Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů do 20 a 23 let

Základní údaje:
Datum zahájení: 1. října 2016 7:30
Datum ukončení: 1. října 2016 17:30
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 42
Živé vysílání:
Sledovanost: 250 diváků (319 celkem)
Místo konání:
Adresa:Hala policejní školy
Zlínská 991
Holešov
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí ve dvojboji

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub TRNH Dvojboj Sinclair D
1. MAREČEK Petr / 1998 / 75,6 / 14TJ SOUz Boskovice 131140271344,8475 J20
2. KOPECKÝ Vlastimil / 1995 / 95,9 / 2TJ Sokol Nový Hrozenkov 133167300339,3900 J23
3. GORNÝ Jakub / 1998 / 91,9 / 6TJ TŽ Třinec 125157282324,8640 J20
4. BEČVÁŘ Kamil / 1994 / 81,0 / 12TJ Bohemians Praha 110155265324,5985 J23
5. MANHART Václav / 1996 / 103,1 / 9TJ Lokomotiva Cheb 130165295324,4705 J20
6. ŠTREICHL Martin / 2000 / 75,4 / 16SKVOZ Horní Suchá 106148254323,7230 J17
7. KŘÍŽ Lukáš / 1998 / 81,8 / 6TJ VTŽ Chomutov 120144264321,7104 J20
8. KOLÁŘ Josef / 1997 / 83,5 / 13TJ Holešov 117144261314,6877 J20
9. HOFBAUER Lukáš / 1997 / 82,8 / 18TJ Sokol JS Zlín 118139257311,2013 J20
10. MAHOVSKÝ David / 1994 / 76,0 / 5PSK Olymp Praha 105140245310,8070 J23
11. PAROLEK Miroslav / 1997 / 91,8 / 4TJ SOUz Boskovice 120145265305,4390 J20
12. STRÁNSKÝ Petr / 1997 / 67,6 / 7TJ Start Plzeň 103119222302,6304 J20
13. POLÁK František / 2001 / 50,2 / 3SKVOZ Horní Suchá 8097177302,2098
14. KUBÍK Jakub / 1996 / 68,6 / 4TJ Sokol Moravská Ostrava 103119222299,7444 J20
15. JANÍČEK Michal / 1994 / 75,8 / 9TJ Sokol Moravská Ostrava 102133235298,5910 J23
16. BARNET Jiří / 1999 / 61,6 / 1SK vzpírání Sokolov 95105200290,5800 J17
17. ŠÍR David / 1998 / 75,5 / 1SKV Teplice 100125225286,5375 J20
18. MATOUŠEK Martin / 1994 / 75,3 / 10TJ Sokol Plzeň 1 98125223284,4142 J23
19. PECKA Tomáš / 1996 / 131,0 / 3SKV Teplice 120155275282,8650 J20
20. HANÁČEK Jan / 1995 / 102,2 / 1TAK Hellas Brno 110145255281,3925 J23
21. MOSKÁL Vlastimil / 1998 / 61,6 / 4SKVOZ Horní Suchá 88105193280,4097 J20
22. HOVJACKÝ Ondřej / 1997 / 83,8 / 15TJ SOUz Boskovice 106125231278,0085 J20
23. BALOGH Jan / 1994 / 68,6 / 3Slavoj 1899 Plzeň 95110205276,7910 J23
24. ŠESTÁK Dominik / 2000 / 64,0 / 5TJ Sokol JS Zlín 88107195275,7885 J17
25. DRNEC Jakub / 1998 / 76,8 / 8TJ VTŽ Chomutov 98120218274,9198 J20
26. DANČ Emil / 2001 / 105,1 / 7SK vzpírání Sokolov 105146251274,1924
27. JANČÍK Pavel / 1999 / 76,7 / 11TJ Sokol JS Zlín 100117217273,8540 J17
28. SPILKA Michal / 1994 / 105,5 / 8TJ Baník Meziboří 105140245267,2950 J23
29. BUCHTA Patrik / 2001 / 68,4 / 9SKVOZ Horní Suchá 92105197266,5016
30. JAKUBÍČEK Matěj / 1999 / 75,7 / 3TJ Start Plzeň 90118208264,4720 J17
31. BITTNER Matěj / 2001 / 61,6 / 5SKVOZ Horní Suchá 77105182264,4278
32. HUML Jiří / 1993 / 88,0 / 10TAK Hellas Brno 100125225264,3975 J23
33. VAVREK Miroslav / 2000 / 65,0 / 1SKVOZ Horní Suchá 75112187261,6691 J17
34. ZBOŘIL Štěpán / 1999 / 64,0 / 6SKVOZ Horní Suchá 83102185261,6455 J17
35. BALÁŽ Patrik / 2000 / 55,0 / 6SKVOZ Horní Suchá 7287159251,7129 J17
36. STUCHLÍK Josef / 1993 / 67,0 / 2TJ Sokol JS Zlín 82100182249,5584 J23
37. BOHUN Lukáš / 1993 / 81,6 / 4TJ Sokol JS Zlín 84113197240,3597 J23
38. TCHURZ Ondřej / 2000 / 74,5 / 7SKV BONATRANS Bohumín 85102187239,9958 J17
39. KMEŤO Petr / 2001 / 59,3 / 2SKVOZ Horní Suchá 7085155231,5545
40. HOCHMAN Jakub / 1998 / 84,8 / 2TJ Sokol JS Zlín 83110193230,9052 J20
41. PADYŠÁK Tomáš / 1998 / 111,7 / 5TJ TŽ Třinec 90115205219,5140 J20
-. MAŇÁK Ladislav / 1994 / 82,4 / 17TAK Hellas Brno 0000,0000 J23


Nepřihlášený uživatel