Aktuální soutěže  IWF

Právě probíhající soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.1
2020
Roma World Cup 2020 ITA Roma EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15.2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
15.2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
15.2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
15.2
2020
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV
22.2
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22.2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
22.2
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
28.2
2020
Malta International Open MLT Cospicua EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
18.1
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - 1. KSV 1896 Durlach vs. Athletik Club 1892 Weinheim GER Durlach BVDG
pořadatel: 1. KSV 1896 Durlach | pravidla: IWF | soutěžících: 13
18.1
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - KG Görlitz-Zittau vs. TSV Blau-Weiß 65 Schwedt GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 13
18.1
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - KSV Grünstadt vs. AC Germania St. Ilgen GER Grünstadt BVDG
pořadatel: KSV Grünstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 13
18.1
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - Athletikclub Meißen vs. SV Empor Berlin GER Meißen BVDG
pořadatel: Athletikclub Meißen | pravidla: IWF | soutěžících: 12
18.1
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - ESV-Freimann München vs. SV Magstadt 1897 GER München BVDG
pořadatel: ESV-Freimann München | pravidla: IWF | soutěžících: 12
18.1
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - AC 1892 Mutterstadt vs. Chemnitzer Athletenclub GER Mutterstadt BVDG
pořadatel: AC 1892 Mutterstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 12
18.1
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - Athletenteam Vogtland vs. AC Potsdam GER Rodewisch BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 12
18.1
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - TB 03 Roding vs. SV Germania Obrigheim GER Roding BVDG
pořadatel: TB 03 Roding | pravidla: IWF | soutěžících: 13
18.1
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - TB 03 Roding vs. SV 90 Gräfenroda GER Roding BVDG
pořadatel: TB 03 Roding | pravidla: IWF | soutěžících: 14
18.1
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. SSV Samswegen 1884 GER Speyer BVDG
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer | pravidla: IWF | soutěžících: 12
18.1
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - 1. Athletenclub 1897 Weiden vs. TSV Heinsheim GER Weiden BVDG
pořadatel: 1. Athletenclub 1897 Weiden | pravidla: IWF | soutěžících: 12
11.1
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. Kraft-Sport-Club 07 Schifferstadt GER Speyer BVDG
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer | pravidla: IWF | soutěžících: 13
11.1
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. AC 1892 Mutterstadt GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
21.12
2019
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
14.12
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Berliner TSC vs. 1. KSV 1896 Durlach GER Berlin BVDG
pořadatel: Berliner TSC | pravidla: IWF | soutěžících: 12
14.12
2019
2. Bundesliga, Gruppe C - KG Görlitz-Zittau vs. Athletenteam Vogtland GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 13
14.12
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - SV Germania Obrigheim vs. SSV Samswegen 1884 GER Obrigheim BVDG
pořadatel: SV Germania Obrigheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
14.12
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Chemnitzer Athletenclub vs. Athletenverein 1903 Speyer GER Chemnitz BVDG
pořadatel: Chemnitzer AC | pravidla: IWF | soutěžících: 12
14.12
2019
2. Bundesliga, Gruppe A - AC Germania St. Ilgen vs. Sportclub Pforzheim GER Leimen-St.Ilgen BVDG
pořadatel: AC Germania St. Ilgen | pravidla: IWF | soutěžících: 12
14.12
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletik Club 1892 Weinheim vs. Athleten-Club 1892 Mutterstadt GER Weinheim BVDG
pořadatel: Athletik Club 1892 Weinheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
14.12
2019
6. ročník Vzpěračské exhibice CZE Ludgeřovice ČSV
pořadatel: SKV Ludgeřovice | pravidla: ČSV
14.12
2019
43. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 42
14.12
2019
Mistrovství Zlínského kraje do 17, 20, 23 let a mužů CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
13.12
2019
13. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel