III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B

Základní údaje:
Datum zahájení: 8. června 2019 7:45
Datum ukončení: 8. června 2019 17:30
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Národní liga družstev
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 32
Místo konání:
Adresa:Hala vzpírání
Štramberská 1361
742 58 Příbor
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí ve dvojboji

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub TRNH Dvojboj Sinclair D
1. PŘÍVĚTIVÝ Robert / 1986 / 86,3 / 5SKV Příbor 115150 265 312,3820 S
2. ZUBEK Adam / 1988 / 80,0 / 2SKV Příbor 101126 227 277,6891 S
3. VLASÁK Radek / 1994 / 82,0 / 3SKV Příbor 100127 227 274,2387 S
4. BÁRTA Petr / 1995 / 71,8 / 9TJ Holešov 95115 210 272,5800 S
5. ELIÁŠ Jan / 1987 / 94,2 / 4SKV Příbor 105135 240 272,3280 S
6. PLISKA Tomáš, Bc. / 1986 / 96,0 / 8TJ Šumperk 101126 227 255,6474 S
7. DOBRÝ Jaroslav / 1999 / 85,9 / 32Vzpírání Haná 95120 215 254,0010 J20
8. RUDOLF Jan / 1996 / 86,3 / 29TAK Hellas Brno 90125 215 253,4420 J23
9. ZDRAŽIL Lukáš / 1994 / 80,8 / 7TJ Holešov 93114 207 251,9397 S
10. MORAVČÍK Václav / 1970 / 99,8 / 28TAK Hellas Brno
NR105
NR122
NR227
251,8792 M3
11. SVOBODA Petr / 1989 / 92,7 / 20SK CWG Bohumín 92120 212 242,1676 S
12. KLUSKA Petr / 1997 / 93,1 / 30TAK Hellas Brno 96115 211 240,5822 J23
13. PRUDKÝ David / 1990 / 92,1 / 10TJ Holešov 91118 209 239,3886 S
14. KOTRC Ondřej / 1990 / 79,7 / 1SKV Příbor 88107 195 238,9920 S
15. LACHNIT Martin / 1991 / 92,5 / 11TJ Holešov 90117 207 236,6631 S
16. BRHEL Pavel / 1969 / 75,1 / 25TAK Hellas Brno 78100 178 225,2234 M4
17. LIENER Jiří / 2000 / 88,5 / 26TAK Hellas Brno 80110 190 221,4260 J20
18. THÉR Jaroslav / 1963 / 73,6 / 23SK CWG Bohumín 7795 172 220,1084 M5
19. PLISKA Ladislav / 1958 / 107,4 / 14TJ Šumperk 83116 199 215,2981 M6
20. VOJTIČKO Petr / 2000 / 86,8 / 17TJ Holešov 81102 183 215,1531 J20
21. NOVOTNÝ Jakub / 1987 / 78,8 / 15TJ Holešov 8193 174 214,5246 S
22. BOLOM Martin / 1995 / 98,9 / 6SKV Příbor 90100 190 211,5460 S
23. BARBULÁK Jan / 1988 / 78,8 / 21SK CWG Bohumín 70100 170 209,5930 S
24. SKOPAL Petr / 1978 / 71,0 / 34Vzpírání Haná 70
NR90
NR160
209,0560 M2
25. GOŘALÍK Jan / 1998 / 83,7 / 16TJ Holešov 7595 170 203,3200 J23
26. KOLÁŘ Petr / 1989 / 88,8 / 19SK CWG Bohumín 7398 171 198,9756 S
27. THEYER Patrik / 1985 / 86,0 / 22SK CWG Bohumín 7295 167 197,1769 S
28. DOBRÝ Jan / 2003 / 101,0 / 33Vzpírání Haná 70100 170 187,8160 J17
29. LIŠKA Petr / 1997 / 89,0 / 31Vzpírání Haná 60100 160 186,0000 J23
30. VAŠÍČEK Tomáš / 2000 / 79,9 / 13TJ Holešov 7278 150 183,6150 J20
-. VLAŠIC Karel / 1990 / 93,6 / 27TAK Hellas Brno 00 0 0,0000 S
-. LIŠKA Radek / 1971 / 102,5 / 35Vzpírání Haná 00 0 0,0000 M3

Nepřihlášený uživatel