FGH  Výsledky soutěží

October 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4/10
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
3/10
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 81

September 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12/9
2020
42. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV | soutěžících: 80

August 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29/8
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 51

March 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7/3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 31

February 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22/2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 39

November 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30/11
2019
TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
16/11
2019
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: Fit Gym Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 8

October 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19/10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 69

August 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
17/8
2019
7. Medzinárodný pohár veteránskych družstiev vo vzpieraní SVK Veľký Meder SZV
pořadatel: MKVaSŠ Veľký Meder | pravidla: SZV | soutěžících: 16

June 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8/6
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
1/6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 70

May 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
18/5
2019
41. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 81

March 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23/3
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
9/3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 70

December 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2/12
2018
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: Fit Gym Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 11

November 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10/11
2018
27. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 19

October 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27/10
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
20/10
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 59

May 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26/5
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
12/5
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 65

April 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14/4
2018
40. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 87

March 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
17/3
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
10/3
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 67

February 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10/2
2018
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 3. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 35

December 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
9/12
2017
TOP 12 mužů v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12

October 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28/10
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 40
14/10
2017
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 34

September 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30/9
2017
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 31

May 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27/5
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 50

April 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22/4
2017
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 30

March 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
11/3
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 48

Nepřihlášený uživatel