Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen

Základní údaje:
Datum zahájení: 28. dubna 2019 9:00
Datum ukončení: 4. května 2019 15:00
Federace, svaz: EPF
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Mistrovství Evropy
Výpočet bodů: IPF Formula
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 275
Živé vysílání:
Sledovanost: 608 diváků (689 celkem)
Místo konání:
Adresa:Parkhotel - Kongresové centrum
U Borského parku 31
320 04 Plzeň
CZE Czech Republic

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trojboji

Dorostenky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země BPMT Trojboj IPF D
1. RUSANENKO Daria / 2001 / 71,62 / 20 UKR 222,5125182,5 530 653,76 D
2. GORDEEVA Oksana / 2001 / 66,34 / 19 RUS 200112,5185 497,5 639,53 D
3. JONSDOTTIR Soley / 2001 / 111,92 / 26 ISL
WR265,5
155200 620,5 635,56 D
4. ANTONIUK Anastasiia / 2002 / 56,95 / 11 UKR 175107,5160 442,5 618,87 D
5. SMIRNOVA Daria / 2001 / 77,42 / 25 RUS
CR215
95190 500 604,57 D
6. BESSONOVA Lada / 2001 / 61,98 / 14 RUS 155120152,5 427,5 580,16 D
7. BUKKINA Olena / 2001 / 62,19 / 16 UKR 177,590147,5 415 565,48 D
8. JANSOVÁ Dominika / 2001 / 60,44 / 17 CZE
NR160
85
NR162,5
NR407,5
563,73 D
9. POLIANSKA Mariia / 2003 / 46,11 / 3 UKR 13570
CR145
350 561,93 D
10. VASILEVA Anna / 2001 / 62,51 / 18 RUS 160107,5142,5 410 558,76 D
11. CHEBUNINA Karina / 2003 / 56,15 / 12 RUS 16070157,5 387,5 558,18 D
12. KSENZOVA Yuliya / 2001 / 46,17 / 2 RUS 13577,5125 337,5 545,06 D
13. DORONINA Aleksandra / 2001 / 67,62 / 21 RUS 147,592,5155 395 525,72 D
14. YAVORSKA Valeriia / 2003 / 51,06 / 4 UKR 14077,5122,5 340 523,37 D
15. KOLESNYK Anita / 2003 / 56,54 / 9 UKR 14567,5142,5 355 518,51 D
16. BELSKAYA Tatiana / 2002 / 51,21 / 5 RUS 137,580115 332,5 513,39 D
17. PARASKEVYCH Kateryna / 2001 / 75,15 / 24 UKR 130125120 375 485,48 D
18. TURKOVÁ Denisa / 2003 / 51,29 / 8 CZE
NR125
NR62,5
110
NR297,5
469,71 D
19. ROMANOVA Mariia / 2002 / 42,68 / 1 RUS 11542,5110 267,5 469,36 D
20. SLÍŽOVÁ Patrícia / 2001 / 75,2 / 23 SVK
NR145
NR72,5
130
NR347,5
457,67 D
21. RAJOS Vivien Virag / 2002 / 70,2 / 22 HUN 14067,5125 332,5 453,23 D
22. LAPŠANSKÁ Olívia / 2003 / 56,55 / 10 SVK
NR120
50
NR125
NR295
448,30 D
23. STÍSKALOVÁ Lenka / 2002 / 51,89 / 6 SVK
NR112,5
NR67,5
NR100
NR280
445,88 D
24. BZDYR Sofiia / 2003 / 51,56 / 7 UKR 107,555112,5 275 440,89 D
25. NAGY Boglarka / 2003 / 60,95 / 15 HUN 11055130 295 435,56 D

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země BPMT Trojboj IPF D
1. KRUEGER Sonja-Stefanie / 1999 / 66,48 / 7 GER 232,5157,5197,5
CR587,5
735,39 J
2. VILMAR Matilda / 1996 / 62,31 / 17 SWE 212,5
WR150,5
172,5 535,5 698,62 J
3. LOWE Jessika / 1996 / 73,06 / 12 SWE 215140212,5 567,5 686,96 J
4. KRASNOVA Ruslana / 2000 / 69,44 / 6 UKR 210127,5180 517,5 648,80 J
5. AUNG Frida / 1997 / 61,24 / 15 NOR 182,5120182,5 485 647,40 J
6. SHENDERCHUK Mariia / 1998 / 62,64 / 16 UKR 187,5120172,5 480 635,67 J
7. CHERVIAKOVA Anastasiia / 1999 / 51,23 / 7 RUS 17595150 420 621,71 J
8. PONOMAREVA Olga / 2000 / 55,94 / 8 RUS 170112,5150 432,5 612,04 J
9. BJAANES Natalie / 1999 / 62,15 / 14 NOR 175110170 455 610,03 J
10. LEBEDEVA Mariia / 1996 / 72,84 / 9 RUS 190120170 480 598,28 J
11. FORNACIARI Munira / 1996 / 51,67 / 5 ITA 167,590142,5 400 594,57 J
12. ANTONSEN Julie / 1998 / 69,52 / 1 NOR 182,5107,5175 465 593,53 J
13. KITSUL Alexandra / 2000 / 84,53 / 13 RUS 197,5120190 507,5 592,69 J
14. PRIBULOVA Daria / 1997 / 56,88 / 12 RUS 172,580162,5 415 587,15 J
15. OSIIK Yuliia / 1998 / 56,97 / 10 UKR 17595145 415 586,75 J
16. JONES Lizzis / 1996 / 70,61 / 4 GBR 175102,5175 452,5 576,96 J
17. GAUTADOTTIR Kara / 1996 / 56,49 / 11 ISL 16087,5150 397,5 568,43 J
18. SABATHY Marlene / 1996 / 55,72 / 9 AUT 162,587,5142,5 392,5 565,93 J
19. NAZAREVA Anastasia / 1998 / 86,65 / 14 RUS 195127,5160 482,5 563,98 J
20. HURAK Viktoriia / 1998 / 51,62 / 6 UKR 147,592,5132,5 372,5 560,92 J
21. DEMIAN Zina / 1997 / 46,71 / 4 UKR 137,585125 347,5 555,15 J
22. BRAZHNYK Dariia / 1997 / 42,35 / 2 UKR 132,575112,5 320 544,55 J
23. FOMINA Natalia / 1999 / 46,27 / 3 RUS 127,570137,5 335 541,20 J
24. MAYCOCK Amelia / 2000 / 60,96 / 19 GBR 132,575157,5 365 514,06 J
25. ZHILTCOVA Ekaterina / 1996 / 42,25 / 1 RUS 11065120 295 510,18 J
26. RÁBOVÁ Tereza / 1999 / 61,96 / 18 CZE 13555137,5 327,5 469,04 J
27. ZALESINSKA Wiktoria / 2000 / 95,9 / 16 POL 17085140 395 466,27 J
28. STANECI - COSEREA Iulia / 1999 / 79,32 / 11 ROM 11572,5120 307,5 410,25 J
-. LIS Ida / 2000 / 67,25 / 5 POL 0110185 0 0,00 J
-. JOHANSSON Emma / 1996 / 68,36 / 3 SWE 0132,5160 0 0,00 J
-. KAHRER Ines / 1996 / 68,8 / 2 AUT 192,50175 0 0,00 J
-. HUEBENTHAL Johanna / 1996 / 81,15 / 10 GER 2250225 0 0,00 J
-. GARDARSDOTTIR Iris Hronn / 1997 / 83,42 / 8 ISL 00172,5 0 0,00 J
-. JURKANINOVÁ Kristína / 1998 / 98,64 / 15 SVK 0110
NR192,5
0 0,00 J

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země BPMT Trojboj IPF D
1. TIMMERS Ankie / 1986 / 79,28 / 15 NED 230177,5222,5 630 726,88 O
2. MARCHENKO Antonina / 1989 / 71,71 / 9 UKR 240175185 600 725,59 O
3. KARLYSHEVA Victoria / 1993 / 56,64 / 16 RUS 217,5122,5190 530 722,61 O
4. JOERGENSEN Sk. Eline / 1985 / 62,75 / 24 NOR 220135200 555 718,04 O
5. LOMATSKAIA Daria / 2001 / 62,67 / 26 RUS
WR217,5
WR142,5
CR192,5
WR552,5
715,67 D
6. SILBERZAHN Cathrin / 1988 / 70,98 / 6 GER 235145207,5 587,5 715,67 O
7. LORENZ Anastasia / 1985 / 56,37 / 19 RUS 187,5145187,5 520 712,48 O
8. DEREVYANKO Anastasiya / 1987 / 50,36 / 7 UKR 190115182,5 487,5 711,25 O
9. ZAIATS Lidiia / 1996 / 70,26 / 8 RUS 230145205 580 710,85 J
10. STEEL Ellie / 1991 / 56,84 / 12 GBR 200145175 520 709,78 O
11. SORLIE Heranger Anne / 1992 / 83,55 / 13 NOR 250155220 625 707,69 O
12. HAUGEN Mikkelsen Hilde / 1991 / 56,7 / 20 NOR 200135172,5 507,5 695,98 O
13. WIK Frida / 1991 / 77,17 / 11 SWE 215155207,5 577,5 682,36 O
14. HARHUNOVSKA Nataliia / 1998 / 61,77 / 27 UKR 212,5125177,5 515 678,43 J
15. BAGGER Trine / 1986 / 51,78 / 9 DEN 170105190 465 674,00 O
16. HUGDAL Hildeborg / 1983 / 126,39 / 19 NOR 265212,5210 687,5 665,72 O
17. JOHANSEN Jenny Marie / 1989 / 62,13 / 28 NOR 197,5115192,5 505 665,63 O
18. EROKHINA Mariia / 1995 / 71,22 / 2 RUS 215125197,5 537,5 662,97 O
19. KENSENHUIS Iris / 1983 / 82,3 / 16 NED 222,5102,5242,5 567,5 656,27 O
20. KUKHAREVA Anna / 1990 / 105,68 / 22 RUS 252,5152,5225 630 655,76 O
21. DI Trani Chiara / 1987 / 54,59 / 17 ITA 17595192,5 462,5 654,57 O
22. PARRELLO Francesca / 1994 / 71,18 / 4 ITA 212,5110205 527,5 652,78 O
23. SUNE Caroline / 1985 / 56,74 / 14 FRA 190107,5172,5 470 651,98 O
24. ZAHORUIKO Valentyna / 1992 / 83,71 / 14 UKR 235132,5192,5 560 644,99 O
25. MARZADRO Eleonora / 1990 / 70,92 / 7 ITA 200132,5185 517,5 643,36 O
26. SAYDASHEVA Svetlana / 1988 / 46,86 / 2 RUS 157,587,5167,5 412,5 639,38 O
27. OROBETS Inna / 1971 / 105,57 / 21 UKR 227,5180197,5 605 634,39 M1
28. AABERG Jane / 1981 / 88,76 / 23 DEN 215117,5230 562,5 633,85 O
29. LEGARD Stephanie / 1981 / 46,46 / 3 FRA 16095150 405 632,26 O
30. PRESENTI Valentina / 1991 / 55,11 / 11 ITA 177,5100167,5 445 630,97 O
31. BAK Kathrine / 1981 / 65,11 / 3 DEN 17095220 485 630,94 O
32. GOODWIN Emma / 1987 / 51,69 / 6 GBR 16580180 425 625,27 O
33. BROXTERMANN Katja / 1986 / 71,72 / 5 GER 192,5137,5170 500 622,48 O
34. SCHJOETT Anna / 1995 / 60,77 / 29 DEN 180102,5175 457,5 618,64 O
35. IVANOVA Irina / 1996 / 46,65 / 4 RUS 150
WR112,5
132,5 395 617,85 J
36. COWELL Kimberley / 1988 / 69,09 / 1 GBR 185127,5170 482,5 613,36 O
37. VAN DER MEULEN Brenda / 1978 / 113,55 / 20 NED 215195187,5 597,5 613,34 M1
38. TALAHATU Evita / 1987 / 56,93 / 13 NED 165110160 435 610,23 O
39. FREDERIKSEN Lise / 1982 / 81,84 / 18 DEN 210112,5195 517,5 609,29 O
40. BERRY Laura / 1982 / 94,51 / 25 GBR 190167,5185 542,5 602,01 O
41. BUXBOM Eva / 1969 / 56,28 / 18 DEN
CR160
90
CR172,5
WR422,5
598,67 M2
42. MILES Sheri / 1986 / 75,71 / 12 GBR 175112,5200 487,5 597,12 O
43. OSYCHKA Larysa / 1986 / 56,68 / 15 UKR 17092,5155 417,5 590,97 O
44. QUIGNAUDON Sandrine / 1991 / 51,29 / 8 SWE 15095150 395 590,41 O
45. ELDER Lauren / 1989 / 62,49 / 22 GBR 157,572,5182,5 412,5 561,60 O
46. CARLSSON Malin / 1994 / 46,57 / 1 SWE 13087,5132,5 350 559,24 O
47. HART Lucy / 1995 / 59,53 / 25 GBR 15580165 400 558,78 O
48. SCHMIDT Dagna / 1990 / 62,38 / 23 POL 145107,5120 372,5 517,69 O
-. SHLOPKO Tetyana / 1996 / 51,05 / 5 UKR 0120155 0 0,00 J
-. ANTHOUARD Melodie / 1988 / 56,63 / 10 FRA 0135165 0 0,00 O
-. WAAGE Hulda / 1985 / 82,61 / 10 ISL 2300180 0 0,00 O
-. ARNESEN Hille Heidi / 1970 / 83,99 / 17 NOR 000 0 0,00 M1
-. SWEATMAN Katrina / 1985 / 121,8 / 24 GBR 0140190 0 0,00 O

Dorostenci

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země BPMT Trojboj IPF D
1. STEPANOV Evgenii / 2001 / 73,55 / 12 RUS 260180245 685 614,32 D
2. KONKOV Arsenii / 2001 / 92,35 / 6 RUS 280190290 760 590,35 D
3. YUSHCHENKO Vladislav / 2002 / 58,78 / 7 RUS 207,5132,5205 545 583,63 D
4. VOLBENKO Mikhail / 2001 / 91,06 / 7 RUS 280195255 730 573,70 D
5. SHERSTNEV Ilia / 2003 / 116,88 / 14 RUS
CR328
242,5270 840,5 573,08 D
6. BURBA Rokas / 2001 / 73,88 / 15 LTU 230175225 630 568,39 D
7. SUVOROV Nikita / 2001 / 65,15 / 8 RUS 205145210 560 555,82 D
8. MAGIERA Wojciech / 2001 / 73,03 / 16 POL 225162,5220 607,5 554,32 D
9. KAZAK Vyacheslav / 2001 / 82,57 / 1 RUS 255172,5230 657,5 552,12 D
10. POPOV Sergei / 2002 / 58,11 / 3 RUS 20095210 505 550,52 D
11. ŠÍP Ondřej / 2002 / 91,34 / 5 CZE 280160252,5 692,5 546,24 D
12. HUŽVÁR Martin / 2002 / 91,35 / 8 SVK 270150
NR267,5
NR687,5
542,67 D
13. HOLINEI Dmytro / 2001 / 114,39 / 13 UKR 315185272,5 772,5 536,51 D
14. SZYMKIEWICZ Mateusz / 2001 / 95,01 / 11 POL 270175242,5 687,5 531,22 D
15. TUNYK Heorhii / 2002 / 73,4 / 14 UKR 242,5135200 577,5 528,34 D
16. JAKUBEC Kristián Filip / 2001 / 82,12 / 4 SVK 245142,5235 622,5 527,56 D
17. JURKA Matěj / 2001 / 96,89 / 12 CZE 265167,5257,5 690 527,41 D
18. RYBÁR Filip / 2001 / 81,7 / 2 CZE 225
NR165
217,5 607,5 517,83 D
19. TÓTH Nicolas / 2001 / 102,9 / 10 CZE 240220225 685 507,80 D
20. BEBLO Bartosz / 2002 / 65,48 / 9 POL 200107,5190 497,5 499,42 D
21. HARTLEY Ben / 2001 / 64,46 / 10 GBR 187,5115172,5 475 484,94 D
22. NOSACH Egor / 2002 / 52,47 / 2 RUS 152,5100145 397,5 484,63 D
23. MAIR Julian / 2001 / 68,89 / 13 AUT 180100212,5 492,5 478,68 D
24. CATARAMBA Alexandru / 2001 / 120,54 / 17 ROM 265200222,5 687,5 471,33 D
25. MOISE Cristian / 2001 / 57,21 / 4 ROM 16592,5152,5 410 465,44 D
26. PLEBAN Pawel / 2002 / 58,14 / 5 POL 15090172,5 412,5 462,30 D
27. VOJAČIK Milan / 2001 / 64,34 / 11 SVK 165115155 435 450,24 D
28. TUSZYNSKI Bartlomiej / 2003 / 134,79 / 18 POL 235175237,5 647,5 424,67 D
29. KACINSKAS Mintartas / 2004 / 58,23 / 6 LTU 13075145 350 402,39 D
30. BENEDIKOVIČ Martin / 2001 / 93,98 / 9 SVK 195110180 485 393,56 D
31. KUČERA Lukáš / 2003 / 51,26 / 1 SVK
NR102,5
60117,5 280 370,10 D
32. ZÁVODNÝ Jakub / 2004 / 122,25 / 16 SVK 195130190 515 363,70 D
-. RADA Karel / 2001 / 82,25 / 3 CZE 2450
NR255
0 0,00 D

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země BPMT Trojboj IPF D
1. OLEFIR Denis / 1999 / 73,89 / 9 RUS 320210270 800 704,96 J
2. SODERBERG Jack / 1996 / 82,67 / 3 SWE 300205300 805 662,23 J
3. AGAFOSHIN Aleksei / 1997 / 91,99 / 19 RUS 325235300 860 661,99 J
4. HAGEN Henrik / 1998 / 92,45 / 13 NOR 327,5237,5295 860 660,18 J
5. KOROLEV Petr / 1997 / 78,22 / 8 RUS 302,5185285 772,5 659,26 J
6. DAHL Mickel / 1996 / 82,92 / 6 DEN 307,5187,5307,5 802,5 659,19 J
7. RIKHTER Aleksey / 1998 / 65,55 / 8 RUS 252,5190225 667,5 647,17 J
8. LARSSON Erik / 1999 / 81,79 / 7 SWE 315185272,5 772,5 641,90 J
9. FORIŠ Martin / 1997 / 73,44 / 10 SVK
NR272,5
NR210
235 717,5 641,12 J
10. GRIGORYEV Alexander / 1999 / 63,35 / 6 RUS 235195210 640 638,04 J
11. HOLINEI Viktor / 2000 / 137,9 / 18 UKR 405285330 1 020 633,57 J
12. LANCASTER Alexander / 1997 / 88,21 / 11 NOR 315217,5257,5 790 627,19 J
13. MILANI Diego / 1996 / 73,6 / 11 ITA 260165275 700 626,14 J
14. MALEVSKIS Klaudijus / 1996 / 92,67 / 14 LTU 300252,5255 807,5 622,52 J
15. HAASE Hannes / 1998 / 82,12 / 2 GER 285205250 740 615,94 J
16. ZHURAVSKII Aleksei / 1997 / 94,35 / 8 RUS 310205282,5 797,5 609,53 J
17. JOHNSON Jack / 1998 / 106,44 / 15 GBR 305230317,5 852,5 608,01 J
18. GLIEBE Nikolas / 1997 / 65,28 / 5 AUT 250155205 610 598,75 J
19. BUCIUMAN Catalin / 1999 / 73,69 / 12 ROM 237,5202,5225 665 597,48 J
20. DOLHYI Edhar / 1996 / 58,69 / 4 UKR 210137,5210 557,5 596,09 J
21. NEMOV Vladislav / 1996 / 131,06 / 16 RUS 355260315 930 595,58 J
22. HLAVÁČ Jakub / 2000 / 91,89 / 17 CZE 310167,5280 757,5 590,21 J
23. SIČEVSKYJ Evžen / 1997 / 100,95 / 6 CZE 315195290 800 589,70 J
24. SAGOY Julian / 1997 / 119,02 / 12 NOR 315245315 875 589,29 J
25. CHERNIATIN Yevhenii / 1996 / 98,65 / 7 UKR 280220277,5 777,5 581,64 J
26. SCHMID Kevin / 2000 / 80,26 / 1 AUT 245195242,5 682,5 580,48 J
27. KLÍMA Josef / 1999 / 72,91 / 14 CZE
NR260
152,5225 637,5 579,21 J
28. MAGNUSSON Gudfinnur Snaer / 1997 / 149,02 / 17 ISL 375275302,5 952,5 575,07 J
29. KRAVETS Volodymyr / 1996 / 119,5 / 14 UKR 330227,5295 852,5 574,37 J
30. ŽIŠKO Marek / 1996 / 89,72 / 12 SVK 270200252,5 722,5 573,07 J
31. REPPO Agris / 1996 / 91,45 / 10 EST 230200292,5 722,5 567,06 J
32. TWORKOWSKI Mariusz / 1998 / 81,9 / 4 POL 260165245 670 564,18 J
33. VLK Václav / 2000 / 108,56 / 9 CZE 295230265 790 561,79 J
34. KOOPMANSCHAP Maurice / 1997 / 82,77 / 9 NED 250172,5247,5 670 560,70 J
35. RASMUSSEN Simon Berg / 1999 / 92,44 / 15 DEN 277,5172,5255 705 551,44 J
36. PROKOP Martin / 1999 / 103,25 / 2 CZE 305200245 750 549,84 J
37. EVDOKIMOV Dmitriy / 2000 / 58,76 / 2 RUS 200115190 505 546,03 J
38. BABIUK Rostyslav / 2000 / 58,58 / 3 UKR 190132,5175 497,5 540,16 J
39. MORGAN Thomas / 1996 / 80,95 / 5 GBR 235160230 625 533,92 J
40. SARISOY Aytan / 1998 / 98,91 / 3 GBR 252,5150275 677,5 513,25 J
41. ABAKAS Linas / 2000 / 64,48 / 7 LTU 175122,5202,5 500 506,87 J
42. CAZACU Alexandru / 1997 / 115,62 / 13 ROM 312,5185210 707,5 493,24 J
43. ŠTĚPÁNEK Roman / 1998 / 116,2 / 10 CZE 265145257,5 667,5 467,20 J
44. TURUS Dan / 1996 / 104,7 / 1 ROM 250185170 605 450,88 J
45. STAN Bogdan / 1996 / 57,27 / 1 ROM 117,575150 342,5 400,11 J
-. RUZIMURADOV Ruslan / 1998 / 73,47 / 13 UKR 272,50220 0 0,00 J
-. DÚCKY Markus / 1997 / 90,68 / 16 SVK 0200280 0 0,00 J
-. COLLINS Farris / 1998 / 92,58 / 18 GBR 2750225 0 0,00 J
-. PERRY Kieran / 1996 / 96,9 / 5 GBR 0152,5270 0 0,00 J
-. HALAČ Jaroslav / 2000 / 104,54 / 4 SVK 0190292,5 0 0,00 J
-. KULIKOVSKIY Ivan / 1999 / 113,1 / 11 RUS 000 0 0,00 J

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země BPMT Trojboj IPF D
1. BAKKELUND Kjell Egil / 1988 / 73,93 / 15 NOR 337,5237,5325 900 785,05 O
2. RYSIYEV Volodymyr / 1982 / 90,86 / 10 UKR
WR395,5
285345
WR1 025,5
783,81 O
3. BILYI Sergii / 1990 / 103,7 / 23 UKR 417,5315360
WR1 092,5
774,30 O
4. DANILOV Konstantin / 1986 / 65,46 / 10 RUS 320190277,5 787,5 752,42 O
5. BYCHKOV Oleksiy / 1985 / 119,7 / 13 UKR 412,5320397,5
WR1 130
743,81 O
6. ERIKSSON Alexander / 1994 / 73,8 / 14 SWE 305
WR246
295 846 742,49 O
7. EL BELGHITI Hassan / 1975 / 65,48 / 6 FRA
WR295
170310 775 741,37 M1
8. BARANNIK Mykola / 1989 / 82,67 / 17 UKR 352,5270287,5 910 740,89 O
9. MUSIIENKO Kostiantyn / 1997 / 91,13 / 8 UKR 357,5
WR315,5
292,5 965,5 740,07 J
10. SHAIBEKOV Vladislav / 1995 / 82,97 / 23 RUS 342,5270295 907,5 737,44 O
11. KOVALOV Danylo / 1996 / 104,67 / 24 UKR 400
WR307,5
322,5 1 030 729,60 J
12. CHORNYI Vladyslav / 1997 / 73,69 / 16 UKR 332,5195300 827,5 728,30 J
13. GROTKOWSKI Mariusz / 1989 / 65,71 / 7 POL 275215270 760 726,55 O
14. LOCHSCHMIDT Max / 1983 / 88,62 / 6 GER 352,5230332,5 915 715,43 O
15. BELKESIR Sofiane / 1984 / 113,78 / 11 FRA 410285355 1 050 712,17 O
16. DAHLKVIST Oliver / 1995 / 92,39 / 14 SWE 355282,5295 932,5 711,30 O
17. GUNHAMN Erik / 1992 / 101,11 / 17 SWE 370240372,5 982,5 711,11 O
18. GRENIER Allan / 1990 / 104,93 / 19 FRA 372,5315312,5 1 000 709,03 O
19. GORIACHOK Anatolii / 1979 / 73,69 / 12 RUS 305185310 800 706,16 M1
20. ROELVAAG Kim-Raino / 1986 / 80,31 / 21 NOR 335240270 845 704,17 O
21. NIELSEN Nicki Lentz / 1992 / 92,56 / 7 DEN
WR396
235287,5 918,5 700,77 O
22. KRUT Kirill / 1991 / 58,92 / 1 RUS 255167,5245 667,5 697,98 O
23. WALGERMO Stian / 1988 / 104,42 / 15 NOR 365290312,5 967,5 689,47 O
24. SLETTNES Nikolai / 1994 / 92,37 / 2 NOR 345255292,5 892,5 683,31 O
25. MASTROLORENZO Antony / 1982 / 74,41 / 28 FRA 300220255 775 681,86 O
26. MARICHEV Ilia / 2001 / 58,53 / 3 RUS
WR242,5
CR160
CR242,5
WR645
680,12 D
27. WSZOLA Dariusz / 1978 / 58,84 / 4 POL 250175215
CR640
672,75 M1
28. SILBAUM Margus / 1976 / 92,35 / 11 EST 342,5215317,5 875 671,10 M1
29. PROKHOROV Maksim / 1989 / 148,0 / 19 RUS 455295370 1 120 669,60 O
30. OSMIALOWSKI Pawel / 1977 / 58,65 / 2 POL
WR257,5
155217,5 630 664,91 M1
31. CARNIEL Simone / 1990 / 82,53 / 25 ITA 312,5205290 807,5 664,76 O
32. LANGE Martin / 1987 / 104,65 / 16 GER 355260315 930 664,10 O
33. SLÍŽ Kristián / 1995 / 92,05 / 13 SVK
NR342,5
207,5310 860 661,75 O
34. SNIJDERS Jordy / 1986 / 128,84 / 21 NED 385327,5320 1 032,5 660,82 O
35. MAELAND Abrahamsen Sturla / 1980 / 92,41 / 1 NOR 327,5232,5300 860 660,33 O
36. BEZNOSOV Maksim / 1991 / 118,5 / 3 RUS 410240337,5 987,5 659,75 O
37. SCHWEDA Philipp / 1992 / 92,68 / 4 GER 342,5240277,5 860 659,28 O
38. ZAINO Andrea / 1981 / 65,5 / 8 ITA 260152,5267,5 680 658,40 O
39. VALACH Robert / 1992 / 139,23 / 16 SVK
NR407,5
295
NR365
NR1 067,5
657,92 O
40. SHEVCHENKO Andrii / 1995 / 139,34 / 20 UKR 417,5322,5327,5 1 067,5 657,69 O
41. EL BOUJAOUDI Mouhcine / 1991 / 58,9 / 5 ITA 245157,5220 622,5 655,76 O
42. SAMUELSSON Viktor / 1993 / 115,95 / 4 ISL 365287,5315 967,5 654,29 O
43. VAN HEESVELDE Jeroen / 1990 / 116,09 / 12 BEL 355275330 960 649,24 O
44. HOEL Asgeir / 1989 / 108,81 / 9 NOR 355255315 925 647,88 O
45. ROBOL Stefano / 1990 / 82,64 / 19 ITA 317,5182,5285 785 647,38 O
46. KANGASVIERI Jussi / 1987 / 104,78 / 26 FIN 332,5245317,5 895 640,74 O
47. ANDY Champ / 1983 / 92,64 / 12 GBR 305242,5285 832,5 640,16 O
48. LOEVE Karl Anton / 1997 / 92,35 / 3 ISL 335220275 830 639,50 J
49. KAILEY Pardeep / 1983 / 79,04 / 29 NED 277,5185280 742,5 632,02 O
50. MOISE Gheorghe / 1995 / 65,03 / 11 ROM 260165220 645 630,99 O
51. KASPAREK Gernot / 1975 / 119,69 / 7 AUT 340
CR305
295 940 627,51 M1
52. SEEFELD Christoph / 1980 / 119,13 / 1 GER 350275312,5 937,5 627,38 O
53. ORRASON Alex Cambray / 1989 / 104,51 / 27 ISL 342,5240282,5 865 621,91 O
54. ŠPINGL Milan / 1980 / 145,71 / 24 CZE 402,5300315 1 017,5 616,96 O
55. J.K. Johannsson Julian / 1993 / 168,28 / 22 ISL 385315385 1 085 615,99 O
56. LUPAS Ionut Florin / 1989 / 139,6 / 17 ROM 382,5307,5300 990 613,05 O
57. VANHEE Emmerik / 1990 / 79,5 / 24 BEL 275200245 720 612,56 O
58. ROBERTSON Dean / 1982 / 81,36 / 26 GBR 270180275 725 607,98 O
59. PORTEŠ Adam / 1995 / 98,88 / 21 CZE 315190310 815 606,28 O
60. IVANOV Jordan / 1994 / 82,82 / 27 BUL 270190270 730 605,40 O
61. PETROV Zdravko / 1991 / 82,14 / 20 BUL 280177,5265 722,5 602,69 O
62. SELINGER Milan / 1984 / 119,95 / 6 CZE 322,5297,5280 900 602,39 O
63. ZINSERLING Tobias / 1978 / 151,5 / 15 GER 360270
CR372,5
1 002,5 598,44 M1
64. IVERSEN Danni / 1987 / 81,85 / 22 DEN 275180260 715 598,29 O
65. CIOFLICA Andrei / 1990 / 73,3 / 13 ROM 240190232,5 662,5 597,46 O
66. IWASIOW Kamil / 1984 / 65,5 / 9 POL 230145225 600 588,67 O
67. MARTIKAINEN Jari / 1975 / 143,22 / 18 FIN 370230350 950 583,66 M1
68. SAHOTA Ranbir / 1983 / 130,35 / 14 GBR 372,5227,5305 905 582,38 O
69. LEDERLEITNER Samuel / 1994 / 117,88 / 5 SVK 340242,5275 857,5 581,22 O
70. AVRAM Laurentiu / 1995 / 80,83 / 18 ROM 270195220 685 579,95 O
71. IRIMIE Andrei Nicolae / 1990 / 82,35 / 30 ROM 230262,5200 692,5 579,26 O
72. CAZACU Sorin / 1973 / 119,62 / 2 ROM 340262,5250 852,5 574,09 M1
73. LABÁT Ákos / 1995 / 156,65 / 23 SVK 390300260 950 561,63 O
74. GENGLER Jean / 1986 / 117,92 / 10 LUX 270190300 760 520,99 O
-. CUSANO Anthony / 1994 / 92,68 / 5 ITA 3350260 0 0,00 O
-. BALAITA Daniel / 1974 / 101,82 / 25 ROM 297,50237,5 0 0,00 M1
-. SEEGER George / 1992 / 103,16 / 20 GBR 327,50327,5 0 0,00 O
-. CHEKASIN Konstantin / 1992 / 104,93 / 22 RUS 36500 0 0,00 O
-. PAHL Dominik / 1992 / 118,1 / 8 GER 000 0 0,00 O


Nepřihlášený uživatel