15. a 33. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů

Základní údaje:
Datum zahájení: 31. elokuuta 2015 8:00
Datum ukončení: 6. syyskuuta 2015 17:00
Federace, svaz: IPF
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže:
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 220
Místo konání:
Adresa:OREA Hotel Pyramida - kongresové centrum
Bělohorská 24
Praha
CZE Czech Republic

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Tulokset sarjoittain Yht

VALCIUKAS Egidijus / 1998, 210,5 kg jalkakyykyssä (1. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -53kg EQUIP
VALCIUKAS Egidijus / 1998, 210,5 kg jalkakyykyssä (1. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -53kg EQUIP
SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997, 150 kg jalkakyykyssä (2. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -84kg EQUIP
LACHAPELLE Taylor / 1999, 157,5 kg jalkakyykyssä (2. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -47kg EQUIP
SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997, 160 kg jalkakyykyssä sarjassa N Sub-juniorit -84kg EQUIP
VALCIUKAS Egidijus / 1998, 220 kg jalkakyykyssä (2. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -53kg EQUIP
VALCIUKAS Egidijus / 1998, 220 kg jalkakyykyssä (2. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -53kg EQUIP
LACHAPELLE Taylor / 1999, 160 kg jalkakyykyssä (3. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -47kg EQUIP
FILIMONOVA Anna / 1994, 182,5 kg jalkakyykyssä (3. yritys) sarjassa N Juniorit -52kg EQUIP
KRUEGER Sonja-Stefanie / 1999, 190,5 kg jalkakyykyssä (3. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -63kg EQUIP
KRUEGER Sonja-Stefanie / 1999, 190,5 kg jalkakyykyssä (3. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -63kg EQUIP
KARLYSHEVA Victoria / 1993, 212,5 kg jalkakyykyssä (3. yritys) sarjassa N Juniorit -57kg EQUIP
KARLYSHEVA Victoria / 1993, 212,5 kg jalkakyykyssä (3. yritys) sarjassa N Juniorit -57kg EQUIP
DOLGULEV Danila / 1998, 235,5 kg jalkakyykyssä (3. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -59kg EQUIP
DOLGULEV Danila / 1998, 235,5 kg jalkakyykyssä (3. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -59kg EQUIP
JUŘÍČEK Tomáš / 1992, 242,5 kg jalkakyykyssä sarjassa M Juniorit -66kg EQUIP
FLORES Rodolfo / 1997, 360,5 kg jalkakyykyssä (3. yritys) sarjassa M Sub-juniorit +120kg EQUIP
MURATA Motoki / 1997, 161 kg penkkipunnerruksessa (1. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -59kg EQUIP
SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997, 75 kg penkkipunnerruksessa (2. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -84kg EQUIP
SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997, 75 kg penkkipunnerruksessa - (2. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -84kg EQUIP
OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998, 80 kg penkkipunnerruksessa sarjassa N Sub-juniorit -63kg EQUIP
SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997, 85 kg penkkipunnerruksessa sarjassa N Sub-juniorit -84kg EQUIP
SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997, 85 kg penkkipunnerruksessa - sarjassa N Sub-juniorit -84kg EQUIP
SJOEL Lena / 1997, 100 kg penkkipunnerruksessa (2. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -57kg EQUIP
KOLESNIK Daniela / 1999, 120 kg penkkipunnerruksessa (2. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -57kg EQUIP
KOLESNIK Daniela / 1999, 120 kg penkkipunnerruksessa (2. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -57kg EQUIP
SMOLEKHO Tatiana / 1996, 120 kg penkkipunnerruksessa (3. yritys) sarjassa N Juniorit -52kg EQUIP
SMOLEKHO Tatiana / 1996, 120 kg penkkipunnerruksessa - (3. yritys) sarjassa N Juniorit -52kg EQUIP
SMOLEKHO Tatiana / 1996, 120 kg penkkipunnerruksessa (3. yritys) sarjassa N Juniorit -52kg EQUIP
KOLESNIK Daniela / 1999, 130 kg penkkipunnerruksessa (3. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -57kg EQUIP
KOLESNIK Daniela / 1999, 130 kg penkkipunnerruksessa (3. yritys) sarjassa N Juniorit -57kg EQUIP
KOLESNIK Daniela / 1999, 130 kg penkkipunnerruksessa (3. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -57kg EQUIP
KOLESNIK Daniela / 1999, 130 kg penkkipunnerruksessa - (3. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -57kg EQUIP
KOLESNIK Daniela / 1999, 130 kg penkkipunnerruksessa (3. yritys) sarjassa N Juniorit -57kg EQUIP
VALCIUKAS Egidijus / 1998, 140 kg penkkipunnerruksessa (3. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -53kg EQUIP
VALCIUKAS Egidijus / 1998, 140 kg penkkipunnerruksessa (3. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -53kg EQUIP
VALCIUKAS Egidijus / 1998, 140 kg penkkipunnerruksessa - (3. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -53kg EQUIP
AGUINAGA Johanna / 1993, 145,5 kg penkkipunnerruksessa (3. yritys) sarjassa N Juniorit -63kg EQUIP
PUTILINA Anastasiia / 1995, 150 kg penkkipunnerruksessa (3. yritys) sarjassa N Juniorit -72kg EQUIP
JUŘÍČEK Tomáš / 1992, 170 kg penkkipunnerruksessa sarjassa M Juniorit -66kg EQUIP
JUŘÍČEK Tomáš / 1992, 170 kg penkkipunnerruksessa - sarjassa M Juniorit -66kg EQUIP
JUŘÍČEK Tomáš / 1992, 170 kg penkkipunnerruksessa sarjassa Miehet -66kg EQUIP
JUŘÍČEK Tomáš / 1992, 170 kg penkkipunnerruksessa - sarjassa Miehet -66kg EQUIP
MUSIIENKO Kostiantyn / 1997, 210 kg penkkipunnerruksessa (1. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -83kg EQUIP
MUSIIENKO Kostiantyn / 1997, 210 kg penkkipunnerruksessa - (1. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -83kg EQUIP
MUSIIENKO Kostiantyn / 1997, 210 kg penkkipunnerruksessa (1. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -83kg EQUIP
POPLYGIN Prokhor / 1997, 222,5 kg penkkipunnerruksessa (1. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -93kg EQUIP
MURATA Motoki / 1997, 173 kg penkkipunnerruksessa (2. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -59kg EQUIP
MURATA Motoki / 1997, 173 kg penkkipunnerruksessa - (2. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -59kg EQUIP
MUSIIENKO Kostiantyn / 1997, 225 kg penkkipunnerruksessa (2. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -83kg EQUIP
MUSIIENKO Kostiantyn / 1997, 225 kg penkkipunnerruksessa - (2. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -83kg EQUIP
MUSIIENKO Kostiantyn / 1997, 225 kg penkkipunnerruksessa (2. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -83kg EQUIP
POPLYGIN Prokhor / 1997, 230 kg penkkipunnerruksessa (2. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -93kg EQUIP
POPLYGIN Prokhor / 1997, 230 kg penkkipunnerruksessa (2. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -93kg EQUIP
MUSIIENKO Kostiantyn / 1997, 235 kg penkkipunnerruksessa (3. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -83kg EQUIP
MUSIIENKO Kostiantyn / 1997, 235 kg penkkipunnerruksessa - (3. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -83kg EQUIP
MUSIIENKO Kostiantyn / 1997, 235 kg penkkipunnerruksessa (3. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -83kg EQUIP
POPLYGIN Prokhor / 1997, 238 kg penkkipunnerruksessa (3. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -93kg EQUIP
POPLYGIN Prokhor / 1997, 238 kg penkkipunnerruksessa (3. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -93kg EQUIP
POPLYGIN Prokhor / 1997, 238 kg penkkipunnerruksessa - (3. yritys) sarjassa M Sub-juniorit -93kg EQUIP
MITCHELL Ashley / 1997, 140,5 kg maastanostossa (2. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -43kg EQUIP
LENT Lauren / 1997, 175,5 kg maastanostossa (2. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -57kg EQUIP
MITCHELL Ashley / 1997, 148 kg maastanostossa (3. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -43kg EQUIP
LENT Lauren / 1997, 183 kg maastanostossa (3. yritys) sarjassa N Sub-juniorit -57kg EQUIP
JUŘÍČEK Tomáš / 1992, 245 kg maastanostossa sarjassa M Juniorit -66kg EQUIP
JUŘÍČEK Tomáš / 1992, 245 kg maastanostossa sarjassa Miehet -66kg EQUIP
PŘIBILÍK Ladislav / 1993, 255 kg maastanostossa sarjassa M Juniorit -74kg EQUIP
MITCHELL Ashley / 1997, 345,5 kg Yht sarjassa N Sub-juniorit -43kg EQUIP
LACHAPELLE Taylor / 1999, 382,5 kg Yht sarjassa N Sub-juniorit -47kg EQUIP
SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997, 385 kg Yht sarjassa N Sub-juniorit -84kg EQUIP
LENT Lauren / 1997, 475,5 kg Yht sarjassa N Sub-juniorit -57kg EQUIP
KARLYSHEVA Victoria / 1993, 510 kg Yht sarjassa N Juniorit -57kg EQUIP
KARLYSHEVA Victoria / 1993, 510 kg Yht sarjassa N Juniorit -57kg EQUIP
JUŘÍČEK Tomáš / 1992, 657,5 kg Yht sarjassa M Juniorit -66kg EQUIP
JUŘÍČEK Tomáš / 1992, 657,5 kg Yht sarjassa Miehet -66kg EQUIP
DÚCKY Markus / 1997, 670 kg Yht sarjassa M Sub-juniorit -93kg EQUIP
MUSIIENKO Kostiantyn / 1997, 770 kg Yht sarjassa M Sub-juniorit -83kg EQUIP
FLORES Rodolfo / 1997, 908 kg Yht sarjassa M Sub-juniorit +120kg EQUIP


Nepřihlášený uživatel