Kdy |
Soutěž |
Místo konání |
Feder. |
17. 3 2024 |
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A |
Meziboří
|
ČSV |
pořadatel: TJ Baník Meziboří
| pravidla: ČSV
|
17. 3 2024 |
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C |
Zlín
|
ČSV |
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín
| pravidla: ČSV
|
16. 3 2024 |
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C |
Zlín
|
ČSV |
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín
| pravidla: ČSV
|
16. 3 2024 |
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A |
Meziboří
|
ČSV |
pořadatel: TJ Baník Meziboří
| pravidla: ČSV
|
16. 3 2024 |
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B |
Holešov
|
ČSV |
pořadatel: TJ Holešov
| pravidla: ČSV
|
16. 3 2024 |
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B |
Holešov
|
ČSV |
pořadatel: TJ Holešov
| pravidla: ČSV
|
10. 3 2024 |
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo |
Bohumín
|
ČSV |
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín
| pravidla: ČSV
|
9. 3 2024 |
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo |
Bohumín
|
ČSV |
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín
| pravidla: ČSV
|
9. 3 2024 |
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A |
Plzeň - Doudlevce
|
ČSV |
pořadatel: TJ Start Plzeň
| pravidla: ČSV
|
3. 3 2024 |
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo |
Bohumín
|
ČSV |
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín
| pravidla: ČSV
|
2. 3 2024 |
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C |
Nový Hrozenkov
|
ČSV |
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov
| pravidla: ČSV
|
2. 3 2024 |
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B |
Bohumín
|
ČSV |
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín
| pravidla: ČSV
|
24. 2 2024 |
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 9. ročník Memoriálu J. Pešáta |
Havířov - Podlesí
|
ČSV |
pořadatel: SKV Baník Havířov
| pravidla: ČSV
|
23. 2 2024 |
Krajská liga Zlínského kraje mládeže |
Zlín
|
ČSV |
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín
| pravidla: ČSV
|
16. 12 2023 |
47. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí |
Brno - Obřany
|
ČSV |
pořadatel: TAK Hellas Brno
| pravidla: ČSV
|
16. 12 2023 |
7. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů |
Plzeň
|
ČSV |
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň
| pravidla: ČSV
|
16. 12 2023 |
2. ročník Memoriálu Jaroslava Janeby |
Zlín
|
ČSV |
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín
| pravidla: ČSV
|
16. 12 2023 |
6. Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání |
Brno - Bohunice
|
ČSV |
pořadatel: ČAUS, MU Brno
| pravidla: ČSV
|
9. 12 2023 |
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže |
Boskovice
|
ČSV |
pořadatel: Vzpírání Boskovice
| pravidla: ČSV
|
2. 12 2023 |
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev |
Plzeň
|
ČSV |
pořadatel: TJ Start Plzeň
| pravidla: ČSV
|
25. 11 2023 |
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků a Finále ligy starších žáků |
Horní Suchá
|
ČSV |
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá
| pravidla: ČSV
|
18. 11 2023 |
Mistrovství ČR ve vzpírání mladších žáků a Finále ligy mladších žáků |
Holešov
|
ČSV |
pořadatel: TJ Holešov
| pravidla: ČSV
|
18. 11 2023 |
69. Velká cena Plzně ve vzpírání a 18. Memoriál Josefa Pavelce |
Plzeň - Doudlevce
|
ČSV |
pořadatel: TJ Start Plzeň
| pravidla: ČSV
|
11. 11 2023 |
34. ročník TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana |
Havířov - Podlesí
|
ČSV |
pořadatel: SKV Baník Havířov
| pravidla: ČSV
|