GPC WORLD CHAMPIONSHIPS 2019

Základní údaje:
Datum zahájení: 20. října 2019 8:00
Datum ukončení: 27. října 2019 18:00
Federace, svaz: GPC
Pravidla soutěže: GPC
Úroveň soutěže: Mistrovství světa
Výpočet bodů: Reshel + Body + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 175
Živé vysílání:
Sledovanost: 22 770 diváků (26 392 celkem)
Místo konání:
Adresa:Športová hala Milénium
Jiráskova 5239/25
940 02 Nové Zámky
SVK Slovakia

Pořadatelé:

Další informace

UZÁVĚRKA 20. 9. 2019
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolute v totalu

Dorostenky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT Total R+F/MC VT D
1. ZEMANOVÁ Michaela / 2000 / 58,9 / 32  CZE
WR175
175329,5656PVT T3
2. SZPILA Magdalena / 2002 / 45,8 / 69  POL
WR117,5
117,5314,5851  T2
3. MIŠOVČÍKOVÁ Ema / 2003 / 55,2 / 162  SVK
WR140
140306,0221  T2
4. BECZ Odett / 2003 / 58,6 / 94  HUN
WR135
135277,5190  T2
5. TROJANOWSKA Dorota / 2003 / 72,4 / 165  POL
WR150
150266,9964  T2
6. KARDAŚ Elzbieta / 1999 / 57,6 / 140  POL 135135259,6277  T3
7. TÓTH Ivett / 2001 / 64,0 / 67  HUN
WR135
135242,9838  T3
8. RANČEVOVÁ Simona / 2002 / 56,0 / 66  CZE 110110226,3140PVT T2
9. GEJDOŠOVÁ Tamara / 2004 / 57,6 / 33  SVK
WR100
100218,2056  T1
10. TOMILOV Elizabet / 2003 / 58,8 / 56  ISR 105105215,1836  T2
11. SEROKOS Wiktoria / 2003 / 76,8 / 1  POL 110110189,6818  T2
12. DUBIJ Karolina / 2002 / 68,5 / 144  POL 105105184,0482  T2

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT Total R+F/MC VT D
1. VARGA Fanni Rebeka / 1997 / 67,3 / 6  HUN
WR165
165273,6726  J
2. DUBIJ Martyna / 1999 / 51,1 / 117  POL 120120262,8478  J
3. OSVALDOVÁ Barbora / 1996 / 53,3 / 155  SVK 115115233,8796  J
4. BORDÁS Dorina / 1999 / 76,2 / 17  HUN 145145228,8042  J
5. CSÓKA Laura / 1999 / 66,3 / 80  HUN 125125213,5448  J
6. GALOVÁ Klaudia / 1998 / 60,7 / 15  SVK 110110198,0106  J
7. MARTIN Ingrid / 1996 / 53,8 / 25  HUN 6060120,7152  J

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT Total R+F/MC VT D
1. ZEMANOVÁ Veronika / 1981 / 66,0 / 109  CZE
WR182,5
182,5303,6800PVT O
2. KIS Martina / 1993 / 80,9 / 43  HUN 200200297,7600  O
3. KOLLÁR Edit / 1982 / 54,2 / 49  HUN
WR145
145286,4620  O
4. HERCZEG Gyöngyi / 1992 / 65,1 / 118  HUN 152,5152,5256,0780  O
5. CROYDON Catherine / 1991 / 94,1 / 116  GBR 180180251,3520  O
6. FEKETE Bernadett / 1993 / 65,5 / 150  HUN 150150250,8000  O
7. COLE Bekki / 1994 / 59,7 / 174  GBR 140140250,6280  O
8. GADOLIN Natalia / 1994 / 100,4 / 55  FIN 182,5182,5248,2730  O
9. SMITH Johanna / 1994 / 72,3 / 145  NZL 155155244,3420  O
10. KYSELOVÁ Gabriela / 1985 / 52,2 / 105  SVK 112,5112,5232,7175  O
11. BUGÁROVÁ Barbora / 1987 / 46,7 / 149  SVK 9595228,8740  O
12. SLÚKOVÁ Hana / 1994 / 68,0 / 164  CZE 130130212,0300MVT O
13. SIVKOVÁ Edita / 1990 / 61,8 / 38  SVK 120120208,6800  O
14. ZAPAŁA Renata / 1994 / 66,7 / 36  POL 122,5122,5202,3455  O

Ženy Masters

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT Total R+F/MC VT D
1. AGÜERO Aida / 1961 / 74,0 / 45  ARG
WR182,5
182,5375,1671  M4
2. LESLEY Jayne Thomas / 1966 / 61,3 / 152  GBR
WR160
160337,9214  M3
3. GRUBER Anna / 1948 / 71,6 / 126  HUN
WR115
115317,1185  M7
4. CALOWELL Joanne Catherine / 1970 / 74,1 / 113  GBR 167,5167,5294,6160  M2
5. ABRAMCZYK-PUZIO Krystyna / 1965 / 96,9 / 9  POL
WR170
170288,0053  M3
6. KOWALSKA Beata / 1973 / 67,3 / 137  POL
WR160
160283,2467  M2
7. PAPP Ágnes / 1978 / 47,9 / 139  HUN
WR115
115268,3883  M1
8. TOKÁR Edit / 1972 / 73,6 / 82  HUN 155155264,9788  M2
9. FERKEL Katalin / 1971 / 55,1 / 12  HUN
WR122,5
122,5264,4965  M2
10. GYORGY Ildiko / 1970 / 79,5 / 22  HUN 150150254,8698  M2
11. BESKOVÁ Dana / 1954 / 54,8 / 57  CZE
WR85
85254,1469PVT M6
12. FRANCOVÁ Veronika / 1976 / 55,7 / 2  CZE 127,5127,5251,1039PVT M1
13. ELLIOTT Elizabeth / 1979 / 79,4 / 130  GBR 165165247,8300  M1
14. MANZERA Éva / 1976 / 84,0 / 119  HUN 160160240,4698  M1
15. DANICSER Anita Melinda / 1979 / 91,6 / 23  HUN
WR165
165232,7160  M1
16. SZTRUNGA Ildikó / 1979 / 62,7 / 83  HUN 130130223,7300  M1
17. MACZKA Brigitte / 1961 / 67,5 / 89  GER 102,5102,5222,0927  M4
18. MARKINA Olga / 1970 / 64,2 / 62  ISR 110110211,0365  M2

Dorostenci

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT Total R+F/MC VT D
1. BÍLEK Jiří / 2000 / 80,3 / 114  CZE
WR285
285311,3386PVT T3
2. KOUDELA Michal / 2000 / 74,6 / 104  CZE
WR255
255297,6605PVT T3
3. KUBÍČEK Matěj / 2000 / 79,4 / 156  CZE 265265292,4667PVT T3
4. BOBER Radosław / 2004 / 52,7 / 48  POL 137,5137,5288,1560  T1
5. ZAVŘEL Jan / 2000 / 67,5 / 120  CZE 205205263,7284VT1 T3
6. ŠIMEK Jaroslav / 2002 / 66,6 / 141  CZE 190190257,5260VT1 T2
7. MISI Dániel / 2002 / 80,7 / 7  HUN 220220248,6246  T2
8. LAŽEK Daniel / 2000 / 84,9 / 86  CZE 230230240,8266VT1 T3
9. JAROSZ Dorian / 2005 / 55,8 / 95  POL 120120236,5438  T1
10. GALO Adrian / 2002 / 87,3 / 40  SVK 217,5217,5232,0342  T2
11. KAMENSKÝ Marian / 2003 / 72,0 / 100  SVK 170170223,2202  T2
12. WIECZOREK Piotr / 2000 / 59,4 / 58  POL 140140210,4794  T3
13. PARADI Tamás Marcell / 2005 / 70,4 / 24  HUN 140140204,5047  T1
14. SZALGOWSKI Kamil / 2005 / 58,6 / 91  POL 100100181,3512  T1
15. WASILKIEWICZ Dominik / 2000 / 84,5 / 13  POL 162,5162,5170,8590  T3

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT Total R+F/MC VT D
1. KUREK Oliver / 1999 / 74,6 / 75  SVK
WR285
285329,4805  J
2. KISS Ádám / 1997 / 124,6 / 72  HUN 375375324,9675  J
3. GIERCZAK Marcin / 1998 / 121,9 / 5  POL 330330292,6539  J
4. MARTON Gergely / 1995 / 88,3 / 172  HUN 285285279,4710  J
5. KAPUSI Zoltán Bence / 1996 / 119,6 / 148  HUN 310310268,0260  J
6. FÜLPESI Tibor / 1997 / 123,3 / 59  HUN 300300260,5800  J
7. MACH Patrik / 1998 / 79,1 / 14  CZE 237,5237,5257,9478VT1 J
8. NYÚZÓ István Szilárd / 1996 / 118,0 / 168  HUN 280280242,7600  J
9. FODOR Kornél / 1998 / 86,6 / 175  HUN 230230235,2891  J
10. KISS Mark / 1999 / 106,9 / 65  HUN 252,5252,5232,0909  J
11. BRUCK Sándor / 1999 / 69,6 / 127  HUN 170170210,1900  J
-. GUTIERREZ Martin Pablo / 1996 / 89,0 / 163  ESP 000,0000  J

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT Total R+F/MC VT D
1. BLÁHA Lukáš / 1995 / 100,0 / 37  CZE
WR362,5
362,5331,6875PVT J
2. BALABÁN Jiří / 1995 / 73,7 / 21  CZE
WR275
275312,5650PVT O
3. ŠÍMA Čestmír / 1978 / 165,2 / 154  CZE 380380311,9800MVT M1
4. DE CONINCK Kristof / 1985 / 120,2 / 161  BEL 345345298,0800  O
5. KORPEINEN Mikko / 1980 / 99,1 / 70  FIN
WR320
320293,9520  O
6. RYŠAVÝ Tomáš / 1991 / 82,3 / 158  SVK 285285293,7210  O
7. BORBÍRÓ Zoltán / 1995 / 115,3 / 143  HUN 330330287,7600  O
8. JOVANOVIĆ Aleksandar / 1988 / 99,1 / 138  SRB 310310284,7660  O
9. BELOŠEVIĆ Lazar / 1993 / 108,8 / 29  SRB 320320284,0960  O
10. KOLMAKOV Iurii / 1983 / 129,2 / 93  RUS 332,5332,5283,3565  O
11. REWEL Esmelin Cuello / 1989 / 98,2 / 153  ESP 305305281,2710  O
12. ŁAZOR Patryk / 1993 / 129,7 / 85  POL 330330281,1600  O
13. KELLY Ben / 1980 / 81,9 / 44  IRL 265265274,2220  O
14. MAZZARO Otaviano Hilton / 1990 / 79,1 / 71  BRA 252,5252,5268,8620  O
15. TLSTÝ Lukáš / 1992 / 78,3 / 35  SVK 250250268,6000  O
16. NÉMETH Richárd / 1993 / 107,5 / 60  HUN 297,5297,5265,0725  O
17. MERRICK Matthew / 1987 / 88,1 / 134  GBR 267,5267,5262,7385  O
18. HOTLASHOV Dmytro / 1985 / 109,0 / 90  UKR 295295261,6650  O
19. SEMERÁD Vojtěch / 1994 / 88,2 / 16  CZE 265265260,0710MVT O
20. BARTOŁOWICZ Mariusz / 1979 / 108,8 / 74  POL 290290257,4620  O
21. KARVAI Erik / 1987 / 94,8 / 46  SVK 270270253,2060  O
22. FERRAN Pellicé Adriá / 1995 / 119,8 / 96  ESP 292,5292,5252,7200  O
23. KINCSES Kristóf / 1992 / 95,5 / 63  HUN 270270252,1800  O
24. FÖLDI János / 1994 / 107,6 / 34  HUN 282,5282,5251,5945  O
25. FERRER Casanova Joan / 1988 / 158,8 / 97  ESP 305305251,5640  O
26. OLEJÁR Martin / 1981 / 144,0 / 170  SVK 300300250,8000  O
27. BALÁŽIK Pavel / 1979 / 54,0 / 10  SVK 147,5147,5250,1600  M1
28. ŠEBO Ján / 1991 / 73,2 / 3  SVK 215215245,9170  O
29. GRZEMIŃSKI Krzysztof / 1987 / 106,4 / 128  POL 275275245,8500  O
30. CSIKÓS Gábor / 1988 / 78,8 / 78  HUN 230230245,7320  O
31. REGUÉS Juni Josep Oriol / 1985 / 74,3 / 99  ESP 215215242,3480  O
32. COLE George / 1991 / 55,6 / 47  GBR 150150241,8300  O
33. VÓDLI Zoltán / 1994 / 80,7 / 110  HUN 230230240,6720  O
34. BUS Attila Zoltán / 1985 / 107,7 / 53  HUN 270270240,3540  O
35. FRANKLIN Randall / 1986 / 82,5 / 92  USA 230230236,6700  O
36. CZUPRYN Konrad / 1989 / 97,8 / 41  POL 252,5252,5233,2595  O
37. KOWALEWSKI Dominim / 1982 / 74,0 / 101  POL 205205232,0600  O
-. PASECKÝ Ladislav jr. / 1985 / 80,5 / 28  CZE 000,0000  O
-. ŠVEHLA Adam / 1981 / 140,0 / 159  CZE 000,0000  O

Muži Masters

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT Total R+F/MC VT D
1. KISS Ladislau / 1948 / 100,5 / 169  HUN
WR257,5
257,5409,0696  M7
2. SEHOVIC Sejfo / 1958 / 75,0 / 173  BIH
WR257,5
257,5405,5548  M5
3. HEALY Bill / 1950 / 80,6 / 166  IRL 225225392,0717  M6
4. ROMANICHEV Alexander / 1963 / 55,6 / 79  ISR
WR185
185379,6812  M4
5. ŁUKA Jan / 1949 / 84,4 / 167  POL 220220378,4132  M7
6. MARSHALL Lee / 1959 / 118,2 / 68  GBR
WR310
310370,9026  M5
7. WRÓBEL Wiesław / 1957 / 97,0 / 146  POL 260260347,0688  M5
8. SCHOŘ Karel / 1955 / 81,2 / 125  CZE 210210328,3227PVT M5
9. BOULTON Gary Francis / 1964 / 136,7 / 64  GBR
WR302,5
302,5319,1375  M4
10. KOLLÁR Ladislav / 1943 / 80,0 / 76  SVK
WR152,5
152,5311,8259  M8
11. LAISHIN Boris / 1950 / 67,3 / 27  ISR 150150309,7536  M6
12. CABAJ Zbigniew / 1955 / 89,1 / 151  POL 210210307,3928  M5
13. ŚLIWIŃSKI Ryszard / 1950 / 73,0 / 20  POL 160160305,3773  M6
14. NEMŚ Robert / 1969 / 122,2 / 42  POL
WR305
305301,9958  M3
15. KOVÁCS Zsolt / 1963 / 139,8 / 8  HUN
WR280
280299,4096  M4
16. PASECKÝ Ladislav sr. / 1959 / 88,3 / 39  CZE 220220297,7102PVT M5
17. MARČETIĆ Milovan / 1949 / 59,9 / 51  SRB
WR122,5
122,5297,0894  M7
18. HERÁK Peter / 1960 / 86,4 / 103  SVK 225225295,9033  M4
19. KUČERÁK Stanislav / 1964 / 75,0 / 77  SVK 210210293,2125  M4
20. LEON Newman / 1971 / 140,2 / 88  GBR 310310290,0856  M2
21. CZUPRYN Ireneusz / 1955 / 81,7 / 52  POL 185185287,8483  M5
22. KOPER Zbigniew / 1953 / 74,1 / 98  POL 162,5162,5287,4748  M6
23. EILAT Dudi / 1965 / 82,5 / 160  ISR
WR227,5
227,5287,4717  M3
24. WALTER Bruno / 1967 / 95,8 / 171  CZE
WR262,5
262,5285,9965MVT M3
25. MARTIN White / 1969 / 93,4 / 108  GBR 262,5262,5285,5134  M3
26. DELI Tamás / 1977 / 99,3 / 131  HUN
WR305
305283,8480  M1
27. HUDÁK Ondrej / 1975 / 116,8 / 87  SVK 310310281,2432  M1
28. KARALYOS Tibor / 1973 / 140,6 / 54  HUN
WR312,5
312,5278,2500  M2
29. APARECIDO Raymundo Reginaldo / 1975 / 90,0 / 50  BRA
WR270
270273,1417  M1
30. HART Brian / 1969 / 75,0 / 136  IRL 210210269,7555  M3
31. ANTAL Zsolt / 1975 / 105,8 / 30  HUN 287,5287,5268,8744  M1
32. REPISKÝ Karol Kornel / 1964 / 110,0 / 112  SVK 240240265,5000  M4
33. VARGA András István / 1974 / 98,6 / 107  HUN 270270263,4757  M2
34. KALIŃSKI Antoni / 1953 / 67,0 / 147  POL 135135263,2486  M6
35. SERFŐZŐ Béla / 1964 / 100,5 / 129  HUN 230230262,4875  M4
36. SVOBODA Vladimír / 1952 / 94,8 / 26  CZE 175175262,0917MVT M6
37. BRAUNER Zdeněk / 1972 / 96,6 / 106  CZE 255255259,5251VT1 M2
38. BÁTIK Vladimír / 1953 / 102,0 / 132  SVK
WR180
180255,7836  M6
39. LAZOK Vojtech / 1968 / 115,6 / 11  SVK 250250254,5072  M3
40. HOKSZA Mário / 1969 / 93,1 / 19  SVK 230230250,6402  M3
41. SZABÓ Róbert / 1973 / 122,1 / 61  HUN 265265245,9619  M2
42. MÓRY Michal / 1978 / 73,8 / 123  SVK 215215245,2883  M1
43. HABLICSEK Norbert / 1974 / 116,6 / 142  HUN 265265244,2706  M2
44. ŠAFAŘÍK Michal sr. / 1967 / 106,3 / 121  CZE 230230244,0709VT1 M3
45. SAZMA Karel / 1975 / 74,4 / 31  CZE 207,5207,5243,8387VT2 M1
46. SZABÓ Zsolt Viktor / 1976 / 129,5 / 124  HUN 275275240,8604  M1
47. SZABO Peter / 1964 / 114,7 / 135  SVK 220220240,0750  M4
48. LEAL Madeira Andre / 1966 / 82,8 / 18  BRA 190190235,2008  M3
49. MACZKA Mieczyslaw / 1954 / 85,0 / 115  GER 150150231,3297  M6
50. MINO Gustavo / 1971 / 96,1 / 133  ARG 222,5222,5230,9110  M2
51. GILMOUR Mark / 1961 / 106,5 / 111  GBR 190190224,5549  M4
52. ROCHA Lima Filho Serafim / 1948 / 104,0 / 84  BRA 140140219,4836  M7
53. BÁN Lajos / 1976 / 105,6 / 157  HUN 240240218,1966  M1
54. TRSTENSKÝ Ľubomír / 1974 / 102,5 / 4  SVK 220220211,2792  M2
55. NÉMETH Zotlán / 1967 / 101,8 / 102  HUN 190190204,9617  M3
56. JENÍČEK Josef / 1973 / 103,9 / 73  CZE 210210204,0589VT3 M2
57. BARKMAN Adam / 1970 / 89,7 / 122  IRL 160160175,7588  M2
-. NAGY Imre / 1962 / 107,3 / 81  HUN 000,0000  M4


Nepřihlášený uživatel