women -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  POBORSKÁ Klára / 1997  Powerlifting School 285.0  MVT 10/12/2019 CZESedlčany
2.  FIBINGROVÁ Šárka / 2001  Iron Warriors 282.5  MVT 12/14/2019 CZEZastávka
3.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 257.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
4.  STYBLÍKOVÁ Nikola / 1998  TJ Svitavy 247.5  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
5.  SPILKOVÁ Eliška / 2000  Powerlifting Brno 225.0  VT2 9/14/2019 CZEKrnov
6.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 222.5  VT2 10/26/2019 CZERakovník
Benchpress
1.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 57.5  VT1 11/16/2019 CZELukov
2.  STYBLÍKOVÁ Nikola / 1998  TJ Svitavy 50.0  VT2 11/16/2019 CZELukov
3.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 40.0  VT3 10/26/2019 CZERakovník

Juniors Women -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 67.5  VT1 3/16/2019 CZEJihlava

Juniors Women -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 302.5  MVT 10/12/2019 CZESedlčany
2.  PASIČNÁ Veronika / 1999  Doplnejch powerlifting 295.0  MVT 10/12/2019 CZESedlčany
3.  POBORSKÁ Klára / 1997  Powerlifting School 292.5  MVT 6/29/2019 CZEFrýdlant
4.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 290.0  MVT 9/7/2019 CZEStaňkov
5.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 267.5  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
6.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 260.0  VT1 9/21/2019 CZEVranovice
7.  STYBLÍKOVÁ Nikola / 1998  TJ Svitavy 242.5  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
8.  KUBĚNOVÁ Adéla / 1997  ASK Blansko 225.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
9.  PUŠTĚJOVSKÁ Adéla / 1999  Spal Strength Gym 215.0  VT2 9/14/2019 CZEKrnov
10.  KOLOMAZNÍČKOVÁ Sára / 2002  PWL Vision Nutrition 212.5  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant
Benchpress
1.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 65.0  MVT 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
2.  PUŠTĚJOVSKÁ Adéla / 1999  Spal Strength Gym 50.0  VT2 10/12/2019 CZESedlčany

Juniors Women -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 420.0  MVT 8/26/2019 CANRegina
2.  RÁBOVÁ Tereza / 1999  Sportovní klub ZLOBR 327.5  VT2 4/28/2019 CZEPlzeň
3.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 285.0  VT3 6/1/2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benchpress
1.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 70.0  VT1 3/16/2019 CZEJihlava

Juniors Women -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 382.5  EVT 11/29/2019 LTUKaunas
2.  JOSKOVÁ Barbora / 1997  Iron Warriors 355.0  EVT 10/26/2019 CZERakovník
3.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 345.0  MVT 10/26/2019 CZERakovník
4.  JELENOVÁ Aneta / 1999  Sportovní klub ZLOBR 335.0  MVT 12/14/2019 CZEZastávka
5.  NEJEDLÁ Adéla / 1999  Doplnejch powerlifting 320.0  MVT 12/14/2019 CZEZastávka
6.  KUBÁŇOVÁ Michaela / 1996  Doplnejch powerlifting 302.5  VT1 9/7/2019 CZEStaňkov
7.  KUČEROVÁ Sandra / 2000  Iron Warriors 300.0  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
8.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 267.5  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
9.  PIPKOVÁ Kristýna / 2002  TJ Lanškroun 262.5  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant
10.  PICKOVÁ Diana / 1998  Sportovní klub ZLOBR 252.5  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
11.  SVÍTILOVÁ Eliška / 1996  ARENA Pavly Kladivové 225.0  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
Benchpress
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 75.0  MVT 6/4/2019 SWEHelsingborg
2.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 72.5  MVT 10/26/2019 CZERakovník
3.  NEJEDLÁ Adéla / 1999  Doplnejch powerlifting 57.5  VT2 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
4.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  Sportovní klub ZLOBR 52.5  VT2 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
5.  SMEJKALOVÁ Martina / 2002  Spal Strength Gym 42.5  VT3 11/16/2019 CZELukov

Juniors Women -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 387.5  VT1 2/23/2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 330.0  VT2 1/26/2019 CZEZastávka
3.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 320.0  VT2 2/23/2019 CZEKralupy nad Vltavou
Benchpress
1.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 115.0  EVT 10/16/2019 FINTampere
2.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 112.5  EVT 10/16/2019 FINTampere
3.  OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998  TJ Sokol Rosice 90.0  MVT 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Juniors Women -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  ZMEŠKALOVÁ Klára / 1997  Iron Warriors 420.0  EVT 7/22/2019 ESTTartu
2.  BRENNAN Anna / 1998  Doplnejch powerlifting 372.5  MVT 11/29/2019 LTUKaunas
3.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 372.5  MVT 12/14/2019 CZEZastávka
4.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 357.5  MVT 6/29/2019 CZEFrýdlant
5.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 352.5  MVT 10/26/2019 CZERakovník
6.  KUČEROVÁ Sandra / 2000  Iron Warriors 332.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
7.  BRENNAN Nadge Anna Lucia / 1998  Doplnejch powerlifting 320.0  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
8.  KŘIVÁNKOVÁ Karolína / 2001  TJ Svitavy 317.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
9.  KUJALOVÁ Karolína / 1998  B Strong Powerlifting Team 317.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
10.  CHARVÁTOVÁ Lucie / 2001  TJ Spartak Pelhřimov 315.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
11.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 290.0  VT1 9/21/2019 CZEVišňová - Víska
12.  JAROŠOVÁ Zuzana / 1999  TJ Sokol Nymburk 280.0  VT2 9/21/2019 CZEVišňová - Víska
13.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 275.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
14.  PICKOVÁ Diana / 1998  Sportovní klub ZLOBR 255.0  VT2 9/7/2019 CZEStaňkov
15.  ŠIMÁNKOVÁ Veronika / 2003  Powerlifting School 252.5  VT2 9/7/2019 CZEStaňkov
16.  MARHOUNOVÁ Eliška / 2002  Powerlifting School 217.5  VT3 6/29/2019 CZEFrýdlant
Benchpress
1.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 72.5  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
2.  KUJALOVÁ Karolína / 1998  B Strong Powerlifting Team 72.5  VT1 11/16/2019 CZELukov
3.  CURZYDLO Natalia / 2001  TJ Viktorie Bohumín 62.5  VT2 11/16/2019 CZELukov

Juniors Women -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 400.0  MVT 10/12/2019 CZESedlčany
2.  DUBSKÁ Michaela / 1997  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 365.0  VT1 10/26/2019 CZERakovník
3.  SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997  TJ Viktorie Bohumín 345.0  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
4.  ŠKÁCHOVÁ Simona / 2002  Fitness Staňkov 275.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
5.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 245.0  VT3 6/29/2019 CZEFrýdlant
Benchpress
1.  DUBSKÁ Michaela / 1997  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 80.0  VT1 11/16/2019 CZELukov
2.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 75.5  VT1 11/16/2019 CZELukov
3.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 55.0  VT3 11/16/2019 CZELukov

Juniors Women +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  VÍZNEROVÁ Andrea / 2001  PWL Vision Nutrition 342.5  VT1 10/12/2019 CZESedlčany

Women -47kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  HALÁSOVÁ Sára / 1993  Colbert club SSK Vítkovice 246.0  VT1 9/21/2019 CZEOstrava - Vítkovice

Women -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 297.5  VT2 4/28/2019 CZEPlzeň
2.  ZHURAROVA Nadežda / 1988  Sportovní klub TER 220.0  VT3 6/1/2019 CZEFrýdlant
Benchpress
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 65.0  VT2 10/16/2019 FINTampere
2.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52.5  VT3 3/16/2019 CZEJihlava

Women -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  POBORSKÁ Klára / 1997  Powerlifting School 285.0  MVT 10/12/2019 CZESedlčany
2.  FIBINGROVÁ Šárka / 2001  Iron Warriors 282.5  MVT 12/14/2019 CZEZastávka
3.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 257.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
4.  STYBLÍKOVÁ Nikola / 1998  TJ Svitavy 247.5  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
5.  SPILKOVÁ Eliška / 2000  Powerlifting Brno 225.0  VT2 9/14/2019 CZEKrnov
6.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 222.5  VT2 10/26/2019 CZERakovník
7.  OMANÍKOVÁ Kateřina / 1987  KST Sporting APIS 202.5  VT2 9/21/2019 CZEVišňová - Víska
Benchpress
1.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 57.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
2.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52.5  VT2 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
3.  STYBLÍKOVÁ Nikola / 1998  TJ Svitavy 50.0  VT2 11/16/2019 CZELukov
4.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 40.0  VT3 10/26/2019 CZERakovník

Women -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  BÁNOVSKÁ Eva / 1971  TJ Olympia Zlín 413.0  EVT 6/22/2019 CZELukov
2.  SMIEŠNA Martina / 1989  Powerlifting Brno 240.0  VT3 6/1/2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benchpress
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 67.5  VT2 3/16/2019 CZEJihlava
2.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52.5  VT3 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Women -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  ŽAMPOVÁ Petra / 1985  ARENA Pavly Kladivové 335.5  MVT 10/26/2019 CZERakovník
2.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 327.5  MVT 6/4/2019 SWEHelsingborg
3.  VACKOVÁ Kristýna / 1993  Powerlifting Brno 320.0  MVT 10/26/2019 CZERakovník
4.  RAISOVÁ Jiřina / 1993  TJ TZ Prosport Rakovník 312.5  MVT 10/26/2019 CZERakovník
5.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 302.5  MVT 10/12/2019 CZESedlčany
6.  PASIČNÁ Veronika / 1999  Doplnejch powerlifting 295.0  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
7.  NETŘEBSKÁ Kateřina / 1993  B Strong Powerlifting Team 295.0  VT1 9/21/2019 CZESvitavy
8.  POBORSKÁ Klára / 1997  Powerlifting School 292.5  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
9.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 290.0  VT1 9/7/2019 CZEStaňkov
10.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 267.5  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
11.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 260.0  VT1 9/21/2019 CZEVranovice
12.  SMIEŠNA Martina / 1989  Powerlifting Brno 260.0  VT1 9/21/2019 CZEVranovice
13.  STYBLÍKOVÁ Nikola / 1998  TJ Svitavy 242.5  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
14.  VÁLKOVÁ Jana / 1983  KST Sporting APIS 240.0  VT2 10/26/2019 CZERakovník
15.  KUBĚNOVÁ Adéla / 1997  ASK Blansko 225.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
16.  PUŠTĚJOVSKÁ Adéla / 1999  Spal Strength Gym 215.0  VT3 9/14/2019 CZEKrnov
17.  KOLOMAZNÍČKOVÁ Sára / 2002  PWL Vision Nutrition 212.5  VT3 6/29/2019 CZEFrýdlant
Benchpress
1.  RAISOVÁ Jiřina / 1993  TJ TZ Prosport Rakovník 67.5  VT1 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
2.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 65.0  VT1 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
3.  HODYSOVÁ Iveta / 1989  KST FC Příbram 55.0  VT2 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
4.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52.5  VT3 8/7/2019 LUXHamm
5.  PUŠTĚJOVSKÁ Adéla / 1999  Spal Strength Gym 50.0  VT3 10/12/2019 CZESedlčany

Women -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 430.0  MVT 1/19/2019 CZEVendolí
2.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 420.0  MVT 8/26/2019 CANRegina
3.  RÁBOVÁ Tereza / 1999  Sportovní klub ZLOBR 327.5  VT2 4/28/2019 CZEPlzeň
4.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 285.0  VT3 6/1/2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
5.  KUDRNOVÁ Sandra / 1992  TJ Kralupy 262.5  VT3 1/19/2019 CZEVendolí
Benchpress
1.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 100.0  MVT 3/16/2019 CZEJihlava
2.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80.0  VT1 3/16/2019 CZEJihlava
3.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 70.0  VT2 3/16/2019 CZEJihlava

Women -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 382.5  EVT 11/29/2019 LTUKaunas
2.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 370.0  EVT 11/29/2019 LTUKaunas
3.  JOSKOVÁ Barbora / 1997  Iron Warriors 355.0  MVT 10/26/2019 CZERakovník
4.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 345.0  MVT 10/26/2019 CZERakovník
5.  JELENOVÁ Aneta / 1999  Sportovní klub ZLOBR 335.0  MVT 12/14/2019 CZEZastávka
6.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  TJ Olympia Zlín 332.5  MVT 6/4/2019 SWEHelsingborg
7.  SEDLÁŘOVÁ Eva / 1995  B Strong Powerlifting Team 322.5  VT1 9/21/2019 CZESvitavy
8.  NEJEDLÁ Adéla / 1999  Doplnejch powerlifting 320.0  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
9.  KUBÁŇOVÁ Michaela / 1996  Doplnejch powerlifting 302.5  VT1 9/7/2019 CZEStaňkov
10.  KUČEROVÁ Sandra / 2000  Iron Warriors 300.0  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
11.  KUDRNOVÁ Sandra / 1992  TJ Kralupy 267.5  VT2 9/21/2019 CZEVišňová - Víska
12.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 267.5  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
13.  PIPKOVÁ Kristýna / 2002  TJ Lanškroun 262.5  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant
14.  PICKOVÁ Diana / 1998  Sportovní klub ZLOBR 252.5  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
15.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 246.5  VT2 3/5/2019 HUNGyör
16.  SVÍTILOVÁ Eliška / 1996  ARENA Pavly Kladivové 225.0  VT3 10/12/2019 CZESedlčany
17.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 210.0  VT3 9/21/2019 CZEVranovice
18.  ZAPLETALOVÁ Irena / 1989  ARENA Pavly Kladivové 190.0  VT3 9/21/2019 CZEVišňová - Víska
Benchpress
1.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 82.5  MVT 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
2.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 75.0  VT1 6/4/2019 SWEHelsingborg
3.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 72.5  VT1 10/26/2019 CZERakovník
4.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  TJ Olympia Zlín 67.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
5.  JEŽKOVÁ Hana / 1974  KST FC Příbram 60.0  VT2 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
6.  NEJEDLÁ Adéla / 1999  Doplnejch powerlifting 57.5  VT2 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
7.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  Sportovní klub ZLOBR 52.5  VT3 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
8.  KREJČIŘÍKOVÁ Martina / 1987  Doplnejch powerlifting 47.5  VT3 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec

Women -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 387.5  VT2 2/23/2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 330.0  VT3 1/26/2019 CZEZastávka
3.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 320.0  VT3 2/23/2019 CZEKralupy nad Vltavou
Benchpress
1.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 115.0  MVT 10/16/2019 FINTampere
2.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 112.5  MVT 10/16/2019 FINTampere
3.  OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998  TJ Sokol Rosice 90.0  VT1 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  TIESLOVÁ Markéta / 1988  TJ TZ Prosport Rakovník 80.0  VT2 3/16/2019 CZEJihlava
5.  ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992  Sportovní klub ZLOBR 80.0  VT2 10/16/2019 FINTampere
6.  VANČUROVÁ Johana / 1995  Sportovní klub ZLOBR 70.0  VT3 3/16/2019 CZEJihlava

Women -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  ZMEŠKALOVÁ Klára / 1997  Iron Warriors 420.0  EVT 7/22/2019 ESTTartu
2.  BRENNAN Anna / 1998  Doplnejch powerlifting 372.5  MVT 11/29/2019 LTUKaunas
3.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 372.5  MVT 12/14/2019 CZEZastávka
4.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 357.5  MVT 6/29/2019 CZEFrýdlant
5.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 352.5  VT1 10/26/2019 CZERakovník
6.  KUČEROVÁ Sandra / 2000  Iron Warriors 332.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
7.  MAŠKOVÁ Michaela / 1994  PWL Vision Nutrition 330.0  VT1 9/21/2019 CZEVišňová - Víska
8.  BRENNAN Nadge Anna Lucia / 1998  Doplnejch powerlifting 320.0  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
9.  KŘIVÁNKOVÁ Karolína / 2001  TJ Svitavy 317.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
10.  KUJALOVÁ Karolína / 1998  B Strong Powerlifting Team 317.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
11.  CHARVÁTOVÁ Lucie / 2001  TJ Spartak Pelhřimov 315.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
12.  MACÍKOVÁ Eva / 1994  Powerlifting Brno 315.0  VT1 10/26/2019 CZERakovník
13.  TIESLOVÁ Markéta / 1988  TJ TZ Prosport Rakovník 307.5  VT1 10/26/2019 CZERakovník
14.  VANČUROVÁ Johana / 1995  Sportovní klub ZLOBR 302.5  VT2 10/26/2019 CZERakovník
15.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 290.0  VT2 9/21/2019 CZEVišňová - Víska
16.  JAROŠOVÁ Zuzana / 1999  TJ Sokol Nymburk 280.0  VT2 9/21/2019 CZEVišňová - Víska
17.  FIŠEROVÁ Věra / 1973  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 280.0  VT2 3/5/2019 HUNGyör
18.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 275.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
19.  LUŽÍKOVÁ Lucie / 1981  ARENA Pavly Kladivové 275.0  VT2 10/26/2019 CZERakovník
20.  VOSTRÁ Karolína / 1992  ARENA Pavly Kladivové 270.0  VT2 10/26/2019 CZERakovník
21.  PICKOVÁ Diana / 1998  Sportovní klub ZLOBR 255.0  VT3 9/7/2019 CZEStaňkov
22.  ŠIMÁNKOVÁ Veronika / 2003  Powerlifting School 252.5  VT3 9/7/2019 CZEStaňkov
23.  MARHOUNOVÁ Eliška / 2002  Powerlifting School 217.5  VT3 6/29/2019 CZEFrýdlant
Benchpress
1.  ŠUKOVÁ Lucie / 1974  SKST Litvínov 82.5  VT1 11/16/2019 CZELukov
2.  VANČUROVÁ Johana / 1995  Sportovní klub ZLOBR 75.0  VT1 10/26/2019 CZERakovník
3.  KUJALOVÁ Karolína / 1998  B Strong Powerlifting Team 72.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
4.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 72.5  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant
5.  TIESLOVÁ Markéta / 1988  TJ TZ Prosport Rakovník 70.0  VT2 9/21/2019 CZESvitavy
6.  CURZYDLO Natalia / 2001  TJ Viktorie Bohumín 62.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
7.  MACÍKOVÁ Eva / 1994  Powerlifting Brno 60.0  VT3 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
8.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 57.5  VT3 11/16/2019 CZELukov

Women -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989  TJ Sokol Nymburk 457.5  VT1 2/23/2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  KOUTŇÁKOVÁ Martina / 1990  TJ Sokol Pohořelice 390.0  VT2 6/22/2019 CZELukov
Benchpress
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 130.0  MVT 5/18/2019 JPNTokyo - Narita
2.  DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989  TJ Sokol Nymburk 125.0  MVT 3/16/2019 CZEJihlava
3.  ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992  Sportovní klub ZLOBR 85.0  VT2 3/16/2019 CZEJihlava
4.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 80.0  VT3 3/16/2019 CZEJihlava

Women -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  BŘÍZOVÁ Veronika / 1989  ARENA Pavly Kladivové 432.5  MVT 10/26/2019 CZERakovník
2.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 400.0  MVT 10/12/2019 CZESedlčany
3.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 390.0  VT1 10/26/2019 CZERakovník
4.  DUBSKÁ Michaela / 1997  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 365.0  VT1 10/26/2019 CZERakovník
5.  KUPCOVÁ Zlata / 1976  TJ Viktorie Bohumín 352.5  VT1 11/2/2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
6.  SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997  TJ Viktorie Bohumín 345.0  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
7.  DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989  TJ Sokol Nymburk 332.5  VT2 9/21/2019 CZEOstrava - Vítkovice
8.  BERGLEROVÁ Iva / 1990  Oddíl těžké atletiky Železná koule 307.5  VT2 9/21/2019 CZESvitavy
9.  ŠOUKALOVÁ Adéla / 1993  TJ Sokol Vejprnice 282.5  VT2 9/21/2019 CZEOstrava - Vítkovice
10.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 282.5  VT2 11/2/2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
11.  ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992  Sportovní klub ZLOBR 275.0  VT3 9/21/2019 CZEVišňová - Víska
12.  ŠKÁCHOVÁ Simona / 2002  Fitness Staňkov 275.0  VT3 12/14/2019 CZEZastávka
13.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 245.0  VT3 6/29/2019 CZEFrýdlant
14.  JAŠÍČKOVÁ Karolína / 1992  Powerlifting Brno 235.0  VT3 9/21/2019 CZEVranovice
Benchpress
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 92.5  VT1 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
2.  DUBSKÁ Michaela / 1997  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 80.0  VT2 11/16/2019 CZELukov
3.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 75.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
4.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 60.0  VT3 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
5.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 55.0  VT3 11/16/2019 CZELukov

Women +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 457.5  VT1 6/22/2019 CZELukov
Benchpress
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132.5  MVT 3/16/2019 CZEJihlava

Women +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  BITTEROVÁ Zuzana / 1984  Sportovní klub TER 430.5  MVT 10/26/2019 CZERakovník
2.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 385.0  VT1 9/21/2019 CZEVišňová - Víska
3.  VÍZNEROVÁ Andrea / 2001  PWL Vision Nutrition 342.5  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
Benchpress
1.  BŘÍZOVÁ Veronika / 1989  ARENA Pavly Kladivové 77.5  VT2 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec

Women M1 -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52.5  VT2 3/16/2019 CZEJihlava

Women M1 -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52.5  VT2 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec

Women M1 -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  BÁNOVSKÁ Eva / 1971  TJ Olympia Zlín 413.0  EVT 6/22/2019 CZELukov
Benchpress
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52.5  VT3 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Women M1 -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 327.5  MVT 6/4/2019 SWEHelsingborg
Benchpress
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52.5  VT2 8/7/2019 LUXHamm

Women M1 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80.0  VT1 3/16/2019 CZEJihlava
2.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 55.0  VT3 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Women M1 -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Tř��da Kdy  Místo
Total
1.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  TJ Olympia Zlín 332.5  MVT 6/4/2019 SWEHelsingborg
2.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 246.5  VT2 3/5/2019 HUNGyör
3.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 210.0  VT3 9/21/2019 CZEVranovice
Benchpress
1.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  TJ Olympia Zlín 67.5  VT1 11/16/2019 CZELukov
2.  JEŽKOVÁ Hana / 1974  KST FC Příbram 60.0  VT2 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
3.  GERYCHOVÁ Lenka / 1979  TJ Olympia Zlín 42.5  VT3 11/16/2019 CZELukov

Women M1 -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  FIŠEROVÁ Věra / 1973  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 280.0  VT2 3/5/2019 HUNGyör
Benchpress
1.  ŠUKOVÁ Lucie / 1974  SKST Litvínov 82.5  MVT 11/16/2019 CZELukov
2.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 57.5  VT2 11/16/2019 CZELukov

Women M1 -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 130.0  EVT 5/18/2019 JPNTokyo - Narita
2.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 80.0  VT2 3/16/2019 CZEJihlava

Women M1 -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 390.0  MVT 10/26/2019 CZERakovník
2.  KUPCOVÁ Zlata / 1976  TJ Viktorie Bohumín 352.5  VT1 11/2/2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
3.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 282.5  VT2 11/2/2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benchpress
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 92.5  MVT 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
2.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 60.0  VT3 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
3.  MATĚJOVSKÁ Miroslava / 1959  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 52.5  VT3 11/16/2019 CZELukov

Women M1 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 457.5  VT1 6/22/2019 CZELukov
Benchpress
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132.5  EVT 3/16/2019 CZEJihlava

Women M1 +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 385.0  MVT 9/21/2019 CZEVišňová - Víska

Women M2 -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52.5  VT1 3/16/2019 CZEJihlava

Women M2 -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52.5  VT1 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec

Women M2 -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52.5  VT2 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Women M2 -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 327.5  EVT 6/4/2019 SWEHelsingborg
Benchpress
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52.5  VT1 8/7/2019 LUXHamm

Women M2 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 227.5  VT3 1/26/2019 CZEZastávka
Benchpress
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80.0  MVT 3/16/2019 CZEJihlava
2.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 55.0  VT2 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Women M2 -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 246.5  VT1 3/5/2019 HUNGyör
2.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 210.0  VT2 9/21/2019 CZEVranovice
Benchpress
1.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 40.0  VT3 11/16/2019 CZELukov

Women M2 -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 52.5  VT3 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Women M2 -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 57.5  VT2 11/16/2019 CZELukov

Women M2 -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 130.0  EVT 5/18/2019 JPNTokyo - Narita

Women M2 -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 390.0  EVT 10/26/2019 CZERakovník
Benchpress
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 92.5  EVT 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
2.  MATĚJOVSKÁ Miroslava / 1959  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 52.5  VT3 11/16/2019 CZELukov

Women M2 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 457.5  MVT 6/22/2019 CZELukov
Benchpress
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132.5  EVT 3/16/2019 CZEJihlava

Women M2 +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 385.0  MVT 9/21/2019 CZEVišňová - Víska

Women M3 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80.0  EVT 3/16/2019 CZEJihlava

Women M3 -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 246.5  MVT 3/5/2019 HUNGyör

Women M3 -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 130.0  EVT 5/18/2019 JPNTokyo - Narita

Women M3 -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 390.0  EVT 10/26/2019 CZERakovník
Benchpress
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 92.5  EVT 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
2.  MATĚJOVSKÁ Miroslava / 1959  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 52.5  VT2 11/16/2019 CZELukov

Women M3 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 457.5  EVT 6/22/2019 CZELukov
Benchpress
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132.5  EVT 3/16/2019 CZEJihlava

Women M3 +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 385.0  EVT 9/21/2019 CZEVišňová - Víska

Women M4 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80.0  EVT 3/16/2019 CZEJihlava

Women M4 -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 246.5  EVT 3/5/2019 HUNGyör

Sub-Juniors Men -53kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  ŠIROKÝ Jan / 2003  Fitness Staňkov 357.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka

Sub-Juniors Men -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  HAVLÍČEK Ondřej / 2001  Kulturistika a bikiny fitness 340.0  VT2 9/14/2019 CZEKrnov

Sub-Juniors Men -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 105.0  VT2 10/16/2019 FINTampere

Sub-Juniors Men -66kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 420.0  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
2.  THIEL Petr / 2001  Powerlifting Brno 407.5  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
3.  LUKŠ Daniel / 2004  TJ Sokol Pohořelice 400.0  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
4.  KROČIL Tomáš / 2003  SK MATES GYM Bolatice 380.0  VT2 9/14/2019 CZEKrnov
5.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 350.0  VT3 9/7/2019 CZEStaňkov
Benchpress
1.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 90.0  VT2 8/7/2019 LUXHamm
2.  FRYČEK Tomáš / 2002  TJ Sokol Vejprnice 77.5  VT3 11/16/2019 CZELukov

Sub-Juniors Men -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 515.0  VT1 1/26/2019 CZEZastávka
2.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 500.0  VT2 6/1/2019 CZEFrýdlant
3.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 490.0  VT2 1/26/2019 CZEZastávka
4.  NOVÁK Petr / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 442.5  VT3 6/1/2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
5.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 432.5  VT3 1/19/2019 CZEKrnov
Benchpress
1.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 117.5  VT2 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 117.5  VT2 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Sub-Juniors Men -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  VÁVRA Marek / 2001  Sportovní klub ZLOBR 595.0  MVT 11/29/2019 LTUKaunas
2.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 575.0  MVT 11/29/2019 LTUKaunas
3.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 565.0  MVT 10/12/2019 CZESedlčany
4.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 562.5  MVT 10/12/2019 CZESedlčany
5.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 512.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
6.  SIKORA Mikuláš / 2003  TJ Viktorie Bohumín 495.0  VT1 9/21/2019 CZEOstrava - Vítkovice
7.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 467.5  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
8.  NOVÁK Petr / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 460.0  VT1 9/14/2019 CZEKrnov
9.  THIEL Petr / 2001  Powerlifting Brno 460.0  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
10.  MAYER Jan / 2002  Doplnejch powerlifting 442.5  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
11.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 425.0  VT2 9/14/2019 CZEKrnov
12.  FRYČEK Tomáš / 2002  TJ Sokol Vejprnice 415.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
13.  HAVLÍK Petr / 2004  Powerlifting School 395.0  VT2 9/7/2019 CZEStaňkov
14.  FORAL Marek / 2004  TJ Sokol Rosice 322.5  VT3 12/14/2019 CZEZastávka
Benchpress
1.  TÓTH Kevin / 2004  Colbert club SSK Vítkovice 110.0  VT2 11/16/2019 CZELukov

Sub-Juniors Men -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 607.5  VT1 4/28/2019 CZEPlzeň
2.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 575.0  VT1 1/26/2019 CZEZastávka
3.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 460.0  VT3 6/1/2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
4.  HÁJEK Tomáš / 2001  SKST Litvínov 425.0  VT3 6/1/2019 CZEFrýdlant
Benchpress
1.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 120.0  VT3 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 115.0  VT3 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Sub-Juniors Men -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 647.5  MVT 11/29/2019 LTUKaunas
2.  PELIKÁN Jakub / 2001  TJ Spartak Pelhřimov 646.0  MVT 12/14/2019 CZEZastávka
3.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 565.0  VT1 9/7/2019 CZEStaňkov
4.  KOVÁČ Jan / 2001  SK Olymp Fitness Nový Bor 557.5  VT1 9/21/2019 CZEVišňová - Víska
5.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 540.0  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
6.  KUBOVÝ Adam / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 530.0  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
7.  MAZANEC Jindřich / 2001  TJ Spartak Chodov 505.0  VT1 9/7/2019 CZEStaňkov
8.  SLAPNIČKA Robert / 2001  TJ Sokol Bílina 505.0  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
9.  KNĚBORT Vítek / 2001  PWL Vision Nutrition 500.0  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
10.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 477.5  VT2 9/7/2019 CZEStaňkov
11.  PETR David / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 472.5  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
12.  ZITKO Ondřej / 2002  B Strong Powerlifting Team 470.0  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
13.  HÁJEK Tomáš / 2001  SKST Litvínov 400.0  VT3 9/7/2019 CZEStaňkov
14.  LAUNER Miroslav / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 387.5  VT3 9/14/2019 CZEKrnov
15.  KAVICKÝ Matouš / 2003  TJ Sokol Pohořelice 385.0  VT3 9/14/2019 CZEKrnov
16.  ZOICAS Jakub / 2002  TJ Svitavy 382.5  VT3 10/12/2019 CZESedlčany
17.  ČONKA Dominik / 2003  TJ Svitavy 355.0  VT3 9/21/2019 CZESvitavy
18.  MÁLEK Daniel / 2002  TJ Sokol Vranovice 352.5  VT3 9/14/2019 CZEKrnov
Benchpress
1.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 137.5  MVT 11/16/2019 CZELukov
2.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 130.0  VT1 11/16/2019 CZELukov
3.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 120.0  VT1 11/16/2019 CZELukov
4.  ČONKA Dominik / 2003  TJ Svitavy 117.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
5.  ŘEZÁČ Pavel / 2002  TJ Olympia Zlín 117.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
6.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 112.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
7.  KADERKA Jakub / 2001  SK Fitness Gym Olomouc 110.0  VT2 11/16/2019 CZELukov

Sub-Juniors Men -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 710.0  MVT 9/28/2019 SVKČastá
2.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 665.0  MVT 1/26/2019 CZEZastávka
3.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 582.5  VT1 1/26/2019 CZEZastávka
4.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 515.0  VT2 1/26/2019 CZEZastávka
Benchpress
1.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 145.0  VT2 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 140.0  VT2 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  LAUNER Miroslav / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 115.0  VT3 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Sub-Juniors Men -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  KUBOVÝ Adam / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 585.0  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
2.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 552.5  VT1 11/29/2019 LTUKaunas
3.  PETRÁŠ Karel / 2001  Fitness Staňkov 545.0  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
4.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 542.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
5.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 537.5  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
6.  MAREK Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 535.0  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
7.  KOCHRDA Martin / 2002  Doplnejch powerlifting 522.5  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
8.  VIDOUREK Tomáš / 2002  ASK Blansko 520.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
9.  MAZANEC Jindřich / 2001  TJ Spartak Chodov 505.0  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
10.  VÍCH David / 2002  B Strong Powerlifting Team 480.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
11.  JUŘÍČEK Martin / 2002  TJ Olympia Zlín 442.5  VT3 9/14/2019 CZEKrnov
12.  VEVERKA Jiří / 2001  Powerlifting Jihlava 410.0  VT3 12/14/2019 CZEZastávka
13.  ZOICAS Jakub / 2002  TJ Svitavy 407.5  VT3 12/14/2019 CZEZastávka
14.  VYCHODIL Jiří / 2001  TJ Svitavy 400.0  VT3 12/14/2019 CZEZastávka
Benchpress
1.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 137.5  VT1 11/16/2019 CZELukov
2.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 135.0  VT1 11/16/2019 CZELukov
3.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 125.0  VT2 11/16/2019 CZELukov
4.  KUBOVÝ Adam / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 117.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
5.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 112.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
6.  VEVERKA Jiří / 2001  Powerlifting Jihlava 110.0  VT3 11/16/2019 CZELukov

Sub-Juniors Men -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 692.5  MVT 8/26/2019 CANRegina
2.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 685.0  MVT 4/28/2019 CZEPlzeň
3.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 592.5  VT2 6/22/2019 CZELukov
4.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 582.5  VT2 6/1/2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
5.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 570.0  VT2 6/1/2019 CZEFrýdlant
6.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 532.5  VT3 1/26/2019 CZEZastávka
7.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 505.0  VT3 6/1/2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benchpress
1.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 230.0  MVT 5/18/2019 JPNTokyo - Narita
2.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 150.0  VT2 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 135.0  VT3 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Sub-Juniors Men -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  TÓTH Nicolas / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 605.0  VT1 9/14/2019 CZEKrnov
2.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 600.0  VT1 9/7/2019 CZEStaňkov
3.  KAPRÁLEK Lukáš / 2002  Powerlifting School 572.5  VT1 9/7/2019 CZEStaňkov
4.  SLADKÝ Josef / 2001  TJ Sokol Vejprnice 562.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
5.  STARÝ Jonáš / 2001  Doplnejch powerlifting 560.0  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
6.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 560.0  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
7.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 532.5  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
8.  JERSÁK Jiří / 2002  PWL Vision Nutrition 522.5  VT2 9/7/2019 CZEStaňkov
9.  ŠERBERA Vojtěch / 2001  TJ Sokol Bílina 520.0  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant
10.  ČÍŽEK Dominik / 2002  Powerlifting School 505.0  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
11.  JIRÁSKO Jan / 2001  TJ Lokomotiva Krnov 492.5  VT2 9/14/2019 CZEKrnov
12.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 485.0  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant
13.  JANDA Tomáš / 2001  Fitness Staňkov 460.0  VT3 12/14/2019 CZEZastávka
Benchpress
1.  TÓTH Nicolas / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 172.5  MVT 8/7/2019 LUXHamm
2.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 137.5  VT1 8/7/2019 LUXHamm
3.  SLADKÝ Josef / 2001  TJ Sokol Vejprnice 132.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
4.  KLABAL Vojtěch / 2002  TJ Olympia Zlín 122.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
5.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 117.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
6.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 115.0  VT3 11/16/2019 CZELukov

Sub-Juniors Men -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  HOŠÁK Adam / 2002  SK Fitness Gym Olomouc 152.5  VT2 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  DANEK Dominik / 2001  TJ Lokomotiva Krnov 152.5  VT2 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Sub-Juniors Men -120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  ŠERBER Vojtěch / 2001  TJ Sokol Bílina 545.0  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
2.  JERSÁK Jiří / 2002  PWL Vision Nutrition 520.0  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
3.  ZEJDA Michal / 2002  Doplnejch powerlifting 502.5  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
4.  BLECHA Jan / 2001  TJ Sokol Nymburk 425.0  VT3 10/12/2019 CZESedlčany
Benchpress
1.  TÓTH Nicolas / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 185.0  MVT 11/16/2019 CZELukov
2.  ŠERBER Vojtěch / 2001  TJ Sokol Bílina 130.0  VT2 9/7/2019 CZEStaňkov

Sub-Juniors Men +120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  DANEK Dominik / 2001  TJ Lokomotiva Krnov 610.0  VT1 10/12/2019 CZESedlčany

Juniors Men -53kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  ŠIROKÝ Jan / 2003  Fitness Staňkov 357.5  VT2 12/14/2019 CZEZastávka

Juniors Men -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  KOVÁČ Viliam / 2000  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 480.0  MVT 11/29/2019 LTUKaunas
2.  HAVLÍČEK Ondřej / 2001  Kulturistika a bikiny fitness 340.0  VT3 9/14/2019 CZEKrnov

Juniors Men -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benchpress
1.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 105.0  VT3 10/16/2019 FINTampere

Juniors Men -66kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  VOREL Tomáš / 2000  Powerlifting Brno 505.0  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
2.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 480.0  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
3.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 420.0  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant
4.  THIEL Petr / 2001  Powerlifting Brno 407.5  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
5.  LUKŠ Daniel / 2004  TJ Sokol Pohořelice 400.0  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
6.  KROČIL Tomáš / 2003  SK MATES GYM Bolatice 380.0  VT3 9/14/2019 CZEKrnov
7.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 350.0  VT3 9/7/2019 CZEStaňkov
Benchpress
1.  VOREL Tomáš / 2000  Powerlifting Brno 122.5  VT1 11/16/2019 CZELukov
2.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 90.0  VT3 8/7/2019 LUXHamm

Juniors Men -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 642.5  MVT 8/26/2019 CANRegina
2.  KLÍMA Josef / 1999  Sportovní klub ZLOBR 640.0  MVT 8/26/2019 CANRegina
3.  HASMANDA Filip / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 515.0  VT2 1/19/2019 CZEKrnov
4.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 515.0  VT2 1/26/2019 CZEZastávka
5.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 500.0  VT2 6/1/2019 CZEFrýdlant
6.  PAVLÍK Tomáš / 1996  SK TOTZI Klášterec n.O. 500.0  VT2 6/1/2019 CZEFrýdlant
7.  KOZÁK Tomáš / 1997  POWERLIFTING DK 490.0  VT2 6/1/2019 CZEFrýdlant
8.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 490.0  VT2 1/26/2019 CZEZastávka
9.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 482.5  VT2 6/1/2019 CZEFrýdlant
10.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 477.5  VT3 1/26/2019 CZEZastávka
11.  NOVÁK Petr / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 442.5  VT3 6/1/2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
12.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 432.5  VT3 1/19/2019 CZEKrnov
Benchpress
1.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 165.0  MVT 3/16/2019 CZEJihlava
2.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 117.5  VT3 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 117.5  VT3 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  SOUKUP Vojtěch / 2000  TJ Sokol Vejprnice 112.5  VT3 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Juniors Men -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  VÁVRA Marek / 2001  Sportovní klub ZLOBR 595.0  MVT 11/29/2019 LTUKaunas
2.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 575.0  MVT 11/29/2019 LTUKaunas
3.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 565.0  MVT 10/12/2019 CZESedlčany
4.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 562.5  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
5.  KLÍMA Josef / 1999  Sportovní klub ZLOBR 547.5  VT1 9/21/2019 CZEVranovice
6.  HAVLICE Patrik / 1996  Sportovní klub ZLOBR 542.5  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
7.  JINDRA Štěpán / 1997  Sportovní klub ZLOBR 535.5  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
8.  HULA Daniel / 1998  TJ Sokol Těškovice 527.5  VT1 9/14/2019 CZEKrnov
9.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 512.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
10.  KOZÁK Tomáš / 1997  POWERLIFTING DK 507.5  VT1 9/21/2019 CZESvitavy
11.  PAVLÍK Tomáš / 1996  SK TOTZI Klášterec n.O. 502.5  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
12.  SIKORA Mikuláš / 2003  TJ Viktorie Bohumín 495.0  VT2 9/21/2019 CZEOstrava - Vítkovice
13.  MODRÁČEK Jakub / 1998  PWL Vision Nutrition 492.5  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
14.  BOLECH Jan / 1996  Powerlifting Brno 492.5  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
15.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 485.0  VT2 9/28/2019 SVKČastá
16.  FRANTÁL František / 2000  Sportovní klub ZLOBR 477.5  VT2 9/7/2019 CZEStaňkov
17.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 467.5  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
18.  LUKŠA Filip / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 465.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
19.  KROPÁČEK Jindřich / 1996  TJ Olympia Zlín 462.5  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant
20.  NOVÁK Petr / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 460.0  VT2 9/14/2019 CZEKrnov
21.  THIEL Petr / 2001  Powerlifting Brno 460.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
22.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 455.0  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant
23.  BAJER Marek / 1999  SK Fitness Gym Olomouc 450.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
24.  HASMANDA Filip / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 447.5  VT2 9/14/2019 CZEKrnov
25.  MAYER Jan / 2002  Doplnejch powerlifting 442.5  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
26.  MUNKHTSETSEG Mukhdavaa / 1999  TJ Sokol Rosice 440.0  VT2 9/21/2019 CZEVranovice
27.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 425.0  VT3 9/14/2019 CZEKrnov
28.  FRYČEK Tomáš / 2002  TJ Sokol Vejprnice 415.0  VT3 12/14/2019 CZEZastávka
29.  SNIEHOTTA Michael / 2000  SK MATES GYM Bolatice 407.5  VT3 9/14/2019 CZEKrnov
30.  HAVLÍK Petr / 2004  Powerlifting School 395.0  VT3 9/7/2019 CZEStaňkov
Benchpress
1.  BOLECH Jan / 1996  Powerlifting Brno 117.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
2.  TÓTH Kevin / 2004  Colbert club SSK Vítkovice 110.0  VT3 11/16/2019 CZELukov
3.  KNÁPEK Robin / 2000  TJ Kulturistika Ústí nad Orlicí 110.0  VT3 11/16/2019 CZELukov

Juniors Men -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 607.5  VT1 4/28/2019 CZEPlzeň
2.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 580.0  VT2 1/19/2019 CZEKrnov
3.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 575.0  VT2 1/26/2019 CZEZastávka
4.  PAVLIKOVSKÝ Josef / 1996  TJ Spartak Chodov 562.5  VT2 6/1/2019 CZEFrýdlant
5.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 552.5  VT2 1/19/2019 CZEKrnov
6.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 460.0  VT3 6/1/2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benchpress
1.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  Sportovní klub ZLOBR 190.0  MVT 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  NOVÝ Jan / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 175.0  VT1 3/16/2019 CZEJihlava
3.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 150.0  VT2 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  BÓNA Erik / 1997  TJ Sokol Vejprnice 122.5  VT3 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Juniors Men -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  Sportovní klub ZLOBR 660.0  MVT 10/12/2019 CZESedlčany
2.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 647.5  MVT 11/29/2019 LTUKaunas
3.  PELIKÁN Jakub / 2001  TJ Spartak Pelhřimov 646.0  MVT 12/14/2019 CZEZastávka
4.  DANĚK Michal / 1998  Powerlifting Brno 595.0  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
5.  DANĚK Jakub / 2000  Powerlifting TJJM Chodov 595.0  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
6.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 592.5  VT1 9/14/2019 CZEKrnov
7.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 565.0  VT1 9/7/2019 CZEStaňkov
8.  MRKÁČEK Petr / 1996  SK Olymp Fitness Nový Bor 560.0  VT1 9/21/2019 CZEVišňová - Víska
9.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 560.0  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
10.  KOVÁČ Jan / 2001  SK Olymp Fitness Nový Bor 557.5  VT1 9/21/2019 CZEVišňová - Víska
11.  KOLÍSEK Petr / 1997  KST Sporting APIS 550.0  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
12.  PAVLIKOVSKÝ Josef / 1996  TJ Spartak Chodov 547.5  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
13.  SÝKORA Vojtěch / 1997  TJ Sokol Těškovice 542.5  VT1 10/26/2019 CZERakovník
14.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 540.0  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
15.  KUBOVÝ Adam / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 530.0  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
16.  BLUĎOVSKÝ Martin / 1999  TJ Přeštice 517.5  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
17.  KOPECKÝ Vojtěch / 1998  TJ Svitavy 510.0  VT2 9/21/2019 CZESvitavy
18.  SLAPNIČKA Robert / 2001  TJ Sokol Bílina 505.0  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
19.  MAZANEC Jindřich / 2001  TJ Spartak Chodov 505.0  VT2 9/7/2019 CZEStaňkov
20.  BOLECH Jan / 1996  Powerlifting Brno 500.0  VT2 9/21/2019 CZEVranovice
21.  KNĚBORT Vítek / 2001  PWL Vision Nutrition 500.0  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant
22.  KNÁPEK Robin / 2000  TJ Lanškroun 492.5  VT2 9/7/2019 CZEStaňkov
23.  LIŠKA Václav / 1997  Sportovní klub ZLOBR 485.0  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
24.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 477.5  VT2 9/7/2019 CZEStaňkov
25.  HOUFEK Tomáš / 1998  SK Zbýšov 475.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
26.  FRANTÁL František / 2000  Sportovní klub ZLOBR 472.5  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant
27.  PETR David / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 472.5  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
28.  ZITKO Ondřej / 2002  B Strong Powerlifting Team 470.0  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
29.  PAPÍRNÍK Lukáš / 1996  Doplnejch powerlifting 462.5  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
30.  PAVLÍČEK Jan / 1997  TJ Lokomotiva Krnov 452.5  VT3 9/14/2019 CZEKrnov
31.  BÓNA Erik / 1997  TJ Sokol Vejprnice 445.0  VT3 9/7/2019 CZEStaňkov
32.  VYBÍRALÍK Tomáš / 1996  TJ Olympia Zlín 430.0  VT3 9/21/2019 CZEVranovice
33.  HÁJEK Tomáš / 2001  SKST Litvínov 400.0  VT3 9/7/2019 CZEStaňkov
34.  LAUNER Miroslav / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 387.5  VT3 9/14/2019 CZEKrnov
35.  KAVICKÝ Matouš / 2003  TJ Sokol Pohořelice 385.0  VT3 9/14/2019 CZEKrnov
Benchpress
1.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  Sportovní klub ZLOBR 157.5  MVT 8/7/2019 LUXHamm
2.  NĚMEC Tomáš / 1996  Colbert club SSK Vítkovice 150.0  VT1 11/16/2019 CZELukov
3.  LOCHMAN Daniel / 2000  Kulturistika a bikiny fitness 147.5  VT1 11/16/2019 CZELukov
4.  MIKŠ Libor / 1996  Colbert club SSK Vítkovice 145.0  VT1 11/16/2019 CZELukov
5.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 137.5  VT2 11/16/2019 CZELukov
6.  KOPECKÝ Vojtěch / 1998  TJ Svitavy 135.0  VT2 11/30/2019 CZEJindřichův Hradec
7.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 130.0  VT2 11/16/2019 CZELukov
8.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 120.0  VT3 11/16/2019 CZELukov
9.  ŘEZÁČ Pavel / 2002  TJ Olympia Zlín 117.5  VT3 11/16/2019 CZELukov
10.  ČONKA Dominik / 2003  TJ Svitavy 117.5  VT3 11/16/2019 CZELukov
11.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 112.5  VT3 11/16/2019 CZELukov
12.  KADERKA Jakub / 2001  SK Fitness Gym Olomouc 110.0  VT3 11/16/2019 CZELukov

Juniors Men -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  HLAVÁČ Jakub / 2000  TJ Sokol Rosice 757.5  MVT 4/28/2019 CZEPlzeň
2.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 710.0  MVT 9/28/2019 SVKČastá
3.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  Sportovní klub ZLOBR 700.0  MVT 6/22/2019 CZELukov
4.  MARŠÍK Martin / 1998  Powerlifting School 675.0  VT1 8/26/2019 CANRegina
5.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 665.0  VT1 1/26/2019 CZEZastávka
6.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 610.0  VT2 6/22/2019 CZELukov
7.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 582.5  VT2 1/26/2019 CZEZastávka
8.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 580.0  VT2 6/22/2019 CZELukov
9.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 575.0  VT2 6/22/2019 CZELukov
10.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 515.0  VT3 1/26/2019 CZEZastávka
11.  ANDAR Matej / 1999  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 497.5  VT3 1/26/2019 CZEZastávka
Benchpress
1.  MARŠÍK Martin / 1998  Powerlifting School 155.0  VT2 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 145.0  VT3 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 140.0  VT3 3/2/2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Juniors Men -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Total
1.  VÁGNER Jakub / 1997  Powerlifting Brno 727.5  EVT 11/29/2019 LTUKaunas
2.  ANDERLE Vojtěch / 1996  TJ Spartak Pelhřimov 645.0  VT1 9/7/2019 CZEStaňkov
3.  MAGDA Tomáš / 1997  ASK Blansko 595.0  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
4.  BULA Vojtěch / 2000  KST Sporting APIS 595.0  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
5.  EMINGER Pavel / 1998  SK TOTZI Klášterec n.O. 590.0  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
6.  KUBOVÝ Adam / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 585.0  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
7.  ŠPÁS Jan / 1996  Powerlifting Brno 577.5  VT1 6/29/2019 CZEFrýdlant
8.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 577.5  VT1 9/14/2019 CZEKrnov
9.  SITAŘ Petr / 1998  B Strong Powerlifting Team 575.0  VT1 10/12/2019 CZESedlčany
10.  RICHTER Jan / 1998  Powerlifting Brno 567.5  VT1 12/14/2019 CZEZastávka
11.  MERHOUT Tomáš / 2000  ARENA Pavly Kladivové 557.5  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
12.  ZELENKA Roman / 1996  Doplnejch powerlifting 557.5  VT2 9/28/2019 SVKČastá
13.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 552.5  VT2 11/29/2019 LTUKaunas
14.  PETRÁŠ Karel / 2001  Fitness Staňkov 545.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
15.  HEVIÁNEK Jaromír / 2000  SK Fitness Gym Olomouc 545.0  VT2 9/14/2019 CZEKrnov
16.  IVANIUK Pavel / 2000  TJ Viktorie Bohumín 545.0  VT2 9/14/2019 CZEKrnov
17.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 542.5  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
18.  ŠEVČÍK Michal / 1999  Powerlifting Brno 540.0  VT2 9/14/2019 CZEKrnov
19.  PENKALA Daniel / 1999  TJ Viktorie Bohumín 540.0  VT2 9/21/2019 CZEOstrava - Vítkovice
20.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 537.5  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant
21.  POLJAK Vojtěch / 2000  B Strong Powerlifting Team 537.5  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
22.  MAREK Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 535.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
23.  HAMOUZ Jiří / 2000  TJ TZ Prosport Rakovník 530.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
24.  SEVERA Jakub / 1996  TJ Kulturistika Ústí nad Orlicí 527.5  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
25.  KOCHRDA Martin / 2002  Doplnejch powerlifting 522.5  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
26.  VIDOUREK Tomáš / 2002  ASK Blansko 520.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
27.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 515.0  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant
28.  RICHTER Richard / 2000  Spal Strength Gym 510.0  VT2 6/29/2019 CZEFrýdlant
29.  ŠTĚPÁN Ondřej / 1999  Spal Strength Gym 510.0  VT2 9/14/2019 CZEKrnov
30.  LOUCKÝ Jiří / 1999  SK Fitness Gym Olomouc 505.0  VT2 9/14/2019 CZEKrnov
31.  MAZANEC Jindřich / 2001  TJ Spartak Chodov 505.0  VT2 10/12/2019 CZESedlčany
32.  TRUXA Jan / 1997  B Strong Powerlifting Team 500.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
33.  GARČIC Aleš / 1996  PWL Vision Nutrition 495.0  VT2 12/14/2019 CZEZastávka
34.  MALÁČ Jan / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 492.5  VT2 9/14/2019 CZEKrnov
35.  SCHREIB Vladimír / 1998  Powerlifting School 490.0  VT2 9/7/2019 CZEStaňkov
36.  VÍCH David / 2002  B Strong Powerlifting Team 480.0  VT3 12/14/2019 CZEZastávka
37.  HRUDKA Jakub / 2000  Doplnejch powerlifting 475.0  VT3 9/7/2019 CZEStaňkov
38.  KRÝCHA Miroslav / 1997  PWL Vision Nutrition 472.5  VT3 7/22/2019 ESTTartu
39.  PETRIČ Jan / 1999  SK MATES GYM Bolatice 470.0  VT3 9/14/2019 CZEKrnov
40.  ČERNÝ Daniel / 2000  TJ Sokol Pohořelice 447.5  VT3 12/14/2019 CZEZastávka
41.  JUŘÍČEK Martin / 2002  TJ Olympia Zlín 442.5  VT3 9/14/2019 CZEKrnov
42.  VEVERKA Jiří / 2001  Powerlifting Jihlava 410.0  VT3