Aktuální soutěže

Právě probíhající soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.6
2021
70 let Start Plzeň CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
19.6
2021
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Zvolen SAFKST
pořadatel: KST Zvolen | pravidla: IPF | RAW
19.6
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
19.6
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
19.6
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
19.6
2021
17. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20.6
2021
29. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
20.6
2021
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
26.6
2021
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Rovensko SAFKST
pořadatel: KST Senica | pravidla: IPF | EQ
26.6
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
27.6
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3.7
2021
29. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Plzeň ČSST
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3.7
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
3.7
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
3.7
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
13.6
2021
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV
12.6
2021
XXXIX. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: IWF
12.6
2021
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV
12.6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
12.6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 45
12.6
2021
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní masters SVK Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV
12.6
2021
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Zvolen SAFKST
pořadatel: KST Zvolen | pravidla: IPF | RAW
6.6
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
6.6
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 15
5.6
2021
Liga mladších a starších žiakov a dorastencov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 15
5.6
2021
Liga mladších a starších žiakov a dorastencov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 45
5.6
2021
Liga mladších a starších žiakov a dorastencov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina juh SVK Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV | soutěžících: 45
5.6
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
5.6
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
5.6
2021
Liga mladších a starších žiakov a dorastencov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina sever SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV | soutěžících: 27
5.6
2021
Liga mladších a starších žiakov a dorastencov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina sever SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 30
5.6
2021
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji žien, mužov, žien masters a mužov masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 37
29.5
2021
43. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
23.5
2021
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 20 let UZB Taškent IWF
pořadatel: UZB | pravidla: IWF
21.5
2021
1st International Virtual Women Weightlifting Grand Prix 2021 neuvedeno *
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
8.5
2021
Korešpondenčný pohár STK SZV SVK neuvedeno SZV
pořadatel: SZV | pravidla: SZV
1.5
2021
Klubové majstrovstvá VK Kofi SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV
25.4
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 33
24.4
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 30

Nepřihlášený uživatel