1. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev

Základní údaje:
Datum zahájení: 2020. február 15. 7:00
Datum ukončení: 2020. február 15. 20:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Országos liga
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 64
Živé vysílání:
Sledovanost: 286 diváků (338 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
U Školy 39
664 84 Zastávka
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trojboji

Nők

Hely. Versenyző / BY / BW / Lot Klub neve SQBPDL Trojboj Wilks PC D
1. VACKOVÁ Kristýna / 1993 / 56,9 / 20Iron Warriors 117,562,5
NR160
340395,08MVT O
2. FIBINGROVÁ Šárka / 2001 / 50,8 / 43Iron Warriors 112,557,5120290368,07MVT J
3. BALÁŠOVÁ Kateřina / 1993 / 57,6 / 28B Strong Powerlifting Team 11565130310356,78VT1 O
4. KUČEROVÁ Sandra / 2000 / 67,6 / 37Iron Warriors 12060145325331,34VT1 J
5. KŘIVÁNKOVÁ Karolína / 2001 / 68,8 / 71TJ Svitavy 117,567,5140325327,24VT1 J
6. MACÍKOVÁ Eva / 1994 / 66,8 / 44Powerlifting Brno 12055117,5292,5300,78VT2 O
7. GERYCHOVÁ Lenka / 1979 / 61,6 / 35TJ Olympia Zlín 6537,590192,5210,31VT3 M1

Férfiak

Hely. Versenyző / BY / BW / Lot Klub neve SQBPDL Trojboj Wilks PC D
1. JUŘÍČEK Tomáš / 1992 / 69,6 / 21TJ Lokomotiva Krnov 215150245610459,15MVT O
2. VÁGNER Jakub / 1997 / 101,4 / 15ASK Blansko
NR290
147,5290727,5440,36MVT J
3. VAŠÍK Radomil / 1994 / 82,4 / 58Iron Warriors 227,5130272,5630422,35VT1 O
4. FRÁNEK Hynek / 1995 / 93,5 / 42B Strong Powerlifting Team 252,5162,5255670419,82VT1 O
5. KŘENEK Pavel / 1988 / 105,6 / 3Powerlifting Brno 245140305690411,52VT1 O
6. DANĚK Michal / 1998 / 81,8 / 45Powerlifting Brno 230130250610410,77MVT J
7. LUKEŠ Jakub / 2000 / 99,3 / 11TJ Lokomotiva Krnov 247,5150275672,5410,43VT1 J
8. PÁLKA Michal / 1995 / 86,2 / 65Iron Warriors 230162,5232,5625408,25VT1 O
9. MACÁK Stanislav / 1977 / 115,5 / 40SK Fitness Gym Olomouc 250182,5265697,5404,83VT1 M1
10. HLAVÁČ Jakub / 2000 / 101,9 / 18TJ Sokol Rosice 250135280665401,73VT1 J
11. PŘIBYL Jakub / 1993 / 105,6 / 66B Strong Powerlifting Team 250150270670399,59VT1 O
12. ZSIBRITA Denis / 2000 / 83,5 / 51Iron Warriors 220130245595395,73VT1 J
13. LIPKA Josef / 1976 / 93,4 / 27SK Fitness Gym Olomouc 200152,5270622,5390,25VT1 M1
14. ŠEVČÍK Kamil / 1990 / 79,4 / 13ASK Blansko 200127,5240567,5389,30VT1 O
15. KOMPRDA Michal / 1997 / 80,8 / 39ASK Blansko 190135240565383,35VT1 J
16. KUČERA Pavel / 1995 / 94,0 / 46ASK Blansko 220145247,5612,5382,81VT2 O
17. ŠIGUT Jakub / 1999 / 113,0 / 54Iron Warriors 240140275655382,45VT1 J
18. LACINA David / 2003 / 73,6 / 34TJ Sokol Pohořelice 182,5112,5232,5527,5380,91MVT D
19. HEINRICH Michael / 1993 / 100,9 / 1B Strong Powerlifting Team 230145250625379,00VT2 O
20. ŠTOPPL Martin / 1991 / 92,3 / 22SK Fitness Gym Olomouc 220132,5245597,5376,72VT2 O
21. VESELSKÝ Jakub / 1998 / 119,1 / 5SK Fitness Gym Olomouc 230155267,5652,5375,77VT1 J
22. PETR Aleš / 2000 / 89,2 / 55TJ Lokomotiva Krnov 197,5120257,5575368,75VT1 J
23. HALMA Vojtěch / 1999 / 92,0 / 17TJ Sokol Rosice 200142,5240582,5367,85VT1 J
24. VIDOUREK Tomáš / 2002 / 91,4 / 32ASK Blansko 220110250580367,43VT1 D
25. HOŘAVA Dominik / 1999 / 107,7 / 26ASK Blansko 225135260620367,29VT1 J
26. SITAŘ Petr / 1998 / 90,6 / 56B Strong Powerlifting Team 187,5145242,5575365,87VT1 J
27. HILGERT Ondřej / 1998 / 85,0 / 63TJ Lokomotiva Krnov 177,5150225552,5363,71VT2 J
28. MAGDA Tomáš / 1997 / 97,7 / 69ASK Blansko 220115252,5587,5360,96VT2 J
29. MATULÍK Jan / 2000 / 103,4 / 25TJ Svitavy 210130260600360,54VT1 J
30. GRYC David / 1991 / 93,3 / 62ASK Blansko 205145222,5572,5359,07VT2 O
31. PLÁTENÍK Pavel / 1974 / 88,5 / 10TJ Sokol Vranovice 205122,5220547,5352,59VT2 M1
32. HAKER Vojtěch / 2000 / 73,0 / 2TJ Sokol Pohořelice 175100205480348,67VT2 J
33. HANIČINEC Petr / 1990 / 103,4 / 52Powerlifting Brno 205147,5227,5580348,52VT2 O
34. BATKHUYAG Batnyam / 1994 / 73,1 / 59TJ Sokol Rosice 185112,5180477,5346,47VT2 O
35. STUCHLÍK Jakub / 1992 / 97,1 / 68TJ Sokol Rosice 210130215555341,94VT2 O
36. PETR David / 2002 / 85,7 / 70TJ Lokomotiva Krnov 180112,5225517,5339,12VT2 D
37. GOLIÁŠ Pavel / 1998 / 79,6 / 53TJ Sokol Vranovice 172,5102,5215490335,60VT2 J
38. ŠROTÍŘ František / 1997 / 93,6 / 9TJ Lokomotiva Krnov 187,5117,5230535335,07VT2 J
39. ZITKO Ondřej / 2002 / 83,0 / 73B Strong Powerlifting Team 190105205500333,75VT1 D
40. ŘEZÁČ Pavel / 2002 / 82,1 / 67TJ Olympia Zlín 172,5120200492,5330,91VT2 D
41. ŠVAŇHAL Lubomír / 1996 / 84,4 / 24TJ Lokomotiva Krnov 18097,5215492,5325,54VT3 O
42. BALÁŠ Marcel / 1980 / 91,6 / 31B Strong Powerlifting Team 187,5130195512,5324,31VT2 M1
43. HASMANDA Filip / 1996 / 70,8 / 19TJ Lokomotiva Krnov 15090187,5427,5317,63VT3 O
44. VÍCH David / 2002 / 99,0 / 30B Strong Powerlifting Team 195102,5215512,5313,19VT2 D
45. KŘÍDA Tomáš / 2002 / 71,1 / 7Iron Warriors 152,590180422,5312,90VT2 D
46. FORMÁNEK Jakub / 1999 / 75,4 / 60TJ Sokol Rosice 150100185435308,81VT3 J
47. ONDRÁČEK Milan / 1993 / 93,4 / 6TJ Sokol Rosice 160100205465291,51VT3 O
48. VYBÍRALÍK Tomáš / 1996 / 82,6 / 16TJ Olympia Zlín 16090180430287,84VT3 O
49. PATOČKA Petr / 2003 / 85,8 / 74TJ Sokol Pohořelice 14582,5190417,5273,42VT3 D
50. MÁLEK Daniel / 2002 / 80,0 / 33TJ Sokol Vranovice 12585185395269,67VT3 D
51. KAVICKÝ Matouš / 2003 / 82,5 / 12TJ Sokol Pohořelice 15082,5170402,5269,63VT3 D
52. PEŇÁZ Radek / 1987 / 65,9 / 4TJ Sokol Rosice 11582,5145342,5269,27  O
53. VYCHODIL Jiří / 2001 / 88,9 / 61TJ Svitavy 137,592,5185415266,60VT3 J
54. ZOICAS Jakub / 2002 / 94,1 / 14TJ Svitavy 152,590180422,5263,94VT3 D
55. SOUKUP Lukáš / 1980 / 71,7 / 36TJ Sokol Vranovice 11087,5132,5330242,88  M1
56. FORAL Marek / 2004 / 74,4 / 29TJ Sokol Rosice 13072,5135337,5241,85  D
57. TOMEK Jan / 2002 / 87,3 / 38TJ Olympia Zlín 122,577,5145345223,80  D

Nepřihlášený uživatel