ČSV  Dosažené výkonnostní limity v roce 2020

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSV, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | OS | J17 | J20 | J23 | S

Older schoolgirls -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 96.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Older schoolgirls -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 102.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Juniors Women J17 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 96.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Juniors Women J17 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 150.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
2.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 130.0  MČR 2/1/2020 GERMagstadt
3.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 102.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Juniors Women J17 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  PLEVOVÁ Anna Marie / 2006  TJ Sokol Nový Hrozenkov 81.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín

Juniors Women J17 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 147.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  RAUEROVÁ Marie / 2006  TJ VTŽ Chomutov 102.0  MČR 2/29/2020 CZERotava

Juniors Women J20 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 96.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Juniors Women J20 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 150.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
2.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 130.0  MČR 2/1/2020 GERMagstadt
3.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 102.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Juniors Women J20 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 137.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  PLEVOVÁ Anna Marie / 2006  TJ Sokol Nový Hrozenkov 81.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín

Juniors Women J20 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 158.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 147.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
3.  RAUEROVÁ Marie / 2006  TJ VTŽ Chomutov 102.0  MČR 2/29/2020 CZERotava

Juniors Women J20 -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  LABAJOVÁ Natalie / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 123.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce

Juniors Women J23 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 116.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce

Juniors Women J23 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 150.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
2.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 138.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
3.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 130.0  MČR 2/1/2020 GERMagstadt

Juniors Women J23 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 140.0  MČR 2/22/2020 POLŁuków
2.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 138.0  MČR 2/22/2020 POLŁuków
3.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 137.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce

Juniors Women J23 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 158.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 147.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce

Women -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 116.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce

Women -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŽAMPOVÁ Petra / 1985  CC Barbell Club Praha 167.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 150.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
3.  SOLNIČKOVÁ Lenka / 1989  TAK Hellas Brno 140.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
4.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 138.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
5.  SVOBODOVÁ Kristýna / 1994  TAK Hellas Brno 137.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
6.  JÁŇOVÁ Alice / 1994  TAK Hellas Brno 131.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
7.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 130.0  MČR 2/1/2020 GERMagstadt
8.  KIČMEROVÁ Nikola / 1991  Fit Gym Havířov 117.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce

Women -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  PUDIVÍTROVÁ Eliška / 1994  TJ Bohemians Praha 182.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  VAUMUNDOVÁ Petra / 1989  SPČ Olomouc 165.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
3.  GAVLOVSKÁ Monika / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 158.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
4.  LOZOVÁ Laura / 1988  Fit Gym Havířov 142.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
5.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 140.0  MČR 2/22/2020 POLŁuków
6.  KOLMANOVÁ Adéla / 1992  TJ Bohemians Praha 140.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
7.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 138.0  MČR 2/22/2020 POLŁuków
8.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 137.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
9.  CHATRNÁ Klára / 1988  TAK Hellas Brno 127.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce

Women -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  RONDZIKOVÁ Nina / 1995  TAK Hellas Brno 190.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  HERTLOVÁ Simona / 1993  TAK Hellas Brno 187.0  MČR 2/29/2020 GERGörlitz
3.  PUDIVÍTROVÁ Eliška / 1994  TJ Bohemians Praha 178.0  MČR 2/29/2020 GERRodewisch
4.  KENISOVÁ Lenka / 1983  TJ Sokol Nový Hrozenkov 175.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
5.  ZELENTSOVA Elizaveta / 1995  TAK Hellas Brno 172.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
6.  ŠVECOVÁ Julie / 1984  Vzpírání Haná 168.0  MČR 2/22/2020 CZEHavířov - Podlesí
7.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 158.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
8.  BONAVENTUROVÁ Michaela / 1990  SPČ Olomouc 157.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
9.  KOCMANOVÁ Andrea / 1994  TAK Hellas Brno 153.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
10.  GASIOROVÁ Hana / 1993  TJ Sokol Moravská Ostrava 150.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
11.  ŠRÁMKOVÁ Zuzana / 1984  Fit Gym Havířov 150.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
12.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 147.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce
13.  HOLÁ Ester / 1993  SKV BONATRANS Bohumín 132.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce

Women -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  SKLENIČKOVÁ Michaela / 1992  TJ Bohemians Praha 186.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce

Women +87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KRÁLOVÁ Tereza / 1989  PSK Olymp Praha 182.0  MČR 3/7/2020 CZEOlomouc - Lazce

Older schoolboys -44kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠUKAĽ Pavel / 2006  SKVOZ Horní Suchá 98.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín
2.  JAROLÍM Daniel / 2007  SKV Baník Havířov 75.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Older schoolboys -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KMEŤO Jan / 2007  SKVOZ Horní Suchá 110.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín
2.  SUCHÝ Daniel / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 95.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín
3.  KOLÁR Tomáš / 2007  SKVOZ Horní Suchá 90.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín

Older schoolboys -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠIMEK Martin / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 150.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín
2.  KOČÍ Robin / 2006  TJ VTŽ Chomutov 137.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov
3.  KREJČÍK Jindřich / 2006  SK vzpírání Sokolov 121.0  MČR 2/29/2020 CZERotava
4.  HORVÁTH Lukáš / 2007  TJ Rotas Rotava 112.0  MČR 2/29/2020 CZERotava
5.  MIKESKA Petr / 2006  TJ TŽ Třinec 93.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín

Older schoolboys -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  HORVÁTH Miroslav / 2005  TJ Rotas Rotava 123.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov
2.  TCHURZ Jan / 2007  SKV Ludgeřovice 113.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín
3.  KOZEL Lukáš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 103.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín

Older schoolboys -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 162.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín
2.  KONDERLA Ondřej / 2005  TJ TŽ Třinec 128.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín
3.  ROJÍČEK Lukáš / 2006  SKV Baník Havířov 112.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín

Older schoolboys -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 166.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín

Older schoolboys -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  MATĚJKA Jan / 2007  SK vzpírání Sokolov 133.0  MČR 2/29/2020 CZERotava

Older schoolboys -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 225.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov
2.  STANĚK David / 2005  TJ SOUz Boskovice 155.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín
3.  ŠLACHTA Martin / 2005  TJ TŽ Třinec 131.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín

Juniors Men J17 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 175.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J17 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠIMEK Martin / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 150.0  MČR 2/29/2020 CZEBohumín
2.  KOČÍ Robin / 2006  TJ VTŽ Chomutov 137.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J17 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 175.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov
2.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 170.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J17 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 190.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J17 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 225.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov
2.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 195.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí
3.  AFACAN Deniz Ali / 2003  SKV Baník Havířov 195.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí
4.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 162.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín

Juniors Men J17 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  JANKOVIC Denis / 2004  TJ Rotas Rotava 198.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov
2.  BUBLA Jan / 2004  TJ Rotas Rotava 192.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J17 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 228.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J17 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 225.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J17 +102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 345.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov
2.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 230.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov
3.  PODŠKUBKA Tomáš / 2003  TJ Sokol JS Zlín 211.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín
4.  KOBZA Tomáš / 2004  TJ VTŽ Chomutov 205.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J20 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 175.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J20 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 225.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
2.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 212.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí
3.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 175.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J20 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 213.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín
2.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 190.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J20 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 225.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov
2.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 207.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J20 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 236.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí
2.  KARPÍŠEK Jakub / 2001  TJ Rotas Rotava 212.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J20 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 228.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J20 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 290.0  MČR 2/22/2020 SVKKošice - Ťahanovce, sídlisko
2.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 279.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín
3.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 275.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín

Juniors Men J20 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  LIŠKA Matěj / 2002  TJ VTŽ Chomutov 243.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J20 -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 241.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J20 +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 345.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J23 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 175.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J23 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 225.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
2.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 212.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí
3.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 175.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J23 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 213.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín
2.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 190.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J23 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 225.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov
2.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 207.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J23 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  MAREČEK Petr / 1998  TJ SOUz Boskovice 322.0  MČR 2/15/2020 GERWeinheim
2.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 295.0  MČR 2/29/2020 GERRoding
3.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 236.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí
4.  KARPÍŠEK Jakub / 2001  TJ Rotas Rotava 212.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J23 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 228.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J23 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KOLÁŘ Josef / 1997  TJ Holešov 318.0  MČR 2/29/2020 GERGörlitz
2.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 290.0  MČR 2/22/2020 SVKKošice - Ťahanovce, sídlisko
3.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 279.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín
4.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 275.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín

Juniors Men J23 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  LIŠKA Matěj / 2002  TJ VTŽ Chomutov 243.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Juniors Men J23 -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 241.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Juniors Men J23 +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 345.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Men -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 225.0  MČR 3/6/2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
2.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 212.0  MČR 2/15/2020 CZEHavířov - Podlesí

Men -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 225.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Men -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  MAREČEK Petr / 1998  TJ SOUz Boskovice 322.0  MČR 2/15/2020 GERWeinheim
2.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 295.0  MČR 2/29/2020 GERRoding
3.  PETROV Petr / 1989  SKV BONATRANS Bohumín 275.0  MČR 2/1/2020 GERKottmar

Men -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  MARUŠKA Vítězslav / 1982  TJ Holešov 260.0  MČR 2/22/2020 CZEHavířov - Podlesí

Men -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  KOLÁŘ Josef / 1997  TJ Holešov 318.0  MČR 2/29/2020 GERGörlitz
2.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 290.0  MČR 2/22/2020 SVKKošice - Ťahanovce, sídlisko
3.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 279.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín
4.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 275.0  MČR 2/15/2020 CZEZlín

Men -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  CIBULKA Lukáš / 1987  SK vzpírání Sokolov 293.0  MČR 1/11/2020 GERPforzheim

Men +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Total
1.  ORSÁG Jiří / 1989  Sokol Karolinka 395.0  MČR 2/1/2020 GERSamswegen
2.  KUČERA Kamil / 1985  PSK Olymp Praha 375.0  MČR 2/8/2020 GERSchifferstadt
3.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 345.0  MČR 2/15/2020 CZESokolov

Nepřihlášený uživatel