Mistrovství ČR a SR v silovém trojboji a mrtvém tahu

Základní údaje:
Datum zahájení: 6. dubna 2013 8:00
Datum ukončení: 7. dubna 2013 20:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: GPC
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 119
Živé vysílání:
Sledovanost: 2 514 diváků (3 613 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
Podivín
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Vytisknout sestavu

MT RAW - absolutní

Ženy RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. BATELKOVÁ Kateřina / 1982 / 65,3 / 129 CZE - Northern Strongman Varnsdorf 100 167,2000MVT O

Muži RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. SNAJDR Miloš / 1977 / 120,7 / 135 SVK - Power Club Urban Komárno 340 293,4200  O
2. BALAŽIK Pavel / 1979 / 51,4 / 79 SVK - Powerlifting Liptov Beňadiková
NR157,5
291,5325  O
3. HORÁK Petr / 1979 / 81,9 / 90 CZE - SK Xxtreme Nutrition Praha 270 279,1800PVT O
4. MAKOVSKÝ Josef / 1982 / 97,5 / 133 CZE - SK Xxtreme Nutrition Praha 300 277,5000PVT O
5. TESAŘÍK František / 1973 / 117,5 / 100 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 305 264,7400PVT O
6. MARSCH Jan / 1977 / 123,7 / 114 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov
NR307,5
264,1425PVT O
7. SAZMA Karel / 1975 / 74,4 / 51 CZE - Metalpower 230 258,5200PVT O
8. MICHALOV Ján / 1990 / 108,4 / 64 CZE - Power Břeclav 280 251,4092PVT J
9. VACHATA Lukáš / 1993 / 78,6 / 99 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 225 250,1460PVT T3
10. LOUŽECKÝ Ondřej / 1983 / 73,6 / 73 CZE - Tři mušketýři Vyškov 220 249,9200MVT O
11. BRÁZDA Marek / 1974 / 109,1 / 167 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 280 248,3600PVT O
12. HOLOMÍČEK Jakub / 1994 / 74,2 / 80 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 207,5 248,1036MVT T3
13. SUDA Jan / 1979 / 109,0 / 95 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 275 243,9250PVT O
14. SKÁCEL Miroslav / 1994 / 81,0 / 175 CZE - Tři mušketýři Vyškov 220 243,4608PVT T3
15. NOVOTNÝ Richard / 1993 / 86,7 / 48 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov
NR235
242,4448PVT T3
16. JURČIŠIN Stanislav / 1946 / 108,1 / 66 SVK - MKVaSŠ Košice 170 236,5184  M6
17. MAREŠ Václav / 1968 / 105,5 / 112 CZE - SK Xxtreme Nutrition Praha 250 234,1170MVT M1
18. TRSTENSKÝ Lubomír / 1974 / 109,0 / 149 SVK - Powerlifting Liptov Beňadiková 260 230,6200  O
19. BEAUREGARD David / 1982 / 82,5 / 124 AUS 220 226,3800  O
20. HOFMAN Denis / 1993 / 87,7 / 28 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 220 225,3680MVT T3
21. KUČERA Vladimír / 1995 / 81,3 / 67 CZE - Junggym 200 224,4240MVT T2
22. MIZERA Jaromír / 1966 / 108,0 / 172 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 230 220,6666MVT M2
23. DANIŠ Milan / 1990 / 97,7 / 168 SVK - Nitra 230 214,6452  J
24. KARÁCSONY Peter / 1982 / 80,8 / 71 SVK - Strongman Club Dunajská Streda 200 208,8000  O
25. TARNÓCZY Miroslav / 1980 / 89,1 / 172 CZE - Northern Strongman Varnsdorf 210 204,5400VT1 O
26. VAŠÍČEK Lukáš / 1995 / 63,4 / 115 CZE - Posilovna Podivín 140 199,8864VT2 T2
27. PLUNDRÁK Štěpán / 1997 / 114,6 / 85 CZE - Posilovna Podivín
NR190
195,7266VT1 T1
28. GUTEJ Jakub / 1985 / 96,5 / 89 CZE - SK Xxtreme Nutrition Praha 210 195,0900VT2 O
29. GUTTEK Tibor / 1994 / 89,3 / 37 SVK - KSTaK Matej Bardejov 185 190,6092  T3
30. OSIČKA Aleš / 1988 / 88,8 / 55 CZE - Junggym 195 190,3200VT2 O
31. OSIČKA Bronislav / 1972 / 98,6 / 49 CZE - Junggym 205 188,6000VT2 M1
32. ŠAFAŘÍK Vlastimil / 1998 / 70,0 / 94 CZE - Posilovna Podivín 125 183,5775VT3 T1
33. DOBEŠ Roman / 1997 / 70,5 / 158 CZE - Posilovna Podivín 130 181,9324  T1
34. JUNG František / 1955 / 87,1 / 169 CZE - Junggym 140 179,4010VT3 M4
35. JUNG Kamil / 1979 / 79,0 / 160 CZE - Junggym 165 175,8900VT3 O
36. VÍTEK Jan / 1971 / 134,1 / 92 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 200 171,7716  M1
37. VAŠÍČEK Patrik / 1997 / 55,9 / 113 CZE - Posilovna Podivín 95 171,0086  T2


Nepřihlášený uživatel