BVDG  Kalendář pro rok 2019

Cups

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29/6
2019
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2019 SVK Bobrov EWF
pořadatel: SZV | pravidla: IWF
19/10
2019
VISEGRAD 4 CUP in Weightlifting for Men and Women 2019 POL neuvedeno EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF

European championships

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6/4
2019
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen GEO Batumi EWF
pořadatel: GEOWF | pravidla: IWF | soutěžících: 322
8/6
2019
Mistrovství Evropy ve vzpírání masters FIN Rovaniemi EWF
pořadatel: SPNL | pravidla: IWF
14/10
2019
Mistrovství Evropy ve vzpírání juniorů do 20 a 23 let ROM Bukurešť EWF
pořadatel: FRH | pravidla: IWF
2/12
2019
Mistrovství Evropy ve vzpírání juniorů do 15 a 17 let ISR Eilat EWF
pořadatel: Weightlifting Federation of Israel | pravidla: IWF

World championships

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8/3
2019
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 17 let USA Las Vegas, NV IWF
pořadatel: USA Weightlifting Federation | pravidla: IWF | soutěžících: 175
1/6
2019
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 20 let FIJ Suva IWF
pořadatel: Fiji Weightlifting Association | pravidla: IWF | soutěžících: 235
26/7
2019
Mistrovství světa ve vzpírání masters CAN Montreal IWF
pořadatel: CWFHC | pravidla: IWF
16/9
2019
85. Mistrovství světa ve vzpírání mužů a žen THA Pattaya IWF
pořadatel: TAWA | pravidla: IWF

World games

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26/7
2019
Evropské hry masters ITA Turín EWF
pořadatel: FIPE | pravidla: IWF

National league

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
9/3
2019
Bayernliga - KSV Bavaria Regensburg vs. Eichenauer SV GER Regensburg BVDG
pořadatel: KSV Bavaria Regensburg | pravidla: IWF | soutěžících: 11

Extra league

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19/1
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. Berliner TSC GER Rodewisch BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 14
19/1
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. Sportclub Pforzheim GER Speyer BVDG
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer | pravidla: IWF | soutěžících: 12
2/2
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. Athleten-Club 1892 Mutterstadt GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
2/2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - SSV Samswegen 1884 vs. Athletenteam Vogtland GER Samswegen BVDG
pořadatel: SSV Samswegen 1884 | pravidla: IWF | soutěžících: 12
2/2
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - SV 90 Gräfenroda vs. KG Görlitz-Zittau GER Gräfenroda BVDG
pořadatel: SV 90 Gräfenroda | pravidla: IWF | soutěžících: 13
16/2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - SSV Samswegen 1884 vs. Athletikclub Meißen GER Samswegen BVDG
pořadatel: SSV Samswegen 1884 | pravidla: IWF | soutěžících: 13
16/2
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - ESV-Freimann München vs. KG Görlitz-Zittau GER München BVDG
pořadatel: ESV-Freimann München | pravidla: IWF | soutěžících: 13
16/2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. Chemnitzer Athletenclub GER Plauen BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 12
16/2
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. AC Germania St. Ilgen GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
9/3
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletik-Club Potsdam vs. SSV Samswegen 1884 GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9/3
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. SG Fortschritt Eibau GER Plauen BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 14
9/3
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - KG Görlitz-Zittau vs. TB 03 Roding GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9/3
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - TSV Heinsheim vs. SC Pforzheim GER Bad Rappenau - Heinsheim BVDG
pořadatel: TSV Heinsheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
23/3
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - KG Görlitz-Zittau vs. SV Empor Berlin GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 12

Nepřihlášený uživatel