Soutěže v roce 2021  EPF

Cups

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
31/1
2021
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 16
22/5
2021
X-GUN 2021 - pohárová soutěž ve dřepu CZE Višňová ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | EQ+RAW
29/5
2021
X-GUN 2021 - pohárová soutěž v benchpressu CZE Visňová ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | EQ+RAW
5/6
2021
X-GUN 2021 - pohárová soutěž v mrtvém tahu CZE Višňová ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | EQ+RAW
20/8
2021
European Deadlift Cup ITA St. Zenone al Lambro EPF
pořadatel: F.I.P/L | pravidla: IPF | RAW
26/8
2021
2. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Mérignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
4/9
2021
Grand Prix Slovakia 2021 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ
17/9
2021
Arnold Classic Europe ESP Sevilla EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW
25/9
2021
Pohár SNP v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a mužov masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ

Regional championships

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
11/9
2021
5. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Staňkov ČSST
pořadatel: Fitness Staňkov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
11/9
2021
5. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Blansko ČSST
pořadatel: ASK Blansko | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
18/9
2021
8. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Sokolov ČSST
pořadatel: TJ Spartak Chodov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
18/9
2021
8. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
18/9
2021
8. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava - Hrabůvka ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

National championships

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16/1
2021
Finnish Equipped Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Hämeenlinna FPF
pořadatel: Kajaanin Kuohu ry | pravidla: FPF | EQ
13/2
2021
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Hämeenlinna FPF
pořadatel: Team LIKE ry. | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 66
5/6
2021
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji žien, mužov, žien masters a mužov masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 37
12/6
2021
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Zvolen SAFKST
pořadatel: KST Zvolen | pravidla: IPF | RAW
19/6
2021
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Zvolen SAFKST
pořadatel: KST Zvolen | pravidla: IPF | RAW
19/6
2021
17. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
20/6
2021
29. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26/6
2021
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Rovensko SAFKST
pořadatel: KST Senica | pravidla: IPF | EQ
3/7
2021
29. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Plzeň ČSST
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
4/7
2021
29. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Plzeň ČSST
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
7/8
2021
Finnish Classic Sub-Junior and Junior Powerlifting Nationals FIN Sotkamo FPF
pořadatel: Sotkamon Visa ry | pravidla: FPF | RAW
20/8
2021
Finnish Classic Powerlifting Nationals FIN Ylitornio FPF
pořadatel: Aavasaksan Kisa ry | pravidla: FPF | RAW
21/8
2021
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Topoľčany SAFKST
pořadatel: Power Body Topoľčany | pravidla: IPF | EQ
28/8
2021
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Senec SAFKST
pořadatel: Bench Team Bratislava | pravidla: IPF | RAW
24/9
2021
Finnish Classic Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Tammela FPF
pořadatel: Tammelan Ryske ry / Lopen Voima ja Kunto team ry | pravidla: FPF | RAW
16/10
2021
9. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Nymburk ČSST
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
30/10
2021
9. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen CZE Plzeň ČSST
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
6/11
2021
7. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19/11
2021
Finnish Classic Powerlifting Masters Nationals FIN Pornainen FPF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: FPF | RAW
27/11
2021
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28/11
2021
6. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
11/12
2021
Finnish Equipped Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Tampere FPF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: FPF | EQ

European championships

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7/7
2021
4. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Plzeň EPF
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
7/7
2021
34. a 27. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters CZE Plzeň EPF
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3/8
2021
Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen CZE Plzeň EPF
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3/9
2021
15th Western European Open Championships LUX Hamm EPF
pořadatel: FLHLP | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
7/9
2021
ME v benčpresu RAW & EQ dorostu, juniorů, mužů, žen a masters RUS Ekaterinburg EPF
pořadatel: FPR | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3/12
2021
7. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen SWE Västeras EPF
pořadatel: SS | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

National league

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12/6
2021
7. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji družstev CZE Dírná ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
20/11
2021
2. Mistrovství Čech v klasick��m (RAW) silovém trojboji družstev CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
20/11
2021
2. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Extra league

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
31/7
2021
1. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Plzeň ČSST
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21/8
2021
7. Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
18/9
2021
Majstrovstvá Slovenska družstiev silovom trojboji a v klasickom (RAW) silovom trojboji SVK Sabinov SAFKST
pořadatel: KST T+T Sabinov | pravidla: IPF | EQ+RAW

Nepřihlášený uživatel