Soutěže v roce 2020  Kupák

Január

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.1
2020
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW
27.1
2020
Roma World Cup 2020 ITA Roma EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Február

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25.2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28.2
2020
Malta International Open MLT Cospicua EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Március

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6.3
2020
XXXVIII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF
22.3
2020
European Classic Cup in Powerlifting & Benchpress BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Május

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.5
2020
Letná Univerziáda SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW
28.5
2020
17th International Women Weightlifting Grand Prix 2020 LUX Dudelange WFL
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF

Június

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12.6
2020
10. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
12.6
2020
Czech Weightlifting Open 2020 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF
13.6
2020
Cedron Cup 2020 - 16. ročník súťaže o pohár starostu v mŕtvom ťahu SVK Cerová SAFKST
pořadatel: Powerlifting Club Svätoplukovo | pravidla: IPF | EQ

Július

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6.7
2020
5. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit UAE Sharjah IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Augusztus

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8.8
2020
Pohár SNP v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a mužov masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ

Szeptember

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.9
2020
55. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
12.9
2020
19. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: IWF
20.9
2020
Arnold Classic Europe ESP Barcelona EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.9
2020
Grand Prix Slovakia 2020 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov a žien SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ+RAW
26.9
2020
8. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV
26.9
2020
30. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.9
2020
1. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV

Október

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10.10
2020
26. ročník VC Holešova ve vzpírání a 24. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV

November

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7.11
2020
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK / SRB | pravidla: SZV
17.11
2020
68. Velká cena Plzně ve vzpírání a 17. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV

December

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.12
2020
5. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
5.12
2020
TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
11.12
2020
14. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
12.12
2020
44. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19.12
2020
Senecký vianočný pohár v klasickom tlaku na lavičke SVK Senec SAFKST
pořadatel: Bench Team Bratislava | pravidla: IPF | RAW
19.12
2020
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel