Všechny soutěže  Kupák  Dvojboj

2020. December

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.12
2020
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
12.12
2020
44. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
11.12
2020
14. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
5.12
2020
5. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV

2020. November

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28.11
2020
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK / SRB | pravidla: SZV
17.11
2020
68. Velká cena Plzně ve vzpírání a 17. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV

2020. Október

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22.10
2020
17th International Women Weightlifting Grand Prix 2020 LUX Dudelange WFL
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
10.10
2020
26. ročník VC Holešova ve vzpírání a 24. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV

2020. Szeptember

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.9
2020
1. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
26.9
2020
8. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV
26.9
2020
30. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV
12.9
2020
19. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: IWF
5.9
2020
55. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
4.9
2020
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2020 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF

2020. Augusztus

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28.8
2020
Czech Weightlifting Open 2020 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF

2020. Június

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20.6
2020
Kontrolná súťaž žien a klubová súťaž VK KOFI SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 31
12.6
2020
10. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV

2020. Március

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.3
2020
1. Pohár mládeže Jaroslava Janeby a TJ - Koronavir 2020 CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 10
6.3
2020
XXXVIII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 62

2020. Február

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28.2
2020
Malta International Open MLT Cospicua EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
22.2
2020
11. Memoriał Janusza Kowalczyka POL Łuków PZPC
pořadatel: Orlęta Łuków | pravidla: IWF | soutěžících: 47

2020. Január

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.1
2020
Roma World Cup 2020 ITA Roma EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

2019. December

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
21.12
2019
12. Memoriál Martina Hábera SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 24
21.12
2019
5. ročník Vánočního turnaje ve vzpírání mládeže do 20 let CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 16
21.12
2019
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
14.12
2019
43. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 42
13.12
2019
13. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
7.12
2019
41. Turniej Barbórkowy w podnoszeniu ciężarów POL Polkowice PZPC
pořadatel: KPC Górnik Polkowice | pravidla: IWF | soutěžících: 11
7.12
2019
3. Puchar Burmistrza Bialogardu 2019 POL Bialogard PZPC
pořadatel: AKS Białogard | pravidla: IWF
7.12
2019
4. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
1.12
2019
28. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 16

2019. November

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30.11
2019
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK / SRB | pravidla: SZV | soutěžících: 58

Nepřihlášený uživatel