4. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen

Základní údaje:
Datum zahájení: 2016. január 16. 7:00
Datum ukončení: 2016. január 16. 19:45
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Országos bajnokság
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 52
Živé vysílání:
Sledovanost: 891 diváků (1 121 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
Hradská I
Lukov
CZE Czech Republic

Pořadatelé:

Další informace

Soutěže se mohou dále zúčastnit dorostenci, junioři a masters, kteří dosáhnou na svých MČR 2016 předcházejících této soutěži stejného nebo vyššího výkonu v trojboji než dosáhl poslední nominovaný závodník v dané hmotnostní kategorii. Všichni nominovaní závodníci a závodnice jsou povinni zaslat přihlášku, popřípadě omluvu ve stanoveném termínu.
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trojboji

Nők

Hely. Versenyző / BY / BW / Lot Klub neve SQBPDL Trojboj Wilks PC D
1. KLADIVOVÁ Pavla / 1984 / 66,2 / 2Xxtreme Arena Praha 14585147,5377,5390,75EVT O
2. JANDOVÁ Lenka / 1988 / 61,8 / 62Powerlifting TJJM Chodov 127,570
NR160
357,5389,60EVT O
3. KOUTŇÁKOVÁ Martina / 1990 / 75,3 / 29TJ Sokol Pohořelice
NR151
80160391370,79EVT O
4. GREGOROVÁ Lucie / 1987 / 61,8 / 31Powerlifting TJJM Chodov 122,570147,5340370,53EVT O
5. STROLENÁ Lenka / 1984 / 61,2 / 4TJ Spartak Chodov 12065147,5332,5365,08EVT O
6. RADOVÁ Michaela / 1994 / 56,0 / 36TJ Spartak Chodov 97,5
NR65
NR135
297,5350,04EVT J
7. DZIKOVÁ Dorota / 1988 / 51,2 / 9TJ Viktorie Bohumín
NR100
NR60,5
112,5
NR273
344,42EVT O
8. REIFOVÁ Gabriela / 1986 / 70,3 / 50TJ Spartak Chodov 127,572,5142,5342,5339,73EVT O
9. DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989 / 70,1 / 12TJ Sokol Nymburk 122,582,5135340337,93EVT O
10. KORECKÁ Tereza / 1992 / 64,9 / 52Powerlifting TJJM Chodov 11065145320336,10MVT O
11. BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997 / 51,4 / 53TJ Sokol Lanžhot 8555
NR120,5
260,5327,66MVT J
12. LIFKOVÁ Miluše / 1984 / 72,5 / 19Fitness Jiskra Bílina 117,565147,5330320,63MVT O
13. GRAFOVÁ Lucie / 1992 / 55,6 / 55Powerlifting TJJM Chodov 10050115265313,55MVT O
14. BAZALOVÁ Pavlína / 1997 / 72,3 / 11TJ Viktorie Bohumín
NR117,5
60
NR132,5
NR310
301,75VT1 J
15. SLUKOVÁ Tereza / 1994 / 54,6 / 33TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 8050120250300,05VT1 J
16. POKORNÁ Petra / 1988 / 103,1 / 15Fitness Jiskra Bílina
NR145,5
77,5140363299,69MVT O
17. MOTLOVÁ Iveta / 1993 / 87,3 / 38TJ Spartak Chodov 14055145
NR340
297,67MVT J
18. BITTEROVÁ Zuzana / 1984 / 109,6 / 1Sportovní klub TER 13077,5132,5340276,66MVT O
19. SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997 / 79,6 / 44TJ Viktorie Bohumín 9557,5127,5280256,93VT2 J
20. HALÁSOVÁ Sára / 1993 / 45,4 / 23SK Fitness Gym Olomouc
NR65
37,577,5180248,09VT2 J
21. MADZUROVÁ Denisa / 1997 / 59,9 / 57TJ Sokol Kutná Hora 5537,5120212,5237,21VT2 J

Férfiak

Hely. Versenyző / BY / BW / Lot Klub neve SQBPDL Trojboj Wilks PC D
1. SEDLÁČEK Jakub / 1988 / 89,4 / 35TJ Autobrzdy Jablonec n.N
NR300
NR220,5
280
NR800,5
512,80EVT O
2. DEMČÁK Pavol / 1977 / 117,5 / 32TJ Sokol Nymburk
NR286
217,5292,5
NR796
459,93EVT O
3. JUŘÍČEK Tomáš / 1992 / 69,1 / 25TJ Lokomotiva Krnov
NR216
150240
NR606
458,68MVT O
4. KOLÁŘ Marek / 1988 / 82,1 / 8KST Kuřim 230140300
NR670
450,17MVT O
5. HAVRÁNEK Ondřej / 1989 / 90,6 / 13Colbert club SSK Vítkovice 240170290700445,41MVT O
6. ŠAFÁŘ Martin / 1981 / 109,7 / 16Sportovní klub TER 272,5187,5277,5737,5434,39MVT O
7. LACKO Tomáš / 1982 / 73,5 / 14TJ Svitavy 215,5145232,5593428,62MVT O
8. KRAJDL Filip / 1997 / 108,1 / 40TJ Přeštice 240172,5
NR310
NR722,5
427,50MVT J
9. SLÁMA Martin / 1989 / 72,4 / 10KST Sporting APIS 200120
NR265
585427,46MVT O
10. JOB Ladislav / 1987 / 90,8 / 41Colbert club SSK Vítkovice 235185250670425,85MVT O
11. KANÁT Zoltán / 1962 / 113,4 / 47TJ Olympia Zlín
NR270
172,5280
NR722,5
421,43MVT M2
12. RADA Karel / 1973 / 103,2 / 3Fitness Staňkov 260160270690414,90MVT M1
13. ŽÁK Marek / 1981 / 81,6 / 18TJ Olympia Zlín 232,5145230607,5409,70MVT O
14. MACÁK Stanislav / 1977 / 114,9 / 22SK Fitness Gym Olomouc 260175255690401,03VT1 O
15. POLES Tomáš / 1980 / 94,1 / 17Colbert club SSK Vítkovice 230150260640399,81VT1 O
16. RŮŽIČKA Lubomír / 1967 / 121,2 / 43ST Holba Hanušovice 230197,5260687,5394,35VT1 M1
17. SCHMID Petr / 1984 / 101,5 / 45KST Sporting APIS 230172,5247,5650393,25VT1 O
18. FILO Jan / 1971 / 142,2 / 26PWL Vision Nutrition 270190245705393,04VT1 M1
19. COUFAL David / 1980 / 111,0 / 48SK Zbýšov 237,5170260667,5391,76VT1 O
20. KRUŽÍK František / 1992 / 77,5 / 6Powerlifting Jihlava 185155220560390,26VT1 O
21. BRABEC Lukáš / 1984 / 99,7 / 39KST Kuřim 227,5152,5260640389,95VT1 O
22. FERIANC Matej / 1991 / 82,9 / 27TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 217,5140222,5580387,44VT1 O
23. POPP Ladislav / 1989 / 72,1 / 24KST Sporting APIS 190105232,5527,5386,66VT1 O
24. RÖSLER Marcel / 1976 / 72,1 / 7PWL Vision Nutrition 180125220525384,82VT1 M1
25. HADÁČEK David / 1987 / 91,2 / 20Colbert club SSK Vítkovice 210130260600380,52VT1 O
26. JIROUT Jaroslav / 1980 / 124,9 / 56PWL Vision Nutrition 265140262,5667,5380,41VT1 O
27. ŠVAGR Jan / 1984 / 90,9 / 49Sportovní klub TER 215160220595377,94VT1 O
28. KLÍR David / 1994 / 91,4 / 5TJ Přeštice 200155240595376,93VT1 J
29. GRUSZKA Jan / 1996 / 101,5 / 28TJ Přeštice 215160240615372,08VT1 J
30. KIESEWETTER David, Mgr. / 1984 / 71,7 / 37Colbert club SSK Vítkovice 175107,5207,5490360,64VT2 O
31. CHALOUPKA Jakub / 1987 / 71,8 / 34Powerlifting TJJM Chodov 180115195490360,25VT2 O


Nepřihlášený uživatel