ČSV  Dosažené výkonnostní limity v roce 2020

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSV, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | OS | J17 | J20 | J23 | S

Older schoolgirls -44kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KŘÍSTKOVÁ Eliška / 2007  SK CWG Bohumín 76.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov

Older schoolgirls -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 83.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov

Older schoolgirls -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 119.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
2.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 106.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
3.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 84.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany

Older schoolgirls -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 123.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
2.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 104.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá

Older schoolgirls -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  RAUEROVÁ Marie / 2006  TJ VTŽ Chomutov 106.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá

Juniors Women J17 -45kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KŘÍSTKOVÁ Eliška / 2007  SK CWG Bohumín 76.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov

Juniors Women J17 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 83.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
2.  THÉROVÁ Sabina / 2007  SK CWG Bohumín 81.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá

Juniors Women J17 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ TŽ Třinec 135.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
2.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 119.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
3.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 106.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
4.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 103.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
5.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 84.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
6.  TARTAINY Eliška / 2007  SK CWG Bohumín 75.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany

Juniors Women J17 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 161.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
2.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 130.0  MČR 2/1/2020 GERMagstadt
3.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 123.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
4.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 104.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá
5.  KRIVULKOVÁ Anna / 2005  TJ Bohemians Praha 88.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
6.  GROSSOVÁ Johana / 2004  TAK Hellas Brno 85.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov

Juniors Women J17 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 154.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá
2.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 140.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
3.  SKULINOVÁ Sára / 2004  SKV BONATRANS Bohumín 94.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
4.  SKLÁRČÍKOVÁ Tereza / 2005  SK CWG Bohumín 94.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
5.  PLEVOVÁ Anna Marie / 2006  TJ Sokol Nový Hrozenkov 81.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín
6.  GROSSOVÁ Johana / 2004  TAK Hellas Brno 81.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany

Juniors Women J17 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 150.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
2.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 134.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
3.  RAUEROVÁ Marie / 2006  TJ VTŽ Chomutov 106.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá
4.  SKLÁRČÍKOVÁ Tereza / 2005  SK CWG Bohumín 97.0  MČR 9/5/2020 CZEBohumín
5.  SKULINOVÁ Sára / 2004  SKV BONATRANS Bohumín 87.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany

Juniors Women J17 -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 141.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice

Juniors Women J17 +81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  BLANÁROVÁ Vivien / 2003  KVaST Hurbanovo 97.0  MČR 9/26/2020 CZEŠtúrovo

Juniors Women J20 -45kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KŘÍSTKOVÁ Eliška / 2007  SK CWG Bohumín 76.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov

Juniors Women J20 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 83.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
2.  THÉROVÁ Sabina / 2007  SK CWG Bohumín 81.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá

Juniors Women J20 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ TŽ Třinec 135.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
2.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 119.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
3.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 106.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
4.  HASSOVÁ Simona / 2001   106.0  MČR 9/26/2020 CZETeplice
5.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 103.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
6.  ŠEMNICKÁ Kateřina / 2001  TJ Holešov 91.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
7.  GABKOVÁ Natálie / 2002  TJ Holešov 88.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
8.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 84.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
9.  TARTAINY Eliška / 2007  SK CWG Bohumín 75.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany

Juniors Women J20 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 161.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
2.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 147.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
3.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 130.0  MČR 2/1/2020 GERMagstadt
4.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 123.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
5.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 104.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá
6.  KRIVULKOVÁ Anna / 2005  TJ Bohemians Praha 88.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
7.  GROSSOVÁ Johana / 2004  TAK Hellas Brno 85.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov

Juniors Women J20 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 154.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá
2.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 143.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
3.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 140.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
4.  ŠIROKÁ Jana / 2000  TJ Sokol Moravská Ostrava 99.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
5.  SKLÁRČÍKOVÁ Tereza / 2005  SK CWG Bohumín 94.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
6.  SKULINOVÁ Sára / 2004  SKV BONATRANS Bohumín 94.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
7.  PLEVOVÁ Anna Marie / 2006  TJ Sokol Nový Hrozenkov 81.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín
8.  GROSSOVÁ Johana / 2004  TAK Hellas Brno 81.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany

Juniors Women J20 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 163.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
2.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 150.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
3.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 134.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
4.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 125.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
5.  RAUEROVÁ Marie / 2006  TJ VTŽ Chomutov 106.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá
6.  ŠIMONOVÁ Denisa / 2002  TJ Holešov 105.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
7.  JAROŠOVÁ Kateřina / 2001  TJ Holešov 97.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
8.  SKLÁRČÍKOVÁ Tereza / 2005  SK CWG Bohumín 97.0  MČR 9/5/2020 CZEBohumín
9.  SKULINOVÁ Sára / 2004  SKV BONATRANS Bohumín 87.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany

Juniors Women J20 -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  JEŘÁBKOVÁ Simona / 2000  TAK Hellas Brno 161.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
2.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 141.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
3.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 125.0  MČR 10/4/2020 CZEPraha - Bubeneč
4.  ERETOVÁ Alice / 2001  TJ Sokol Moravská Ostrava 124.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
5.  LABAJOVÁ Natalie / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 123.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
6.  JAROŠOVÁ Kateřina / 2001  TJ Holešov 96.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice

Juniors Women J23 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  WEISSEROVÁ Jana / 1998   139.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
2.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ TŽ Třinec 135.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
3.  HÁNDLOVÁ Veronika / 1998  CrossFit DESTINY Brno 135.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
4.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  BC Praha 130.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
5.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 129.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
6.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 119.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
7.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 103.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov

Juniors Women J23 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 161.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
2.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 147.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
3.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 142.0  MČR 9/5/2020 CZEBohumín
4.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 136.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
5.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 132.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
6.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 130.0  MČR 2/1/2020 GERMagstadt
7.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 123.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně

Juniors Women J23 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 154.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá
2.  KOŽELSKÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 148.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
3.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 143.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
4.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 140.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
5.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 140.0  MČR 2/22/2020 POLŁuków
6.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 138.0  MČR 2/22/2020 POLŁuków

Juniors Women J23 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 163.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
2.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 150.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
3.  BUZKOVÁ Monika / 1999  TJ SOUz Boskovice 138.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
4.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 134.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
5.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 125.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany

Juniors Women J23 -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  JEŘÁBKOVÁ Simona / 2000  TAK Hellas Brno 161.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
2.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 141.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
3.  CHROMÁ Martina / 1998  Fit Gym Havířov 130.0  MČR 10/4/2020 CZEPraha - Bubeneč
4.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 125.0  MČR 10/4/2020 CZEPraha - Bubeneč

Juniors Women J23 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  REŽNAROVÁ Lucie / 1999  TJ Holešov 143.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč

Women -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  VĚŽNÍKOVÁ Veronika / 1990  TJ Start Plzeň 102.0  MČR 9/12/2020 CZEMeziboří

Women -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  WEISSEROVÁ Jana / 1998   139.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
2.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ TŽ Třinec 135.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
3.  HÁNDLOVÁ Veronika / 1998  CrossFit DESTINY Brno 135.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
4.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  BC Praha 130.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
5.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 129.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
6.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 119.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany
7.  BLÁHOVÁ Eva / 1991  TAK Hellas Brno 114.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
8.  STARCKOVÁ Eva / 1987  TJ Start Plzeň 113.0  MČR 9/12/2020 CZEMeziboří
9.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 103.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov

Women -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŽAMPOVÁ Petra / 1985  CC Barbell Club Praha 167.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 161.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
3.  POKLOPOVÁ Aneta / 1995  TJ Bohemians Praha 147.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
4.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 147.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
5.  JÁŇOVÁ Alice / 1994  TAK Hellas Brno 144.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
6.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 142.0  MČR 9/5/2020 CZEBohumín
7.  SOLNIČKOVÁ Lenka / 1989  TAK Hellas Brno 140.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
8.  SVOBODOVÁ Kristýna / 1994  TAK Hellas Brno 139.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
9.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 136.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
10.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 132.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
11.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 130.0  MČR 2/1/2020 GERMagstadt
12.  SZTURCOVÁ Agáta / 1993   129.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
13.  PRCHALOVÁ Michaela / 1975  TJ Baník Meziboří 125.0  MČR 9/12/2020 CZEMeziboří
14.  CHATRNÁ Klára / 1988  TAK Hellas Brno 124.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
15.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 123.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
16.  HAYEK Zuzana / 1986  TAK Hellas Brno 117.0  MČR 9/12/2020 CZEMeziboří
17.  KIČMEROVÁ Nikola / 1991  Fit Gym Havířov 117.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
18.  STARCKOVÁ Eva / 1987  TJ Start Plzeň 115.0  MČR 9/26/2020 CZETeplice
19.  DUBNICKÁ Barbora / 1987  BC Praha 113.0  MČR 9/26/2020 CZETeplice

Women -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  PUDIVÍTROVÁ Eliška / 1994  TJ Bohemians Praha 182.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  KENISOVÁ Lenka / 1983  TJ Sokol Nový Hrozenkov 170.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
3.  VAUMUNDOVÁ Petra / 1989  SPČ Olomouc 165.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
4.  GAVLOVSKÁ Monika / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 158.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
5.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 154.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá
6.  KOCMANOVÁ Andrea / 1994  TAK Hellas Brno 153.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
7.  KOŽELSKÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 148.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
8.  POKLOPOVÁ Aneta / 1995  TJ Bohemians Praha 146.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
9.  BONAVENTUROVÁ Michaela / 1990  SPČ Olomouc 144.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
10.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 143.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
11.  LOZOVÁ Laura / 1988  Fit Gym Havířov 142.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
12.  KOLMANOVÁ Adéla / 1992  TJ Bohemians Praha 140.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
13.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 140.0  MČR 2/22/2020 POLŁuków
14.  WOLFOVÁ Lenka / 1995  TJ Sokol Moravská Ostrava 140.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
15.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 140.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
16.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 138.0  MČR 2/22/2020 POLŁuków
17.  CHATRNÁ Klára / 1988  TAK Hellas Brno 127.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
18.  PRCHALOVÁ Michaela / 1975  TJ Baník Meziboří 125.0  MČR 9/26/2020 CZETeplice

Women -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  RONDZIKOVÁ Nina / 1995  TAK Hellas Brno 190.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  HERTLOVÁ Simona / 1993  TAK Hellas Brno 187.0  MČR 2/29/2020 GERGörlitz
3.  PUDIVÍTROVÁ Eliška / 1994  TJ Bohemians Praha 178.0  MČR 2/29/2020 GERRodewisch
4.  ZELENTSOVA Elizaveta / 1995  TAK Hellas Brno 176.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
5.  KENISOVÁ Lenka / 1983  TJ Sokol Nový Hrozenkov 175.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
6.  ŠVECOVÁ Julie / 1984  Vzpírání Haná 170.0  MČR 9/12/2020 CZEMeziboří
7.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 163.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
8.  BONAVENTUROVÁ Michaela / 1990  SPČ Olomouc 157.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
9.  KOCMANOVÁ Andrea / 1994  TAK Hellas Brno 153.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
10.  ŠRÁMKOVÁ Zuzana / 1984  Fit Gym Havířov 152.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
11.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 150.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
12.  GASIOROVÁ Hana / 1993  TJ Sokol Moravská Ostrava 150.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
13.  VAŠKŮ Karolína / 1996  TJ Bohemians Praha 149.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
14.  BUZKOVÁ Monika / 1999  TJ SOUz Boskovice 138.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
15.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 134.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
16.  HOLÁ Ester / 1993  SKV BONATRANS Bohumín 132.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
17.  VAŠÍČKOVÁ Kateřina / 1994   130.0  MČR 9/5/2020 CZEBohumín
18.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 125.0  MČR 6/27/2020 CZEBrno - Obřany

Women -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  SKLENIČKOVÁ Michaela / 1992  TJ Bohemians Praha 191.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  ŠVECOVÁ Julie / 1984  Vzpírání Haná 172.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
3.  JEŘÁBKOVÁ Simona / 2000  TAK Hellas Brno 161.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
4.  STAŇKOVÁ Sylvie / 1986  TAK Hellas Brno 151.0  MČR 9/12/2020 CZEMeziboří
5.  HOFBAUER Jana / 1994  BC Praha 146.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
6.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 141.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
7.  VAŠÍČKOVÁ Kateřina / 1994   139.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
8.  MAMULOVÁ Veronika / 1986  TAK Hellas Brno 137.0  MČR 8/29/2020 CZEBrno - Obřany
9.  ORSÁGOVÁ Petra / 1991  TJ Sokol Nový Hrozenkov 136.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
10.  CHROMÁ Martina / 1998  Fit Gym Havířov 130.0  MČR 10/4/2020 CZEPraha - Bubeneč
11.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 125.0  MČR 10/4/2020 CZEPraha - Bubeneč

Women -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  SKLENIČKOVÁ Michaela / 1992  TJ Bohemians Praha 186.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  REŽNAROVÁ Lucie / 1999  TJ Holešov 143.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
3.  MAMULOVÁ Veronika / 1986  TAK Hellas Brno 137.0  MČR 9/12/2020 CZEMeziboří

Women +87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KRÁLOVÁ Tereza / 1989  PSK Olymp Praha 185.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč

Older schoolboys -44kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠUKAĽ Pavel / 2006  SKVOZ Horní Suchá 98.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín
2.  KUDERA Nikolas / 2010  SKVOZ Horní Suchá 86.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá
3.  JAROLÍM Daniel / 2007  SKV Baník Havířov 75.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
4.  JAROLÍM Daniel / 2007  SKV Baník Havířov 75.0  MČR 7/4/2020 CZEBohumín

Older schoolboys -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KMEŤO Jan / 2007  SKVOZ Horní Suchá 130.0  MČR 7/4/2020 CZEBohumín
2.  ŠUKAĽ Pavel / 2006  SKVOZ Horní Suchá 118.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
3.  SUCHÝ Daniel / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 114.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá
4.  KOLÁR Tomáš / 2007  SKVOZ Horní Suchá 103.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov

Older schoolboys -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠIMEK Martin / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 166.0  MČR 9/5/2020 CZEBohumín
2.  KOČÍ Robin / 2006  TJ VTŽ Chomutov 154.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  KMEŤO Jan / 2007  SKVOZ Horní Suchá 125.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá
4.  KREJČÍK Jindřich / 2006  SK vzpírání Sokolov 121.0  MČR 2/29/2020 CZERotava
5.  HORVÁTH Lukáš / 2007  TJ Rotas Rotava 112.0  MČR 2/29/2020 CZERotava
6.  KOLÁR Tomáš / 2007  SKVOZ Horní Suchá 100.0  MČR 7/4/2020 CZEBohumín
7.  MIKESKA Petr / 2006  TJ TŽ Třinec 93.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín
8.  DUDEK Andrej / 2006  TJ TŽ Třinec 82.0  MČR 9/19/2020 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Older schoolboys -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  HORVÁTH Miroslav / 2005  TJ Rotas Rotava 133.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
2.  HORVÁTH Lukáš / 2007  TJ Rotas Rotava 133.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá
3.  SÁRA Matouš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 124.0  MČR 7/11/2020 CZEZlín
4.  TCHURZ Jan / 2007  SKV Ludgeřovice 123.0  MČR 7/4/2020 CZEBohumín
5.  KOZEL Lukáš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 114.0  MČR 7/11/2020 CZEZlín
6.  MIKESKA Petr / 2006  TJ TŽ Třinec 106.0  MČR 7/4/2020 CZEBohumín

Older schoolboys -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KONDERLA Ondřej / 2005  TJ TŽ Třinec 145.0  MČR 9/19/2020 CZEOstrava - Moravská Ostrava
2.  TCHURZ Jan / 2007  SKV Ludgeřovice 133.0  MČR 9/5/2020 CZEBohumín
3.  WEISER Mikuláš / 2006  TJ Sokol Moravská Ostrava 117.0  MČR 9/19/2020 CZEOstrava - Moravská Ostrava
4.  KOZEL Lukáš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 113.0  MČR 3/14/2020 CZEZlín

Older schoolboys -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 181.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
2.  FROHLICH Tomáš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 156.0  MČR 3/14/2020 CZEZlín
3.  KONDERLA Ondřej / 2005  TJ TŽ Třinec 141.0  MČR 7/4/2020 CZEBohumín
4.  ROJÍČEK Lukáš / 2006  SKV Baník Havířov 112.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín

Older schoolboys -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 191.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
2.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 180.0  MČR 7/4/2020 CZEBohumín
3.  NAVRÁTIL Vojtěch / 2006  TJ Sokol JS Zlín 167.0  MČR 7/11/2020 CZEZlín
4.  ROJÍČEK Lukáš / 2006  SKV Baník Havířov 126.0  MČR 9/19/2020 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Older schoolboys -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  NAVRÁTIL Vojtěch / 2006  TJ Sokol JS Zlín 169.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
2.  MATĚJKA Jan / 2007  SK vzpírání Sokolov 138.0  MČR 7/4/2020 CZESokolov

Older schoolboys -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 245.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
2.  FRIDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 224.0  MČR 6/20/2020 CZETeplice
3.  STANĚK David / 2005  TJ SOUz Boskovice 155.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín
4.  MATĚJKA Jan / 2007  SK vzpírání Sokolov 149.0  MČR 9/19/2020 CZERotava
5.  ŠLACHTA Martin / 2005  TJ TŽ Třinec 135.0  MČR 7/4/2020 CZEBohumín
6.  KELICH Vojtěch / 2005  SKV Teplice 120.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce

Older schoolboys +96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 260.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  MATĚJKA Jan / 2007  SK vzpírání Sokolov 155.0  MČR 9/26/2020 CZEHorní Suchá
3.  STANĚK David / 2005  TJ SOUz Boskovice 145.0  MČR 10/10/2020 CZEBoskovice
4.  MLČÁK Denis / 2005  SKV Baník Havířov 122.0  MČR 9/19/2020 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Juniors Men J17 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 175.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí
2.  KMEŤO Jan / 2007  SKVOZ Horní Suchá 130.0  MČR 7/4/2020 CZEBohumín

Juniors Men J17 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 186.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  ŠIMEK Martin / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 166.0  MČR 9/5/2020 CZEBohumín
3.  KOČÍ Robin / 2006  TJ VTŽ Chomutov 154.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  KÖHLER Lukáš / 2004  TJ Rotas Rotava 135.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniors Men J17 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 175.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov
2.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 170.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí
3.  KLEMPÁR Boris / 2004  SKVOZ Horní Suchá 166.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
4.  KÖHLER Lukáš / 2004  TJ Rotas Rotava 136.0  MČR 6/20/2020 CZETeplice

Juniors Men J17 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 228.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 190.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí
3.  ŠIMČÍK Vojtěch / 2004  TJ Holešov 177.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov

Juniors Men J17 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 243.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 207.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
3.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 206.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
4.  AFACAN Deniz Ali / 2003  SKV Baník Havířov 204.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
5.  VRBKA Zdeněk / 2003  TJ Lokomotiva Cheb 198.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce
6.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 181.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
7.  ŠIMČÍK Vojtěch / 2004  TJ Holešov 173.0  MČR 6/20/2020 CZEZlín
8.  FROHLICH Tomáš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 156.0  MČR 3/14/2020 CZEZlín

Juniors Men J17 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 246.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
2.  JANKOVIC Denis / 2004  TJ Rotas Rotava 204.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  BUBLA Jan / 2004  TJ Rotas Rotava 202.0  MČR 6/20/2020 CZETeplice
4.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 198.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
5.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 196.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
6.  KECSKÉS Dávid / 2003  KVaST Hurbanovo 196.0  MČR 9/26/2020 CZEŠtúrovo
7.  AFACAN Deniz Ali / 2003  SKV Baník Havířov 195.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
8.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 191.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
9.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 180.0  MČR 7/4/2020 CZEBohumín
10.  KOMÁREK Dominik / 2003  TJ SOUz Boskovice 167.0  MČR 10/10/2020 CZEBoskovice

Juniors Men J17 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 236.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  MIKEŠ Michael / 2003  SKV Baník Havířov 190.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá

Juniors Men J17 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 245.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
2.  FRIDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 224.0  MČR 6/20/2020 CZETeplice

Juniors Men J17 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 260.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  PODŠKUBKA Tomáš / 2003  TJ Sokol JS Zlín 195.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov

Juniors Men J17 +102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 365.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 267.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
3.  PODŠKUBKA Tomáš / 2003  TJ Sokol JS Zlín 216.0  MČR 3/14/2020 CZEZlín
4.  KOBZA Tomáš / 2004  TJ VTŽ Chomutov 215.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniors Men J20 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 186.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  ŠIMEK Martin / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 166.0  MČR 9/5/2020 CZEBohumín

Juniors Men J20 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 235.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 225.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
3.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 175.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J20 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 235.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
2.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 228.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
3.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 216.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
4.  KUDINOV Jurij / 2001  TJ Bohemians Praha 214.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
5.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 213.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín
6.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 190.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J20 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 243.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 233.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
3.  TRAN Bao / 2000  ASK Tatra Kopřivnice 225.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
4.  KUDINOV Jurij / 2001  TJ Bohemians Praha 216.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
5.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 212.0  MČR 3/14/2020 CZEZlín
6.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 207.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
7.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 206.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
8.  AFACAN Deniz Ali / 2003  SKV Baník Havířov 204.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
9.  VRBKA Zdeněk / 2003  TJ Lokomotiva Cheb 198.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniors Men J20 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 264.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
2.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 246.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
3.  KARPÍŠEK Jakub / 2001  TJ Rotas Rotava 215.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniors Men J20 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 300.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
2.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 270.0  MČR 10/10/2020 CZEBoskovice
3.  TICHÝ Karel / 2000  TJ Holešov 251.0  MČR 6/20/2020 CZEZlín
4.  LADOMIRJAK Denis / 2001  TJ TŽ Třinec 240.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
5.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 236.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
6.  KARPÍŠEK Jakub / 2001  TJ Rotas Rotava 210.0  MČR 6/20/2020 CZETeplice

Juniors Men J20 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 302.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
2.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 296.0  MČR 10/10/2020 CZEBoskovice
3.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 291.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
4.  BARTEČEK Jakub / 2000  SKV BONATRANS Bohumín 286.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
5.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 285.0  MČR 6/20/2020 CZEZlín
6.  TICHÝ Karel / 2000  TJ Holešov 265.0  MČR 10/10/2020 CZEBoskovice
7.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 245.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
8.  LADOMIRJAK Nikolas / 2002  TJ TŽ Třinec 230.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá

Juniors Men J20 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 291.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 289.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
3.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 260.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  LIŠKA Matěj / 2002  TJ VTŽ Chomutov 243.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J20 -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 241.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J20 +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 365.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 267.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně

Juniors Men J23 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 186.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  ŠIMEK Martin / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 166.0  MČR 9/5/2020 CZEBohumín

Juniors Men J23 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 235.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 225.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
3.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 175.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J23 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 235.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
2.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 228.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
3.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 216.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
4.  KUDINOV Jurij / 2001  TJ Bohemians Praha 214.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
5.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 213.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín
6.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 190.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J23 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 296.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 243.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
3.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 233.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
4.  TRAN Bao / 2000  ASK Tatra Kopřivnice 225.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
5.  KUDINOV Jurij / 2001  TJ Bohemians Praha 216.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
6.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 212.0  MČR 3/14/2020 CZEZlín
7.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 207.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
8.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 206.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
9.  AFACAN Deniz Ali / 2003  SKV Baník Havířov 204.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
10.  KOLLÁR Radek / 1997   201.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
11.  VRBKA Zdeněk / 2003  TJ Lokomotiva Cheb 198.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniors Men J23 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  MAREČEK Petr / 1998  TJ SOUz Boskovice 322.0  MČR 2/15/2020 GERWeinheim
2.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 295.0  MČR 2/29/2020 GERRoding
3.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 264.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
4.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 246.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
5.  JANČÍK Pavel / 1999  TJ Sokol JS Zlín 220.0  MČR 3/14/2020 CZEZlín
6.  KARPÍŠEK Jakub / 2001  TJ Rotas Rotava 215.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniors Men J23 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 300.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
2.  KOŘÍNEK Vít / 1999  TJ Holešov 285.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
3.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 270.0  MČR 10/10/2020 CZEBoskovice
4.  ŠÍR David / 1998  SKV Teplice 255.0  MČR 9/26/2020 CZETeplice
5.  TICHÝ Karel / 2000  TJ Holešov 251.0  MČR 6/20/2020 CZEZlín
6.  LADOMIRJAK Denis / 2001  TJ TŽ Třinec 240.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
7.  DRNEC Jakub / 1998  TJ VTŽ Chomutov 240.0  MČR 9/26/2020 CZETeplice
8.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 236.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
9.  KOLÁŘ Daniel / 1999  TJ Holešov 223.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
10.  KARPÍŠEK Jakub / 2001  TJ Rotas Rotava 210.0  MČR 6/20/2020 CZETeplice

Juniors Men J23 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KOLÁŘ Josef / 1997  TJ Holešov 334.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 302.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
3.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 296.0  MČR 10/10/2020 CZEBoskovice
4.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 291.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
5.  BARTEČEK Jakub / 2000  SKV BONATRANS Bohumín 286.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
6.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 285.0  MČR 6/20/2020 CZEZlín
7.  TICHÝ Karel / 2000  TJ Holešov 265.0  MČR 10/10/2020 CZEBoskovice
8.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 245.0  MČR 8/1/2020 CZESokolov
9.  LADOMIRJAK Nikolas / 2002  TJ TŽ Třinec 230.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá

Juniors Men J23 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  GORNÝ Jakub / 1998  TJ TŽ Třinec 313.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 291.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
3.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 289.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
4.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 260.0  MČR 10/10/2020 CZEPlzeň - Doudlevce
5.  LIŠKA Matěj / 2002  TJ VTŽ Chomutov 243.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov
6.  SALAMON Tomáš / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 238.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice

Juniors Men J23 -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  SLÁDEK Dominik / 1998  Slavoj 1899 Plzeň 243.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
2.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 241.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J23 +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 365.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 267.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
3.  ČERNÝ Jan / 1998   266.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice

Men -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 235.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 225.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Men -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 235.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
2.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 228.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč

Men -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 296.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  PETROV Petr / 1989  SKV BONATRANS Bohumín 283.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
3.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 243.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč

Men -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  MAREČEK Petr / 1998  TJ SOUz Boskovice 322.0  MČR 2/15/2020 GERWeinheim
2.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 295.0  MČR 2/29/2020 GERRoding
3.  PETROV Petr / 1989  SKV BONATRANS Bohumín 275.0  MČR 2/1/2020 GERKottmar
4.  MAHOVSKÝ David / 1994  PSK Olymp Praha 275.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
5.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 264.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
6.  VAN-LUL Roman / 1995  TJ Sokol Moravská Ostrava 261.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
7.  BRICHTA Jakub / 1993  Slavoj 1899 Plzeň 257.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
8.  PĚCHULA Miroslav / 1994  TJ Sokol Moravská Ostrava 252.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
9.  MIČKA Michal / 1989  SKV Baník Havířov 252.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
10.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 246.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně

Men -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 300.0  MČR 10/10/2020 CZEHorní Suchá
2.  SEDLÁČEK Petr / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 287.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
3.  BEČVÁŘ Kamil / 1994  TJ Bohemians Praha 285.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
4.  KOŘÍNEK Vít / 1999  TJ Holešov 285.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
5.  KADLEC Aleš / 1992  TAK Hellas Brno 270.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
6.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 270.0  MČR 10/10/2020 CZEBoskovice
7.  MARUŠKA Vítězslav / 1982  TJ Holešov 260.0  MČR 2/22/2020 CZEHavířov - Podlesí
8.  ŠÍR David / 1998  SKV Teplice 255.0  MČR 9/26/2020 CZETeplice

Men -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KOLÁŘ Josef / 1997  TJ Holešov 334.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 302.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
3.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 296.0  MČR 10/10/2020 CZEBoskovice
4.  MAŇÁK Ladislav / 1994  TAK Hellas Brno 293.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
5.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 291.0  MČR 9/4/2020 POLRaszyně
6.  SEDLÁČEK Petr / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 287.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice
7.  BARTEČEK Jakub / 2000  SKV BONATRANS Bohumín 286.0  MČR 6/20/2020 CZEHorní Suchá
8.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 285.0  MČR 6/20/2020 CZEZlín
9.  TICHÝ Karel / 2000  TJ Holešov 265.0  MČR 10/10/2020 CZEBoskovice

Men -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  GORNÝ Jakub / 1998  TJ TŽ Třinec 313.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  CIBULKA Lukáš / 1987  SK vzpírání Sokolov 293.0  MČR 1/11/2020 GERPforzheim
3.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 291.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
4.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 289.0  MČR 8/28/2020 CZEBrno - Bohunice

Men -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  GASIOR Jiří / 1991  SKV BONATRANS Bohumín 338.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  KRYWULT Patrik / 1990  SKV Baník Havířov 331.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč

Men +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ORSÁG Jiří / 1989  Sokol Karolinka 401.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
2.  KUČERA Kamil / 1985  PSK Olymp Praha 400.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč
3.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 365.0  MČR 10/3/2020 CZEPraha - Bubeneč

Nepřihlášený uživatel