Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen

Základní údaje:
Datum zahájení: 1. dubna 2017 8:00
Datum ukončení: 8. dubna 2017 18:00
Federace, svaz: EWF
Pravidla soutěže: IWF
Úroveň soutěže: Mistrovství Evropy
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 270
Místo konání:
Adresa:Split
CRO Croatia

Pořadatelé:

Žádný pořadatel není dosud znám

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí ve dvojboji

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH Země Sk. TRNH Dvojboj Sinclair D
1. KASHIRINA Tatiana / 1991 / 107,05  RUS A 137180317331,4070 S
2. ROMANOVA Anastasiia / 1991 / 68,95  RUS A 112131243302,3416 S
3. VALENTIN PEREZ Lidia / 1985 / 74,9  ESP A 115137252300,4009 S
4. TOMA Loredana-Elena / 1995 / 62,65  ROM A 100126226297,2006 U23
5. KOHA Rebeka / 1998 / 57,25  LAT A 95118213296,7710 U20
6. KHLESTKINA Natalia / 1992 / 57,75  RUS A 95119214296,4349 S
7. ALEEVA Tatiana / 1991 / 62,95  RUS A 98125223292,4036 S
8. LYSENKO Anastasiia / 1995 / 104,0  UKR A 125152277291,7383 U23
9. VOSTRIKOVA Mariia / 1993 / 71,55  RUS A 113125238290,3383 S
10. MOLIE Madalina-Bianca / 1996 / 57,95  ROM B 94114208287,4622 U23
11. TURIEVA Tima / 1992 / 62,75  RUS A 97121218286,4014 S
12. MICHEL Anais / 1988 / 47,8  FRA A 80100180286,2623 S
13. IVASIUK Veronika / 1995 / 57,9  UKR A 95111206284,8615 U23
14. LEPSA Irina-Lacramioara / 1992 / 57,95  ROM A 93113206284,6982 S
15. CSENGERI Monica-Suneta / 1996 / 47,85  ROM A 8594179284,4357 U23
16. LOCHOWSKA Joanna / 1988 / 52,75  POL A 86106192283,2833 S
17. HERNANDEZ MARTIN Atenery / 1994 / 52,65  ESP A 86105191282,1975 U23
18. MIKHALENKA Anastasiya / 1995 / 68,6  BLR A 95130225280,7262 U23
19. KHLYAN Mariya / 1992 / 68,7  UKR A 99126225280,5021 S
20. TILER Rebekah Jade / 1999 / 68,3  GBR A 100124224280,1534 U20
21. SANCHEZ FERRER Alba / 1998 / 57,65  ESP A 89113202280,1358 U20
22. KENTLI Sumeyye / 1995 / 57,9  TUR A 86116202279,3302 U23
23. HULPAN Florina-Sorina / 1997 / 63,0  ROM A 96117213279,1569 U20
24. ROOS Anna Angelica Ulrika / 1989 / 57,65  SWE A 88113201278,7490 S
25. PANKOVA Liudmila / 1997 / 52,85  BLR A 83106189278,4734 U20
26. BEGAJ Romela / 1986 / 67,45  ALB A 98121219275,8141 S
27. KRASKA Katarzyna Wioleta / 1993 / 57,55  POL A 85113198274,9072 S
28. DAVIES Sarah / 1992 / 62,55  GBR A 90118208273,7968 S
29. POGHOSYAN Sona / 1998 / 73,4  ARM A 101126227273,3273 U20
30. STRENIUS Patricia Caroline / 1989 / 68,75  SWE A 96123219272,9134 S
31. SKANDI EL ASAAD Mouna / 1992 / 57,75  ESP B 85109194268,7307 S
32. VELI Evagjelia / 1991 / 52,75  ALB A 82100182268,5290 S
33. KISIL Valentyna / 1998 / 86,7  UKR A 110130240268,2902 U20
34. PANOVA Hanna / 1998 / 67,7  UKR A 97115212266,4463 U20
35. MSTIEVA Diana / 1994 / 89,7  RUS A 109132241265,9674 U23
36. TYMOSHCHUK Mariia / 1999 / 62,05  UKR A 92109201265,8904 U20
37. BENTELI Konstantina / 1993 / 57,9  GRE A 86106192265,5020 S
38. IVANOVA Anastasiia / 1990 / 57,7  RUS A 89102191264,7279 S
39. HAKOBYAN Tatev / 1996 / 81,25  ARM A 105125230264,0736 U23
40. VUOHIJOKI Anni Teija Orvokki / 1988 / 62,75  FIN A 90111201264,0674 S
41. CAKIN Aysegul / 1999 / 57,8  TUR B 81109190263,0385 U20
42. MARTINEZ SANTIAGO Irene / 1993 / 62,65  ESP B 95105200263,0094 S
43. GODLEY Emily Victoria / 1989 / 67,55  GBR B 92117209263,0014 S
44. TSEVELEVA Darya / 1996 / 57,45  BLR B 83106189262,7168 U23
45. RUSSO Giorgia / 1993 / 52,45  ITA A 76101177262,2407 S
46. ANDRIES Elena Ramona / 1994 / 47,6  ROM A 7589164261,6887 U23
47. WIEJAK Malgorzata Antonina / 1992 / 79,45  POL A 101124225260,8992 S
48. PRISCEPA Natalia / 1989 / 74,9  MDA A 98120218259,8706 S
49. OVSTHUS Sarah Orteza Hovden / 1994 / 52,5  NOR A 7897175259,0970 U23
50. PAGLIARO Alessandra / 1997 / 46,55  ITA A 7386159258,3077 U20
51. WIOR Jolanta Malgorzata / 1995 / 73,15  POL A 95119214258,1176 U23
52. ERDOGAN Saziye / 1992 / 47,7  TUR A 7290162258,0655 S
53. VANBELLINGHEN Anna Marie-J A M / 1994 / 85,2  BEL A 102127229257,7661 U23
54. SAARHELO Marianne Ellen Vilhelmiina / 1994 / 71,45  FIN A 92118210256,3676 U23
55. BRUNELLI Carlotta / 1993 / 74,65  ITA B 97116213254,3267 S
56. ANDERSSON Ine Drablos / 1989 / 62,45  NOR B 87106193254,3009 S
57. JUNG Beata / 1994 / 68,6  HUN A 98105203253,2774 U23
58. ILMARINEN Meri Tuuli Linnea / 1991 / 74,75  FIN A 97115212252,9662 S
59. TSIATSIORKINA Aliaksandra / 1999 / 61,55  BLR B 86104190252,6027 U20
60. SCHROTH Nina / 1991 / 79,0  GER A 98119217252,2677 S
61. DE GREGORIO LORENZO Ana / 1991 / 68,0  ESP B 89112201252,0007 S
62. LESKINEN Saara Sylvia Amanda / 1993 / 62,4  FIN A 84107191251,7892 S
63. KARAKOL Gamze / 1998 / 47,85  TUR A 7088158251,0661 U20
64. JACOBSEN Rebekka Tao / 1996 / 52,8  NOR B 7495169249,1765 U23
65. GARCIA SUAREZ Noelia / 1997 / 52,55  ESP B 7692168248,5602 U20
66. HELGADOTTIR Thuridur Erla / 1991 / 58,65  ISL B 79102181248,1743 S
67. MAGAT Krisztina / 1989 / 103,0  HUN A 104130234247,0916 S
68. LOPEZ CRESPO Maria Emma / 1996 / 67,95  ESP B 92105197247,0867 U23
69. ZACHAREK Agnieszka / 1992 / 47,8  POL A 7085155246,5036 S
70. ZALATAROVA Aksana / 1984 / 52,95  ISR A 7690166244,2497 S
71. PIPILIARIDOU Maria / 1986 / 47,85  GRE A 6686152241,5320 S
72. BAZSO Bianka / 1988 / 80,15  HUN B 93116209241,4002 S
73. OHMAN Marina / 1983 / 63,0  ISR B 8598183239,8391 S
74. LAGERKRANS Pauliina Maria / 1989 / 52,3  FIN A 7288160237,5515 S
75. RUBANOVICH Nikol Bella / 1998 / 75,1  ISR B 92107199236,9127 U20
76. SZUROMI Timea Reka / 1983 / 76,0  HUN B 89111200236,7368 S
77. BRUHN Katrine Nim / 1991 / 52,5  DEN B 7287159235,4081 S
78. HORNA Ivana / 1990 / 62,65  SVK B 7799176231,4483 S
79. KAROLAK Magdalena / 1999 / 124,5  POL A 101126227230,4454 U20
80. JAEGGI Nora / 1995 / 67,85  SUI B 80102182228,4599 U23
81. MIERZEJEWSKA Aleksandra Emilia / 1992 / 139,4  POL A 100127227227,7334 S
82. SOJAT Tea / 1991 / 57,25  CRO B 7588163227,1064 S
83. HAHN Victoria / 1993 / 69,0  AUT B 8498182226,3556 S
84. STEVANOVIC Tijana / 1993 / 47,7  SRB B 6379142226,2056 S
85. MAKAROVA Hanna / 1993 / 122,5  UKR A 96126222225,9128 S
86. STESL Nastasja / 1991 / 57,0  SLO B 7190161224,9819 S
87. PUDIVITROVA Eliska / 1994 / 66,7  CZE B 8194175221,7940 U23
88. HAYES Rachel Ilyse / 1988 / 52,5  ISR B 6584149220,6025 S
89. KLATSIA Alexandra / 1985 / 62,0  CYP B 7195166219,7003 S
90. ZAMMIT STEVENS Yasmin / 1993 / 62,85  MLT B 7690166217,8742 S
91. HAAPANIEMI Sonja Marika / 1989 / 47,85  FIN B 6374137217,6966 S
92. KRULJAC Mihaela / 1984 / 75,45  CRO B 79103182216,1852 S
93. SIMONSEN Amanda / 1991 / 62,65  DEN B 7786163214,3527 S
94. LOZOVA Laura / 1988 / 62,15  CZE B 7289161212,7655 S
95. MACNEILL Aoife Maria / 1985 / 62,55  IRL B 7190161211,9293 S
96. KALO Sarit / 1990 / 62,0  ISR B 7288160211,7594 S
97. SVECOVA Julie / 1984 / 69,5  CZE B 8089169209,3658 S
98. RIORDAN Hilary Agnes / 1988 / 57,1  IRL B 6584149207,9672 S
99. KLEINSTAPEL Monique Maria Johanna / 1982 / 68,1  NED B 7690166207,9505 W35
100. IOANNOU Dimitra / 1993 / 57,7  CYP B 7080150207,9015 S
101. SEVEN Ayse / 1987 / 86,55  TUR B 77108185206,9467 S
102. TALAHATU Evita Juanita / 1987 / 52,75  NED B 5879137202,1345 S
103. VENNEKILDE Louise / 1986 / 89,9  DEN B 83100183201,7941 S
104. HARTE Eithne Marie / 1982 / 52,65  IRL B 5779136200,9365 W35
105. BRONSTEIN Neta / 1989 / 57,45  ISR B 6480144200,1652 S
106. GUNAL Melike / 1998 / 106,35  TUR B 85105190198,9589 U20
107. MAJER Tihana / 1991 / 48,0  CRO B 5570125198,1359 S
108. CRAIG Gabrielle Alexandria / 1985 / 47,05  IRL B 5566121194,8821 S
109. KRALOVA Tereza / 1989 / 90,75  CZE B 8092172189,0203 S
110. GRACANIN Lucija / 2001 / 54,45  CRO B 5464118170,1874 U17
111. DERMICEK Hermana / 2002 / 69,3  CRO B 5567122151,3756 U15
112. RUMENOVIC Ivana / 1999 / 64,05  CRO B 5065115149,2284 U20
113. CRNJAC Ana / 2002 / 90,25  CRO B 5770127139,8453 U15
114. BUDISA Karmen / 1998 / 77,3  CRO B 5560115135,0352 U20
-. DEKHA Iryna / 1996 / 74,7  UKR A 120000,0000 U23
-. HERTLOVA Simona / 1993 / 69,05  CZE B 86000,0000 S
-. KAYA Rabia / 1994 / 74,85  TUR A 98000,0000 U23
-. LIUKKONEN Laura Anita / 1991 / 57,5  FIN B 010100,0000 S
-. TUNADAGI Bediha / 1985 / 52,4  TUR A 84000,0000 S
-. YAYLYAN Izabella / 1995 / 57,7  ARM A 010600,0000 U23

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH Země Sk. TRNH Dvojboj Sinclair D
1. TALAKHADZE Lasha / 1993 / 158,1  GEO A 217250467468,6672 S
2. PIELIESHENKO Oleksandr / 1994 / 84,55  UKR A 175211386459,4485 U23
3. MINASYAN Gor / 1994 / 141,85  ARM A 211235446452,6516 U23
4. MARTIROSYAN Simon / 1997 / 104,9  ARM A 184230414451,4078 U20
5. CAPTARI Dumitru / 1989 / 76,85  ROM B 160200360449,8074 S
6. OKULOV Artem / 1994 / 84,9  RUS A 165212377447,8553 U23
7. MALIGOV Adam / 1993 / 92,75  RUS A 180208388443,1193 S
8. CHUMAK Dmytro / 1990 / 93,55  UKR A 174214388441,5475 S
9. DIDZBALIS Aurimas / 1991 / 93,5  LTU A 181205386439,3680 S
10. ALEKSANYAN Ruben / 1990 / 151,15  ARM A 190244434437,1756 S
11. MARTIN Razvan Constantin / 1991 / 76,75  ROM A 158190348435,1197 S
12. GOSPODINOV Vasil Georgiev / 1993 / 103,35  BUL A 180217397435,0747 S
13. GODELLI Daniel / 1992 / 76,4  ALB A 161186347434,9451 S
14. QERIMAJ Erkand / 1988 / 76,85  ALB A 155193348434,8138 S
15. ALBEGOV Ruslan / 1988 / 159,2  RUS A 196237433434,3471 S
16. LANG Max Richard / 1992 / 76,2  GER A 156188344431,7998 S
17. SEIM Mart / 1990 / 149,75  EST A 180246426429,5192 S
18. KLIMONOV Egor / 1992 / 94,0  RUS A 165213378429,3233 S
19. LIKHARAD Vadzim / 1993 / 76,55  BLR A 157185342428,2216 S
20. KINGUE MATAM Bernardin Ledoux / 1990 / 68,75  FRA A 140180320426,3082 S
21. ZWARYCZ Krzysztof Maciej / 1990 / 85,0  POL A 159199358425,0470 S
22. SPIESS Jurgen Christian / 1984 / 93,45  GER A 173200373424,6642 S
23. CHEN Oleg / 1988 / 68,85  RUS A 150169319424,5983 S
24. KHADASEVICH Pavel / 1993 / 84,6  BLR A 160196356423,6208 S
25. BERSANAU Aliaksandr / 1992 / 93,0  BLR A 166205371423,2305 S
26. VITER Yaroslav / 1992 / 92,8  UKR B 165205370422,4675 S
27. JOACHIM Robert Friedrich / 1987 / 68,85  GER A 141176317421,9362 S
28. MICHALSKI Arkadiusz / 1990 / 105,0  POL A 170217387421,8331 S
29. MATA PEREZ Andres Eduardo / 1992 / 76,75  ESP A 150187337421,3659 S
30. MARTIROSJAN Sargis / 1986 / 104,55  AUT A 181205386421,3522 S
31. SUHAREVS Ritvars / 1999 / 76,6  LAT B 150185335419,3084 U20
32. SCHWARZBACH Tom / 1986 / 84,6  GER A 156196352418,8610 S
33. PETROV Sergey / 1994 / 75,15  RUS A 151180331418,6617 U23
34. ARAT Ibrahim / 1988 / 93,8  TUR A 166202368418,3292 S
35. SANCHEZ LOPEZ David / 1994 / 68,95  ESP A 140173313416,2430 U23
36. REVA Kostiantyn / 1993 / 104,7  UKR A 165216381415,6931 S
37. OKYAY Ahmet Turan / 1996 / 68,9  TUR A 142170312415,0970 U23
38. SHORAJ Krenar / 1992 / 84,25  ALB B 156192348414,9225 S
39. GRELA Lukasz Roman / 1986 / 93,95  POL A 170195365414,6480 S
40. SHIKOV Georgi Stoilov / 1993 / 93,95  BUL A 170195365414,6480 S
41. AUDZEYEU Mikhail / 1982 / 104,7  BLR A 176203379413,5110 M35
42. MANUSHI Redon / 1990 / 92,85  FRA B 172190362413,2404 S
43. ATAK Hursit / 1991 / 62,0  TUR A 130160290413,0084 S
44. GASPARYAN Samvel / 1997 / 102,65  ARM A 165210375411,9379 U20
45. SPAC Alexandr / 1989 / 76,6  MDA B 148181329411,7984 S
46. SEZER Bunyami / 1988 / 62,0  TUR A 135154289411,5843 S
47. MULLER Michael / 1987 / 84,5  GER A 157188345410,7629 S
48. ONICA Nicolae / 1993 / 93,3  ROM A 160200360410,1350 S
49. SAMKO Karol / 1990 / 84,9  SVK B 150195345409,8410 S
50. ZANNI Mirko / 1997 / 68,0  ITA A 143162305409,0785 U20
51. GHUKASYAN Karush / 1995 / 93,9  ARM B 160200360409,0568 U23
52. MZHACHYK Aliaksei / 1996 / 135,15  BLR B 182218400409,0188 U23
53. KUCERA Kamil / 1985 / 141,0  CZE A 180222402408,3416 S
54. DOLEGA Daniel / 1988 / 124,7  POL A 180213393408,2810 S
55. SCARANTINO Mirco / 1995 / 55,9  ITA A 120146266407,8804 U23
56. MUELLER Nico / 1993 / 76,7  GER A 148178326407,7556 S
57. PYLYPENKO Vasyl / 1991 / 104,75  UKR A 165208373406,8990 S
58. NAGY Peter / 1986 / 157,2  HUN A 181224405406,6083 S
59. KHALIBEKOV Feliks / 1990 / 61,95  RUS A 131154285406,1105 S
60. PETROV Petr / 1989 / 68,85  CZE A 136169305405,9638 S
61. BUDEK Przemyslaw / 1992 / 104,55  POL A 170201371404,9784 S
62. KOVAC Matej / 1992 / 104,8  SVK B 170200370403,5616 S
63. IMADOUCHENE Romain Jordan Sebastien / 1995 / 84,55  FRA A 152187339403,5053 U23
64. MINASIDIS Dimitris / 1989 / 61,9  CYP A 126157283403,4822 S
65. ČECHIR Serghei / 1990 / 68,85  MDA A 140163303403,3018 S
66. VASYLEVSKYI Roman / 1993 / 107,45  UKR B 172200372402,4270 S
67. WISNIEWSKI Damian / 1986 / 68,6  POL B 135166301401,5334 S
68. DUDOGLO Iuri / 1991 / 55,75  MDA A 115146261401,0189 S
69. GONZALEZ BAEZ Alejandro / 1990 / 76,65  ESP B 140180320400,3920 S
70. BIRCA Andrei / 1988 / 76,75  MDA B 145175320400,1101 S
71. CASTRO MARINO Victor / 1992 / 68,65  ESP B 138162300400,0206 S
72. ILIE Ionut / 1993 / 61,85  ROM A 129151280399,4245 S
73. GROZDEV Stilyan Rosenov / 1999 / 61,85  BUL A 126154280399,4245 U20
74. URUMOV Vladimir Marinov / 1990 / 61,9  BUL A 127153280399,2050 S
75. VAUTARD Brandon Robert Jean / 1996 / 84,4  FRA B 143190333396,6999 U23
76. OLSHANETSKYI Igor / 1986 / 131,9  ISR B 170216386396,4232 S
77. KUZIC Nenad / 1991 / 103,95  SRB B 160200360393,7414 S
78. SIDISKIS Arnas / 1990 / 104,55  LTU B 163197360392,9710 S
79. KARINA Endri / 1989 / 93,65  ALB B 160185345392,4410 S
80. KARAPETYAN Andranik / 1995 / 82,15  ARM B 160165325392,2981 U23
81. TOKOLA Milko Olavi / 1992 / 85,0  FIN B 150180330391,8031 S
82. KRUZEL Ondrej / 1988 / 115,7  SVK B 166204370391,5851 S
83. MINCHEV Zlatko Ganchev / 1993 / 69,0  BUL A 133160293389,4738 S
84. LOMTADZE Giorgi / 1992 / 76,7  GEO B 146165311388,9938 S
85. MINCHEV Dian Ganchev / 1983 / 68,85  BUL A 130162292388,6605 S
86. TKAC Richard / 1985 / 83,95  SVK B 145180325388,1641 S
87. ELVAN Resul / 1989 / 105,0  TUR B 156200356388,0428 S
88. KAJDOCI Tamas / 1997 / 145,95  SRB B 167215382386,2666 U20
89. LITVINOV David / 1993 / 118,75  ISR B 165202367385,7548 S
90. LICHOVOJ Sergej / 1993 / 104,35  LTU B 160193353385,5801 S
91. TATARCIK Radoslav / 1992 / 111,15  SVK B 173187360385,3872 S
92. RETULAINEN Eero Eljas / 1992 / 93,85  FIN B 150189339385,2789 S
93. SHAMILISHVILI Ramini / 1994 / 61,95  GEO A 123147270384,7362 U23
94. KOZEVNIKOVS Vadims / 1994 / 91,85  LAT B 147188335384,1592 U23
95. MARIANAKIS Emmanouil / 1989 / 76,75  GRE B 142165307383,8556 S
96. WEBSTER Sonny Curtis / 1994 / 93,7  GBR B 148189337383,2570 U23
97. VUKOVIC Ante / 1986 / 135,45  CRO B 171202373381,2664 S
98. KRING Tim / 1990 / 68,75  DEN B 129156285379,6807 S
99. TABAKU Ermand / 1992 / 84,7  ALB B 143176319379,3794 S
100. FORSTER Philipp / 1994 / 104,75  AUT B 155192347378,5361 U23
101. KACINSKAS Irmantas / 1992 / 84,3  LTU B 140177317377,8535 S
102. BESLER Turgay / 1993 / 85,0  TUR B 140177317376,3684 S
103. CERCIZ Arberi / 1997 / 61,3  ALB B 125137262376,0381 U20
104. ANTTIROIKO Miika Matias / 1988 / 93,8  FIN B 140190330375,1321 S
105. GASIOR Jiri / 1991 / 103,4  CZE B 150190340372,5458 S
106. ROZSNYIK Ervin / 1993 / 76,5  SRB B 136160296370,7560 S
107. CIOTOIU Ilie-Constantin / 1995 / 56,0  ROM A 111131242370,5843 U23
108. KOZLOWSKI Dominik Mateusz / 1993 / 55,75  POL A 114127241370,2895 S
109. KRYWULT Patrik / 1990 / 103,95  CZE B 158180338369,6794 S
110. BROWN Sean Kevin / 1991 / 84,3  IRL B 140170310369,5098 S
111. GUNNARSSON Andri / 1983 / 129,2  ISL C 160195355366,0465 S
112. ZIVKOVIC Milos / 1992 / 93,2  AUT C 147174321365,8655 S
113. MUGURDUMOV Artur / 1988 / 93,9  ISR C 146175321364,7423 S
114. SASNAUSKAS Martynas / 1992 / 76,2  LTU B 130160290364,0173 S
115. LEHTIKANGAS Kimmo Kristian / 1992 / 97,45  FIN C 147178325363,8954 S
116. NYKANEN Jesse Juhani / 1996 / 84,6  FIN B 135170305362,9335 U23
117. SAHIN Muammer / 1994 / 55,95  TUR A 110126236361,6374 U23
118. VASPORI Gabor / 1983 / 93,95  HUN C 144174318361,2550 S
119. AVDIRAJ Romario / 1994 / 61,85  ALB B 111142253360,9085 U23
120. SLEVINSKIS Vincas / 1990 / 126,75  LTU C 156190346358,1785 S
121. KAJDOCSI Tivadar / 1993 / 129,95  SRB C 150190340350,1779 S
122. YILMAZ Okan / 1994 / 55,9  TUR A 103125228349,6118 U23
123. ROININEN Teemu Tapio / 1986 / 136,5  FIN C 147190337344,0254 S
124. AMANATIDIS Alexandros / 1987 / 92,85  CYP C 135166301343,6059 S
125. ANDERSEN Mikkel Findahl / 1988 / 104,8  DEN C 143170313341,3913 S
126. MESAROS Adam / 1995 / 93,85  CRO C 125165290329,5896 U23
127. SMAJILA Luka / 1994 / 76,1  SLO B 116145261327,8505 U23
128. JUCIUS Deivydas / 1998 / 128,8  LTU C 140177317327,0679 U20
129. ZECIC Nermin / 1996 / 74,6  BIH B 109140249316,2347 U23
130. KEARTLAND Simon Mark / 1993 / 104,75  IRL C 128160288314,1740 S
131. BIJELIC Silvio / 1994 / 145,4  CRO C 135175310313,6062 U23
132. MIFSUD Kieran / 1999 / 106,35  MLT C 127160287311,5107 U20
133. KRASNIQI Arbnor / 1994 / 68,9  KOS B 98119217288,7053 U23
134. BOGOJEVIC Georgije / 1988 / 55,05  CRO B 6595160248,1859 S
-. AGREN Stefan / 1988 / 104,5  SWE C 154000,0000 S
-. BEDZHANYAN David / 1988 / 104,5  RUS A 022100,0000 S
-. BEYTULA Yunder Nedim / 1992 / 77,0  BUL A 018000,0000 S
-. BRACHI GARCIA Josue / 1992 / 55,65  ESP A 0000,0000 S
-. CALJA Briken / 1990 / 69,0  ALB A 017500,0000 S
-. CROITORU Florin Ionut / 1993 / 55,85  ROM A 0000,0000 S
-. KNEZ Ivan / 1983 / 68,6  CRO B 012000,0000 S
-. MARKOV Ivan Markov / 1988 / 84,75  BUL A 0000,0000 S
-. MUDREUSKI Maksim / 1994 / 84,65  BLR A 156000,0000 U23
-. MUSIC Amar / 1987 / 84,7  CRO A 150000,0000 S
-. PELTONEN Roni Jali Kasperi / 1998 / 104,9  FIN C 144000,0000 U20
-. PENT Leho / 1990 / 93,25  EST B 155000,0000 S
-. PERASOVIC Ivan / 1990 / 92,75  CRO C 130000,0000 S
-. PROSHAK Oleg / 1983 / 127,2  UKR A 190000,0000 S
-. RUIZ I VELASCO Marcos / 1996 / 104,4  ESP A 175000,0000 U23
-. TURMANIDZE Irakli / 1984 / 135,35  GEO A 201000,0000 S


Nepřihlášený uživatel