EXTRIFIT BENCHPRESS & DEADLIFT CUP 2018

Základní údaje:
Datum zahájení: 18. srpna 2018 7:00
Datum ukončení: 18. srpna 2018 19:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: GPC
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: RAW
Soutěžících: 160
Živé vysílání:
Sledovanost: 226 diváků (330 celkem)
Místo konání:
Adresa:Koupaliště Cihelna
Ke Koupališti 68
530 09 Pardubice
CZE Czech Republic

Živé vysílání a výsledkový servis

Ze soutěže je na serveru Powerlifter.cz poskytováno živé vysílání, jehož součástí je i kompletní průběžný výsledkový servis. Živý přenos a výsledky technicky zajišťuje Michal Halajčík.

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Výsledky dle kategorií v tlaku-tahu

Masters - Mrtvý tah RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT
1. VINCOUREK František / 1966 / 90,0 / 21  CZE - Powerlifting Trutnov 0275275316,3058 
2. TOMANEC Jaroslav / 1943 / 83,6 / 19  CZE - Powerlifting Trutnov 0155155299,8599 
3. SUK Milan / 1963 / 75,6 / 54  CZE - Extrifit Power Team 0212,5212,5294,5250 
4. HLAVATÝ Robert / 1968 / 114,8 / 23  CZE - Sokol Power Semily 0270270271,0665 
5. BRAUNER Zdenek / 1972 / 91,6 / 71  CZE - Fit Gym Olomouc 0255255263,1247 
6. HRUŠKA Mirek / 1974 / 106,2 / 52  CZE - Scout Powerlifting 0282,5282,5259,6846 
7. SAZMA Karel / 1975 / 72,8 / 12  CZE - Fit Gym Olomouc 0215215254,2172 
8. POKORNÝ Jaroslav / 1972 / 105,7 / 11  CZE - Fit Gym Olomouc 0250250241,5259 
9. HLADIŠ René / 1976 / 103,3 / 49  CZE - Timpo Olomouc 0245245224,5310 
10. ZAPLETAL Vladan / 1971 / 86,0 / 73  CZE - Extrifit Power Team 0200200218,7616 

Amatéři Muži - Benchpress RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT
1. BENEŠ Stanislav / 1989 / 77,2 / 100  CZE - UFC Ostrava 1550155168,5780 
2. DUDUŠ Daniel / 1997 / 95,2 / 103  CZE - Přelouč 1700170163,7885 
3. VÁLEK Josef / 1984 / 111,9 / 97  CZE - Jeseník 1800180158,2920 
4. BRANDA Filip / 1994 / 104,6 / 102  CZE - Holice 1750175157,3250 
5. NOVOTNÝ Martin / 1977 / 97,5 / 77  CZE - Sobůlky 1650165153,3881 
6. KŘIVKA Jan / 1988 / 117,0 / 39  CZE - Spojil 1700170147,7300 
7. TOMASZEWSKI Lukasz / 1992 / 83,3 / 90  POL - Toro Gym Tim 142,50142,5145,5495 
8. KUBIŠ Jiří / 1989 / 89,3 / 40  CZE - Příbram 1450145141,1720 
9. KORNAK Adam / 1988 / 123,4 / 36  CZE - UFC Ostrava 1550155133,3000 
10. KRIŠICA Milan / 1976 / 82,5 / 38  CZE - Sokol Power Semily 1250125130,4258 
11. VÁCLAVÍK Matěj / 1987 / 86,4 / 96  CZE - Praha 1250125124,3500 
12. ZEMAN Daniel / 1993 / 84,8 / 75  CZE - Jindřichův Hradec 1200120120,9120 
13. HERMON Milan / 1980 / 84,9 / 95  CZE - Polička 1200120120,8160 
14. HUDEC Mikuláš / 1996 / 82,4 / 83  CZE - Přelouč 1150115120,7955 
15. ŠTĚPÁNEK Lukáš / 1990 / 92,3 / 85  CZE - Olomouc 1250125118,9750 
16. ŠTĚPINA Ladislav / 1996 / 60,9 / 87  CZE - Trnávka 80080113,7341 
17. POHORSKÝ Filip / 2003 / 84,9 / 82  CZE - TORO GYM TEAM, Vysoké Mýto 92,5092,5109,8922 
18. JOSEF Jeníček / 1973 / 95,9 / 32  CZE - Praha 1100110108,7178 
19. HORA Pavel / 1982 / 93,5 / 80  CZE - Olomouc 105010599,2250 
20. MIKLAS Michal / 1995 / 119,7 / 72  CZE - Strakonice 110011096,0126 
21. BESTA Dominik / 1995 / 72,0 / 101  CZE - Brno 8008093,8896 
22. JÄCKEL Matyáš / 2000 / 87,8 / 31  CZE - Pardubice 8508588,7125 
23. VANIŠ Ondřej / 1994 / 91,3 / 66  CZE - Labětín 9009086,3640 
24. MIKÁSKA Samuel / 2005 / 96,0 / 47  CZE - Powerlifting Vrchlabí 5505565,6128 

Amatéři Muži - Mrtvý tah RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT
1. JARMA Denis / 1999 / 55,8 / 54  CZE - Olomouc 0170170283,3397 
2. JARMA Josef / 1991 / 74,9 / 56  CZE - Olomouc 0230230257,1860 
3. ODEHNAL Bohumil / 1974 / 117,2 / 109  CZE 0280280249,9027 
4. ZEMAN Daniel / 1993 / 84,8 / 76  CZE - Jindřichův Hradec 0230230231,7480 
5. BOČEK Martin / 2000 / 95,3 / 70  CZE - Jindřichův Hradec 0230230227,9042 
6. KOSTOHRYZ Matěj / 2000 / 88,3 / 61  CZE - České Budějovice 0215215223,4787 
7. ŠTĚPÁNEK Lukáš / 1990 / 92,3 / 84  CZE - Olomouc 0222,5222,5211,7755 
8. MRÁZEK David / 1992 / 92,6 / 110  CZE - Praha 0220220209,1320 
9. HUDEC Mikuláš / 1996 / 82,4 / 82  CZE - Přelouč 0190190199,5752 
10. KRIŠICA Milan / 1976 / 82,5 / 37  CZE - Sokol Power Semily 0180180187,8131 
11. VANIŠ Ondřej / 1994 / 91,3 / 67  CZE - Labětín 0190190182,3240 
12. JOSEF Jeníček / 1973 / 95,9 / 33  CZE - Praha 0180180177,9019 
13. HORA Pavel / 1982 / 93,5 / 81  CZE - Olomouc 0170170160,6500 
14. VÁROŠI Eduard / 1978 / 96,5 / 20  CZE - Fit Gym Olomouc 0170170157,9300 
-. ŠTĚPINA Ladislav / 1996 / 60,9 / 86  CZE - Trnávka 0000,0000 

Dorostenci - Mrtvý tah RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT
1. FUKSA Roman / 2000 / 80,8 / 48  CZE - Animal Powerlifting Team 0272,5272,5307,7201 
2. SYROVÁTKA Matěj / 1998 / 93,7 / 56  CZE - OST Varnsdorf 0300300294,5904 
3. JARMA Denis / 1999 / 55,8 / 53  CZE - Olomouc 0170170283,3397 
4. MEDVEDYK Martin / 1999 / 81,7 / 65  CZE - Extrifit Power Team 0255255274,9063 
5. KOVANDA David / 1998 / 93,0 / 62  CZE - Fit Gym Olomouc 0260260256,3392 
6. KLINECKÝ Luboš / 1999 / 144,2 / 35  CZE - Hlinsko 0270270239,2632 
7. HRODĚJ Lukáš / 1999 / 75,3 / 51  CZE - Fit Gym Olomouc 0200200235,9984 
8. BOČEK Martin / 2000 / 95,3 / 69  CZE - Jindřichův Hradec 0237,5237,5235,3359 
9. KAREL Dominik / 2000 / 77,7 / 58  CZE - Výšinka 0200200229,2992 
10. KASPER Jan / 1998 / 87,5 / 59  CZE - Powerlifting Trutnov 0200200205,2960 

Masters - Benchpress RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT
1. SUK Milan / 1963 / 75,6 / 52  CZE - Extrifit Power Team 1500150207,90000000 
2. WALTER Bruno / 1967 / 96,7 / 72  CZE - Fit Gym Olomouc 1700170181,46310000 
3. ZAPLETAL Vladan / 1971 / 86,0 / 74  CZE - Extrifit Power Team 1500150164,0712000 
4. BENEK Vlastimil / 1976 / 87,9 / 99  CZE - TJ Sokol Mosty 162,50162,5162,105645000 
5. HLAVATÝ Robert / 1968 / 114,8 / 22  CZE - Sokol Power Semily 1500150150,5925000 
6. BEČIČKA Karel / 1974 / 89,7 / 98  CZE - Fit Gym Olomouc 1500150149,63568000 
-. PEŠKA st. Josef / 1965 / 71,4 / 81  CZE - Valkýra PowerTeam 0000,00000000 


Nepřihlášený uživatel