Aktuální soutěže

Právě probíhající soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20.9
2020
7. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.9
2020
7. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.9
2020
8. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: HSU | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.9
2020
1. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: TEP | pravidla: ČSV
26.9
2020
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
26.9
2020
Finále III. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV
26.9
2020
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV
27.9
2020
FITNEMA EVLS BENCHPRESS & DEADLIFT CUP 2020 CZE Třebíč XPC
pořadatel: EVL'S FITNESS s.r.o. | pravidla: XPC | RAW
3.10
2020
6. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3.10
2020
TRUTNOVSKÝ POHÁR 2020 - mezinárodní pohárová soutěž v mrtvém tahu CZE Trutnov FČST
pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3.10
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
3.10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3.10
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3.10
2020
4. ročník Domo Cup CZE Domoradovice *
pořadatel: Kamil Záveský | pravidla: vlastní | RAW | pozvánka
3.10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
3.10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.9
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
19.9
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: BOS | pravidla: ČSV
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: OST | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: ROT | pravidla: ČSV
19.9
2020
7. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava - Hrabůvka ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW
19.9
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Senec SAFKST
pořadatel: Bench Team Bratislava | pravidla: IPF | RAW
12.9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina juh SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 22
12.9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 17
12.9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina Považie SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 38
12.9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina sever SVK Bobrov SZV
pořadatel: BOB | pravidla: SZV | soutěžících: 41
12.9
2020
4. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Blansko ČSST
pořadatel: Iron Warriors / ASK Blansko | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
12.9
2020
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 59
12.9
2020
42. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Meziboří ČSV
pořadatel: MEZ | pravidla: ČSV
5.9
2020
Přebor Šumperka ve vzpírání CZE Šumperk ČSV
pořadatel: SUM | pravidla: ČSV | soutěžících: 9
5.9
2020
55. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: ZDB | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
5.9
2020
4. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Staňkov ČSST
pořadatel: Fitness Staňkov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 68
4.9
2020
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2020 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF
1.9
2020
GPC EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2020 SVK Trnava GPC
pořadatel: Slovak Powerlifting | pravidla: GPC | EQ+RAW
30.8
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 29
29.8
2020
16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 71
29.8
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: SBO | pravidla: ČSV | soutěžících: 51
29.8
2020
OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V BENCHPRESSU A MRTVÉM TAHU - MACHÁČ CUP 2020 CZE Doksy WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor | pravidla: WUAP | EQ+RAW
28.8
2020
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: IWF | soutěžících: 48
28.8
2020
Czech Weightlifting Open 2020 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF | soutěžících: 83

Nepřihlášený uživatel