Mistrovství ČR a SR v silovém trojboji a mrtvém tahu

Základní údaje:
Datum zahájení: 6. dubna 2013 8:00
Datum ukončení: 7. dubna 2013 20:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: GPC
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 119
Živé vysílání:
Sledovanost: 2 514 diváků (3 613 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
Podivín
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolute order v trojboji

Ženy EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Reshel VT D
1. MILÁ Terézia / 1975 / 59,3 / 33 SVK - KSTaK Matej Bardejov 140115130385691,0750VT1 O
2. BUZINKAYOVÁ Erika / 1994 / 48,0 / 54 SVK - KSTaK Matej Bardejov 70
NR55
85210486,1500VT3 T3
3. PUZDEROVÁ Monika / 1991 / 59,6 / 45 SVK - KSTaK Matej Bardejov 70100100270483,0300VT3 J

Ženy RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Reshel VT D
1. VERBOVÁ Olga / 1984 / 71,6 / 15 CZE - Power Břeclav 147,585165397,5629,2425PVT O
2. ŠIMOVA Elena / 1978 / 64,9 / 44 SVK - OKaST Strážské 140
NR70
NR145
355596,7550VT1 O
3. BIELA Monika / 1988 / 67,2 / 22 SVK - KSTaK Matej Bardejov 9052,5120262,5431,2875VT3 O
4. ZÁMEČNÍKOVÁ Veronika / 1988 / 53,8 / 178 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 7040100210416,6400VT3 O
5. BATELKOVÁ Kateřina / 1982 / 65,3 / 129 CZE - Northern Strongman Varnsdorf 8050100230384,5600VT3 O
6. HOMOLKOVÁ Hana / 1988 / 66,8 / 140 CZE - Power Břeclav 8545100230378,8100VT3 O

Junioři EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. GREGA Jozef / 1993 / 78,6 / 65 SVK - OST SŠ Sečovce
NR295
185240720800,4672VT1 T3
2. JURČ Daniel / 1993 / 67,0 / 150 SVK - KSTaK Matej Bardejov 240
NR152,5
207,5600777,5040VT1 T3
3. NAVARA Patrik / 1991 / 110,0 / 155 CZE - SK GIGANT'S Bořislav 330215312,5857,5774,0652MVT J
4. KAČALA Dominik / 1992 / 89,9 / 134 SVK - MŠK PWL Svidník 310195270775773,5042VT1 J
5. GREGA Dominik / 1995 / 82,9 / 152 SVK - OST SŠ Sečovce 265152,5265682,5754,7904VT2 T2
6. ADAMICA Alex / 1989 / 86,1 / 43 SVK - Bratislava 275190260725722,1000VT1 J
7. VELGOS Jakub / 1995 / 99,0 / 13 SVK - KSTaK Matej Bardejov 270
NR202,5
237,5710704,6892VT2 T2
8. VRABEL Jozef / 1994 / 98,7 / 38 SVK - KSTaK Matej Bardejov 280195247,5722,5704,5820VT1 T3
9. SLIVA Jakub / 1994 / 89,0 / 68 SVK - KSTaK Matej Bardejov 250170225645667,2912VT2 T3
10. TRIBUS Patrik / 1995 / 89,6 / 78 SVK - KSTaK Matej Bardejov 230160220610639,0360VT3 T2
11. VYSOKÝ Milan / 1995 / 88,0 / 161 SVK - OST SŠ Sečovce 250155200605630,3979VT3 T3
12. KŘÍŽ Pavel / 1990 / 81,8 / 107 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 215135240590616,1606VT2 J
13. ĎURKOVIČ Maroš / 1989 / 82,0 / 166 SVK - OST SŠ Sečovce 225142,5222,5590610,0600VT3 J
14. STOJASPAL David / 1990 / 92,6 / 94 SVK - Bratislava 220150200570541,5000VT4 J
15. BELIČÁK Marcel / 1996 / 92,2 / 9 SVK - Fitness Club OTJ Jamník 200125170495532,5012  T2
16. HANULÁK Martin / 1993 / 94,0 / 84 SVK - Bratislava 215125202,5542,5526,3660  J
17. KUČERA Vladimír / 1995 / 81,3 / 67 CZE - Junggym 110115180405454,4586  T2
18. HÁCHA Filip / 1996 / 85,8 / 72 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 127,595180402,5453,9154  T2
19. TREBULA Ondřej / 1995 / 60,6 / 151 CZE - Junggym 6050115225339,7140  T2
-. ZÁVODSKÝ Tomáš / 1989 / 94,0 / 127 CZE - Power Břeclav 0022500,0000  J

Junioři RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. NAGY Dávid / 1992 / 97,6 / 171 SVK - Strongman Club Dunajská Streda 230
NR175
NR252,5
657,5625,7559MT J
2. LEHOCKÝ Peter / 1995 / 67,3 / 1 SVK - World Wood Detva 165110190465621,2214VT1 T2
3. MAREČEK Petr / 1998 / 57,5 / 122 CZE - Boskovice 13070130330616,1562VT2 T1
4. HOLOMÍČEK Jakub / 1994 / 74,2 / 80 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 175130207,5512,5612,7860VT1 T3
5. KALENSKÝ Tomáš / 1992 / 88,0 / 87 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 235
NR137,5
227,5600607,4940VT1 J
6. MICHALOV Ján / 1990 / 108,4 / 64 CZE - Power Břeclav 250140280670601,5863VT1 J
7. SALABA Roman / 1993 / 89,0 / 142 CZE - Buffyfitness Powerlifting Team 215120
NR242,5
577,5586,1856VT1 T3
8. DANIŠ Milan / 1990 / 97,7 / 168 SVK - Nitra 230160230620578,6088VT1 J
9. VACHATA Lukáš / 1993 / 78,6 / 99 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 177,5102,5225505561,4388VT1 T3
10. SKÁCEL Miroslav / 1994 / 81,0 / 175 CZE - Tři mušketýři Vyškov 165110220495547,7868VT2 T3
11. KRIŽAN Jaroslav / 1989 / 87,3 / 3 SVK - KK Šachy
NR200
120
NR232,5
552,5545,3175VT1 J
12. JANIŠ Marek / 1992 / 89,2 / 74 CZE - Power Břeclav 202,5112,5227,5542,5544,2468VT2 J
13. ŠKOP Ladislav / 1994 / 81,5 / 32 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 180112,5200492,5542,4100VT2 T3
14. KUČERA Vladimír / 1995 / 81,3 / 67 CZE - Junggym 155125200480538,6176VT1 T2
15. PLUNDRÁK Štěpán / 1997 / 114,6 / 85 CZE - Posilovna Podivín 205110
NR190
505520,2207VT2 T1
16. KEKELÁK Adam / 1994 / 105,5 / 144 SVK - ŠK Kroton Košolna 195142,5205542,5515,8198VT2 T3
17. HOFMAN Denis / 1993 / 87,7 / 28 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 182,5100220502,5514,7610VT2 T3
18. PAVEL Marek / 1994 / 72,9 / 145 SVK - KSTaK Matej Bardejov 157,5102,5165425506,9740VT3 T3
19. SZÁBO Bence / 1995 / 132,1 / 138 SVK - Strongman Club Dunajská Streda 210120
NR230
560503,9664VT3 T3
20. TKÁČ Daniel / 1993 / 67,2 / 93 SVK - KSTaK Matej Bardejov 120
NR95
152,5367,5474,6924VT3 T3
21. DOBEŠ Roman / 1997 / 70,5 / 158 CZE - Posilovna Podivín 13077,5130337,5472,3245  T1
22. HOVJACKÝ Ondřej / 1997 / 74,8 / 59 CZE - Boskovice 13582,5140357,5471,2064  T1
23. VAŠÍČEK Lukáš / 1995 / 63,4 / 115 CZE - Posilovna Podivín 11077,5140327,5467,5914VT3 T2
24. ŠAFAŘÍK Vlastimil / 1998 / 70,0 / 94 CZE - Posilovna Podivín 12072,5125317,5466,2868  T1
25. CSIBA Zoltán / 1994 / 86,0 / 154 SVK - Strongman Club Dunajská Streda 160110170440465,4672VT3 T3
26. VAŠÍČEK Patrik / 1997 / 55,9 / 113 CZE - Posilovna Podivín 955095240432,0216  T2
27. JANOUŠEK Tomáš / 1993 / 61,8 / 43 CZE - Boskovice 12065120305428,5006  J
28. PAROLEK Miroslav / 1997 / 84,8 / 157 CZE - Boskovice 16575120360409,2408  T2
-. NOVOTNÝ Richard / 1993 / 86,7 / 48 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 00
NR235
00,0000  T3
-. GUTTEK Tibor / 1994 / 89,3 / 37 SVK - KSTaK Matej Bardejov 0018500,0000  T3

Muži EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. BIROŠ Marek / 1980 / 89,5 / 97 SVK - KSTaK Matej Bardejov 325225275825801,9000MT O
2. HURDÁLEK Martin / 1978 / 97,7 / 11 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 325240250815753,0600VT1 O
3. PIANKA Jan, DiS / 1977 / 58,7 / 12 CZE - OST Varnsdorf 175112,5210497,5730,8275VT2 O
4. ČIČVARA Jozef / 1989 / 82,5 / 109 SVK - KSTaK Matej Bardejov 245202,5245692,5712,5825VT1 O
5. TUROCI Michal / 1989 / 82,5 / 18 SVK - KST Herkules Rožňava 300170220690710,0100VT1 O
6. HURDÁLEK Pavel / 1980 / 111,3 / 40 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 320220260800704,8000VT2 O
7. PIANKA Daniel / 1977 / 62,3 / 64 CZE - OST Varnsdorf 180130207,5517,5698,6250VT2 O
8. JIRUŠKA Lukáš / 1983 / 97,4 / 46 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 280200260740684,5000VT1 O
9. JUNG Kamil / 1979 / 79,0 / 160 CZE - Junggym 140100140380405,0800  O
-. ŠRUC Jaromír / 1981 / 106,4 / 108 CZE - Fitness Norma Žatec 380027000,0000  O

Muži RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. SNAJDR Miloš / 1977 / 120,7 / 135 SVK - Power Club Urban Komárno 305200340845729,2350SMT O
2. BALAŽIK Pavel / 1979 / 51,4 / 79 SVK - Powerlifting Liptov Beňadiková 125
NR90
NR157,5
372,5689,4975VT1 O
3. LÉTAL Michal / 1975 / 133,8 / 121 CZE - Posilovna Podivín 290
NR220
NR300
810686,0700PVT O
4. TESAŘÍK František / 1973 / 117,5 / 100 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 275
NR200
305780677,0400PVT O
5. HORÁK Petr / 1979 / 81,9 / 90 CZE - SK Xxtreme Nutrition Praha 230142,5270642,5664,3450PVT O
6. MAKOVSKÝ Josef / 1982 / 97,5 / 133 CZE - SK Xxtreme Nutrition Praha 245170300715661,3750PVT O
7. MARSCH Jan / 1977 / 123,7 / 114 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 285165
NR307,5
757,5650,6925MVT O
8. BRÁZDA Marek / 1974 / 109,1 / 167 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 250170280700620,9000MVT O
9. HALAJ Peter / 1980 / 74,2 / 39 SVK - World Wood Detva 205132,5210547,5617,5800VT1 O
10. RUSKA Marek / 1985 / 99,5 / 134 CZE - Power Břeclav 230165275670614,3900MVT O
11. HOREŠ Viktor / 1985 / 107,1 / 125 SVK - Strongman Club Dunajská Streda 230
NR190
260680606,5600MT O
12. SUDA Jan / 1979 / 109,0 / 95 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 235172,5275682,5605,3775VT1 O
13. SAZMA Karel / 1975 / 74,4 / 51 CZE - Metalpower 165127,5230522,5587,2900VT1 O
14. JIRUŠKA Lukáš / 1983 / 97,4 / 46 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 235150232,5617,5571,1875VT1 O
15. LEPIEŠ Tomáš / 1980 / 83,5 / 77 SVK - World Wood Detva 200135225560570,6400VT1 O
16. LOUŽECKÝ Ondřej / 1983 / 73,6 / 73 CZE - Tři mušketýři Vyškov 170100220490556,6400VT2 O
17. MILÝ Marián / 1973 / 99,2 / 2 SVK - KSTaK Matej Bardejov 200170220590541,6200VT1 O
18. SAKHNOV Kirill / 1985 / 99,8 / 8 CZE - Power Břeclav 230135220585535,2750VT2 O
19. BEAUREGARD David / 1982 / 82,5 / 124 AUS 170120220510524,7900  O
20. MARVAN Lukáš / 1986 / 81,2 / 127 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 175117,5210502,5523,1025VT2 O
21. GUTEJ Jakub / 1985 / 96,5 / 89 CZE - SK Xxtreme Nutrition Praha 190135210535497,0150VT2 O
22. VIZGUNOV Alexandr / 1980 / 106,4 / 98 SVK - MKVaSŠ Košice 210147,5195552,5493,9350VT2 O
23. TARNÓCZY Miroslav / 1980 / 89,1 / 172 CZE - Northern Strongman Varnsdorf 15095210455443,1700VT3 O
24. OSIČKA Aleš / 1988 / 88,8 / 55 CZE - Junggym 150105195450439,2000VT3 O
25. JUNG Kamil / 1979 / 79,0 / 160 CZE - Junggym 13095165390415,7400  O
-. KARÁCSONY Peter / 1982 / 80,8 / 71 SVK - Strongman Club Dunajská Streda 0020000,0000  O
-. TRSTENSKÝ Lubomír / 1974 / 109,0 / 149 SVK - Powerlifting Liptov Beňadiková 0026000,0000  O
-. PUZSÉR Peter / 1988 / 152,3 / 128 SVK - Strongman Club Dunajská Streda
NR340
NR192,5
000,0000  O

Muži Masters EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. HOZA Stanislav / 1956 / 86,0 / 114 CZE - Power Břeclav 285175210670867,2520PVT M4
2. FEKETE Klement / 1952 / 108,7 / 7 SVK - KST Herkules Rožňava 250150240640784,2816VT3 M5
3. ČERVINKA Michal / 1960 / 90,0 / 58 SVK - Fitness Club OTJ Jamník 260155245660759,1340VT2 M3
4. HURDÁLEK Libor / 1954 / 99,9 / 63 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 250160200610737,8743VT1 M4
5. KUČERÁK Stanislav / 1964 / 73,2 / 29 SVK - KSTKF Volgyák Rožňava 200140200540687,5831VT3 M2
6. MAREŠ Václav / 1968 / 105,5 / 180 CZE - SK Xxtreme Nutrition Praha 260185230675632,1159VT3 M1
7. JUNG František / 1955 / 87,1 / 169 CZE - Junggym 7060130260333,1734  M4

Muži Masters RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. VEREŠ Bartolomej / 1936 / 73,3 / 103 SVK - MKVaSŠ Košice 11060140310699,1182  M8
2. LEHOCKÝ Peter / 1972 / 79,9 / 149 SVK - World Wood Detva
NR232,5
NR160
215607,5643,5065MT M1
3. MIKULČÍK Milan / 1957 / 67,4 / 88 SVK - World Wood Detva 14095180415641,6938VT2 M4
4. ŠAFAŘÍK Michal / 1967 / 108,4 / 75 CZE - Posilovna Podivín
NR250
NR150
NR250
650622,9223MVT M2
5. JURČIŠIN Stanislav / 1946 / 108,1 / 66 SVK - MKVaSŠ Košice 165107,5170442,5615,6436VT4 M6
6. SPODNIAK Pavel / 1948 / 57,0 / 171 SVK - World Wood Detva 8060125265613,7514  M5
7. GIŇOVSKÝ Ivan / 1967 / 97,2 / 153 SVK - Powerlifting Liptov Beňadiková
NR235
NR140
NR220
595593,9457VT1 M2
8. MAREŠ Václav / 1968 / 105,5 / 112 CZE - SK Xxtreme Nutrition Praha 210165250625585,2925VT1 M1
9. ŠLESINGER Vladimir / 1966 / 97,1 / 102 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 200120230550558,1928VT1 M2
10. ÖSZI František / 1954 / 81,9 / 143 SVK - Power Club Urban Komárno 120
NR100
150370505,7708VT4 M4
11. VÍTEK Jan / 1971 / 134,1 / 92 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 215167,5200582,5500,2848VT3 M1
12. ZVADA Tibor / 1958 / 81,4 / 86 SVK - MKVaSŠ Košice 14085160385491,2184VT4 M3
13. OSIČKA Bronislav / 1972 / 98,6 / 49 CZE - Junggym 180105205490450,8000VT3 M1
14. JUNG František / 1955 / 87,1 / 169 CZE - Junggym 8050140270345,9877  M4
-. MIZERA Jaromír / 1966 / 108,0 / 172 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 0023000,0000  M2


Nepřihlášený uživatel