Soutěže v roce 2018  IWF  Országos liga

Országos liga

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3.2
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
3.2
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 33
3.2
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
10.2
2018
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
10.2
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 20
10.2
2018
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 3. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
10.2
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 22
17.2
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
17.2
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
17.2
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
24.2
2018
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: IWF | soutěžících: 38
10.3
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 60
10.3
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 67
10.3
2018
Žiacka liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 36
10.3
2018
Žiacka liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 36
17.3
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 56
17.3
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
17.3
2018
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV | soutěžících: 19
17.3
2018
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 43
24.3
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 45
24.3
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
24.3
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
24.3
2018
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV | soutěžících: 28
24.3
2018
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 20
7.4
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 23
7.4
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 26
14.4
2018
Žiacka liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 30
14.4
2018
Žiacka liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV | soutěžících: 37
14.4
2018
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2017/2018 - 2. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN / FTVŠ UK Bratislava | pravidla: SZV | soutěžících: 21
21.4
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
21.4
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
21.4
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
21.4
2018
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hurbanovo - Bohatá SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV | soutěžících: 24
21.4
2018
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Likavka SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV | soutěžících: 21
5.5
2018
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 28
12.5
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 59
12.5
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 65
26.5
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 53
26.5
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
9.6
2018
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
9.6
2018
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV | soutěžících: 33
23.6
2018
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 36
23.6
2018
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hurbanovo - Bohatá SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV | soutěžících: 22
30.6
2018
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
8.9
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
8.9
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
16.9
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
22.9
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 14
22.9
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV | soutěžících: 22
6.10
2018
Finále Dorasteneckej ligy vo vzpieraní družstiev SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK | pravidla: SZV | soutěžících: 24
13.10
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
13.10
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 22
13.10
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
20.10
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Praha - 7 ČSV
pořadatel: CC Barbell Club Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 49
20.10
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 59
27.10
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 53
27.10
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
27.10
2018
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
3.11
2018
Finále ligy mladších žáků ve vzpírání družstev CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
3.11
2018
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 34
3.11
2018
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 7
3.11
2018
Malé finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV
3.11
2018
Kvalifikace do I. ligy mužů ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
10.11
2018
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 32
24.11
2018
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 22
24.11
2018
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2018/2019 - 1. kolo CZE Brno - Obřany SZV
pořadatel: TAK Hellas Brno / FSpS MU Brno | pravidla: SZV | soutěžících: 30
1.12
2018
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 33
1.12
2018
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 13
1.12
2018
Finále žiackej ligy vo vzpieraní družstiev SVK Družstevná pri Hornáde SZV
pořadatel: DRU | pravidla: SZV | soutěžících: 25
2.12
2018
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: Fit Gym Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 11
8.12
2018
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 15

Nepřihlášený uživatel