Všechny soutěže  IWF  Extraliga družstev

2019. Október

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12.10
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - 1. KSV 1896 Durlach vs. Athletenverein 1903 Speyer GER Durlach BVDG
pořadatel: 1. KSV 1896 Durlach | pravidla: IWF
12.10
2019
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 20
12.10
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
5.10
2019
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 21
5.10
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 36

2019. Szeptember

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28.9
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Berliner TSC vs. Chemnitzer Athletenclub GER Berlin BVDG
pořadatel: Berliner TSC | pravidla: IWF | soutěžících: 12

2019. Június

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16.6
2019
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 24
8.6
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 15

2019. Május

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4.5
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 32

2019. Április

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.4
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36

2019. Március

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23.3
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - KG Görlitz-Zittau vs. SV Empor Berlin GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 12
16.3
2019
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 28
9.3
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - TSV Heinsheim vs. SC Pforzheim GER Bad Rappenau - Heinsheim BVDG
pořadatel: TSV Heinsheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9.3
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletik-Club Potsdam vs. SSV Samswegen 1884 GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9.3
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. SG Fortschritt Eibau GER Plauen BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 14
9.3
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - KG Görlitz-Zittau vs. TB 03 Roding GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9.3
2019
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 26
2.3
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36

2019. Február

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23.2
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
16.2
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - ESV-Freimann München vs. KG Görlitz-Zittau GER München BVDG
pořadatel: ESV-Freimann München | pravidla: IWF | soutěžících: 13
16.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. Chemnitzer Athletenclub GER Plauen BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 12
16.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. AC Germania St. Ilgen GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
16.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - SSV Samswegen 1884 vs. Athletikclub Meißen GER Samswegen BVDG
pořadatel: SSV Samswegen 1884 | pravidla: IWF | soutěžících: 13
2.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - SSV Samswegen 1884 vs. Athletenteam Vogtland GER Samswegen BVDG
pořadatel: SSV Samswegen 1884 | pravidla: IWF | soutěžících: 12
2.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. Athleten-Club 1892 Mutterstadt GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
2.2
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - SV 90 Gräfenroda vs. KG Görlitz-Zittau GER Gräfenroda BVDG
pořadatel: SV 90 Gräfenroda | pravidla: IWF | soutěžících: 13

2019. Január

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.1
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. Sportclub Pforzheim GER Speyer BVDG
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer | pravidla: IWF | soutěžících: 12
19.1
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. Berliner TSC GER Rodewisch BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 14

2018. December

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15.12
2018
1. Bundesliga, Gruppe B - TSV Blau-Weiß 65 Schwedt vs. Athletenteam Vogtland GER Schwedt BVDG
pořadatel: TSV Blau Weiß 65 Schwedt | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15.12
2018
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. TB 03 Roding GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12

2018. November

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
17.11
2018
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. KSV Grünstadt GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
17.11
2018
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletik-Club Potsdam vs. Athletenteam Vogtland GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 14

Nepřihlášený uživatel