Živé přenosy  IPF

2019. Szeptember

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20.9
2019
Arnold Classic Europe ESP Barcelona EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21.9
2019
6. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Višňová - Víska ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21.9
2019
6. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21.9
2019
6. Mistrovství Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava - Vítkovice ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21.9
2019
6. Mistrovství Jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Vranovice ČSST
pořadatel: TJ Sokol Vranovice | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

2019. Október

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6.10
2019
37. a 28. Mistrovství světa v silovém trojboji masters RSA Potchefstroom IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12.10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: SK ZLOBR Sedlčany | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
16.10
2019
Mistrovství Evropy v benčpresu juniorů, mužů, žen a masters FIN Tampere EPF
pořadatel: FPF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

2019. November

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2.11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15.11
2019
Finnish Classic Powerlifting Masters Nationals FIN Ylitornio FPF
pořadatel: AavKi | pravidla: FPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
16.11
2019
3. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
18.11
2019
49. a 40. Mistrovství světa v silovém trojboji mužů a žen UAE Dubai IPF
pořadatel: UAE | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
23.11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu mužů a žen CZE Praha ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
30.11
2019
5. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen LTU Kaunas EPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

2019. December

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7.12
2019
Finnish Equipped Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Pornainen FPF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: FPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14.12
2019
11. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů s mezinárodní účastí CZE Zbýšov ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nepřihlášený uživatel