Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let

Základní údaje:
Datum zahájení: 2019. június 22. 7:30
Datum ukončení: 2019. június 22. 19:00
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Országos bajnokság
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 51
Živé vysílání:
Sledovanost: 191 diváků (265 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
ul. Těrlická 1356/24b
735 35 Horní Suchá
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí ve dvojboji

Juniorok

Hely. Versenyző / BY / BW / Lot Klub neve TRCJ Dvojboj Sinclair D
1. KOŽELSKÁ Kristýna / 1999 / 59,8 / 17CC Barbell Club Praha
NR65
72 137 185,4843 J20
2. HÁNDLOVÁ Veronika / 1998 / 54,2 / 2CrossFit DESTINY Brno
NR55
72
NR127
183,7563 J23
3. KUBÍKOVÁ Marie / 2003 / 58,9 / 1TJ Sokol Moravská Ostrava 6073 133 181,8509 J17
4. VOLNÁ Veronika / 1999 / 58,9 / 9SKV BONATRANS Bohumín 5675 131 179,1163 J20
5. ŠÍPOVÁ Simona / 1996 / 67,1 / 13SPČ Olomouc
NR65
73 138 174,3078 J23
6. JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002 / 67,7 / 19SKV BONATRANS Bohumín 6176 137 172,1816 J17
7. MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999 / 54,7 / 20CC Barbell Club Praha 5166 117 168,1992 J20
8. KLABALOVÁ Klára / 2003 / 58,0 / 16TJ TŽ Třinec 5764 121 167,1252 J17
9. VAŠKŮ Karolína / 1996 / 66,5 / 15TJ Bohemians Praha 5971 130 165,0350 J23
10. ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003 / 53,7 / 6TJ TŽ Třinec 44
NR69
113 164,5845 J17
11. MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002 / 60,6 / 18TJ Sokol Moravská Ostrava 5665 121 162,4425 J17
12. SÝKOROVÁ Alena / 1999 / 54,5 / 10TJ Sokol Moravská Ostrava
NR54
58 112 161,4256 J20
13. ZRONKOVÁ Daniela / 2001 / 72,0 / 7TJ Rotas Rotava 5971 130 158,0670 J20
14. LAZUROVÁ Denisa / 1998 / 59,3 / 3TJ Lokomotiva Cheb 5161 112 152,4656 J23
15. MELICHOVÁ Natalie / 2004 / 48,4 / 12Vzpírání Haná
NR43
NR50
NR93
146,4471
16. SUPIKOVÁ Darja / 1999 / 74,4 / 14TJ TŽ Třinec 5170 121 144,7039 J20
17. MALÁ Michaela / 1998 / 74,7 / 8TJ Rotas Rotava 5162 113 134,8768 J23
18. BARIOVÁ Lucie / 1999 / 45,0 / 4TJ Start Plzeň 3040 70 116,9350 J20
-. RAKOVÁ Kristýna / 2000 / 57,6 / 11Vzpírání Haná 420 0 0,0000 J20

Juniorok

Hely. Versenyző / BY / BW / Lot Klub neve TRCJ Dvojboj Sinclair D
1. GORNÝ Jakub / 1998 / 100,8 / 17TJ TŽ Třinec
NR150
NR180
NR330
364,8480 J23
2. MAREČEK Petr / 1998 / 80,3 / 6TJ SOUz Boskovice 140150 290 354,0610 J23
3. KOLÁŘ Josef / 1997 / 93,4 / 9TJ Holešov 135
NR172
307 349,5809 J23
4. STRÁNSKÝ Petr / 1997 / 77,3 / 22PSK Olymp Praha 128147 275 342,5125 J23
5. POLÁK František / 2001 / 59,4 / 34SKVOZ Horní Suchá 103130 233 341,8343 J20
6. ŠTREICHL Martin / 2000 / 85,3 / 24SKVOZ Horní Suchá 118153 271 321,2163 J20
7. BARTEČEK Jakub / 2000 / 91,7 / 21SKV BONATRANS Bohumín 125150 275 315,5625 J20
8. KUBÍK Jakub / 1996 / 71,4 / 12TJ Sokol Moravská Ostrava 113129 242 315,1566 J23
9. BUCHTA Patrik / 2001 / 76,5 / 16SKVOZ Horní Suchá
NR116
135
NR251
314,3775 J20
10. ORAČKO Dominik / 2003 / 148,4 / 5SK vzpírání Sokolov 140170 310 312,8520 J17
11. BALÁŽ Patrik / 2000 / 62,0 / 7SKVOZ Horní Suchá 99118 217 309,0297 J20
12. KOŘÍNEK Vít / 1999 / 87,8 / 4TJ Holešov 116145 261 305,2656 J20
13. MATIK Ludvík / 2001 / 71,6 / 18SKVOZ Horní Suchá 104130 234 304,2234 J20
14. MOSKÁL Matěj / 2002 / 55,0 / 23SKVOZ Horní Suchá 85110 195 302,6790 J17
15. MANHART Václav / 1996 / 102,4 / 2TJ Lokomotiva Cheb 120155 275 302,3350 J23
16. POLHOŠ Marek / 2003 / 58,0 / 15SK vzpírání Sokolov 86
NR114
NR200
298,4600 J17
17. ŠESTÁK Dominik / 2000 / 66,9 / 32TJ Sokol JS Zlín 97120 217 294,0133 J20
18. KREJČÍK Vojtěch / 2004 / 67,1 / 10SK vzpírání Sokolov
NR96
NR120
NR216
292,1184
19. KOLÁŘ Jan / 2002 / 91,3 / 30TJ Holešov
NR116
134 250 287,4000 J17
20. VOGEL Arnošt / 2000 / 96,3 / 11Vzpírání Haná 117135 252 283,4496 J20
21. KOLÁŘ Daniel / 1999 / 84,9 / 19TJ Holešov 112125 237 281,5323 J20
22. JANČÍK Pavel / 1999 / 79,4 / 31TJ Sokol JS Zlín 107122 229 281,2120 J20
23. DRNEC Jakub / 1998 / 87,5 / 35TJ VTŽ Chomutov 105133 238 278,7932 J23
24. ZBOŘIL Štěpán / 1999 / 67,0 / 27SKVOZ Horní Suchá 90115 205 277,5085 J20
25. HOFBAUER Lukáš / 1997 / 88,7 / 26TJ Sokol JS Zlín 107130 237 275,9154 J23
26. DŽOBÁK Alexandr / 2004 / 47,3 / 8SKVOZ Horní Suchá 65
NR92
157 275,2367
27. MATÍK David / 2004 / 54,7 / 20SKVOZ Horní Suchá 71
NR98
NR169
263,4034
28. PECKA Tomáš / 1996 / 132,8 / 3SKV Teplice 110140 250 256,4250 J23
29. PECKA Adam / 2003 / 107,7 / 14SKV Teplice 110125 235 254,0115 J17
-. RÝC Albert / 1999 / 88,8 / 13TJ Sokol JS Zlín 940 0 0,0000 J20
-. NOVOTNÝ Martin / 2000 / 88,6 / 29TJ Holešov 00 0 0,0000 J20
-. ŠÍR David / 1998 / 78,3 / 33SKV Teplice 1100 0 0,0000 J23


Nepřihlášený uživatel