ČSST  Dosažené výkonnostní třídy v roce 2022

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSST, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | SJ | J | A | M1 | M2 | M3 | M4

N Sub-juniorit -47kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TOMŠOVÁ Nikola / 2007  TJ Svitavy 235,5  MVT 27.8.2022 CZEBlansko

N Sub-juniorit -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  POMAJBÍKOVÁ Julie / 2006  Powerlifting Hodonín 202,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
2.  KAŠPÁRKOVÁ Nella / 2006  Doplnejch powerlifting 190,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov

N Sub-juniorit -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  PUSTKOVÁ Michaela / 2004  Iron Warriors 225,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko

N Sub-juniorit -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HOCHSTEIGEROVÁ Aneta / 2005  Sportovní klub LiftThink 270,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
2.  BRANDEISKÁ Monika / 2005  B Strong Powerlifting Team 257,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
3.  KUTILOVÁ Ludmila / 2004  POWERLIFTING DK 245,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
4.  FIŠEROVÁ Tereza / 2004  Doplnejch powerlifting 197,5  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
Maastanosto
1.  LACINOVÁ Lenka / 2004  Fitness Staňkov 100,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň

N Sub-juniorit -69kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Penkkipunnerrus
1.  NĚMCOVÁ Tereza / 2006  Colbert club SSK Vítkovice 60,0  VT2 16.4.2022 CZEJihlava
2.  HANYKÝŘOVÁ Svatava / 2004  Doplnejch powerlifting 60,0  VT2 16.4.2022 CZEJihlava
3.  LEVOVÁ Denisa / 2007  Doplnejch powerlifting 50,0  VT3 16.4.2022 CZEJihlava

N Sub-juniorit -69kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  VALENTOVÁ Amelie / 2004  Doplnejch powerlifting 325,0  MVT 10.9.2022 CZEStaňkov
2.  CYRANY Veronika / 2005  Fitness Life Liberec 307,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
3.  RADOVÁ Štěpánka / 2006  Fitness Staňkov 302,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
4.  BROŽKOVÁ Kristýna / 2004  Doplnejch powerlifting 265,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
5.  LEVOVÁ Denisa / 2007  Doplnejch powerlifting 237,5  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
Maastanosto
1.  CYRANY Veronika / 2005  Fitness Life Liberec 140,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň

N Sub-juniorit -76kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ČTVERÁKOVÁ Adéla / 2004  TJ Sokol Pohořelice 302,5  VT2 9.4.2022 CZENymburk
2.  BLÁHOVÁ Kateřina / 2005  TJ Sokol Vejprnice 280,0  VT3 9.4.2022 CZENymburk

N Sub-juniorit -76kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HANYKÝŘOVÁ Svatava / 2004  Doplnejch powerlifting 367,5  MVT 25.6.2022 CZEFrýdlant
2.  FADRNÁ Daniela / 2006  TJ Sokol Vranovice 335,5  MVT 27.8.2022 CZEBlansko
3.  BLÁHOVÁ Kateřina / 2005  TJ Sokol Vejprnice 325,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
4.  VELEMANOVÁ Rosalie / 2004  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 290,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
5.  HRUŠKOVÁ Lucie / 2006  SK Olympia Zlín 247,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
6.  RICHTEROVÁ Barbora / 2005  SK Olympia Zlín 202,5  VT3 27.8.2022 CZEBlansko

N Sub-juniorit -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  VRABCOVÁ Markéta / 2004  SK Olympia Zlín 330,0  VT1 25.6.2022 CZEKrnov

N Sub-juniorit +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  NÁBĚLKOVÁ Nikola / 2006  SK Olympia Zlín 285,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko

N Juniorit -47kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Penkkipunnerrus
1.  SLAVÍKOVÁ Viktorie / 2002  Doplnejch powerlifting 65,5  MVT 16.4.2022 CZEJihlava

N Juniorit -47kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  SLAVÍKOVÁ Viktorie / 2002  Doplnejch powerlifting 252,5  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
2.  TOMŠOVÁ Nikola / 2007  TJ Svitavy 235,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko

N Juniorit -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 323,0  VT1 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 72,5  MVT 16.4.2022 CZEJihlava

N Juniorit -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  FIBINGROVÁ Šárka / 2001  Iron Warriors 355,0  EVT 27.8.2022 CZEBlansko
2.  HROMKOVÁ Viktorie / 2003  Powerlifting Hodonín 252,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
3.  HOLIČOVÁ Adéla / 2002  TJ Sokol Pohořelice 215,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
4.  POMAJBÍKOVÁ Julie / 2006  Powerlifting Hodonín 202,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
5.  KAŠPÁRKOVÁ Nella / 2006  Doplnejch powerlifting 190,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov

N Juniorit -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MARKOVÁ Anna / 2003  Sportovní klub ZLOBR 342,5  VT1 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  Sportovní klub ZLOBR 57,5  VT2 16.4.2022 CZEJihlava

N Juniorit -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  PASIČNÁ Veronika / 1999  Doplnejch powerlifting 357,5  EVT 4.6.2022 CZEBenešov
2.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 327,5  EVT 30.4.2022 CZEPlzeň
3.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 320,0  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
4.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  Sportovní klub ZLOBR 310,0  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
5.  MARKOVÁ Anna / 2003  Sportovní klub ZLOBR 287,5  MVT 10.9.2022 CZEStaňkov
6.  VESELÁ Adéla / 2003  TJ Přeštice 270,0  VT1 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
7.  AVERBUCH Marie / 2003  Doplnejch powerlifting 262,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
8.  HAMRLOVÁ Eliška / 1999  TJ Lokomotiva Krnov 230,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
9.  PUSTKOVÁ Michaela / 2004  Iron Warriors 225,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
10.  SMEJKALOVÁ Martina / 2002  Spal Strength Gym 187,5  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
Maastanosto
1.  MARKOVÁ Anna / 2003  Sportovní klub ZLOBR 132,5  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  TRANOVÁ Thanh Tam / 2001  Powerlifting Bílina 125,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
3.  VESELÁ Adéla / 2003  TJ Přeštice 102,5  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

N Juniorit -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HOLUBOVÁ Adriana / 2001  Sportovní klub ZLOBR 417,5  MVT 14.5.2022 CZELukov
2.  BEDLEKOVÁ Kristýna / 2000  POWERLIFTING DK 272,5  VT3 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  HOLUBOVÁ Adriana / 2001  Sportovní klub ZLOBR 112,0  EVT 16.4.2022 CZEJihlava
2.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 111,5  EVT 16.4.2022 CZEJihlava

N Juniorit -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 394,0  EVT 30.4.2022 CZEPlzeň
2.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ SŠTaS Karviná 380,0  EVT 25.6.2022 CZEKrnov
3.  HOLUBOVÁ Adriana / 2001  Sportovní klub ZLOBR 332,5  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
4.  PIVOŇKOVÁ Adéla / 2002  B Strong Powerlifting Team 330,0  MVT 25.6.2022 CZEKrnov
5.  BEDLEKOVÁ Kristýna / 2000  POWERLIFTING DK 297,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
6.  SOLOVYJOVÁ Eva / 2001  PWL Vision Nutrition 275,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
7.  HOCHSTEIGEROVÁ Aneta / 2005  Sportovní klub LiftThink 270,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
8.  TRANOVÁ Thanh Tam / 2001  Powerlifting Bílina 262,5  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
9.  BRANDEISKÁ Monika / 2005  B Strong Powerlifting Team 257,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
10.  UHŘÍKOVÁ Terezie / 2002  ASK Blansko 257,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
11.  SMETANÍKOVÁ Nela / 1999  TJ Sokol Nymburk 250,0  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
12.  KUTILOVÁ Ludmila / 2004  POWERLIFTING DK 245,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
13.  ZOUNAROVÁ Barbara / 2000  Sportovní klub LiftThink 232,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
14.  FIŠEROVÁ Tereza / 2004  Doplnejch powerlifting 197,5  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
15.  ŠVECOVÁ Josefa / 2003  Powerlifting Jihlava 182,5  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
Maastanosto
1.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ SŠTaS Karviná 157,5  MVT 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  Sportovní klub ZLOBR 150,0  MVT 20.8.2022 CZEPlzeň
3.  HOLUBOVÁ Adriana / 2001  Sportovní klub ZLOBR 142,5  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
4.  SOLOVYJOVÁ Eva / 2001  PWL Vision Nutrition 125,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
5.  LACINOVÁ Lenka / 2004  Fitness Staňkov 100,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

N Juniorit -69kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KOMÁRKOVÁ Anna / 2003  Sportovní klub ZLOBR 357,5  VT2 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  KOMÁRKOVÁ Anna / 2003  Sportovní klub ZLOBR 85,0  VT1 9.4.2022 CZENymburk
2.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 65,0  VT2 16.4.2022 CZEJihlava
3.  NĚMCOVÁ Tereza / 2006  Colbert club SSK Vítkovice 60,0  VT2 16.4.2022 CZEJihlava
4.  HANYKÝŘOVÁ Svatava / 2004  Doplnejch powerlifting 60,0  VT2 16.4.2022 CZEJihlava
5.  HUŠKOVÁ Barbora / 2001  Doplnejch powerlifting 60,0  VT2 16.4.2022 CZEJihlava
6.  LEVOVÁ Denisa / 2007  Doplnejch powerlifting 50,0  VT3 16.4.2022 CZEJihlava

N Juniorit -69kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  VELEMANOVÁ Valerie / 1999  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 403,0  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
2.  MEDWELL Jessica / 2001  Doplnejch powerlifting 375,0  MVT 30.4.2022 CZEPlzeň
3.  KUPCOVÁ Zuzana / 1999  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 367,5  MVT 10.9.2022 CZEStaňkov
4.  ŠEBÍKOVÁ Anna / 1999  Iron Warriors 367,5  MVT 17.9.2022 CZESvitavy
5.  FRANKOVÁ Mariana / 2002  TJ SŠTaS Karviná 337,5  MVT 17.9.2022 CZEVranovice
6.  VALENTOVÁ Amelie / 2004  Doplnejch powerlifting 325,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
7.  CHARVÁTOVÁ Lucie / 2001  Powerlifting School 312,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
8.  CYRANY Veronika / 2005  Fitness Life Liberec 307,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
9.  FREIOVA Michaela / 2000  Doplnejch powerlifting 305,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
10.  RADOVÁ Štěpánka / 2006  Fitness Staňkov 302,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
11.  KALASOVÁ Nikola / 2001  B Strong Powerlifting Team 302,5  VT1 17.9.2022 CZEVranovice
12.  POKORNÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 300,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
13.  DUNDÁLKOVÁ Tereza / 2003  TJ Svitavy 292,5  VT1 17.9.2022 CZESvitavy
14.  KOMÁRKOVÁ Anna / 2003  Sportovní klub ZLOBR 277,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
15.  ANDRLOVÁ Barbora / 2003  PWL Vision Nutrition 270,0  VT2 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
16.  TKAČENKO Mariana / 2001  Doplnejch powerlifting 267,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
17.  BROŽKOVÁ Kristýna / 2004  Doplnejch powerlifting 265,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
18.  NOVÁKOVÁ Lucie / 2000   255,0  VT2 4.6.2022 CZEBenešov
19.  LEVOVÁ Denisa / 2007  Doplnejch powerlifting 237,5  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
20.  DYČKOVÁ Sabina / 2000  B Strong Powerlifting Team 210,0  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
Maastanosto
1.  MEDWELL Jessica / 2001  Doplnejch powerlifting 150,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  CYRANY Veronika / 2005  Fitness Life Liberec 140,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
3.  FRANKOVÁ Mariana / 2002  TJ SŠTaS Karviná 137,5  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
4.  FREIOVA Michaela / 2000  Doplnejch powerlifting 135,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
5.  ANDRLOVÁ Barbora / 2003  PWL Vision Nutrition 120,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
6.  TKAČENKO Mariana / 2001  Doplnejch powerlifting 115,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň
7.  NOVÁKOVÁ Lucie / 2000  TJ Kralupy 115,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

N Juniorit -76kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  VELEMANOVÁ Valerie / 1999  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 402,5  VT1 9.4.2022 CZENymburk
2.  KUPCOVÁ Zuzana / 1999  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 350,0  VT2 9.4.2022 CZENymburk
3.  ČTVERÁKOVÁ Adéla / 2004  TJ Sokol Pohořelice 302,5  VT3 9.4.2022 CZENymburk
4.  BLÁHOVÁ Kateřina / 2005  TJ Sokol Vejprnice 280,0  VT3 9.4.2022 CZENymburk

N Juniorit -76kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ŠIGUTOVÁ Veronika / 2002  B Strong Powerlifting Team 405,0  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
2.  TRNKOVÁ Eliška / 2000  TJ Sokol Vejprnice 392,5  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
3.  LOOSOVÁ Tereza / 2000  Iron Warriors 372,5  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
4.  HANYKÝŘOVÁ Svatava / 2004  Doplnejch powerlifting 367,5  MVT 25.6.2022 CZEFrýdlant
5.  JAROŠOVÁ Zuzana / 1999  TJ Sokol Nymburk 350,0  VT1 25.6.2022 CZEFrýdlant
6.  ŠIMONOVÁ Renata / 2002  Sportovní klub ZLOBR 340,0  VT1 4.6.2022 CZEBenešov
7.  FADRNÁ Daniela / 2006  TJ Sokol Vranovice 335,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
8.  BLÁHOVÁ Kateřina / 2005  TJ Sokol Vejprnice 325,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
9.  VELEMANOVÁ Rosalie / 2004  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 290,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
10.  HRUŠKOVÁ Lucie / 2006  SK Olympia Zlín 247,5  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
11.  RICHTEROVÁ Barbora / 2005  SK Olympia Zlín 202,5  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
Maastanosto
1.  LOOSOVÁ Tereza / 2000  Iron Warriors 185,0  MVT 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  KOMÁRKOVÁ Anna / 2003  Sportovní klub ZLOBR 122,5  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň

N Juniorit -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TRNKOVÁ Eliška / 2000  TJ Sokol Vejprnice 405,0  MVT 25.6.2022 CZEFrýdlant
2.  SLAVÍKOVÁ Barbora / 2002  Powerlifting Hodonín 335,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
3.  VRABCOVÁ Markéta / 2004  SK Olympia Zlín 330,0  VT1 25.6.2022 CZEKrnov
4.  ZEMKOVÁ Veronika / 2002  SK MATES GYM Bolatice 322,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
5.  JANDOVÁ Klára / 2000  B Strong Powerlifting Team 270,0  VT2 17.9.2022 CZEVranovice

N Juniorit +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  NÁBĚLKOVÁ Nikola / 2006  SK Olympia Zlín 285,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko

Naiset -47kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Penkkipunnerrus
1.  SLAVÍKOVÁ Viktorie / 2002  Doplnejch powerlifting 65,5  VT1 16.4.2022 CZEJihlava

Naiset -47kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  LINHARTOVÁ Veronika / 1998  PWL Vision Nutrition 269,0  MVT 25.6.2022 CZEFrýdlant
2.  SLAVÍKOVÁ Viktorie / 2002  Doplnejch powerlifting 252,5  VT1 4.6.2022 CZEBenešov
3.  TOMŠOVÁ Nikola / 2007  TJ Svitavy 235,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko

Naiset -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 323,0  VT1 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 72,5  VT1 16.4.2022 CZEJihlava
2.  PETERKOVÁ Lucie / 1991  Colbert club SSK Vítkovice 67,5  VT2 16.4.2022 CZEJihlava

Naiset -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  FIBINGROVÁ Šárka / 2001  Iron Warriors 355,0  EVT 27.8.2022 CZEBlansko
2.  BATKOVÁ Daniela / 1980  SK Fitness Gym Olomouc 272,5  VT1 8.3.2022 LTUVilnius
3.  JIROVSKÁ Natálie / 1997  SK Olympia Zlín 255,0  VT1 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
4.  HROMKOVÁ Viktorie / 2003  Powerlifting Hodonín 252,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
5.  POJEZNÁ Martina / 1987  Doplnejch powerlifting 245,0  VT1 17.9.2022 CZESvitavy
6.  HOLIČOVÁ Adéla / 2002  TJ Sokol Pohořelice 215,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
7.  POMAJBÍKOVÁ Julie / 2006  Powerlifting Hodonín 202,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
8.  KAŠPÁRKOVÁ Nella / 2006  Doplnejch powerlifting 190,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
Maastanosto
1.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 100,0  VT3 21.8.2022 CZEPlzeň
2.  PŘIBYLOVÁ Hilda / 1981  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 92,5  VT3 21.8.2022 CZEPlzeň

Naiset -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MARKOVÁ Anna / 2003  Sportovní klub ZLOBR 342,5  VT1 9.4.2022 CZENymburk
2.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  Powerlifting Gladiators 340,5  VT1 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  Sportovní klub ZLOBR 57,5  VT3 16.4.2022 CZEJihlava

Naiset -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MALZOVÁ Martina / 1995  KST Sporting APIS 412,5  EVT 30.4.2022 CZEPlzeň
2.  BALÁŠOVÁ Kateřina / 1993  B Strong Powerlifting Team 389,0  EVT 30.4.2022 CZEPlzeň
3.  PASIČNÁ Veronika / 1999  Doplnejch powerlifting 357,5  EVT 4.6.2022 CZEBenešov
4.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  Powerlifting Gladiators 340,0  MVT 25.6.2022 CZEFrýdlant
5.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 327,5  MVT 30.4.2022 CZEPlzeň
6.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 320,0  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
7.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  Sportovní klub ZLOBR 310,0  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
8.  BATKOVÁ Daniela / 1980  SK Fitness Gym Olomouc 292,5  VT1 25.6.2022 CZEKrnov
9.  MARKOVÁ Anna / 2003  Sportovní klub ZLOBR 287,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
10.  VESELÁ Adéla / 2003  TJ Přeštice 270,0  VT1 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
11.  AVERBUCH Marie / 2003  Doplnejch powerlifting 262,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
12.  HAMRLOVÁ Eliška / 1999  TJ Lokomotiva Krnov 230,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
13.  PUSTKOVÁ Michaela / 2004  Iron Warriors 225,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
14.  SMEJKALOVÁ Martina / 2002  Spal Strength Gym 187,5  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
Maastanosto
1.  KUČEROVÁ Michaela / 1972  Iron Warriors 140,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  Powerlifting Gladiators 140,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
3.  MARKOVÁ Anna / 2003  Sportovní klub ZLOBR 132,5  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
4.  TRANOVÁ Thanh Tam / 2001  Powerlifting Bílina 125,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
5.  VESELÁ Adéla / 2003  TJ Přeštice 102,5  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

Naiset -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HOLUBOVÁ Adriana / 2001  Sportovní klub ZLOBR 417,5  MVT 14.5.2022 CZELukov
2.  BARTOŇKOVÁ Blanka / 1995  TJ Sokol Rosice 410,0  MVT 9.4.2022 CZENymburk
3.  BEDLEKOVÁ Kristýna / 2000  POWERLIFTING DK 272,5  VT3 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  HOLUBOVÁ Adriana / 2001  Sportovní klub ZLOBR 112,0  EVT 16.4.2022 CZEJihlava
2.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 111,5  EVT 16.4.2022 CZEJihlava
3.  BARTOŇKOVÁ Blanka / 1995  TJ Sokol Rosice 95,0  MVT 9.4.2022 CZENymburk

Naiset -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 394,0  EVT 30.4.2022 CZEPlzeň
2.  BARTOŇKOVÁ Blanka / 1995  TJ Sokol Rosice 391,0  EVT 25.6.2022 CZEKrnov
3.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ SŠTaS Karviná 380,0  EVT 25.6.2022 CZEKrnov
4.  GAJEVSKAJA Marija / 1998  Iron Warriors 360,0  MVT 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
5.  HOLUBOVÁ Adriana / 2001  Sportovní klub ZLOBR 332,5  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
6.  PIVOŇKOVÁ Adéla / 2002  B Strong Powerlifting Team 330,0  MVT 25.6.2022 CZEKrnov
7.  ŠPINDLEROVÁ Lucie / 1998  POWERLIFTING DK 315,0  VT1 25.6.2022 CZEFrýdlant
8.  KUČEROVÁ Michaela / 1972  Iron Warriors 305,0  VT1 25.6.2022 CZEFrýdlant
9.  BEDLEKOVÁ Kristýna / 2000  POWERLIFTING DK 297,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
10.  SOLOVYJOVÁ Eva / 2001  PWL Vision Nutrition 275,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
11.  HOCHSTEIGEROVÁ Aneta / 2005  Sportovní klub LiftThink 270,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
12.  MACHALOVÁ Adéla / 1998  Sportovní klub ZLOBR 265,0  VT2 17.9.2022 CZESvitavy
13.  SUCHÁ Zděnka / 1994  POWERLIFTING DK 262,5  VT2 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
14.  TRANOVÁ Thanh Tam / 2001  Powerlifting Bílina 262,5  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
15.  UHŘÍKOVÁ Terezie / 2002  ASK Blansko 257,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
16.  BRANDEISKÁ Monika / 2005  B Strong Powerlifting Team 257,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
17.  SMETANÍKOVÁ Nela / 1999  TJ Sokol Nymburk 250,0  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
18.  KUTILOVÁ Ludmila / 2004  POWERLIFTING DK 245,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
19.  ZOUNAROVÁ Barbara / 2000  Sportovní klub LiftThink 232,5  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
20.  FIŠEROVÁ Tereza / 2004  Doplnejch powerlifting 197,5  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
Maastanosto
1.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ SŠTaS Karviná 157,5  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  Sportovní klub ZLOBR 150,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
3.  HOLUBOVÁ Adriana / 2001  Sportovní klub ZLOBR 142,5  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
4.  SOLOVYJOVÁ Eva / 2001  PWL Vision Nutrition 125,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
5.  PROCHÁZKOVÁ Anna / 1998  POWERLIFTING DK 120,0  VT3 21.8.2022 CZEPlzeň
6.  MACHALOVÁ Adéla / 1998  Sportovní klub ZLOBR 117,5  VT3 21.8.2022 CZEPlzeň
7.  LACINOVÁ Lenka / 2004  Fitness Staňkov 100,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

Naiset -69kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KOMÁRKOVÁ Anna / 2003  Sportovní klub ZLOBR 357,5  VT2 9.4.2022 CZENymburk
2.  TIESLOVÁ Markéta / 1988  TJ TZ Prosport Rakovník 332,5  VT2 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  KOMÁRKOVÁ Anna / 2003  Sportovní klub ZLOBR 85,0  VT2 9.4.2022 CZENymburk
2.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 65,0  VT3 16.4.2022 CZEJihlava
3.  NĚMCOVÁ Tereza / 2006  Colbert club SSK Vítkovice 60,0  VT3 16.4.2022 CZEJihlava
4.  HANYKÝŘOVÁ Svatava / 2004  Doplnejch powerlifting 60,0  VT3 16.4.2022 CZEJihlava
5.  HUŠKOVÁ Barbora / 2001  Doplnejch powerlifting 60,0  VT3 16.4.2022 CZEJihlava

Naiset -69kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ZEMANKOVÁ Michaela / 1991  SK Olympia Zlín 420,5  MVT 25.6.2022 CZEKrnov
2.  VELEMANOVÁ Valerie / 1999  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 403,0  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
3.  MEDWELL Jessica / 2001  Doplnejch powerlifting 375,0  MVT 30.4.2022 CZEPlzeň
4.  KUPCOVÁ Zuzana / 1999  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 367,5  MVT 10.9.2022 CZEStaňkov
5.  ŠEBÍKOVÁ Anna / 1999  Iron Warriors 367,5  MVT 17.9.2022 CZESvitavy
6.  SZTURCOVÁ Agáta / 1993  B Strong Powerlifting Team 362,5  MVT 25.6.2022 CZEKrnov
7.  LUKEŠOVÁ Markéta / 1997  KST Sporting APIS 360,0  MVT 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
8.  FRANKOVÁ Mariana / 2002  TJ SŠTaS Karviná 337,5  VT1 17.9.2022 CZEVranovice
9.  TIESLOVÁ Markéta / 1988  TJ TZ Prosport Rakovník 330,0  VT1 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
10.  VALENTOVÁ Amelie / 2004  Doplnejch powerlifting 325,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
11.  KUBÍKOVÁ Helena / 1991  B Strong Powerlifting Team 315,0  VT1 17.9.2022 CZEVranovice
12.  CHARVÁTOVÁ Lucie / 2001  Powerlifting School 312,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
13.  CYRANY Veronika / 2005  Fitness Life Liberec 307,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
14.  FREIOVA Michaela / 2000  Doplnejch powerlifting 305,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
15.  RADOVÁ Štěpánka / 2006  Fitness Staňkov 302,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
16.  SKÁCELOVÁ Klára / 1994  B Strong Powerlifting Team 302,5  VT1 17.9.2022 CZEVranovice
17.  KALASOVÁ Nikola / 2001  B Strong Powerlifting Team 302,5  VT1 17.9.2022 CZEVranovice
18.  POKORNÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 300,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
19.  DUNDÁLKOVÁ Tereza / 2003  TJ Svitavy 292,5  VT2 17.9.2022 CZESvitavy
20.  KOMÁRKOVÁ Anna / 2003  Sportovní klub ZLOBR 277,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
21.  ANDRLOVÁ Barbora / 2003  PWL Vision Nutrition 270,0  VT2 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
22.  TKAČENKO Mariana / 2001  Doplnejch powerlifting 267,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
23.  BROŽKOVÁ Kristýna / 2004  Doplnejch powerlifting 265,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
24.  JURÍČKOVÁ-ŠVACHOVÁ Dominika / 1990  B Strong Powerlifting Team 257,5  VT2 17.9.2022 CZEVranovice
25.  NOVÁKOVÁ Lucie / 2000   255,0  VT2 4.6.2022 CZEBenešov
26.  LEVOVÁ Denisa / 2007  Doplnejch powerlifting 237,5  VT3 25.6.2022 CZEFrýdlant
27.  DYČKOVÁ Sabina / 2000  B Strong Powerlifting Team 210,0  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
Maastanosto
1.  JOSKOVÁ Barbora / 1997  TJ Přeštice 192,5  MVT 21.8.2022 CZEPlzeň
2.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  SK Olympia Zlín 170,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
3.  MEDWELL Jessica / 2001  Doplnejch powerlifting 150,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
4.  CYRANY Veronika / 2005  Fitness Life Liberec 140,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
5.  FRANKOVÁ Mariana / 2002  TJ SŠTaS Karviná 137,5  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
6.  FREIOVA Michaela / 2000  Doplnejch powerlifting 135,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
7.  ANDRLOVÁ Barbora / 2003  PWL Vision Nutrition 120,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň
8.  TKAČENKO Mariana / 2001  Doplnejch powerlifting 115,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň
9.  NOVÁKOVÁ Lucie / 2000  TJ Kralupy 115,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

Naiset -76kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  VELEMANOVÁ Valerie / 1999  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 402,5  VT2 9.4.2022 CZENymburk
2.  KUPCOVÁ Zuzana / 1999  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 350,0  VT2 9.4.2022 CZENymburk
3.  ČTVERÁKOVÁ Adéla / 2004  TJ Sokol Pohořelice 302,5  VT3 9.4.2022 CZENymburk
4.  BLÁHOVÁ Kateřina / 2005  TJ Sokol Vejprnice 280,0  VT3 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  ŠUKOVÁ Lucie / 1974  SKST Litvínov 92,5  VT1 16.4.2022 CZEJihlava

Naiset -76kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  RAKOVSKÁ Kristýna / 1993  Sportovní klub ZLOBR 443,0  MVT 30.4.2022 CZEPlzeň
2.  ŠIGUTOVÁ Veronika / 2002  B Strong Powerlifting Team 405,0  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
3.  TRNKOVÁ Eliška / 2000  TJ Sokol Vejprnice 392,5  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
4.  LOOSOVÁ Tereza / 2000  Iron Warriors 372,5  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
5.  HANYKÝŘOVÁ Svatava / 2004  Doplnejch powerlifting 367,5  VT1 25.6.2022 CZEFrýdlant
6.  JAROŠOVÁ Zuzana / 1999  TJ Sokol Nymburk 350,0  VT1 25.6.2022 CZEFrýdlant
7.  ŠIMONOVÁ Renata / 2002  Sportovní klub ZLOBR 340,0  VT1 4.6.2022 CZEBenešov
8.  FADRNÁ Daniela / 2006  TJ Sokol Vranovice 335,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
9.  PTÁČNÍKOVÁ Lenka / 1995  SK Fiala´s Gym 325,0  VT1 17.9.2022 CZESvitavy
10.  BLÁHOVÁ Kateřina / 2005  TJ Sokol Vejprnice 325,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
11.  PINTEROVÁ Lucie / 1987  B Strong Powerlifting Team 295,0  VT2 17.9.2022 CZEVranovice
12.  VELEMANOVÁ Rosalie / 2004  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 290,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
13.  BENEŠOVÁ Kateřina / 1993  Sportovní klub LiftThink 260,0  VT3 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
14.  HRUŠKOVÁ Lucie / 2006  SK Olympia Zlín 247,5  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
15.  MUCHOVÁ Klára / 1993  Fitness Ring 220,0  VT3 17.9.2022 CZEVranovice
Maastanosto
1.  RAKOVSKÁ Kristýna / 1993  Sportovní klub ZLOBR 195,0  MVT 21.8.2022 CZEPlzeň
2.  LOOSOVÁ Tereza / 2000  Iron Warriors 185,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
3.  KOMÁRKOVÁ Anna / 2003  Sportovní klub ZLOBR 122,5  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

Naiset -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 340,0  VT3 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 85,0  VT2 16.4.2022 CZEJihlava

Naiset -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TRNKOVÁ Eliška / 2000  TJ Sokol Vejprnice 405,0  MVT 25.6.2022 CZEFrýdlant
2.  SLAVÍKOVÁ Barbora / 2002  Powerlifting Hodonín 335,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
3.  VRABCOVÁ Markéta / 2004  SK Olympia Zlín 330,0  VT2 25.6.2022 CZEKrnov
4.  ZEMKOVÁ Veronika / 2002  SK MATES GYM Bolatice 322,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
5.  HORÁKOVÁ Miroslava / 1988  TJ Sokol Vranovice 300,0  VT2 17.9.2022 CZEVranovice
6.  JANDOVÁ Klára / 2000  B Strong Powerlifting Team 270,0  VT3 17.9.2022 CZEVranovice
Maastanosto
1.  HANĚLOVÁ Katarína / 1973  KST Sporting APIS 130,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

Naiset +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 330,0  VT3 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  HORÁKOVÁ Miroslava / 1988  TJ Sokol Vranovice 92,5  VT2 16.4.2022 CZEJihlava
2.  ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992  Sportovní klub ZLOBR 82,5  VT3 16.4.2022 CZEJihlava

Naiset +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  LÁTALOVÁ Tereza / 1998  TJ Sokol Vejprnice 397,5  MVT 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
2.  DOSTÁLOVÁ Eliška / 1996  Sportovní klub LiftThink 310,0  VT2 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
3.  NÁBĚLKOVÁ Nikola / 2006  SK Olympia Zlín 285,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
Maastanosto
1.  LÁTALOVÁ Tereza / 1998  TJ Sokol Vejprnice 170,0  VT2 21.8.2022 CZEPlzeň

Naiset M1 -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Penkkipunnerrus
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 47,5  VT3 16.4.2022 CZEJihlava

Naiset M1 -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  BATKOVÁ Daniela / 1980  SK Fitness Gym Olomouc 272,5  MVT 8.3.2022 LTUVilnius
Maastanosto
1.  PŘIBYLOVÁ Hilda / 1981  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 92,5  VT3 21.8.2022 CZEPlzeň

Naiset M1 -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  Powerlifting Gladiators 340,5  VT1 9.4.2022 CZENymburk

Naiset M1 -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  Powerlifting Gladiators 340,0  EVT 25.6.2022 CZEFrýdlant
2.  BATKOVÁ Daniela / 1980  SK Fitness Gym Olomouc 292,5  MVT 25.6.2022 CZEKrnov
Maastanosto
1.  KUČEROVÁ Michaela / 1972  Iron Warriors 140,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  Powerlifting Gladiators 140,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň

Naiset M1 -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KUČEROVÁ Michaela / 1972  Iron Warriors 305,0  VT1 25.6.2022 CZEFrýdlant

Naiset M1 -69kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Maastanosto
1.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  SK Olympia Zlín 170,0  MVT 20.8.2022 CZEPlzeň

Naiset M1 -76kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Penkkipunnerrus
1.  ŠUKOVÁ Lucie / 1974  SKST Litvínov 92,5  VT1 16.4.2022 CZEJihlava

Naiset M1 -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 340,0  VT3 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 85,0  VT2 16.4.2022 CZEJihlava

Naiset M1 -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Maastanosto
1.  HANĚLOVÁ Katarína / 1973  KST Sporting APIS 130,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

Naiset M1 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 330,0  VT3 9.4.2022 CZENymburk

Naiset M1 +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Maastanosto
1.  HORŇÁKOVÁ Iveta / 1968  KST Sporting APIS 115,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

Naiset M2 -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Penkkipunnerrus
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 47,5  VT2 16.4.2022 CZEJihlava

Naiset M2 -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  Powerlifting Gladiators 340,5  MVT 9.4.2022 CZENymburk

Naiset M2 -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  Powerlifting Gladiators 340,0  EVT 25.6.2022 CZEFrýdlant
Maastanosto
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  Powerlifting Gladiators 140,0  MVT 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  KUČEROVÁ Michaela / 1972  Iron Warriors 140,0  MVT 20.8.2022 CZEPlzeň

Naiset M2 -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KUČEROVÁ Michaela / 1972  Iron Warriors 305,0  MVT 25.6.2022 CZEFrýdlant

Naiset M2 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 330,0  VT2 9.4.2022 CZENymburk

Naiset M2 +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Maastanosto
1.  HORŇÁKOVÁ Iveta / 1968  KST Sporting APIS 115,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

Naiset M3 -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Penkkipunnerrus
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 47,5  VT1 16.4.2022 CZEJihlava

Naiset M3 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 192,5  VT3 9.4.2022 CZENymburk

Naiset M3 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 330,0  VT1 9.4.2022 CZENymburk

Naiset M4 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 192,5  VT3 9.4.2022 CZENymburk

M Sub-juniorit -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  BARČIŠ Simon / 2004  TJ SŠTaS Karviná 332,5  VT2 17.9.2022 CZEVranovice
2.  TLUSTÝ Matěj / 2008  Doplnejch powerlifting 267,5  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
Maastanosto
1.  BARČIŠ Simon / 2004  TJ SŠTaS Karviná 140,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň

M Sub-juniorit -66kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  GRUSZKA Matyáš / 2004  TJ SŠTaS Karviná 480,0  VT1 17.9.2022 CZEVranovice
2.  GAZUR Jan / 2004  TJ SŠTaS Karviná 452,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
3.  AGEL Daniel / 2004  TJ SŠTaS Karviná 392,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
4.  ŠIROKÝ Dominik / 2004  TJ Sokol Vejprnice 350,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
5.  BEDRNÍČEK Kamil / 2005  Doplnejch powerlifting 310,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
Maastanosto
1.  AGEL Daniel / 2004  TJ SŠTaS Karviná 195,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  GAZUR Jan / 2004  TJ SŠTaS Karviná 192,5  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
3.  GRUSZKA Matyáš / 2004  TJ SŠTaS Karviná 185,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň

M Sub-juniorit -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 466,0  VT2 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 142,5  VT1 16.4.2022 CZEJihlava

M Sub-juniorit -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  PŠIKAL Adam / 2004  Doplnejch powerlifting 487,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
2.  ZÁBRANSKÝ Jan / 2004  Doplnejch powerlifting 475,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
3.  JURDIČ Šimon / 2006  Doplnejch powerlifting 465,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
4.  KUBÍN Jáchym / 2007  Fitness Life Liberec 460,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
5.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 455,0  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
6.  SZYROCKI Jakub / 2007  TJ SŠTaS Karviná 447,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
7.  KING Samuel / 2006  Colbert club SSK Vítkovice 435,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
8.  HAVLÍK Petr / 2004  Powerlifting School 422,5  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
9.  NOVOTNÝ Richard / 2006  TJ Svitavy 402,5  VT2 25.6.2022 CZEKrnov
10.  KRČEK Stanislav / 2005  SK Olympia Zlín 360,0  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
11.  VALENTA David / 2004  SK Olympia Zlín 360,0  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
12.  MACENAUER Adam / 2006  TJ Lokomotiva Krnov 335,0  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
Maastanosto
1.  KOŘÁNEK Adam / 2004  Doplnejch powerlifting 240,0  MVT 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  ZÁBRANSKÝ Jan / 2004  Doplnejch powerlifting 210,0  VT1 25.6.2022 CZEFrýdlant
3.  HAVLÍK Petr / 2004  Powerlifting School 205,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
4.  SZYROCKI Jakub / 2007  TJ SŠTaS Karviná 200,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
5.  KUBÍN Jáchym / 2007  Fitness Life Liberec 195,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
6.  PŠIKAL Adam / 2004  Doplnejch powerlifting 195,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
7.  VESELÝ Arnošt / 2004  Doplnejch powerlifting 165,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
8.  KRČEK Stanislav / 2005  SK Olympia Zlín 150,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

M Sub-juniorit -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  FALTA Šimon / 2004  TJ Kralupy 592,5  VT1 9.4.2022 CZENymburk
2.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 545,0  VT1 9.4.2022 CZENymburk
3.  PREIS Adam / 2005  POWERLIFTING DK 472,5  VT3 9.4.2022 CZENymburk
4.  KOTAČKA Adam / 2006  TJ Sokol Vranovice 430,0  VT3 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 125,0  VT2 16.4.2022 CZEJihlava

M Sub-juniorit -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  NĚMEC Erik / 2005  Powerlifting Jihlava 552,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
2.  SLADKÝ Tomáš / 2004  TJ Sokol Vejprnice 517,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
3.  GERBER Petr / 2004  Fitness Staňkov 512,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
4.  GRMOLEC Tomáš / 2004  Powerlifting Hodonín 507,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
5.  ŠPIDLA Vít / 2004  B Strong Powerlifting Team 505,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
6.  ŠAVEL Filip / 2005  KST Sporting APIS 505,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
7.  PREIS Adam / 2005  POWERLIFTING DK 495,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
8.  PŠIKAL Adam / 2004  Doplnejch powerlifting 492,5  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
9.  ZEMÁNEK Ondřej / 2005  KST Sporting APIS 485,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
10.  JURDIČ Šimon / 2006  Doplnejch powerlifting 470,0  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
11.  TICHÁČEK Štěpán / 2005  TJ Lokomotiva Krnov 467,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
12.  ZÁKOUCKÝ Bohuslav / 2005  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 450,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
13.  VRANOVSKÝ Juraj / 2005  SKST Litvínov 445,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
14.  KOTAČKA Adam / 2006  TJ Sokol Vranovice 442,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
15.  SLABÝ Radim / 2004  Powerlifting Hodonín 440,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
16.  VESELÝ Arnošt / 2004  Doplnejch powerlifting 437,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
17.  DUDA Bohdan / 2004  Doplnejch powerlifting 435,0  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
18.  BEJDA Lukáš / 2004  TJ Spartak Pelhřimov 430,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
19.  ADÁMEK Daniel / 2005  TJ Svitavy 427,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
20.  KARVAY Kvido / 2005  TJ Lokomotiva Krnov 415,0  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
21.  PILAŘ Jan / 2006  Sportovní klub ZLOBR 400,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
22.  BRAUN Jakub / 2006  Powerlifting TJJM Chodov 395,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
23.  JABŮREK František / 2007  KST Sporting APIS 385,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
24.  MEDO Lubomír / 2004  TJ Sokol Rosice 380,0  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
25.  FORAL Marek / 2004  TJ Sokol Rosice 355,0  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
Maastanosto
1.  NĚMEC Erik / 2005  Powerlifting Jihlava 252,5  MVT 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  SLADKÝ Tomáš / 2004  TJ Sokol Vejprnice 222,5  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
3.  VRANOVSKÝ Juraj / 2005  SKST Litvínov 185,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
4.  JABŮREK František / 2007  KST Sporting APIS 172,5  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
5.  PILAŘ Jan / 2006  Sportovní klub ZLOBR 165,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

M Sub-juniorit -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HUBÁČEK Viktor / 2004  KST Sporting APIS 477,5  VT3 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  ZICH Radek / 2004  Powerlifting Jihlava 160,0  VT1 16.4.2022 CZEJihlava
2.  STUDENÍK Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 137,5  VT2 16.4.2022 CZEJihlava

M Sub-juniorit -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ZATLOUKAL Adam / 2005  B Strong Powerlifting Team 587,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
2.  MAŤÁTKO Dominik / 2004  Powerlifting Hodonín 577,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
3.  JANÁK Tomáš / 2005  Spal Strength Gym 560,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
4.  SKOČEK Daniel / 2005  B Strong Powerlifting Team 557,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
5.  ČERMÁK Jakub / 2006  Sportovní klub ZLOBR 522,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
6.  CEDZO Milan / 2005  TJ Svitavy 517,5  VT2 25.6.2022 CZEKrnov
7.  ŠVANCARA Denis / 2004  ASK Blansko 517,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
8.  KŘÍŽ Michal / 2004  B Strong Powerlifting Team 480,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
9.  VESPALEC Daniel / 2004  TJ Sokol Rosice 465,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
10.  PIPEK Lukáš / 2004  TJ Sokol Pohořelice 455,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
11.  ZEMÁNEK Ondřej / 2005  KST Sporting APIS 452,5  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
12.  PAVLENKO David / 2005  SK Olympia Zlín 447,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
13.  STUDENÍK Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 445,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
14.  BUCHTA Marek / 2004  TJ Sokol Rosice 440,0  VT3 25.6.2022 CZEKrnov
Maastanosto
1.  KOJECKÝ Jan / 2004  All Strength Gym 220,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  ČERMÁK Jakub / 2006  Sportovní klub ZLOBR 220,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
3.  SUCHÁNEK Jiří / 2005  Kulturistika a bikiny fitness 200,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň

M Sub-juniorit -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Penkkipunnerrus
1.  HÁJEK Miroslav / 2004  Doplnejch powerlifting 130,0  VT3 16.4.2022 CZEJihlava
2.  CÍZL David / 2005  TJ Sokol Vejprnice 125,0  VT3 16.4.2022 CZEJihlava

M Sub-juniorit -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ZATLOUKAL Adam / 2005  B Strong Powerlifting Team 580,0  VT1 25.6.2022 CZEKrnov
2.  HÁJEK Miroslav / 2004  Doplnejch powerlifting 575,0  VT1 25.6.2022 CZEFrýdlant
3.  BLAŽÍČEK Jakub / 2005  Doplnejch powerlifting 527,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
4.  DYCHTL Jan / 2005  Sportovní klub ZLOBR 447,5  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
5.  NEIDL Lukáš Alois / 2005  KST Sporting APIS 447,5  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
6.  ČEČATKA Vincenc / 2004  PWL Vision Nutrition 445,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
Maastanosto
1.  BLAŽÍČEK Jakub / 2005  Doplnejch powerlifting 220,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  NEIDL Lukáš Alois / 2005  KST Sporting APIS 177,5  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

M Sub-juniorit -120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KNAP Štěpán / 2004  Powerlifting Hodonín 707,5  MVT 27.8.2022 CZEBlansko
2.  HANÁK Matyáš / 2004  B Strong Powerlifting Team 542,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
3.  DANĚK Pavel / 2004  Sportovní klub ZLOBR 537,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
4.  MÁTTA Dušan / 2005  Fitness Ring 500,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
Maastanosto
1.  DANĚK Pavel / 2004  Sportovní klub ZLOBR 205,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň

M Sub-juniorit +120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KNAP Štěpán / 2004  Powerlifting Hodonín 700,0  MVT 25.6.2022 CZEKrnov
2.  LORENC Vítek / 2005  Fitness Staňkov 635,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov

M Juniorit -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  BARČIŠ Simon / 2004  TJ SŠTaS Karviná 332,5  VT3 17.9.2022 CZEVranovice
Maastanosto
1.  BARČIŠ Simon / 2004  TJ SŠTaS Karviná 140,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

M Juniorit -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KOVÁČ Viliam / 2000  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 555,0  VT1 14.5.2022 CZELukov

M Juniorit -66kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KOVÁČ Viliam / 2000  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 532,5  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
2.  VOREL Tomáš / 2000  B Strong Powerlifting Team 518,0  MVT 27.8.2022 CZEBlansko
3.  GRUSZKA Matyáš / 2004  TJ SŠTaS Karviná 480,0  VT1 17.9.2022 CZEVranovice
4.  PROKEŠ Filip / 2002  Iron Warriors 475,0  VT1 25.6.2022 CZEFrýdlant
5.  VELECHOVSKÝ Nikita / 2003  TJ Sokol Nymburk 460,0  VT1 25.6.2022 CZEFrýdlant
6.  GAZUR Jan / 2004  TJ SŠTaS Karviná 452,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
7.  BALÁŽIK Oliver / 2003  PWL Vision Nutrition 442,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
8.  VUČKOVSKI Maxmilián / 2003  TJ SŠTaS Karviná 432,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
9.  HUTA Kryštof / 2003  TJ SŠTaS Karviná 400,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
10.  AGEL Daniel / 2004  TJ SŠTaS Karviná 392,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
11.  ŠIROKÝ Dominik / 2004  TJ Sokol Vejprnice 350,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
Maastanosto
1.  HUTA Kryštof / 2003  TJ SŠTaS Karviná 207,5  VT1 21.8.2022 CZEPlzeň
2.  AGEL Daniel / 2004  TJ SŠTaS Karviná 195,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
3.  GAZUR Jan / 2004  TJ SŠTaS Karviná 192,5  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
4.  GRUSZKA Matyáš / 2004  TJ SŠTaS Karviná 185,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň

M Juniorit -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  OLÁH Sebastian / 1999  TJ Sokol Vejprnice 510,0  VT2 9.4.2022 CZENymburk
2.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 466,0  VT3 9.4.2022 CZENymburk
3.  KRALOVEC Jakub / 2003  Fitness Staňkov 460,0  VT3 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 142,5  VT2 16.4.2022 CZEJihlava
2.  PEROUTKA Denis / 1999  Powerlifting TJJM Chodov 135,0  VT2 16.4.2022 CZEJihlava

M Juniorit -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 565,0  MVT 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
2.  STRAKA Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 560,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
3.  HROMEK Petr / 2000  B Strong Powerlifting Team 555,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
4.  KVÍZ Tomáš / 2000  Iron Warriors 527,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
5.  VOJTĚCH Matěj / 2001  POWERLIFTING DK 525,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
6.  TOMÁNEK David / 2001  SK Olympia Zlín 525,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
7.  NOVOTNÝ Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 512,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
8.  NOVÁČEK Matěj / 1999  Powerlifting Jihlava 505,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
9.  HUTA Kryštof / 2003  TJ SŠTaS Karviná 502,5  VT1 25.6.2022 CZEKrnov
10.  SMOTLACHA Jakub / 2000  POWERLIFTING DK 497,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
11.  BAJER Marek / 1999  SK Fitness Gym Olomouc 492,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
12.  PETRUŽELA Marek / 2002  PWL Vision Nutrition 490,0  VT2 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
13.  MIŠOVIČ Martin / 2000  KST Sporting APIS 490,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
14.  MUNKHTSETSEG Mukhdavaa / 1999  TJ Sokol Rosice 490,0  VT2 25.6.2022 CZEKrnov
15.  OLIČ Tomáš / 2000  Powerlifting Gladiators 490,0  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
16.  PŠIKAL Adam / 2004  Doplnejch powerlifting 487,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
17.  ROHEL Jan / 2000   485,0  VT2 4.6.2022 CZEBenešov
18.  ZÁBRANSKÝ Jan / 2004  Doplnejch powerlifting 475,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
19.  JURDIČ Šimon / 2006  Doplnejch powerlifting 465,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
20.  KAPITANČÍK Karim / 2003  B Strong Powerlifting Team 465,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
21.  SCHWARZ Ivo / 2001  TJ Lokomotiva Krnov 460,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
22.  KUBÍN Jáchym / 2007  Fitness Life Liberec 460,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
23.  KRALOVEC Jakub / 2003  Fitness Staňkov 460,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
24.  MILÁČEK Tomáš / 1999  TJ Svitavy 457,5  VT2 17.9.2022 CZESvitavy
25.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 455,0  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
26.  SZYROCKI Jakub / 2007  TJ SŠTaS Karviná 447,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
27.  VRZAL David / 2003  Powerlifting Jihlava 440,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
28.  HÝBL Jakub / 2001  ST Holba Hanušovice 437,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
29.  KING Samuel / 2006  Colbert club SSK Vítkovice 435,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
30.  HAVLÍK Petr / 2004  Powerlifting School 422,5  VT3 25.6.2022 CZEFrýdlant
31.  TÍŽEK Lukáš / 2000  TJ Sokol Těškovice 405,0  VT3 25.6.2022 CZEKrnov
32.  NOVOTNÝ Richard / 2006  TJ Svitavy 402,5  VT3 25.6.2022 CZEKrnov
33.  NĚMEC Jan / 2001  PWL Vision Nutrition 367,5  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
34.  KRČEK Stanislav / 2005  SK Olympia Zlín 360,0  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
35.  VALENTA David / 2004  SK Olympia Zlín 360,0  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
Maastanosto
1.  KOŘÁNEK Adam / 2004  Doplnejch powerlifting 240,0  MVT 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  STRAKA Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 240,0  MVT 20.8.2022 CZEPlzeň
3.  OLÁH Sebastian / 1999  TJ Sokol Vejprnice 232,5  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
4.  SMOTLACHA Jakub / 2000  POWERLIFTING DK 210,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
5.  ZÁBRANSKÝ Jan / 2004  Doplnejch powerlifting 210,0  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
6.  HAVLÍK Petr / 2004  Powerlifting School 205,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
7.  MIŠOVIČ Martin / 2000  KST Sporting APIS 200,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
8.  SZYROCKI Jakub / 2007  TJ SŠTaS Karviná 200,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
9.  KUBÍN Jáchym / 2007  Fitness Life Liberec 195,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
10.  PŠIKAL Adam / 2004  Doplnejch powerlifting 195,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
11.  KRALOVEC Jakub / 2003  Fitness Staňkov 195,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
12.  VESELÝ Arnošt / 2004  Doplnejch powerlifting 165,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

M Juniorit -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ROZEHNAL Lukáš / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 620,0  VT1 14.5.2022 CZELukov
2.  FALTA Šimon / 2004  TJ Kralupy 592,5  VT1 9.4.2022 CZENymburk
3.  KIJ Vojtěch / 2003  Colbert club SSK Vítkovice 557,5  VT2 9.4.2022 CZENymburk
4.  VRBA Tomáš / 2000  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 557,5  VT2 9.4.2022 CZENymburk
5.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 545,0  VT2 9.4.2022 CZENymburk
6.  KOUDELA Tomáš / 1999  TJ Sokol Vejprnice 507,5  VT3 9.4.2022 CZENymburk
7.  KAŠPAR Jan / 2000  PWL Vision Nutrition 487,5  VT3 9.4.2022 CZENymburk
8.  PREIS Adam / 2005  POWERLIFTING DK 472,5  VT3 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  KIJ Vojtěch / 2003  Colbert club SSK Vítkovice 145,0  VT2 16.4.2022 CZEJihlava
2.  ROZEHNAL Lukáš / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 142,5  VT2 16.4.2022 CZEJihlava
3.  POSPÍŠIL Tomáš / 2003  SKST Litvínov 135,0  VT3 16.4.2022 CZEJihlava
4.  ZÁZVŮREK Ondřej / 2003  Doplnejch powerlifting 130,0  VT3 16.4.2022 CZEJihlava
5.  BERGL Libor / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 127,5  VT3 16.4.2022 CZEJihlava
6.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 125,0  VT3 16.4.2022 CZEJihlava

M Juniorit -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  SUSÍK Josef / 2000  Doplnejch powerlifting 680,5  MVT 27.8.2022 CZEBlansko
2.  VOTAVA Tomáš / 2002  Doplnejch powerlifting 662,5  MVT 30.4.2022 CZEPlzeň
3.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 650,0  MVT 10.9.2022 CZEStaňkov
4.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  Sportovní klub ZLOBR 637,5  MVT 30.4.2022 CZEPlzeň
5.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 610,0  MVT 10.9.2022 CZEStaňkov
6.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 610,0  MVT 27.8.2022 CZEBlansko
7.  ŠTĚPÁNEK Libor / 2000   602,5  VT1 4.6.2022 CZEBenešov
8.  SIKORA Mikuláš / 2003  TJ SŠTaS Karviná 600,0  VT1 25.6.2022 CZEKrnov
9.  KAUCKÝ Ondřej / 2002  B Strong Powerlifting Team 587,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
10.  MARTYNEK Tomáš / 2000  TJ SŠTaS Karviná 575,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
11.  KUBÍČEK Jaroslav / 2002  ST Holba Hanušovice 570,0  VT1 4.6.2022 CZEBenešov
12.  ROZEHNAL Lukáš / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 555,0  VT1 25.6.2022 CZEKrnov
13.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 552,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
14.  NĚMEC Erik / 2005  Powerlifting Jihlava 552,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
15.  ZSIBRITA Denis / 2000  Fitness Ring 550,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
16.  VRBA Tomáš / 2000  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 550,0  VT1 4.6.2022 CZEBenešov
17.  KARFÍK Vojtěch / 2003  Doplnejch powerlifting 550,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
18.  ŘIVNÁČ Vojtěch / 2001  Doplnejch powerlifting 550,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
19.  HÁZ Marek / 2002  SK Olympia Zlín 545,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
20.  BLASZCZYK David / 2000  TJ Viktorie Bohumín 540,0  VT1 17.9.2022 CZEVranovice
21.  ŽÁČEK Roman / 2002  ASK Blansko 537,5  VT1 25.6.2022 CZEKrnov
22.  BÁRTA Marek / 2002  Iron Warriors 535,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
23.  HAŠEK Adam / 2001  B Strong Powerlifting Team 535,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
24.  ZÁZVŮREK Ondřej / 2003  Doplnejch powerlifting 520,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
25.  MATUNA Pavel / 2000  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 520,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
26.  KULHÁNEK Adam / 2001  Doplnejch powerlifting 517,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
27.  SLADKÝ Tomáš / 2004  TJ Sokol Vejprnice 517,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
28.  SLIVKA Patrik / 2002  SK MATES GYM Bolatice 517,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
29.  GERBER Petr / 2004  Fitness Staňkov 512,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
30.  MALÁK David / 1999  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 512,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
31.  GRMOLEC Tomáš / 2004  Powerlifting Hodonín 507,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
32.  ŠPIDLA Vít / 2004  B Strong Powerlifting Team 505,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
33.  ŠAVEL Filip / 2005  KST Sporting APIS 505,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
34.  BĚLOHOUBEK Jan / 2002  TJ Sokol Nymburk 502,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
35.  HLAVATÝ Jan / 2001  Sportovní klub LiftThink 500,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
36.  PREIS Adam / 2005  POWERLIFTING DK 495,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
37.  KAŠPAR Jan / 2000  TJ Sokol Nymburk 492,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
38.  PŠIKAL Adam / 2004  Doplnejch powerlifting 492,5  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
39.  PETRUŽELA Marek / 2002  PWL Vision Nutrition 490,0  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
40.  MIŠOVIČ Martin / 2000  KST Sporting APIS 490,0  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
41.  ZEMÁNEK Ondřej / 2005  KST Sporting APIS 485,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
42.  KABELKA Martin / 2003  TJ Sokol Rosice 485,0  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
43.  HOLUB Marek / 2003  KST Sporting APIS 477,5  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
44.  MOC Štěpán / 2002  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 470,0  VT2 10.9.2022 CZEStaňkov
45.  KRALOVEC Jakub / 2003  Fitness Staňkov 470,0  VT2 30.4.2022 CZEPlzeň
46.  JURDIČ Šimon / 2006  Doplnejch powerlifting 470,0  VT2 25.6.2022 CZEFrýdlant
47.  TICHÁČEK Štěpán / 2005  TJ Lokomotiva Krnov 467,5  VT2 27.8.2022 CZEBlansko
48.  VYBÍRAL Petr / 2000  SK Fitness Gym Olomouc 467,5  VT2 17.9.2022 CZEVranovice
49.  ZÁKOUCKÝ Bohuslav / 2005  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 450,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
50.  VRANOVSKÝ Juraj / 2005  SKST Litvínov 445,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
51.  KOTAČKA Adam / 2006  TJ Sokol Vranovice 442,5  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
52.  SOPEK Filip / 2003  PWL Vision Nutrition 442,5  VT3 17.9.2022 CZEKarlovy Vary - Stará Role
53.  SLABÝ Radim / 2004  Powerlifting Hodonín 440,0  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
54.  VESELÝ Arnošt / 2004  Doplnejch powerlifting 437,5  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
55.  POKORNÝ Marek / 2003  Doplnejch powerlifting 435,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
56.  DUDA Bohdan / 2004  Doplnejch powerlifting 435,0  VT3 25.6.2022 CZEFrýdlant
57.  MARCIN Dominik / 2002  B Strong Powerlifting Team 432,5  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
58.  BEJDA Lukáš / 2004  TJ Spartak Pelhřimov 430,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
59.  ADÁMEK Daniel / 2005  TJ Svitavy 427,5  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
60.  KARVAY Kvido / 2005  TJ Lokomotiva Krnov 415,0  VT3 27.8.2022 CZEBlansko
61.  NESVADBA Filip / 2001  Fitness Life Liberec 400,0  VT3 17.9.2022 CZESvitavy
62.  PILAŘ Jan / 2006  Sportovní klub ZLOBR 400,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
63.  BRAUN Jakub / 2006  Powerlifting TJJM Chodov 395,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
64.  JABŮREK František / 2007  KST Sporting APIS 385,0  VT3 10.9.2022 CZEStaňkov
Maastanosto
1.  BILKO Jiří / 2000  TJ SŠTaS Karviná 260,0  MVT 20.8.2022 CZEPlzeň
2.  NĚMEC Erik / 2005  Powerlifting Jihlava 252,5  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
3.  SIKORA Mikuláš / 2003  TJ SŠTaS Karviná 252,5  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
4.  MARTYNEK Tomáš / 2000  TJ SŠTaS Karviná 250,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
5.  MINÁRIK Martin / 2003  Sportovní klub ZLOBR 245,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
6.  BLASZCZYK David / 2000  TJ Viktorie Bohumín 242,5  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
7.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 240,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
8.  ŘIVNÁČ Vojtěch / 2001  Doplnejch powerlifting 230,0  VT1 20.8.2022 CZEPlzeň
9.  SLADKÝ Tomáš / 2004  TJ Sokol Vejprnice 222,5  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
10.  ČMEJLA Jakub / 2001  Doplnejch powerlifting 220,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
11.  KOUDELA Tomáš / 1999  TJ Sokol Vejprnice 210,0  VT2 20.8.2022 CZEPlzeň
12.  VRANOVSKÝ Juraj / 2005  SKST Litvínov 185,0  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň
13.  JABŮREK František / 2007  KST Sporting APIS 172,5  VT3 20.8.2022 CZEPlzeň

M Juniorit -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 840,5  EVT 9.4.2022 CZENymburk
2.  SMETANIK Ondřej / 2003  TJ Sokol Nymburk 695,0  VT1 9.4.2022 CZENymburk
3.  VESELÝ Jakub / 1999  POWERLIFTING DK 560,0  VT2 9.4.2022 CZENymburk
4.  KIJ Vojtěch / 2003  Colbert club SSK Vítkovice 555,0  VT2 14.5.2022 CZELukov
5.  JANDA Tomáš / 2001  Fitness Staňkov 487,5  VT3 9.4.2022 CZENymburk
6.  HUBÁČEK Viktor / 2004  KST Sporting APIS 477,5  VT3 9.4.2022 CZENymburk
Penkkipunnerrus
1.  SMETANIK Ondřej / 2003  TJ Sokol Nymburk 192,5  MVT 9.4.2022 CZENymburk
2.  LOCHMAN Daniel / 2000  Kulturistika a bikiny fitness 175,0  VT1 16.4.2022 CZEJihlava
3.  ZICH Radek / 2004  Powerlifting Jihlava 160,0  VT2 16.4.2022 CZEJihlava
4.  HOLEČEK Adam / 2000  Kulturistika a bikiny fitness 145,0  VT3 16.4.2022 CZEJihlava
5.  ČIŽMÁŘ Tomáš / 2000  TJ Sokol Rosice 142,5  VT3 16.4.2022 CZEJihlava
6.  VEVERKA Jiří / 2001  Powerlifting Jihlava 140,0  VT3 16.4.2022 CZEJihlava
7.  STUDENÍK Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 137,5  VT3 16.4.2022 CZEJihlava

M Juniorit -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DANĚK Jakub / 2000  Powerlifting School 710,0  MVT 25.6.2022 CZEFrýdlant
2.  HOŘAVA Dominik / 1999  ASK Blansko 660,0  MVT 4.6.2022 CZEBenešov
3.  ZAPLETAL Tomáš / 2001  Powerlifting Hodonín 645,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
4.  LOCHMAN Daniel / 2000  Kulturistika a bikiny fitness 642,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
5.  LOCHMAN Benedikt / 2003  SK Fitness Gym Olomouc 632,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
6.  WISNAR Jaromír / 2000  Spal Strength Gym 632,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
7.  BULA Vojtěch / 2000  KST Sporting APIS 632,5  VT1 4.6.2022 CZEBenešov
8.  BILKO Jiří / 2000  TJ SŠTaS Karviná 632,5  VT1 25.6.2022 CZEKrnov
9.  PETRÁŠ Karel / 2001  Fitness Staňkov 630,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
10.  MERHOUT Tomáš / 2000  Powerlifting Gladiators 622,5  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
11.  SMETANIK Ondřej / 2003  TJ Sokol Nymburk 620,0  VT1 10.9.2022 CZEStaňkov
12.  DOBIÁŠ Jakub / 2000  B Strong Powerlifting Team 620,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
13.  VIDOUREK Tomáš / 2002  ASK Blansko 617,5  VT1 25.6.2022 CZEKrnov
14.  HOLEČEK Adam / 2000  Kulturistika a bikiny fitness 610,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
15.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 602,5  VT1 25.6.2022 CZEFrýdlant
16.  KONŠEL Martin / 2001  B Strong Powerlifting Team 597,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
17.  ÚLEHLA Denis / 2000  Kulturistika a bikiny fitness 595,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
18.  BRAUN Jiří / 2000  Powerlifting School 592,5  VT1 25.6.2022 CZEFrýdlant
19.  KOCHRDA Martin / 2002  Powerlifting Jihlava 590,0  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
20.  ZATLOUKAL Adam / 2005  B Strong Powerlifting Team 587,5  VT1 27.8.2022 CZEBlansko
21.  HARENČÁK Lukáš / 2003