International Christmas Cup 2016

Základní údaje:
Datum zahájení: 3. prosince 2016 10:00
Datum ukončení: 4. prosince 2016 18:00
Federace, svaz: WPC-SK
Pravidla soutěže: WPC
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 106
Živé vysílání:
Sledovanost: 1 959 diváků (2 487 celkem)
Místo konání:
Adresa:RIC - Terchovec
Sv. Martina 1500
013 06 Terchová
SVK Slovakia

Pořadatelé:
  • Športcentrum Žilina

Živé vysílání a výsledkový servis

Ze soutěže je na serveru Powerlifter.cz poskytováno živé vysílání, jehož součástí je i kompletní průběžný výsledkový servis. Živý přenos a výsledky technicky zajišťuje Luděk Kalenský.

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Výsledky dle kategorií

BENCHPRESS Open RAW

Soutěžící / RN Team, země
BLACHA Róbert / 1989  SVK - ŠK Chosi
BOLF Petr / 1987  CZE - Valachian Power
DIVINSKÝ Martin / 1994  SVK - VST Kahan Nové Mesto nad Váhom
GREGA Josef / 1993  SVK - Športcentrum Žilina
HRIVŇAK Michal / 1994  SVK - ŠK Chosi
JAŠKANIČ Erik / 1992  SVK - MŠK PWL Svidník
KISS Tibor / 1988  HUN - Kiss Team
KOCHAN Milan / 1994  SVK
KRIŽ Tomáš / 1992  SVK - MŠK PWL Svidník
LIPTÁK Marián / 1994  SVK - Klubina
MÉSZÁROS Lászlo / 1968  HUN
OLÁH Ákos / 1989  HUN - Miskolc Benchpress Team
RADÔŠŤAN Miroslav / 1986  SVK - Stará Bystrica
STEINBOCK Klaus / 1980  AUT - KSV Vöcklabruck
STRUHÁR Slavomír / 1991  SVK - Bull Strong Team
VATEHA Peter / 1981  SVK - Športcentrum Žilina
ZELO Marek / 1980  SVK - Nové Mesto nad Váhom

DEADLIFT Masters RAW

Soutěžící / RN Team, země
CSUPORI Adám / 1957  SVK - Power Csupori
FEKETE Klement / 1952  SVK - Herkules Rožňava
GEJDOŠ Tibor / 1963  SVK - Liptovský Mikuláš, Dúbrava
HERÁK Péter / 1960  SVK - VST Kahan Nové Mesto nad Váhom
HUDEC Marián / 1970  SVK - Silový trojboj Liptov
KOLODŽEJ Martin / 1973  CZE - Sport Břehy
KUBA Miroslav / 1974  SVK - Športcentrum Žilina
KUTZSCH Frank / 1956  GER - K & F Eilenburg
MILÝ Marián / 1973  SVK - Športcentrum Žilina
MINÁRIK Vladislav / 1960  SVK - Športcentrum Žilina
ŐSZI František / 1965  SVK - Silový trojboj Liptov
TOMÁNEK Branislav / 1974  SVK - Trenčín
TRSTENSKÝ Ľubomír / 1974  SVK - Powerlifting Liptovský Hrádok
WRÓBEL Wiesław / 1957  POL - Benchpress Kozy

DEADLIFT Open RAW

Soutěžící / RN Team, země
BELOVEŽČÍK Dávid / 1986  SVK - Bratislava
BLACHA Róbert / 1989  SVK - ŠK Chosi
DIVINSKÝ Martin / 1994  SVK - VST Kahan Nové Mesto nad Váhom
FARKAS Zoltán / 1988  SVK
GRIGEL Juraj / 1992  SVK - Iron Club Bratislava
HORÁK Tomáš / 1994  CZE - Powerlifting Vrchlabí
JANATA Jan / 1992  CZE - Powerlifting Vrchlabí
KAŠIAR Michal / 1987  SVK - Powerlifting Dlhé Pole
KUREK Oliver / 1999  SVK - ŠK Kornel Banská Bystrica
LIPTÁK Marián / 1994  SVK - Klubina
NOVOTNÝ Richard / 1993  CZE - Powerlifting Vrchlabí
PÁSTOR Miroslav / 1984  SVK - Herkules Rožňava
RADÔŠŤAN Miroslav / 1986  SVK - Stará Bystrica
SAMSELI Lubomír / 1986  SVK - Fitness Club Jamník
SISKA Ján / 1980  SVK - Športcentrum Žilina
TLSTÝ Lukáš / 1992  SVK - Topoľčany
TULIS Lukáš / 1980  CZE - Powerlifting Vrchlabí
VATEHA Peter / 1981  SVK - Športcentrum Žilina
ZELO Marek / 1980  SVK - Nové Mesto nad Váhom

DEADLIFT Teens RAW

Soutěžící / RN Team, země
BROŽ Josef / 2000  CZE - Powerlifting Vrchlabí
HORNIAK Miroslav / 1999  SVK - Športcentrum Žilina
HOŠO Richard / 1999  SVK
JANKOVIČ Vít / 1999  SVK - Devil Force Trnava
KUREK Oliver / 1999  SVK - ŠK Kornel Banská Bystrica
MARTIŠ Ľuboš / 2001  SVK - Silový trojboj Liptov
MAŠEK Roman / 1999  CZE - Powerlifting Vrchlabí
MINÁRIK Dominik / 1999  SVK - OST Spojená škola Sečovce
NETOPIL Martin / 2000  CZE - Powerlifting Vrchlabí
ŐSZI Szabolcs / 2004  SVK - Silový trojboj Liptov
SCHEJBAL Ondřej / 1999  CZE
ŠKORIK Marián / 1999  SVK
UNTERMAYER Adrián / 1999  SVK - ŠK Strongman Club DS


Nepřihlášený uživatel