Aktuální soutěže  ČSV  Dvojboj

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20.6
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
20.6
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
20.6
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
27.6
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
1.8
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
28.8
2020
Czech Weightlifting Open 2020 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF
28.8
2020
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: IWF
29.8
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.3
2020
1. Pohár mládeže Jaroslava Janeby a TJ - Koronavir 2020 CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 10
7.3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
22.2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
22.2
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
15.2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
15.2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
15.2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
21.12
2019
5. ročník Vánočního turnaje ve vzpírání mládeže do 20 let CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 16
21.12
2019
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
14.12
2019
6. ročník Vzpěračské exhibice CZE Ludgeřovice ČSV
pořadatel: SKV Ludgeřovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
14.12
2019
43. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 42
14.12
2019
19. Mezinárodní mistrovství Zlínského kraje do 17, 20, 23 let a mužů CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
13.12
2019
13. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
7.12
2019
4. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
1.12
2019
28. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 16
30.11
2019
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
30.11
2019
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
30.11
2019
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
23.11
2019
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
16.11
2019
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: Fit Gym Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 8
16.11
2019
67. Velká cena Plzně ve vzpírání a 16. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 59
9.11
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 78
2.11
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
2.11
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 53
2.11
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 41

Nepřihlášený uživatel