SZV  Výsledky soutěží

October 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
11/10
2020
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 25
10/10
2020
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 30
10/10
2020
XXVIII. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov a žien SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 53
3/10
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 56
3/10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 23
3/10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 24

September 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26/9
2020
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV | soutěžících: 30
26/9
2020
Finále III. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev CZE Štúrovo SZV
pořadatel: MŠO Štúrovo | pravidla: IWF | soutěžících: 29
26/9
2020
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV
19/9
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Hlohovec - Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV | soutěžících: 26
19/9
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: IWF | soutěžících: 20
12/9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina juh SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 22
12/9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 17
12/9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina Považie SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 38
12/9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina sever SVK Bobrov SZV
pořadatel: ŠK Olympia Bobrov | pravidla: SZV | soutěžících: 41
4/9
2020
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2020 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF | soutěžících: 41

June 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20/6
2020
Kontrolná súťaž žien a klubová súťaž VK KOFI SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 31

March 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6/3
2020
XXXVIII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: IWF | soutěžících: 62
1/3
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 37

February 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29/2
2020
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Likavka SZV
pořadatel: OŠK Likavka | pravidla: SZV | soutěžících: 37
29/2
2020
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: MŠO Štúrovo | pravidla: SZV | soutěžících: 30
28/2
2020
Malta International Open MLT Cospicua EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
22/2
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 29
15/2
2020
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: ŠV Kysucké Nové Mesto | pravidla: SZV | soutěžících: 31

January 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27/1
2020
Roma World Cup 2020 ITA Roma EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

December 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
21/12
2019
12. Memoriál Martina Hábera SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: IWF | soutěžících: 24
7/12
2019
Mistrovství Evropy ve vzpírání mládeže do 15 a 17 let ISR Eilat EWF
pořadatel: Weightlifting Federation of Israel | pravidla: IWF | soutěžících: 422

November 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30/11
2019
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: OŠK Likavka / TJ Slávia Ružomberok | pravidla: SZV | soutěžících: 58
23/11
2019
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2019/2020 - 1. kolo CZE Brno - Obřany SZV
pořadatel: TAK Hellas Brno / FSpS MU Brno | pravidla: SZV | soutěžících: 27
23/11
2019
Finále Ligy starších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV | soutěžících: 23
16/11
2019
Finále Dorasteneckej ligy vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV | soutěžících: 26
16/11
2019
VISEGRAD 4 CUP in Weightlifting for Men and Women 2019 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF | soutěžících: 24

Nepřihlášený uživatel