Medzinárodné open majstrovstvá Slovenska v mŕtvom ťahu, tlaku na lavičke, push&pull a slingshot

Základní údaje:
Datum zahájení: sobota 14. srpna 2021 8:00
Datum ukončení: sobota 14. srpna 2021 18:00
Federace, svaz: Slovak Powerlifting
Pravidla soutěže: GPC
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 77
Živé vysílání:
Sledovanost: 316 diváků (424 celkem)
Místo konání:
Adresa:Kultúrny dom 152
Svätý Kríž
SVK Slovakia

Pořadatelé:

Další informace

Přihlášky zaslat nejpozději do 20.7.2021
Disciplína: | Vytisknout sestavu

BP v tlaku-tahu

Dorastenky II 17-19 -60kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. MIŠOVČIKOVÁ Ema / 2003 / 58,0 / 9 SVK - KSTaK Matej Bardejov
NR75
NR160
235457,8458  T3

Dorastenky II 17-19 -110kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. BALÁŽOVÁ Diana / 2003 / 93,8 / 50 SVK - Benchpress Veľké Levare 47,5047,570,3994  T3

Juniorky -67,5kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. GREGOROVÁ Andrea / 1999 / 64,7 / 3 SVK - ŠK Pressburg Powerlifting
NR77,5
077,5132,0030  J

Ženy -60kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. PADOVÁ Eva / 1990 / 59,6 / 59 SVK - ŠK Zemplín Michalovce 5005089,6300  O

Ženy Masters I 40-49 -75kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. ŠÍMOVÁ Elena / 1978 / 72,7 / 34 SVK - KSTaK Matej Bardejov 105
NR200
305479,2160  M1

Dorastenci II 17-19 -67,5kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. MAŤKO Jakub / 2002 / 66,6 / 37 SVK
NR125
195320417,6640  T3

Dorastenci II 17-19 -75kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. MORAVANSKÝ Andrej / 2002 / 70,2 / 33 SVK - Universum Club Galanta 1000100126,2248  T3

Dorastenci II 17-19 -90kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. VALCHAŘ Petr / 2001 / 87,9 / 57 CZE - Valach Power 140220360368,3347  T3

Juniori -82,5kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. BARTOŠÍK Petr / 2001 / 81,5 / 63 CZE - SKP Holešov 142,50142,5152,4992  J
2. ONDEJKA Martin / 1999 / 81,3 / 84 SVK - Bodygeek Fitness Košice 1400140147,1408  J

Juniori -90kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. ZÁRECKÝ Tomáš / 1997 / 89,9 / 32 SVK - 365Gym Warriors Trnava 170255425411,9950  J
2. KÖVÁRI Roman / 1998 / 88,9 / 24 SVK 150270420414,3586  J

Juniori -100kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. LACZKO Eduard / 1999 / 96,8 / 94 SVK - Warrior Family 2000200187,4156  J
2. KOVALČÍK Dominik / 1999 / 91,5 / 56 CZE - Valach Power 1850185179,0023  J

Juniori +125kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. KOMORA Dominik / 1998 / 132,7 / 87 SVK - Banská Bystrica 190270460393,9808  J

Muži -75kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. LIPTÁK Marián / 1994 / 73,5 / 77 SVK - Powerlifting Club Kysuce 120210330375,8700  O
2. HERÁK Marek / 1995 / 72,6 / 19 SVK - Pro Body & Metal Militia Lučenec
NR150
0150173,0100  O

Muži -82,5kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. ŠEBO Ján / 1991 / 79,3 / 31 SVK - Powerlifting Liptovský Hrádok 140230370393,0880  O

Muži -90kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. ŠAFRÁNEK Dominik / 1992 / 89,4 / 80 SVK - Bodygeek 172,5240412,5401,2800  O
2. HUDAČEK Dominik / 1995 / 85,4 / 17 SVK - Lendak 160220380381,0640  O
3. STANKO Filip / 1990 / 90,0 / 76 SVK - 365Gym Warriors Trnava 182,50182,5176,8425  O

Muži -100kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. ŠPAIS Jan / 1995 / 96,0 / 4 SVK - ŠK Pressburg Powerlifting 220300520484,6400  O
2. MERTVÍK Július ml. / 1996 / 94,4 / 14 SVK - Pro Body & Metal Militia Lučenec 1850185173,8630  O

Muži -125kg EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. BOLF Petr / 1987 / 115,0 / 93 CZE - Valachian Power 3500350305,5500  O
2. KRAJČI Martin / 1988 / 116,2 / 25 SVK - ŠK Kornel Banská Bystrica 2350235204,4970  O

Muži -125kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. TOTH Tomas / 1990 / 124,7 / 61 SVK - Bodygeek Fitness Košice 150335485416,1300  O
2. BOLF Petr / 1987 / 115,0 / 42 CZE - Valachian Power 2200220192,0600  O

Muži +125kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. KRÁL Michal / 1982 / 125,1 / 39 SVK - Silový trojboj Liptov 175230405347,3280  O

Muži Masters I 40-49 -90kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. KISS Jozef / 1975 / 89,8 / 29 SVK - Grand Sládkovičovo 1750175179,8979  M2
2. ŠOLTÝS Ivan / 1978 / 88,6 / 64 SVK - Powerlifting Liptovský Hrádek 1250125125,7501  M1
3. MERTVÍK Július st. / 1973 / 85,9 / 12 SVK - Pro Body & Metal Militia Lučenec 1150115127,9563  M2

Muži Masters II 50-59 -100kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. PUKÁČ Tibor / 1971 / 99,0 / 54 SVK - Pro Body & Metal Militia Lučenec
NR175
NR255
430454,4455  M3

Muži Masters IV 65-69 -100kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. MATEJ Jozef / 1954 / 94,6 / 8 SVK - KSTaK Matej Bardejov 1150115172,3786  M6

Muži Masters V 70-74 -100kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. MERAVÝ Jozef / 1950 / 99,7 / 30 SVK - Silový trojboj Liptov 80160240382,6051  M7
2. MATEJ Ján / 1947 / 93,1 / 1 SVK - KSTaK Matej Bardejov 1100110189,7095  M7

Muži Masters I 40-49 -110kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. BALAZ Marcel / 1977 / 101,1 / 55 SVK - Benchpress Veľké Levare 1850185175,8733  M1
2. KARCHŇÁK Vladimír / 1976 / 107,0 / 11 SVK - Silový trojboj Liptov 177,50177,5165,2965  M1

Muži Masters II 50-59 -110kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. JAKUBEC Stanislav / 1967 / 108,0 / 5 SVK - Spišská Nová Ves 1400140153,0088  M3

Muži Masters III 60-64 -110kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. VRBINIAK Július / 1956 / 103,0 / 13 SVK - Pro Body & Metal Militia Lučenec 1300130176,3975  M5

Muži Masters I 40-49 -125kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. ČORBA Michal / 1979 / 124,9 / 18 SVK - Gemerské Teplice 1500150129,3435  M1

Muži Masters I 40-49 +125kg RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT D
1. PLETKA Peter / 1975 / 125,3 / 88 SVK - ŠK Kornel Banská Bystrica 1700170154,4314  M2


Nepřihlášený uživatel