EVLS Benchpress World Cup WPC

Základní údaje:
Datum zahájení: 30. září 2016 8:00
Datum ukončení: 1. října 2016 18:00
Federace, svaz: WPC
Pravidla soutěže: WPC
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Glossbrenner + Body + MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 77
Místo konání:
Adresa:Incheba Arena (Malá sportovní hala)
U Výstaviště 67
170 00 Praha 7
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
  • Sportovní holding Praha ve spolupráci s EVLS Fitness, s.r.o.
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v totalu

Open EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BP Total GB+MC VT D
1. BUDA Richárd / 1993 / 122,0 / 14 HUN - Fitness 2000 370370203,0745  J
2. THEUX Didier / 1958 / 81,9 / 43 FRA - Les Guerriers de Mees 222,5222,5190,5030  M4
3. KRATOCHVÍL Jaromír / 1978 / 102,0 / 47 CZE - Powerteam Trutnov 290290167,2430PVT O
4. KOSTUROVÁ Júlia / 1989 / 72,0 / 46 SVK - Pro Body & Metal Militia Lučenec 190190163,3145SMT O
5. CACICI Valentin / 1989 / 82,4 / 52 FRA - Team Bison Blanc 250250161,2750  O
6. MYŠÁK Petr / 1981 / 102,5 / 48 CZE - Powerteam Trutnov 255255146,7908PVT O
7. GAMEIRO Garry / 1983 / 109,1 / 54 FRA - Les Guerriers de Mees 250250140,9500  O
8. FLAMME Pieter / 1984 / 89,3 / 63 FRA - Team Bison Blanc 227,5227,5139,8101  O
9. SAKALA Peter / 1996 / 122,2 / 42 SVK - Športcentrum Žilina 252,5252,5138,5341MT J
10. LIPTÁKOVÁ Dagmar / 1976 / 63,4 / 44 SVK - Pro Body & Metal Militia Lučenec
WR140
140132,3070SMT M1
11. ŠULC Petr / 1969 / 118,2 / 5 CZE - Sokol Ústí nad Labem 210210127,2324MVT M2
12. DRNEK Miroslav / 1972 / 93,9 / 11 CZE - Spartak-Powerlifting Trutnov 200200124,9459VT1 M1
13. BORCHA Denis / 2000 / 135,2 / 6 SVK - Pro Body & Metal Militia Lučenec
WR190
190101,7089VT3 T2
14. GABRIEL Dominik / 1998 / 110,0 / 13 SVK - Pro Body & Metal Militia Lučenec 17017095,6250VT3 T3
15. PUŠ Patrik / 1998 / 95,9 / 17 CZE - TJ Tatran Hostinné 16016094,7600VT3 T3
-. MICHELON Didier / 1963 / 116,6 / 31 FRA - Team Bison Blanc 000,0000  M3
-. BOLF Petr / 1987 / 120,4 / 49 CZE - Valachian Power 000,0000  O
-. BRYCHTA Tomáš / 1990 / 140,8 / 61 CZE 000,0000  O

Open RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BP Total GB+MC VT D
1. SAPOZHONKOV Andrey / 1987 / 81,2 / 75 RUS 232,5232,5151,4272  O
2. MANDZIY Anton / 1987 / 96,5 / 51 ESP - Power Gorilla 240240141,7200  O
3. VDOVYCHENKO Jaroslav / 1984 / 116,4 / 64 UKR 255255141,4485  O
4. HEGEDÜS István / 1967 / 110,0 / 28 HUN 220220140,0850  M2
5. OROSZ Jan / 1964 / 124,9 / 34 SVK 215215139,2143MT M3
6. BELOUS Artur / 1985 / 73,7 / 68 RUS 195195136,0222  O
7. ŐRSI János / 1977 / 89,4 / 71 HUN - Fitness 2000 217,5217,5133,5776  O
8. STAŃCZYK Jacek / 1972 / 109,0 / 21 POL - Skarpa Bytom 225225132,4719  M1
9. HAHN Pavel / 1993 / 113,3 / 9 CZE - Metalpower Powerlifting 235235131,1652PVT J
10. ÁKOS Oláh / 1989 / 99,2 / 66 HUN - Miskolc Benchpress Team 222,5222,5129,7842  O
11. ONDYCZ Maciek / 1980 / 99,3 / 65 POL - Skarpa Bytom 222,5222,5129,7286  O
12. GORZEDOWSKI Marcin / 1971 / 118,5 / 22 POL - Skarpa Bytom 220220128,8313  M2
13. DEODATI Baptiste / 1994 / 98,7 / 41 FRA - Team Bison Blanc 220220128,6010  J
14. KAROSÁN Krisztián / 1994 / 123,5 / 2 HUN 235235128,5920  J
15. ČÍŽEK Filip / 1993 / 135,7 / 39 CZE - SK Metalpower Nový Bor 240240128,3724PVT J
16. GIRGA Viktor / 1991 / 100,0 / 76 CZE - Eagle 220220127,8860PVT O
17. SCHOŘ Karel / 1955 / 81,3 / 16 CZE - Metalpower Powerlifting 137,5137,5126,1738PVT M5
18. MÉSZÁROS Dávid / 1993 / 109,8 / 33 HUN - Miskolc Mészi Team 222,5222,5125,2119  J
19. FORNALCZYK Konrad / 1985 / 128,1 / 69 POL - Tytan Team Łódź 230230124,7083  O
20. SUSZTAY Erik / 1972 / 127,8 / 27 SVK - Pro Body & Metal Militia Lučenec 220220124,6106MT M1
21. BOLGÁRFALVI Béla / 1943 / 87,4 / 15 HUN - Powerstation SE 110110124,5544  M7
22. HOVHANNES Yazichyan / 1971 / 93,1 / 12 POL - Tytan Team Łódź 195195124,2164  M2
23. ANDRÝS Daniel / 1987 / 107,0 / 58 CZE - Valachian Power 217,5217,5123,3442PVT O
24. ESSER František / 1946 / 81,3 / 37 CZE - Metalpower Powerlifting 110110121,6996PVT M7
25. JEZIERSKI Piotr / 1984 / 89,0 / 72 POL - Magic Gym 195195120,0615  O
26. NAGY Rita / 1974 / 66,1 / 3 HUN - Botond Gym 130130118,8850  M1
27. PEŠKA Josef / 1990 / 104,0 / 78 CZE 205205117,3728PVT O
28. DUNKA Miroslav / 1969 / 102,0 / 35 CZE - Fitness Fontána Teplice 185185116,9317PVT M2
29. DULKO Marcin / 1993 / 73,7 / 19 POL - Skarpa Bytom 167,5167,5116,8396  J
30. MICHELON Larisa / 1965 / 59,1 / 29 FRA - Team Bison Blanc 100100116,7650  M3
31. VLK Jiří / 1951 / 110,8 / 40 CZE - Olympia Fitness Opatov 135135116,1742PVT M6
32. DULKO Marcin / 1993 / 73,7 / 20 POL - Skarpa Bytom 160160111,6080  J
33. KOZÁRI Iván / 1976 / 109,8 / 1 HUN 195195109,7362  M1
34. KOSTUROVÁ Júlia / 1989 / 72,0 / 45 SVK - Pro Body & Metal Militia Lučenec 125125107,4438SMT O
35. UHER Jonáš / 1987 / 91,9 / 67 CZE - Powerlifting Trutnov 177,5177,5107,3875MVT O
36. SOBEK Josef / 1984 / 89,6 / 73 CZE - Valachian Power 175175107,3362PVT O
37. DREWNIAK Zbigniew / 1973 / 125,3 / 8 POL - Fitness Studio Ada 190190106,4767  M1
38. ŠVEHLA Adam / 1981 / 139,6 / 55 CZE - Valachian Power 200200106,2980MVT O
39. KOČÍ Roman / 1989 / 93,3 / 77 CZE - Valachian Power 172,5172,5103,5518MVT O
40. REIF Petr / 1978 / 93,6 / 53 CZE - Powerlifting Vrchlabí 170170101,8810MVT O
41. GAJDULEWICZ Łukasz / 1997 / 101,5 / 25 POL - Sudety Międzylesie 175175101,1150  T3
42. KOSTADINOV Daniel / 1982 / 81,1 / 59 BUL - Metalpower Powerlifting 155155101,0368  O
43. KANTOR Grzegorz / 1972 / 140,1 / 30 POL - Sudety Międzylesie 18018099,7977  M1
44. DRNEK Miroslav / 1972 / 93,9 / 10 CZE - Spartak-Powerlifting Trutnov 157,5157,598,3949VT1 M1
45. SZREIBER Marcin / 1981 / 75,0 / 60 POL - Sudety Międzylesie 142,5142,598,1184  O
46. HALCZYK Krzysztof / 1974 / 129,6 / 26 POL - Sudety Międzylesie 18018097,8144  M1
47. HINEL Pál / 1997 / 104,8 / 4 HUN - Trec Team Hungary 17017097,0785  T3
48. SCHOPF Dora / 1974 / 50,8 / 38 HUN
WR82,5
82,594,3796  M1
49. KŘENEK Radek / 1993 / 103,6 / 36 CZE - Valachian Power 16016091,7360VT1 J
50. ALIZADA Kamran / 1964 / 97,6 / 32 CZE - Maximus 13013089,1984VT1 M3
51. HAJDUK Patryk / 1996 / 87,4 / 24 POL - Sudety Międzylesie 13513583,9902  T3
52. LABIDI Barbora / 1987 / 78,1 / 18 CZE - Metalpower Powerlifting 10010081,4150  O
53. POMMERENKE Fred / 1962 / 79,8 / 7 GER - Fitnessclub Albatros Anklam 959576,8731  M3
54. ŽLEBKOVÁ Zuzana / 1982 / 79,2 / 23 CZE - Valachian Power 909072,6210  O
-. LETLANS Vjaceslavs / 1987 / 85,2 / 56 LAT - StrongGym 000,0000  O
-. BUCZKO Jarosław / 1992 / 86,9 / 62 POL - Ząbkowice Śląskie 000,0000  O
-. KOZIEŁ Patryk / 1987 / 87,9 / 57 POL - KS Reeves 000,0000  O
-. ZELENÝ Jaroslav / 1986 / 100,0 / 70 CZE - Tigers Powerlifting Team Hradec Králové 000,0000  O
-. VAŠEK Tomáš / 1984 / 102,5 / 50 CZE - Metalpower Powerlifting 000,0000  O


Nepřihlášený uživatel