Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A

Základní údaje:
Datum zahájení: 2019. október 26. 8:30
Datum ukončení: 2019. október 26. 15:00
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Országos liga
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 33
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
Květná E414
326 00 Plzeň - Doudlevce
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí ve dvojboji

Juniorok

Hely. Versenyző / BY / BW / Lot Klub neve TRCJ Dvojboj Sinclair D
1. ORAČKO Dominik / 2003 / 147,5 / 5SKV Sokolov 156190346349,4254 J17
2. KREJČÍK Vojtěch / 2004 / 66,0 / 4SKV Sokolov
NR101
120
NR221
302,0186
3. POLHOŠ Marek / 2003 / 59,7 / 3SKV Sokolov 85118203296,7657 J17
4. LIŠKA Matěj / 2002 / 97,0 / 26TJ VTŽ Chomutov 110130240269,1840 J17
5. BARNET Jiří / 1999 / 65,2 / 1SKV Sokolov 90105195268,5930 J20
6. PODOBA Ladislav / 1999 / 76,7 / 32Slavoj 1899 Plzeň 95115210262,6470 J20
7. BOŽEJOVSKÝ David / 2003 / 87,2 / 2SKV Sokolov 95122217254,5844 J17
8. PECKA Adam / 2003 / 111,7 / 15SKV Teplice 108125233249,0537 J17
9. PASTOREK Stanislav / 2000 / 55,4 / 16TJ Lokomotiva Cheb 6585150231,5550 J20
10. DUNKA Tomáš / 2002 / 113,2 / 21TJ Lokomotiva Cheb 94122216229,9968 J17
11. FRIDRICH Adam / 2005 / 92,0 / 9TJ Start Plzeň
NR87
NR110
NR197
225,7423
12. MATUCHA Marcel / 2002 / 70,1 / 25TJ VTŽ Chomutov 7590165217,2390 J17
13. VRBKA Zdeněk / 2003 / 65,9 / 19TJ Lokomotiva Cheb 7583158216,1282 J17
14. RYBÁČEK Jakub / 2001 / 80,5 / 31Slavoj 1899 Plzeň 7898176214,6144 J20
15. HAJŠMAN Jan / 2002 / 75,4 / 28Slavoj 1899 Plzeň 7290162204,5250 J17
16. HODAŇ Patrik / 2003 / 90,2 / 24TJ VTŽ Chomutov 75100175202,2300 J17
17. KOBZA Tomáš / 2004 / 113,5 / 27TJ VTŽ Chomutov
NR83
NR105
NR188
200,0320
18. ŠOLLAR Jiří / 1999 / 66,5 / 18TJ Lokomotiva Cheb 6580145197,2145 J20
19. MACH Martin / 2000 / 84,5 / 14SKV Teplice 7090160190,4960 J20
20. LHOTÁK Jáchym / 2001 / 59,0 / 33Slavoj 1899 Plzeň 5070120176,8920 J20
21. DOLEŽAL Matyáš / 2004 / 80,9 / 13SKV Teplice 6580145176,3635
22. DOSTÁL Jan / 2000 / 71,0 / 8TJ Start Plzeň 5578133173,7778 J20
23. KANALOŠ Petr / 2000 / 113,5 / 30Slavoj 1899 Plzeň 7090160170,2400 J20
24. FERKO Rudolf / 2003 / 87,8 / 20TJ Lokomotiva Cheb 6580145169,5920 J17
25. HEPNER Dominik / 2000 / 81,6 / 10TJ Start Plzeň 6078138167,1318 J20
26. PŠENIČKA Michal / 1999 / 90,3 / 29Slavoj 1899 Plzeň 6080140161,7140 J20
27. FERKO Robert / 2002 / 78,4 / 17TJ Lokomotiva Cheb 6070130160,7060 J17
28. LISÝ František / 2002 / 97,2 / 22TJ VTŽ Chomutov 6080140156,8980 J17
29. PŘIBYLOVÁ Vendula / 2000 / 62,3 / 6TJ Start Plzeň 4960109154,7255 J20
30. MEDVEDÍK Dominik / 2001 / 107,6 / 23TJ VTŽ Chomutov 6075135145,9755 J20
31. STEINBERGER Bohumil / 2003 / 92,0 / 12SKV Teplice 5060110126,0490 J17
32. VAIS Matěj / 2000 / 88,4 / 11SKV Teplice 5056106123,5960 J20
33. FUX Martin / 2004 / 105,1 / 7TJ Start Plzeň 36488491,5264

Záznamy k zápisu

ORAČKO Dominik / 2003 - Výkon započítán z ME U20 a U23, Bukurešť

Nepřihlášený uživatel