Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 3. ročník Memoriálu J. Pešáta

Základní údaje:
Datum zahájení: 10. února 2018 10:30
Datum ukončení: 10. února 2018 17:30
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Národní liga družstev
Výpočet bodů: Sinclair + Rozdíl + MF
Soutěžících: 35
Místo konání:
Adresa:Hala vzpírání
U Stadionu 2b
736 01 Havířov - Podlesí
CZE Czech Republic

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Memoriál J. Pešáta ve dvojboji

Muži Masters

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země TRNH Dvojboj Rozdíl D
1. LUKÁČ Rudolf / 1969 / 71,5 / 9 SVK - TJ Luke Trenčín 110133243100,0 M3
2. MARUŠKA Vítězslav / 1982 / 86,1 / 6 CZE - TJ Holešov 11014025077,8 M1
3. BRHEL Pavel / 1969 / 73,8 / 21 CZE - TAK Hellas Brno 8010718739,4 M3
4. MIZERA David / 1979 / 87,3 / 32 CZE - TJ Bohemians Praha 9711721439,4 M1
5. MEGÁLY Ján / 1963 / 77,1 / 30 SVK - MKVaSŠ Veľký Meder 8510018530,8 M5
6. KOLÁŘ Daniel / 1968 / 102,2 / 26 CZE - TJ Holešov 10013023025,6 M4
7. PETROV Nikolay / 1973 / 71,4 / 14 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 729316522,2 M3
8. KLIMŠA Dalibor, Bc. / 1968 / 86,7 / 8 CZE - Fit Gym Havířov 8211019218,6 M4
9. ŠPIDLÍK Antonín / 1975 / 97,2 / 35 CZE - TJ Sokol JS Zlín 9212021217,6 M2
10. MEZEI Tibor / 1962 / 105,2 / 13 SVK - MKVaSŠ Veľký Meder 10512022514,6 M5
11. PROHL Karel / 1947 / 62,2 / 2 CZE - SKV BONATRANS Bohumín 55
NR82
13712,6 M8
12. NÉMETH Vincent / 1971 / 84,7 / 23 SVK - MKVaSŠ Veľký Meder 8010018010,6 M3
13. LUTTER Milan / 1956 / 76,7 / 28 CZE - TAK Hellas Brno 70851551,6 M6
14. KOZA Zdeněk / 1972 / 90,3 / 22 CZE - TAK Hellas Brno 751071821,4 M3
15. VYBÍRAL Josef / 1951 / 71,4 / 4 CZE - TJ Sokol JS Zlín 6079139-3,8 M7
16. PERNICA Libor / 1977 / 109,7 / 7 CZE - SPČ Olomouc 90125215-4,4 M2
17. SEKANINA Jan / 1963 / 82,6 / 12 CZE - TAK Hellas Brno 7287159-6,2 M5
18. CHÝLEK Bronislav / 1979 / 95,2 / 25 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 83100183-7,4 M1
19. MAGDOLEN Anton / 1947 / 98,9 / 29 CZE - TJ Sokol M.Ostrava 80
NR107
NR187
-10,8 M8
20. KUKUČKA Jan / 1941 / 73,6 / 17 CZE - Sokol Vyšehrad Praha 6075135-12,2 M9
21. PLISKA Ladislav / 1958 / 105,8 / 19 CZE - TJ Šumperk 86112198-13,6 M6
22. BRODSKÝ Jiří / 1950 / 57,3 / 15 CZE - CCBC Praha 4159100-14,6 M7
23. ORSÁG František / 1953 / 77,5 / 16 CZE - TJ Sokol Nový Hrozenkov 5777134-21,0 M7
24. JURÍČEK Jozef / 1945 / 70,0 / 1 CZE - CCBC Praha 5365118-22,0 M8
25. VICIAN Jan / 1954 / 88,3 / 10 CZE - SKV Baník Havířov 6783150-26,6 M6
26. MIČULEK Zdeněk / 1969 / 77,1 / 24 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 5075125-29,2 M3
27. KLÁTIL Pavel, Ing. / 1942 / 75,7 / 3 CZE - TJ Sokol M.Ostrava 5262114-37,4 M9
28. NEBESKÝ Marek / 1977 / 99,5 / 27 CZE - CCBC Praha 7585160-39,0 M2
29. DOLEŽEL Vladislav / 1968 / 99,2 / 31 CZE - TJ Holešov 7085155-43,4 M4
30. MAZUREK Rudolf / 1977 / 118,7 / 34 CZE - SKV Baník Havířov 7080150-87,4 M2
31. JÍLEK Jaromír / 1962 / 108,0 / 33 CZE - TJ Start Plzeň 5075125-91,0 M5
32. KRÁTKÝ Antonín / 1946 / 110,3 / 18 CZE - TJ Baník Meziboří 4560105-115,6 M8
33. WOLF Vladimír / 1965 / 121,5 / 5 CZE - TJ Baník Meziboří 5770127-116,0 M4
34. MUŠINSKÝ Jan / 1976 / 182,9 / 11 CZE - TJ Sokol M.Ostrava 107140247-118,8 M2

Nepřihlášený uživatel