Vizitky

Federace a svazy

Federace a svazy

Adresář federací (svazů) silového trojboje na mezinárodních, kontinentálních (regionálních) i národních úrovních. U jednotlivých svazů naleznete odkaz na oficiální webové stránky, registrované oddíly a kluby, informace o činovnících a rozhodčích, výsledky soutěží, kalendář nadcházejících událostí a další související informace.

Výběr z adresáře federací a svazů:
Oddíly a kluby

Oddíly a kluby

Adresář registrovaných oddílů a klubů silového trojboje s informacemi o jejich zařazení od mateřského svazu silového trojboje až po svaz na mezinárdní úrovni. Součástí jednotlivých oddílů jsou veškeré kontaktní informace, přehled a údaje o jejich členech, kalendář pořádaných událostí a další související informace.

Výběr z adresáře oddílů a klubů:
Rozhodčí

Rozhodčí

Adresář rozhodčích silového trojboje všech úrovní vedených dle svazů. Ke všem rozhodčím jsou vedeny jejich kontaktní údaje, fotografie a videa, informace o soutěžích, na kterých rozhodovali a k těm rozhodčím, kteří jsou rozvněž aktivními soutěžícími, jsou pak vedeny veškeré informace jako k ostatním registrovaným sportovcům.

Výběr z adresáře rozhodčích:
Registrovaní sportovci

Registrovaní sportovci

Adresář registrovaných členů a soutěžících silového trojboje s přehledným zařazením, jejich fotografiemi a videem, výkony ze soutěží a pohárových klání, k vybraným a k zájemcům pak tréninkové deníky, záznamy měření, porovnávání s ostatními a další užitečné informace.

Výběr z adresáře závodníků:
Amatéři a nadšenci

Amatéři a nadšenci

Každý z vás si zde může založit a vést svůj vlastní profil s veškerými informacemi, které jsou dostupné registrovaným členům silového trojboje. Je možné se tak porovnávat s přáteli i s profesionály. Pečlivým vedením všech údajů si tak vybudujete kvalitní a jedinečný základ pro svá další rozhodnutí a sestavování tréninků a věřím, že nejeden z vás se stane i profesionálem.

Výběr z adresáře nadšenců:

Nepřihlášený uživatel