GPC EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2022

Základní údaje:
Datum zahájení: středa 29. června 2022 8:00
Datum ukončení: neděle 3. července 2022 18:00
Federace, svaz: GPC
Pravidla soutěže: GPC
Úroveň soutěže: Mistrovství Evropy
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 118
Živé vysílání:
Sledovanost: 1 981 diváků (2 239 celkem)
Místo konání:
Adresa:Městský úřad
Slovanské náměstí 165
541 01 Trutnov
CZE Czech Republic

Živé vysílání a výsledkový servis

Ze soutěže je na serveru Powerlifter.cz poskytováno živé vysílání, jehož součástí je i kompletní průběžný výsledkový servis. Živý přenos a výsledky technicky zajišťuje Michal Halajčík, DiS..

Absolute

Dorostenky RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT R+F/MC VT D
1. ŠIMKOVÁ Tereza / 2004 / 74,6 / 19  CZE 145237,8969PVT T3
2. SZPILA Natalia / 2005 / 53,7 / 14  POL 102,5220,9572  T2

Juniorky RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT R+F/MC VT D
1. SZPILA Magdalena Maria / 2002 / 51,1 / 4  POL 130284,7517  J
2. SCHNEIDER Nadine / 1998 / 57,9 / 6  GER 137,5253,1100  J
3. KARDAŚ Elżbieta / 1999 / 58,6 / 17  POL 130238,8610  J
4. RANČEV Simona / 2002 / 59,3 / 8  CZE 122,5227,1402PVT J

Ženy RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT R+F/MC VT D
1. BENEŠOVÁ Andrea / 1992 / 66,6 / 26  CZE 145239,7430PVT O
2. STRNADOVÁ Eva / 1983 / 51,05 / 25  CZE 110233,9260PVT O
3. STROLENÁ Veronika / 1985 / 69,05 / 27  CZE 130210,1840PVT O
4. ŠVECOVÁ Kateřina / 1989 / 96,2 / 31  CZE 150207,5700  O
5. ZAPAŁA Renata / 1994 / 80,7 / 24  POL 125186,3000  O
6. PADOVÁ Eva / 1990 / 59,5 / 21  SVK 100179,5000  O

Ženy Masters EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT R+F/MC VT D
1. AUS Monika / 1971 / 53,2 / 72  EST
WR120
282,8989  M3
2. MACZKA Brigitte / 1961 / 71,1 / 71  GER
WR105
232,7022  M5

Ženy Masters RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT R+F/MC VT D
1. DEWHURST Amanda / 1965 / 67,0 / 18  GBR
WR147,5
315,0835  M4
2. POLÁKOVÁ Daniela / 1976 / 59,8 / 20  CZE 160303,2109PVT M2
3. CICHÁ Ester / 1970 / 55,6 / 16  CZE
WR120
274,5385PVT M3
4. PAPP Ágnes / 1978 / 50,1 / 15  HUN 110250,6268  M1
5. BEŠKOVÁ Dana / 1954 / 55,4 / 10  CZE 77,5238,4752PVT M6
6. AUS Monika / 1971 / 53,2 / 12  EST 100235,7491  M3
7. MACZKA Brigitte / 1961 / 71,1 / 13  GER 105230,5069  M5
8. CSONKA Eszter / 1977 / 58,2 / 2  HUN 115219,9019  M1

Dorostenci RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT R+F/MC VT D
1. VENCELIDES Vít / 2006 / 76,15 / 11  CZE
WR215
279,2222PVT T1
2. ŠTEGNER Vojtěch / 2006 / 73,6 / 43  CZE 215276,4285PVT T2
3. NOVOTNÝ Marek / 2004 / 59,6 / 9  CZE
WR170
264,7933PVT T2
4. FERKL Richard jun. / 2002 / 82,6 / 44  CZE 240256,5389PVT T3
5. PARÍŽEK Tomáš / 2004 / 58,6 / 34  SVK
WR160
256,3687  T2
6. KRMÁŠEK David / 2004 / 92,8 / 45  CZE 245251,2642PVT T2
7. BOBER Radosław / 2004 / 59,95 / 38  POL
WR162,5
245,1118  T3
8. KRÁL Štěpán / 2008 / 47,1 / 36  CZE 100240,4650VT2 T1
9. JAROŃCZYK Jakub / 2005 / 81,15 / 40  POL 202,5238,3441  T2
10. NOVOTNÝ Roman / 2005 / 100,2 / 23  CZE 240236,9606MVT T2
11. NOVOTNÝ Adam / 2004 / 65,4 / 37  CZE 162,5224,8155VT1 T2
12. PIANKA Daniel / 2008 / 38,35 / 35  CZE 80200,1920  T1
13. FIALA Jakub / 2005 / 126,3 / 41  CZE 200193,4560VT3 T2
14. MRÁČEK František / 2004 / 122,6 / 39  CZE 190176,5951VT2 T2
-. KEŘLÍK Aleš / 2002 / 83,45 / 42  CZE 00,0000  T3

Junioři EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT R+F/MC VT D
1. KASPER Jan / 1998 / 85,4 / 7  CZE 235235,6580VT1 J
2. KUNZ Tomáš / 2002 / 65,8 / 91  CZE 170222,7272VT2 J

Junioři RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT R+F/MC VT D
1. ŠANDA Jakub / 1999 / 96,3 / 70  CZE
WR365
343,0657PVT J
2. JARMA Denis / 1999 / 59,6 / 62  CZE 220316,3600PVT J
3. ROTTER Filip / 1999 / 97,0 / 55  CZE 275257,4742PVT J
4. MÓRO Kristian / 1999 / 116,9 / 68  SVK 285250,1416  J
5. MAREŠ David / 2001 / 89,4 / 64  CZE 245245,4861PVT J
6. VALCHÁŘ Petr / 2001 / 89,65 / 63  CZE 235234,8853MVT J
7. MATĚNA Petr / 2001 / 118,1 / 66  CZE 255227,7176MVT J
8. ŠMOLÍK Jiří / 2001 / 91,15 / 61  CZE 210207,6913VT2 J

Muži EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT R+F/MC VT D
1. KAŇÁK Filip / 1993 / 61,85 / 95  CZE 215293,8620VT1 O
2. MILOCH Tomasz / 1983 / 78,4 / 99  POL 250268,3000  O
3. SLOVÁK Zdenek / 1986 / 96,1 / 101  CZE 270251,5320VT1 O
4. STUDNIČKA Martin / 1993 / 100,0 / 96  CZE 260237,9000VT1 O
5. PASTYŘÍK Petr / 1989 / 124,1 / 89  CZE 270231,9300VT1 O
-. KOSTURA Adam / 1995 / 143,3 / 102  CZE 00,0000  O

Muži RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT R+F/MC VT D
1. HOMOLA Martin / 1994 / 116,9 / 85  CZE 365317,1850PVT O
2. SOUKAL Jaroslav / 1991 / 109,5 / 87  CZE 340301,2400PVT O
3. DE CONINCK Kristof / 1985 / 121,8 / 88  BEL 340292,7400  O
4. KAČMÁRIK Juraj / 1985 / 107,8 / 84  SVK 320284,8000  O
5. TÓTH Tomáš / 1990 / 120,7 / 83  SVK 330284,7900  O
6. MATĚJKA Šimon / 1994 / 81,4 / 77  CZE 270280,7460PVT O
7. BALABÁN Jiří / 1995 / 81,5 / 78  CZE 270280,5300PVT O
8. ŠAFRÁNEK Dominik / 1992 / 87,1 / 79  SVK 282,5279,4490  O
9. BOGADAJEVS Aivis / 1992 / 88,2 / 75  LAT 272,5267,4315  O
10. ČÁP Václav / 1991 / 118,9 / 80  CZE 290251,1400PVT O
11. VIDIŠČÁK Ľubomír / 1987 / 102,6 / 76  SVK 260235,4560  O
12. STUDNIČKA Martin / 1993 / 100,0 / 74  CZE 255233,3250MVT O
13. PASTYŘÍK Petr / 1989 / 124,1 / 86  CZE 270231,9300MVT O
14. NEKVAPIL Petr / 1992 / 82,35 / 73  CZE 165169,9170VT3 O

Muži Masters EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT R+F/MC VT D
1. SOCHAŃSKI Stefan / 1948 / 88,3 / 94  POL 202,5361,4001  M7
2. BREČKA Karol / 1961 / 77,95 / 81  CZE 210319,1958PVT M5
3. SCHULZE Lothar / 1950 / 80,6 / 93  GER 160298,2426  M7
4. LEVICKÝ Ivan / 1970 / 100,4 / 98  SVK 275298,1566  M3
5. REPISKÝ Kornel Karol / 1964 / 122,8 / 97  SVK 230261,4916  M4
6. MACZKA Mieczyslaw / 1954 / 83,3 / 90  GER 150244,6764  M6
7. BACHMAN Jan / 1968 / 105,9 / 92  CZE 170183,7271VT3 M3
-. MALINA Pavel / 1960 / 64,05 / 82  CZE 00,0000  M5
-. TOMANEC Jaroslav / 1943 / 81,75 / 100  CZE 00,0000  M8

Muži Masters RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT R+F/MC VT D
1. WRÓBEL Wiesław / 1957 / 98,35 / 33  POL
WR260
367,2516  M6
2. GOSIN Vladimir / 1965 / 94,3 / 57  ISR
WR280
341,5883  M4
3. LAISHIN Boris / 1950 / 71,55 / 1  ISR 160325,2826  M7
4. SOCHAŃSKI Stefan / 1948 / 88,3 / 32  POL 180321,2446  M7
5. GEJDOS Tibor / 1963 / 102,3 / 52  SVK 250299,6974  M4
6. HORVÁTH Zsolt / 1975 / 79,45 / 53  HUN 245284,6312  M2
7. ŠVEHLA Adam / 1981 / 141,1 / 69  CZE 335282,4703PVT M1
8. NEMŚ Robert / 1969 / 115,2 / 54  POL 260273,7138  M3
9. PADO Milan / 1972 / 105,6 / 56  SVK 260263,8873  M2
10. DREWNIANY Grzegorz / 1977 / 101,9 / 59  POL 270259,9841  M2
11. SCHOŘ Karel / 1955 / 82,35 / 22  CZE 160257,8619PVT M6
12. SVOBODA Vladimír / 1952 / 92,6 / 30  CZE 157,5249,1332MVT M6
13. POLIS Dainis / 1959 / 102,2 / 3  LAT 190248,2099  M5
14. CIRULIS Ivars / 1979 / 105,1 / 60  LAT 272,5248,1309  M1
15. CICHOCKI Mariusz / 1977 / 118,9 / 58  POL 270247,8492  M2
16. KOZIOŁ Przemysław / 1973 / 104,1 / 51  POL 240244,6750  M2
17. MACZKA Mieczyslaw / 1954 / 83,3 / 29  GER 145236,5205  M6
18. MERAVÝ Jozef / 1950 / 96,8 / 28  SVK
CR140
231,2078  M7
19. WYROZĘBSKI Mariusz / 1982 / 143,4 / 65  POL 275230,1750  M1
20. TRSTENSKÝ Ľubomír / 1974 / 103,5 / 50  SVK 230227,6282  M2
21. ĶIPURS Māris / 1978 / 110,8 / 46  LAT 250226,8796  M1
22. VALENTÍK Eduard / 1981 / 106,7 / 67  CZE 250223,3000MVT M1
23. BACHMAN Jan / 1967 / 105,9 / 47  CZE 200219,9102VT1 M3
24. JENÍČEK Josef / 1973 / 104,4 / 5  CZE 210213,8054VT1 M2
25. OBERT Ivan / 1973 / 98,4 / 49  CZE 200208,6050VT1 M2
26. KRANĀTS Alvis / 1974 / 94,8 / 48  LAT 170174,7309  M2

Nepřihlášený uživatel